9925 відвідувачів онлайн
3 794 192

Сьогодні християни східного обряду святкують Різдво Христове

Сьогодні християни східного обряду святкують Різдво Христове

7 січня українці східного обряду відзначають Різдво Христове.

Сьогодні Різдво урочисто святкують церкви, які використовують у своєму літочисленні юліанський календар, передає Цензор.НЕТ.

Зокрема, це: Православна Церква України, Єрусалимська, Російська, Сербська, Грузинська, Православна Церква Чеських земель і Словаччини, Афонські монастирі, Бессарабська митрополія Румунської православної церкви, а також Українська греко-католицька церква.

Відповідно до Писання, Богородиця народила Ісуса Христа, якому була уготована доля Спасителя, під час перепису населення у Вифлеємі. Оскільки місто було переповнене і там не знайшлося вільного місця, Марія разом з Йосифом розташувалися на нічліг у хліві, поряд з домашньою худобою. У момент народження Спасителя на небі засяяла Вифлеємська зірка, яка вказала шлях волхвам, що принесли свої дари маленькому Ісусу. На згадку про цей світлий день християни щороку збираються на урочисті богослужіння.

Свято Різдва Христового - найбільш шановане серед двунадесятих, воно відзначається аж до наступного свята - Водохреща. Цей період називають Святками. В Україні здавна в ці дні водили вертеп, співали колядки і бажали всім добра на весь рік.

Топ коментарі
+18
Христос народився !
показати весь коментар
07.01.2020 09:05 Відповісти
+13
Зі світлим Різдвом вітаю !
Бажаю від краю до краю
Здоров'я та мирного неба.
Хай справи вдаються як треба.
Хай світлою буде дорога.
Хай геть оминає тривога.
На серці хай радісно буде.
Хай мир і добро будуть усюди!
показати весь коментар
07.01.2020 09:10 Відповісти
+13
Сегодня христиане восточного обряда празднуют Рождество Христово - Цензор.НЕТ 5408
показати весь коментар
07.01.2020 09:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
В церквах навіть опитування проводили, анкети роздавали.
Все одно переважна більшість за 7.01.
Що церква має робити ? Не служити в той день ?
Але тоді і держава має робити нормальні вихідні на 25.12, а не один день посеред тижня.
Якось канікули підлаштовувати.
показати весь коментар
07.01.2020 21:53 Відповісти
РАЗ, ОПИТУВАННЯ БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОЇ ДОВГОЇ ПРОСВІТНИЦЬКОЇ РОБОТИ, НІЩО. ТАК, ПОСТРІЛ В НІКУДИ.
ДЛЯ ПОЧАТКУ КОЖНУ СЛУЖБУ НАСТОЯТЕЛІ ПОВИННІ ПОЧИНАТИ З ВІТАННЯ І НАГАДУВАННЯ ВІРЯНАМ ШО СЬОГОДНЯ НЕ 7 СІЧНЯ, А ТІЛЬКИ 25 ГРУДНЯ. ПОВІРТЕ ВІРЯН НЕ НА ДОВГО ХВАТИТЬ ЖИТИ У ПЛУТАНИНІ. БО Ж САМІ НАСТОЯТЕЛІ УЖЕ УВІРОВАЛИ ШО У НИХ РІЗДВО ТАКИ 7 СІЧНЯ. ДО 2100 РОКУ ВОНИ ДОЖИТИ НЕ СПОДІВЮТЬСЯ, ТОМУ ЇМ І НЕ ПРИЙДЕТЬСЯ ПОЯСНЮВАТИ ПЕРЕХІД ,,РІЗДВА" НА 8 СІЧНЯ. ЇМ І ТАК КОМФОРТНО. ВОНИ І ТАК СВОЄ БАБЛО МАЮТЬ. ТО НАШО ЇМ ЗАМОРОЧУВАТИСЬ.
ДУЖЕ ВЕЛИКИЙ МІНУС ШО ЗА ЮЛІАНСЬКИМ КАЛЕНДАРЕМ У ТИСЯЧНИХ РОКАХ ПЕРЕХОД РІЗДВА НЕВІДБУВАЄТЬСЯ. БО 2000 БУВ ВИСОКОСНИМ РОКОМ. І ЇМ НЕ ПРИЙШЛОСЬ ПОЯСНЮВАТИ ЧОМУ РІЗДВО ЗДВИНУЛОСЬ НА ОДИН ДЕНЬ.
показати весь коментар
07.01.2020 22:18 Відповісти
Це ви занадто радикальні. Якщо вже календарна реформа вважається складною, то зміна конфесії, це взагалі екстремізм.) Я нещодавно написав про це https://censor.net/ua/comments/locate/3168343/01921530-bde6-7392-bb0d-9011b54ba183. Питання насправді не лише в перенесенні різдва, але і всіх свят, що прив'язані до календаря. Наприклад Миколая, чи Ксенії.
Але ви праві, що участь держави могла б зрушити це питання, так само як зрушило відновлення канонічної автокефалії, що без участі Порошенка тягнулось би щонайменше років 10. Нажаль, нарід не лише в церкву ходить, але й квартал дивиться. А там був зовсім не томос...
показати весь коментар
08.01.2020 00:10 Відповісти
Дійсно так...
Я і не подумала, що доведеться зміщувати весь календар.
А ви який кмітливий ))
показати весь коментар
08.01.2020 14:35 Відповісти
Согласно Писанию, Богородица родила

