8664 відвідувача онлайн
8 128 157

Невідкладне завдання влади - встановити справжні причини цієї трагедії, - Порошенко про катастрофу літака

П'ятий президент України, голова партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко висловив співчуття рідним і друзям загиблих сьогодні в трагічній катастрофі літака авіакомпанії МАУ в Ірані.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Немає більшого горя, як втрачати близьких. Мої щирі співчуття рідним і друзям загиблих сьогодні у трагічній катастрофі літака авіакомпанії МАУ в Ірані. Молимося і скорбимо разом з вами. Невідкладне завдання влади - забезпечити встановлення істини про причини цієї страшної трагедії", - написав Порошенко.

Невідкладне завдання влади - встановити справжні причини цієї трагедії, - Порошенко про катастрофу літака 01

Прем’єр-мінстр України 2014-2016 років, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк висловив співчуття рідним загиблих пасажирів і екіпажу українського літака, який розбився вранці 8 січня в Тегерані.

"Трагічний ранок. 177 загиблих в авіакатастрофі українського літака в Тегерані... Щирі співчуття рідним загиблих пасажирів і екіпажу. Співчуття всім, хто шокований трагедією", - написав Арсеній Яценюк у Facebook., повідомили в пресслужбі НФ.

"Влада має якнайшвидше з'ясувати причини, щоб запобігти таким трагедіям у майбутньому", - наголосив лідер "Народного фронту".

Як повідомлялося, пасажирський літак Міжнародних авіаліній України розбився поблизу міжнародного аеропорту імені імама Хомейні в Тегерані, повідомило іранське інформагентство FARS.

За інформацією, яка уточнюється, пасажири та екіпаж українського літака, який розбився в Тегерані, загинули.

Раніше в РНБО повідомили, що на сьогодні підтверджено інформацію про 168 пасажирів, які пройшли реєстрацію на рейс, і про 9 членів екіпажу.

Топ коментарі
+30
Сьомий президент України в 2020 році.
показати весь коментар
08.01.2020 09:31 Відповісти
+24
Це якийсь фатум - куди не полетить чорт, скрізь якісь катастрофи. Вова, лети в москву!
показати весь коментар
08.01.2020 09:30 Відповісти
+24
Ну так Оманский осел молчит, не хочет отдых прервать из за такого пустячка, вот поэтому и реагирует Настоящий президент Украины.
показати весь коментар
08.01.2020 09:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
У вас є шикарний шанс повернутись на рідний фсбшний ресурс однокліткових і законтачених.
показати весь коментар
08.01.2020 09:54 Відповісти
Та ні, краще вже я тут поприколююсь над подібними до тебе одноклітковими і законтаченими соєвими мерзотниками
показати весь коментар
08.01.2020 09:57 Відповісти
Фантазії - нуль.
показати весь коментар
08.01.2020 09:59 Відповісти
Как по мне, танцы на костях это последняя стадия цинизма! Но и политикам нужно следить за своими высказываниями. Когда предпоследний поучает настоящего о том, что "...Неотложная задача власти - обеспечить установление истины о причинах этой страшной трагедии", так и хочется сказать: "Спасибо, заботливый сэнсэй! А ведь мы-то и не знали, что это необходимо!".
Что один, что другой - хрен редьки не слаще! Лишь бы напомнить о себе, ведь других поводов нет.

показати весь коментар
08.01.2020 09:54 Відповісти
Ждем что по этому поводу скажут остальные сбитые летчики?
показати весь коментар
08.01.2020 09:56 Відповісти
трудится сейшельский яхтсмен без устали.
показати весь коментар
08.01.2020 10:01 Відповісти
хто такий цей Порошенко?
показати весь коментар
08.01.2020 10:08 Відповісти
Кум кума ***** .
показати весь коментар
08.01.2020 10:09 Відповісти
Кум медведчука , як хто не зрозумів .
показати весь коментар
08.01.2020 10:10 Відповісти
Бреши, бреши нахабно, та впеввнено. Бреши так голосно, щоб чути було лиш тебе. Як піймають на брехні бреши вдесятеро більше, щоб за новою брехнею забули про стару, а потім повертайся до попередньої брехні.
І ніколи не переставай брехати!

