4049 відвідувачів онлайн

Рятувальники виявили чорну скриньку українського літака, що розбився в Тегерані

Рятувальники виявили чорну скриньку українського літака, що розбився в Тегерані

Іранські служби порятунку знайшли чорну скриньку українського Boeing-737.

Про це повідомила телерадіомовна корпорація IRIB, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Зазначається, що чорну скриньку виявили в околицях іранської столиці й уже передали правоохоронним органам країни.

Як повідомлялося, пасажирський літак Міжнародних авіаліній України розбився поблизу міжнародного аеропорту імені імама Хомейні в Тегерані, повідомило іранське інформагентство FARS.

За інформацією, яка уточнюється, пасажири та екіпаж українського літака, який розбився в Тегерані, загинули.

Топ коментарі
+5
некоторые рашаговносми передают, что там были не все украинцы (даже так - на борту было мало украинцев) (понимаете?...мало... им с*кам ...мало...)
показати весь коментар
08.01.2020 08:46 Відповісти
+3
Оперативно. Расшифровывайте, чтобы этот поток фейков прекратился поскорее.
показати весь коментар
08.01.2020 08:35 Відповісти
+3
меня список пассажиров волнyет, кто летел, почемy молчат?
показати весь коментар
08.01.2020 08:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Оперативно. Расшифровывайте, чтобы этот поток фейков прекратился поскорее.
показати весь коментар
08.01.2020 08:35 Відповісти
меня список пассажиров волнyет, кто летел, почемy молчат?
показати весь коментар
08.01.2020 08:37 Відповісти
некоторые рашаговносми передают, что там были не все украинцы (даже так - на борту было мало украинцев) (понимаете?...мало... им с*кам ...мало...)
показати весь коментар
08.01.2020 08:46 Відповісти
Ты удивлен?
показати весь коментар
08.01.2020 08:53 Відповісти
нет...
показати весь коментар
08.01.2020 08:56 Відповісти
Рейс Тегеран - Киев, наверное французы летели
показати весь коментар
08.01.2020 08:46 Відповісти
инна
показати весь коментар
08.01.2020 08:57 Відповісти
Возможно, нет информации пока. Тема слишком острая. Нужна проверенная инфа.
показати весь коментар
08.01.2020 08:53 Відповісти
скорей всего.
показати весь коментар
08.01.2020 08:56 Відповісти
Главное, чтобы не украинцы 🤞🤞🤞
показати весь коментар
08.01.2020 08:47 Відповісти
ахахахах ) ну ты и тварь )
показати весь коментар
08.01.2020 08:48 Відповісти
Выбирайте выражения. Я переживаю за своих и чтобы нас не втянули в войну .
А что мне иранцы и остальные религиозные фанатики?? За них аятола и сулеймани побескоятся
показати весь коментар
08.01.2020 08:53 Відповісти
Все правильно "главное перестать стрелять" .
показати весь коментар
08.01.2020 09:00 Відповісти
Нет, такого не говорю. Но иранская война нам не нужна. Пусть без нас разбираются
показати весь коментар
08.01.2020 09:04 Відповісти
иран - союзник параши и спонсор терроризма,
если не нужен, то на кой туда летать ?
показати весь коментар
08.01.2020 09:06 Відповісти
Это вопрос к МАУ
показати весь коментар
08.01.2020 09:18 Відповісти
Ти дурень, в перде?
показати весь коментар
08.01.2020 08:57 Відповісти
Мне вот одно не понятно, ко кой фиг люди туда летают?
показати весь коментар
08.01.2020 08:45 Відповісти
дипломаты,работа,не?
показати весь коментар
08.01.2020 08:47 Відповісти
криворукие иранцы сбили по ошибке украинский самолет . громко кричали о мести Америке , а сами затоптали 56 человек на похоронах террориста и сбили пассажирский самолет .
показати весь коментар
08.01.2020 08:59 Відповісти
Судячи по тим фото, які з'явилися у мережі, над літаком "познущалися" ПВО Ірану і на якусь достовірну інформацію від іранських "колег" не варто розраховувати. І дай Боже, щоб вони не зіпсували чорну скриньку, яку начебто передали до рук МВС Ірану. Співчуття людям, які втратили своїх рідних!
показати весь коментар
08.01.2020 09:04 Відповісти
так или иначе похоже самолёт сбит ...
показати весь коментар
08.01.2020 09:04 Відповісти
Робити висновок рано, але відсутність воронки і розкид 2 км говорить про те що літак вибухнув у повітрі, а не від удару об грунт.
показати весь коментар
08.01.2020 09:15 Відповісти
!000%самолет сбили!
показати весь коментар
08.01.2020 12:54 Відповісти
Хто буде розшифровувати
показати весь коментар
08.01.2020 09:11 Відповісти
"передали правоохоронним органам країни" - пиши пропало.
Джерело:https://censor.net/ua/n3168652"
показати весь коментар
08.01.2020 12:05 Відповісти
Не "спасатели обнаружили черный ящик разбившегося в Тегеране украинского самолета"
А "https://images.cnscdn.com/images/8/4/d/c/84dc8735cee765f65711e5ab02482d66/original.jpgИранские службы спасения нашли черный ящик украинского Boeing-737."

Маленькая такая деталь....