===
Какому Писанию? В Библии нет слова "богородица".
показати весь коментар
07.01.2020 09:10 Відповісти
https://z1.fm/song/19035402 Добрий Вечір, Люди, Вашій Теплій Хаті! Щоб Були Ви Завжди Щедрі І Багаті! Хай Різдво Христове Вас Благословляє,
показати весь коментар
07.01.2020 09:11 Відповісти
Сегодня христиане восточного обряда празднуют Рождество Христово - Цензор.НЕТ 9836

По всьому світу стала новина:
Діва Марія Сина родила.
Сіном притрусила,
В яслах положила
Господнього Сина.
показати весь коментар
07.01.2020 09:14 Відповісти
так семь дней назад уже начался 2020 гoд oт
Рoждества Христoвo
показати весь коментар
07.01.2020 09:17 Відповісти
Це все умовно, вибрики календарів.
показати весь коментар
07.01.2020 09:18 Відповісти
в этом году 7 января,
в 2100 8 января,
в 2200 9 января
.....
так смотри и на Первомайские Праздники
Рoждества Христoвo припадет
показати весь коментар
07.01.2020 09:35 Відповісти
Всех Православных - с Рождеством Христовым !
И Греко католиков - тоже с праздником.
показати весь коментар
07.01.2020 09:19 Відповісти
Сегодня Христос родился 2-й раз контрольно... - специально для православных восточного обряда...
Ну чо... - поздравляем..!
показати весь коментар
07.01.2020 09:23 Відповісти
контрольно ... через запасной черный ход и от того наши попы такие ....
показати весь коментар
07.01.2020 10:50 Відповісти
Не надо врать - основная масса "христиан восточного обряда" (у нас , тут, "скромно" "забывают" - Константинопольского, православного), отпраздновали Рождество Христово 25 декабря... И болгары, и румыны, и греки, и христиане Ближнего востока, и эфиопы... И ДАЖЕ !!! Русская православная церковь в США!!!... А ЭТО - "кремлёвское" празднование!!!)
показати весь коментар
07.01.2020 09:28 Відповісти
Основной массе нужно много времени, чтобы привыкнуть.
Со временем перейдем все на 25. Без кровопролития и крестовых походов )))
показати весь коментар
07.01.2020 09:34 Відповісти
И я - об этом...
показати весь коментар
07.01.2020 10:39 Відповісти
Так согласно теории порохоботов, 73% населения Украины, и есть кремлевскими малоросами!
показати весь коментар
07.01.2020 09:35 Відповісти
А вы что не хотите к своим корням вернуться или вы из тех зачем переписывать историю даже если она насквозь пропитана ложью ?
показати весь коментар
07.01.2020 09:40 Відповісти
Вообще-то, я человек верующий, и только верующий...
Религиозная часть меня не слишком-то и интересует...
Но то, что я был крещён под эту дату, то за пятьдесят лет мне всё-таки ближе Рождество 7-го января...
Как-то так)
показати весь коментар
07.01.2020 10:12 Відповісти
"Сьогодні християни східного обряду святкують Різдво Христове" - Сьогодні християни юліанського календаря святкують Різдво Христове!
показати весь коментар
07.01.2020 11:23 Відповісти
