США перекидають стратегічні бомбардувальники В-52 ближче до Ірану, - Fox News

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Гордон", про це повідомляє телеканал Fox News.
Острів Дієго-Гарсія розташований за 3700 км на південь від Ірану.
Таким чином США намагаються зміцнити свої позиції на Близькому Сході.
Кожен літак B-52 має вісім двигунів і призначений для перевезення великого запасу зброї, включаючи крилаті ракети, звичайні бомби і бомби з лазерним наведенням, а також атомні гравітаційні бомби, зазначає телеканал.
Нагадаємо, 31 грудня тисячі людей штурмували посольство США в Багдаді, вони увірвалися на територію посольства і спалили будівлю охорони.
Вашингтон звинуватив Іран в атаці на посольство і відправив до регіону додаткові війська. Тегеран звинувачення відкинув і пригрозив ударом.
Вранці 3 січня США завдали авіаудар по колоні на території аеропорту Багдада. В результаті атаки було вбито іранського генералу Касем Сулеймані. Іран обіцяє помститися Америці.
Прем'єр-міністр Іраку засудив дії США, заявивши, що це "запалило ґніт руйнівної війни".