"Протоколи сіонскіх мудрєцов"
показати весь коментар
08.01.2020 11:11 Відповісти
Жагун, хорош озвучивать кодекс порохобота
показати весь коментар
08.01.2020 16:59 Відповісти
Порохобот це збучить гордо!
Якщо ти порохобот, отже ти не ідіот!
показати весь коментар
08.01.2020 17:02 Відповісти
😁
показати весь коментар
08.01.2020 17:07 Відповісти
Відомий всьому Києву дурник, який вважає себе президентом України
показати весь коментар
08.01.2020 10:14 Відповісти
Лахта, а ты не слушал пресс-марафон Зелемойского на котором он 103 раза упомянул Порошенко? Головка у тебя, что-ли, слабенькая?
показати весь коментар
08.01.2020 10:56 Відповісти
Обладатель звания Брехун пятилетия, мальдивское-панамский офшорник, котловодец, тормоз борьбы с коррупцией, кум медведчка, самый крупный латифундист Украины - но врет, что все продал, когда был президентом
показати весь коментар
08.01.2020 16:53 Відповісти
Бреши, бреши нахабно, та впеввнено. Бреши так голосно, щоб чути було лиш тебе. Як піймають на брехні бреши вдесятеро більше, щоб за новою брехнею забули про стару, а потім повертайся до попередньої брехні.
І ніколи не переставай брехати!

"Протоколи сіонскіх мудрєцов"
показати весь коментар
08.01.2020 20:50 Відповісти
краще з'ясувати,

чому третій раз підряд країна обирає собі президентом виродків з одного і того самого цирку?
і як це припинити?
показати весь коментар
08.01.2020 10:21 Відповісти
Та не буде нічого Віслюк Оманський розслідувати. Йому зараз не до цього. Відпочити після відпочинку потрібно,прийняти ванну, попити шампанського , натерти гумову Лєнку тальком аби не злиплася, пожувати шаурму і сідати Бєні звіт писати за проведений в Омані відпочинок і використані кошти. А за одне не забути закинути Бєні валізи з його "інвестиціями" з офшорних банків і про себе вухастого не забути 😕
показати весь коментар
08.01.2020 10:27 Відповісти
З гвалтом : "Рятуйте! Парахаботи!" на роботу вискочила ботоферма Зєєєлі "Зє!люді".
показати весь коментар
08.01.2020 10:32 Відповісти
Люди? В смысле, Homo Sapience?
Это животные.
Простейшие организмы.
С развитым хватательным рефлексом.
Остальные рефлексы простейшие, как у амеб.
Пожрать да поср*ть.
Очень любят деньги.
До ликвидации Сулеймани считали себя неуязвимыми сверхлюдьми.
Больше не считают
показати весь коментар
08.01.2020 11:38 Відповісти
Мародер не успакоится.....
Мародер!!!!! Твое место на параши
показати весь коментар
08.01.2020 10:37 Відповісти
Вот интересно, почему ни Кравчук, ни Кучма, ни Ющеннко, ни даже "профессор" из-за поребрика никогда не выступают с подобными заявлениями? Это что - "фантом" власти? Почему не высказал соболезнования? Это очень напоминает как продолжение его спины и .... к народу и лицо к флагу (только не как символу Украины и ее народа, а как к символу власти) на стадионе во время дебатов.
показати весь коментар
08.01.2020 10:39 Відповісти
Бо їм тюрма не загрожує. Окрім Янека. Але він у Хубла.
А цей тужиться в Україні. Його скороповедуть під білі ручки в Лук'янівське СІЗО. ОТ тому він і дрище від страху.
показати весь коментар
08.01.2020 11:25 Відповісти
Ты не отвлекайся и лучше следи за своей невесткой из питера,что бы она в пьяном угаре не свалилась за борт твоей яхты с криком - слава путину.
показати весь коментар
08.01.2020 11:04 Відповісти
Это о порохе-алкоголике.
показати весь коментар
08.01.2020 11:06 Відповісти
Где бы что не случилось, а пидорошен тут как тут! Угомонись гнида, пока с тобой ничего не случилось, ведь Бог не фраер!
показати весь коментар
08.01.2020 11:29 Відповісти
Ну куда же без лентореза?
показати весь коментар
08.01.2020 11:56 Відповісти
Ну куда же без лентореза?
показати весь коментар
09.01.2020 23:15 Відповісти
Наткнулся на типа поздравление Порошенко с Рождеством. Так оно было не про Иисуса, а про Порошенко. Чувак неадекватен
показати весь коментар
08.01.2020 15:06 Відповісти
Сам ты ватник,неадекватен.
показати весь коментар
08.01.2020 15:13 Відповісти
Так он и считает себя Мессией.
Иначе не объяснить его поведение.
Он считает себя главным украинцем, очень похоже на того, кто счита5т себя главным нарассеянином.
показати весь коментар
08.01.2020 16:58 Відповісти
"Шеколадный гетьман" и тут свое свинное рыло вставил.
показати весь коментар
08.01.2020 21:25 Відповісти
Сторінка 2 з 2