А когда нас в пионеры посвящали и что с того Вера не должна быть костной , разобраться почему 25 декабря и вернуться к истокам никогда не поздно , кроме прихожан секты масквабадского патриархата
показати весь коментар
07.01.2020 15:41 Відповісти
Ещё раз)
Мне пофиг религия!
Я не парюсь этим...
И последние лет десять-пятнадцать для меня - это просто выходной день...
показати весь коментар
07.01.2020 16:12 Відповісти
Так и у нас так было где-то до 17 века Коляда то убил змея коротуна на зимнее солнцестояние Цепляние за 7 января - это как и совок , которым нашим людям тяжело из себя вытравить
показати весь коментар
07.01.2020 09:38 Відповісти
Хотел вас поздравить с праздником (светлым) ,а теперь засомневался, запоздал наверно.
показати весь коментар
07.01.2020 09:44 Відповісти
Всё!!! Пойду, с горя, застрелюсь или повешусь... Вот сижу, и думаю - стреляться? Так в гробу некрасиво буду выглядеть - выстрел полчерепа разнесёт... Повеситься - неудобно - под грудь - так долго, а за шею - дышать плохо... Подскажи, пожалуйста... Ты, у нас, "анжинером" числишься...
показати весь коментар
07.01.2020 09:55 Відповісти
Боже упаси тебя от самогубства. Сходи в церковь, поставь свечку и помолясь, трапезничать садись(можешь и 100 грамм). С Рождеством Христовым тебя.
показати весь коментар
07.01.2020 10:06 Відповісти
Я так и сказал: "Упаси, господи, меня от идиотов.... От дураков, типа "литвинов", я сам спасусь....
показати весь коментар
07.01.2020 10:23 Відповісти
Хотя колядки уже много лет имеют христианское значение и ассоциируются с Рождеством Христовым, корни они имеют языческие. Об этом говорит и само название обрядовых песен, ведь Коляда - старый дохристианский праздник, который символизирует поворот Солнца на весну, удлинение светового дня и сокращение ночи. Другое название праздника - Коротун, или Корочун. Отмечали праздник 25 декабря, что совпадает с датой Рождества по григорианскому стилю
показати весь коментар
07.01.2020 09:50 Відповісти
Христа просто "привязали" к земледельческому циклу... "обжорка" среди зимы - забой "нерепродуктивного" скота -кормить "накладно", оставлялись только "ярки". или "тельные" коровы ... Потом - "Великий пост - народ экономит, чтобы дожить до весны... Масленица " - день весеннего равноденствия - Перелом весны в природе
показати весь коментар
07.01.2020 10:14 Відповісти
***
Хай здоров'я з Вами буде
Хай Вас гумор не забуде,
Хай смачна кутя удасться,
Хай завжди панує щастя,
Щоб весело і багато
провели Різдвяні свята!

...
Христос народився!!!
показати весь коментар
07.01.2020 09:28 Відповісти
Славімо Його !!!
показати весь коментар
07.01.2020 09:30 Відповісти
Сегодня христиане восточного обряда празднуют Рождество Христово - Цензор.НЕТ 5408
показати весь коментар
07.01.2020 09:29 Відповісти
а что мы Праздновали 1 Января ?

