10907 відвідувачів онлайн
10 839 153

США перекидають стратегічні бомбардувальники В-52 ближче до Ірану, - Fox News

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Гордон", про це повідомляє телеканал Fox News.

Острів Дієго-Гарсія розташований за 3700 км на південь від Ірану.

Таким чином США намагаються зміцнити свої позиції на Близькому Сході.

Кожен літак B-52 має вісім двигунів і призначений для перевезення великого запасу зброї, включаючи крилаті ракети, звичайні бомби і бомби з лазерним наведенням, а також атомні гравітаційні бомби, зазначає телеканал.

Нагадаємо, 31 грудня тисячі людей штурмували посольство США в Багдаді, вони увірвалися на територію посольства і спалили будівлю охорони.

Вашингтон звинуватив Іран в атаці на посольство і відправив до регіону додаткові війська. Тегеран звинувачення відкинув і пригрозив ударом.

Вранці 3 січня США завдали авіаудар по колоні на території аеропорту Багдада. В результаті атаки було вбито іранського генералу Касем Сулеймані. Іран обіцяє помститися Америці.

Прем'єр-міністр Іраку засудив дії США, заявивши, що це "запалило ґніт руйнівної війни".

Топ коментарі
+23
С Богом!
показати весь коментар
07.01.2020 16:06 Відповісти
+18
Tut malo nepokazetsiaСША перебрасывают стратегические бомбардировщики В-52 поближе к Ирану, - Fox News - Цензор.НЕТ 1836
показати весь коментар
07.01.2020 16:32 Відповісти
+16
Лучше поближе к рахе, чтобы посмотреть на реакцию гордости российской недвижимости Кузнецова и Устинова
показати весь коментар
07.01.2020 16:09 Відповісти

Завантаження...