что то попы промолчали что на восьмой день после Своего Рождества младенец принял обрезание и было дано Ему имя Иисус
и началась новое летоисчисление и настал Новый 2020 Год от
Рoждества Христoва
показати весь коментар
07.01.2020 09:31 Відповісти
1 січня ми святкували католицький Новий Рік!
показати весь коментар
07.01.2020 11:24 Відповісти
ТО ЕСТЬ ВЕСЬ МИР КАТОЛИКИ?????? 😂😅😂
показати весь коментар
07.01.2020 18:17 Відповісти
Для не дуже мудрих: весь світ дотримується григоріанського календаря. І лише окремі православні церкви тримаються застарілого і неточного юліанського, як вош кожуха.
показати весь коментар
08.01.2020 11:28 Відповісти
Виноват, а вот лично у вас, когда празднуют в семье Новый Год? В сентябре?
показати весь коментар
07.01.2020 19:50 Відповісти
1 січня, як всі нормальні люди. А що таке??
показати весь коментар
08.01.2020 11:29 Відповісти
Да нет, всё в порядке. Ваш ответ снял остальные вопросы. Только вот к Нине Ткаченко вопросы есть, как у психиатра.
показати весь коментар
08.01.2020 11:32 Відповісти
З ваших дописів я зрозумів, що Різдво ви святкуєте 7-го січня. А чи ви знаєте, що дата Різдва в православії також 25-те грудня згідно літургічного календаря, суть лише в календарі? А чи ви знаєте, що православні з 2101 року будуть святкувати Різдво не 7-го, а 8-го січня через неточність юліанського календаря?
.
Зі святом вас!
показати весь коментар
08.01.2020 11:39 Відповісти
Багато моїх знайомих повертаються до дати 25 грудня, багато не проти, але святкують 7-го, але є велика частина православних християн, які відносяться до цього дуже ревностно і принципово і ніколи не признають іншу дату ніж 7-ме січня.
показати весь коментар
08.01.2020 11:46 Відповісти
Я так же сторонник 25 декабря, как Рождества Христова. Отмечать совместно с цивилизованным христианским миром. Но за многие десятилетия сложилась привычка и по 7-му января. Дело времени.
показати весь коментар
08.01.2020 11:50 Відповісти
ВОТ ТАК И ЖИВЁТ СОВРЕМЕННАЯ УКРАИНА. ВСЕ ВСЁ ПРЕКРАСНО ЗНАЮТ. ВСЕ ПРЕКРАСНО ЗНАЮТ ,,ЧТО ТАКОЕ ХОРОШО, ЧТО ТАКОЕ ПЛОХО". НО АБСОЛЮТНО ПОДАВЛЯЮЩЕЕ БОЛЬШИНСТВО ЖИВЁТ ПО ПРИНЦИПУ - МНЕ НАСРАТЬ НА ТО ЧТО ЭТО ,,ПЛОХО", И НЕПРАВИЛЬНО. БУДУ ДЕЛАТЬ КАК ХОЧУ И КАК ПРИВЫК. И ВСЕ ВСЁ ВАЛЯТ ДРУГ НА ДРУГА, ПОКАЗЫВАЯ ПАЛЬЦАМИ И РАССКАЗЫВАЯ ЧТО ,,ВСЕ ТАК ДЕЛАЮТ, БО У ВСЕХ ПРИВЫЧКА...". 😂😅😂
ЗАМКНУТЫЙ КРУГ ИЗ КОТОРОГО ВЫ ТАК И НЕВЫЙДЕТЕ, В ТОМ ЧИСЛЕ И ПОТОМУ, ЧТО И НЕХОТИТЕ. И ТУТ ВАМ НИКАКИЕ ПСИХИАТРЫ НЕПОМОГУТ. ДАЖЕ МИРОВЫЕ СВЕТИЛЫ. 😂😅😂
ЭТО ДАЖЕ НЕ ВАТА. ЭТО ТО, ОБИЛЬНОЕ И ЖИРНОЕ, С ЧЕГО ВАТА И РАСТЁТ. 😂😅😂
показати весь коментар
08.01.2020 19:42 Відповісти
Ниночка вот вам как раз психиатры могут помочь. Это я вам, как военный врач психиатр говорю.
показати весь коментар
08.01.2020 20:01 Відповісти
Поздравляю Всех православных, с Рождеством Христовым!
Но только тех церквей, которые имеют "Томос" от Вселенского Патриарха! Самозванцев без "Томоса" поздравлять не с чем.
показати весь коментар
07.01.2020 09:37 Відповісти
Очень старый зольдат. Слишком старый.
показати весь коментар
07.01.2020 09:52 Відповісти
ТЫ НАСТОЛЬКО СТАР, ШО ТЕБЕ БЕСПОЛЕЗНО И ОБЪЯСНЯТЬ ЧТО БОЛЬШИНСТВО ПРАВОСЛАВНЫХ ВСТРЕТИЛИ РОЖДЕСТВО 25 ДЕКАБРЯ. А ПОТОМ НОВЫЙ ГОД ОТ РОЖДЕСТВ ХРИСТОВА. 😂😅😂
И ТОЛЬКО СЕКТА СВИДЕТЕЛЕЙ САТАНЫ ВО ГЛАВЕ С ГУНДЯЕМ И ИМ ТАЙНО СОЧУСТВУЮЩИЕ СНАЧАЛА ВСТРЕЧАЮТ НОВЫЙ ГОД ДО РОЖДЕСТВА ХРИСТОВА, И ТОЛЬКО ПОТОМ ЯКОБЫ ПРАЗДНУЮТ ЯКОБЫ РЖДЕСТВО ОТ КОТОРОГО ЯКОБЫ У НИХ НОВЫЙ ГОД. 😂😅😂
ОТАКАЯ КРУТАЯ КАША В ВАШИХ ГОЛОВАХ. 😂😅😂
показати весь коментар
07.01.2020 18:24 Відповісти
Извините за нескромный вопрос, но я таки вынужден вам его задать, в связи с тем
что вы написали то же самое, что подразумевал и я в своём поздравлении, а вы не поняли, - вы идиот от рождения или это у вам приобретённое?
Прочтите написанное мной, постарайтесь понять смысл, затем прочтите то, что вы навояли, и только после этого ответе на поставленный мой вам вопрос, - вы идиот от рождения или это у вас приобретённое?
показати весь коментар
07.01.2020 19:49 Відповісти
,,ТЫНЕИДИОТ", А С КАКИМ ПО СЧЁТУ РОЖДЕСТВОМ ХРИСТОВЫМ ТЫ УЖЕ ПОЗДРАВЛЯЕШЬ?????? 😂😅😂
И ПРОДОЛЖЕНИЕ ТЕСТА НА ,,ТФОЙНЕИДИОТИЗМ" - ТЫ НЕПАИДИОТСКИ ВСТРЕЧАЛ НОВЫЙ ГОД ДО РОЖДЕСТВА ХРИСТОВОГО??????? 😂😅😂
ИЛИ МОЖЕТ ТЕБЕ ТАКИ СТОИТ ПОДУМАТЬ КОГО И С ЧЕМ ТЫ ПОЗДРАВЛЯЛ?????? ТЕХ КТО С ТОМАСОМ, БЕЗ ТОМАСА, НО ВМЕСТЕ С ГУНДЯЕМ И НЕТАК КАК У ВСЕХ??????? 😂😅😂
показати весь коментар
07.01.2020 20:10 Відповісти
Да, да, я вижу, что ві угадали все букві, но текст прочесть так и не смогли.
Кстати, ві сами то понимаете ту белиберду, что тут навояли? И сaps lock более не нажимайте.
показати весь коментар
08.01.2020 09:14 Відповісти
ПОНИМАЮ ЧТО СТАРЫЙ ОБОСРАЛСЯ, ПОНЯЛ ЭТО, НО УЖЕ СТЫДНО ПРИЗНАТЬСЯ. 😂😅😂
А БЫЛО БЫ ТАК МУДРО, ПРОСТО, ПО СОЛДАТСКИ ПРИЗНАТЬСЯ, ДА ЛОХАНУЛСЯ, ДА ПОЗДРАВИЛ ВРАГА И ИМ ТАЙНО СОЧУСТВУЮЩИХ С НЕСУЩЕСТВУЮЩИМ РОЖДЕСТВОМ. 😂😅😂
НО НЕТ, СТАРОМУ ТАКИ ЛУЧШЕ ХОДИТЬ В ОБОСРАННЫХ ПОРТКАХ, ЧЕМ ОТВЕТИТЬ НА ПРОСТОЙ ВОПРОС - С КАКИМ ПО СЧЁТУ РОЖДЕСТВОМ ТЫ ПОЗДРАВЛЯЛ. ТЫ ЖЕ ПОЗДРАВЛЯЛ????? ИЛИ УЖЕ ПРОЯВИШЬ КАЦАПЕСТОСТЬ, И ПОЙДЁШЬ В ОТКАЗ??????? 😂😅😂
показати весь коментар
08.01.2020 19:28 Відповісти
Сегодня христиане восточного обряда празднуют Рождество Христово - Цензор.НЕТ 7845
показати весь коментар
07.01.2020 09:45 Відповісти
Вот что странно, так это то, что два самых почитаемых в христианстве праздника это так называемые рождество и пасха, но Иисус Иосифович не праздновал ни один из них.
показати весь коментар
07.01.2020 09:47 Відповісти
Сделайте подарок. Примите радикальный ислам со всеми вытекающими
показати весь коментар
07.01.2020 09:50 Відповісти
А в чем разница? Вы античное искусство видели? Взгляните на статую Апполона, она прекрасна, выдержаны пропорции тела, выразительные черты лица и т.д. И взгляните на раннехристианское искусство. Это ужас! Дети лучше рисуют! Крючкообразные носы, отсутствие каких либо черт лица, эмоций и и.д. Тоже и в архитектуре. Когда христиане смогли построить что либо подобное Коллизию или афинским храмам, почти через 1500 лет! Христианство для античного мира было тоже самое, что для нынешнего ИГИЛ. Так что извините, но принципиальной разницы между христианством и исламом не существует.
показати весь коментар
07.01.2020 11:45 Відповісти
интересно, как вот как он мог праздновать пасху---это же день его распятия?он конечно воскрес, но не надолго же?И я не знаю, разве не было традиций в израиле просто справлять чей то день рождения?Так может его ученики и справляли, только этот эпизод в библию не попал?
показати весь коментар
07.01.2020 09:54 Відповісти
А что ему мешало праздновать пасху? Вы не последовательным в своих же верованиях. Если он действительно то самое божество, за которое себя выдавал, то логично что он все знал. Кроме того эпизод на последнем корпоративе, с его двенадцатью сотрудниками, ясно свидетельствует что он таки знал. А если что не попало в библию, то следовательно это малозначительно. А если это так, то почему тогда столь малозначительное событие стало одним из христианских праздников?
показати весь коментар
07.01.2020 11:36 Відповісти
ты не понял.. наверное тут нет логики--праздновать событие, которое только свершится в будущем...и как ты это себе представляешь?собрал христос учеников за год до казни, и объявляет--через год меня казнят, знаю точну, давай мы это отпразднуем?Да и еще такой момент, ясно что христос он такой был скромный, да и у него была небольшая группа последователей, христианской церкви еще не было...только с появлением последней по прошествию некоторого времени появили эти религиозные праздники...причем рождество еще приурочили к зимнему сонцестоянию, явно тут какая то связя с более ранними верованиями идет
показати весь коментар
07.01.2020 12:24 Відповісти
т.е не надо искать корни этих праздников в библии, это более поздние решения христианской церкви, которая так решила увековечить памятные моменты жизни христа
показати весь коментар
07.01.2020 12:26 Відповісти
На то они а и вера, чтобы не пользоваться логикой. В чем логика праздновать рождение на сталую дату, 25 декабря, а вот дату смерти высчитывать по фазам Луны?
показати весь коментар
07.01.2020 15:36 Відповісти
ну тут действительно соглашусь, что логикой не всегда нужно руководствоваться, в религиозных вопросах...ну вот так решили священники, а паства должна все это принять на веру
показати весь коментар
07.01.2020 16:38 Відповісти
Украинският Иисус Христос

ЛЮДИ,,людиии, что ето такое !!!!!!!!
🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪

Човекът е вързан, окървавен и на колене пред тълпата рашисти в
Киев!!!
Не мога да повярвам!

Появились видео "самосуда" над активистом в Киеве, задавшим россиянке вопрос о Крыме: "Надо лечиться в психушки,,

https://www.dialog.ua/ukraine/198447_1578344748
07.01.2020 09:27

п.п.
Знам, че кгбзебандата не е спечелила изборите, а е имало КГБ активно кибер мероприятие,
затова моля ви, вземете се в ръце, иначе кгбзебандата ще ви мъчи и надругава още поне 3 години!
показати весь коментар
07.01.2020 09:53 Відповісти
ну и вот зачем нам тут твои рассуждения на болгарском?гугль переводчик же есть...в спам
показати весь коментар
07.01.2020 09:55 Відповісти
Вона завжди пише болгарською.
показати весь коментар
07.01.2020 10:01 Відповісти
Хто хоче, той зрозуміє.
Зескот нервується як завжди, бо іноземні мови ставлять його в ступор.
показати весь коментар
07.01.2020 11:27 Відповісти
ой, дебил...еще тут китайских ероглифов насрите, и будет всех порохоботам за счастье, главное чтоб не на языке агрессора в спам
показати весь коментар
07.01.2020 12:28 Відповісти
Дурню, і де спам??
показати весь коментар
08.01.2020 11:50 Відповісти
дурное ты и еще вдобавок слепое
показати весь коментар
08.01.2020 20:30 Відповісти
Сьогодні християни східного обряду святкують Різдво Христове - Цензор.НЕТ 6866
показати весь коментар
08.01.2020 21:22 Відповісти
и как же ты теперь, без мозга то
показати весь коментар
08.01.2020 22:35 Відповісти
Мої співчуття
показати весь коментар
08.01.2020 22:43 Відповісти
В ЭПОХУ ГУГЕЛЬ И ПРОЧИХ ПЕРЕВОДЧИКОВ, ЭТО НЕ ЕСТЬ КРАСОВАНИЕ ЗНАНИЙ ДРУГИХ ЯЗЫКОВ. ЭТО ЕСТЬ ВСЕГО ЛИШЬ КРАСОВАНИЕ ТЕМ ШО ДЫТЫНА НАКОНЕЦ ТО ОСВОИЛА ПОЛЬЗОВАНИЕ ГУГЕЛЬ ПЕРЕВОДЧИКОМ 😂😅😂
показати весь коментар
07.01.2020 18:27 Відповісти
Кои сте тези ,,нам,,!

Ха-ха, явно сте агенти за влияние на КГБ!

🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪
показати весь коментар
07.01.2020 14:37 Відповісти
Заголовок некорректный, писавшему - два в году и четверти
Правильно: Сегодня некоторые православные церкви празднуют Рождество Христово (по Юлианскому календарю, с упрямством, достойным лучшего применения).
показати весь коментар
07.01.2020 10:04 Відповісти
Очень многие не понимают вообще причины, почему одни празднуют Рождество 25 декабря, другие сегодня.
Дело в том, что точкой отсчета любого календаря является точка весеннего равноденствия, как наиболее точное астрономическое мерило. Старый юлианский календарь менее точен. А григорианский календарь учитывает, что каждые 128 лет накапывает лишние 7 часов, которые вылились в 29 февраля в высокосный год.
Отсюда и самый главный вопрос: как вы хотите отсчитывать Рождество? По более точному календарю григорианцев, зная, что именно в тот день родился Иисус, или как наши деды по юлианскому, не обращая внимания на погрешности отсчета?
показати весь коментар
07.01.2020 18:23 Відповісти
ГДЕ ТО ТЫ ПОГОРЯЧИЛСЯ, И ШО ТО ТЫ ПЕРЕБОРЩИЛ. 😂😅😂
показати весь коментар
07.01.2020 18:30 Відповісти
У нас Різдво, а Рождєство - для хохлів малоросів
показати весь коментар
07.01.2020 10:12 Відповісти
Сьогодні християни східного обряду святкують Різдво Христове - Цензор.НЕТ 4508
показати весь коментар
07.01.2020 10:29 Відповісти
Сегодня христиане восточного обряда празднуют Рождество Христово, а потом 14 января Новый Год,если не так то всё по коммунистически и не по Библии. В Украине всё коммунистическое запрещено,нужно ещё запретить всё гундяевское, чтобы головы украинцам не засорял.
показати весь коментар
07.01.2020 11:45 Відповісти
Різдво Христове - 25грудня , взагалі то . Зараз вже ніхто за юліанським не живе . Навіть свій власний день народження за ним не святкують . То колись за ним жили.
показати весь коментар
07.01.2020 12:05 Відповісти
Нормальные люди всё понимают и никого не делят.
Головне, що Христос народився ! Славімо Його !
показати весь коментар
07.01.2020 12:31 Відповісти
Нормальные люди если как все по Библии,Рождество до Нового Года.
показати весь коментар
07.01.2020 13:22 Відповісти
Список самых отсталых стран и церквей.Непонятно что там делает УГКЦ
показати весь коментар
07.01.2020 14:50 Відповісти
Вопрос: как вы считаете, в каком году родился Иисус Христос? В нулевом, или первом?
показати весь коментар
07.01.2020 18:11 Відповісти
ЩЕ РАЗ, ОПИТУВАННЯ БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОЇ ДОВГОЇ ПРОСВІТНИЦЬКОЇ РОБОТИ, НІЩО. ТАК, ПОСТРІЛ В НІКУДИ.
ДЛЯ ПОЧАТКУ КОЖНУ СЛУЖБУе НАСТОЯТЕЛІ ПОВИННІ ПОЧИНАТИ З ВІТАННЯ І НАГАДУВАННЯ ВІРЯНАМ ШО СЬОГОДНЯ НЕ 7 СІЧНЯ, А ТІЛЬКИ 25 ГРУДНЯ. ПОВІРТЕ ВІРЯН НЕ НА ДОВГО ХВАТИТЬ ЖИТИ У ПЛУТАНИНІ. БО Ж САМІ НАСТОЯТЕЛІ УЖЕ УВІРОВАЛИ ШО У НИХ РІЗДВО ТАКИ 7 СІЧНЯ. ДО 2100 РОКУ ВОНИ ДОЖИТИ НЕ СПОДІВЮТЬСЯ, ТОМУ ЇМ І НЕ ПРИЙДЕТЬСЯ ПОЯСНЮВАТИ ПЕРЕХІД ,,РІЗДВА" НА 8 СІЧНЯ. ЇМ І ТАК КОМФОРТНО. ВОНИ І ТАК СВОЄ БАБЛО МАЮТЬ. ТО НАШО ЇМ ЗАМОРОЧУВАТИСЬ.
ДУЖЕ ВЕЛИКИЙ МІНУС ШО ЗА ЮЛІАНСЬКИМ КАЛЕНДАРЕМ У ТИСЯЧНИХ РОКАХ ПЕРЕХОД РІЗДВА НЕВІДБУВАЄТЬСЯ. БО 2000 БУВ ВИСОКОСНИМ РОКОМ. І ЇМ НЕ ПРИЙШЛОСЬ ПОЯСНЮВАТИ ЧОМУ РІЗДВО ЗДВИНУЛОСЬ НА ОДИН ДЕНЬ.
показати весь коментар
07.01.2020 22:14 Відповісти
Сторінка 2 з 2