11058 відвідувачів онлайн
10 442 143

Путін і Ердоган відкрили газопровід "Турецький потік"

Путін і Ердоган відкрили газопровід "Турецький потік"

Президенти Росії і Туреччини Володимир Путін і Таїп Ерджеп Ердоган запустили газопровід "Турецький потік". Ним російський газ в обхід України поставлятимуть у Південну Європу.

Офіційна церемонія запуску газопроводу відбулася в Стамбулі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на турецьке інформагентство Anadolu. Крім президентів Туреччини і Росії, у церемонії відкриття трубопроводу взяли участь лідери Сербії і Болгарії.

"Взаємодія Росії і Туреччини поступально розвивається практично у всіх сферах. Незважаючи на непросту обстановку у світі і спроби низки міжнародних гравців перешкодити розширенню взаємовигідного співробітництва між нашими країнами, робота йде своїм ходом", - сказав Путін на церемонії відкриття.

Зі свого боку, Ердоган заявив, що Туреччина і РФ під час реалізації проєкту "Турецький потік" продемонстрували зразковий рівень співпраці. За його словами, Росія залишається головним постачальником газу до Туреччини, і сторони готові реалізовувати нові проєкти.

Сьогодні запущена друга гілка "Турецького потоку". Вона поставлятиме газ у Південну Європу, тоді як перша, яка працює з кінця 2019 року, поставляє його виключно для турецьких споживачів. Потужність кожної гілки трубопроводу становить 15,75 млрд кубометрів газу на рік.

За допомогою запуску "Турецького потоку" Росія намагається відмовитися від послуг газотранспортної системи України.

З цією ж метою Росія будує ще трубопровід на півночі - "Північний потік-2". Однак його будівництво заморозили через санкції США.

Топ коментарі
+21
Особый цинизм в том, что перед этой встречей глава МИД Турции "пообещал" нашему МИДу непременно поднять вопрос деоккупации Крыма после открытия Потока. Типа, мы помогаем кацапам обходить вашу ГТС, ну и за Крым там спросим. Обязательно, во время праздничного фуршета двух лидеров((
показати весь коментар
08.01.2020 16:04 Відповісти
+15
Что эрдоган, что пуйло одного поля ягоды, то *********, то целуются в десна...
показати весь коментар
08.01.2020 16:02 Відповісти
+12
При зибильноватой власти у нас каждый день - или трагедия, или геополитическое фиаско...
показати весь коментар
08.01.2020 16:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
ну тут 2 варианта - или ты кацапский троль, или тупой зелебобик. Посему, пояснять что к чему, к какому бы ты типу ********* не относился - не имеет смысла...
показати весь коментар
09.01.2020 22:30 Відповісти
В чому зрада? Зрада це коли болгари на боці Гітлера воюють, а їм за це газ.
показати весь коментар
08.01.2020 16:10 Відповісти
Низабудимнипрастим. Турки покупают нефть у ИГИЛ. Помидорами не отделаетесь.
Рафинированная "ОРУЭЛЛОВЩИНА". Океания никогда не воевала с Ост-Азией...
показати весь коментар
08.01.2020 16:07 Відповісти
Тепер і газ будуть купляти у ІДІЛ.
показати весь коментар
08.01.2020 16:09 Відповісти
Аби його й їх розірвало
показати весь коментар
08.01.2020 16:10 Відповісти
Потом с Турцией поссорятся и будут проклятые турки.
показати весь коментар
08.01.2020 16:10 Відповісти
уж самолеты их сбивали и дипломатов резали, а они никак не хотят сориться)))
показати весь коментар
08.01.2020 16:20 Відповісти
Не видно работы боевых пловцов ...
показати весь коментар
08.01.2020 16:10 Відповісти
они там, где и два боевых катера..
показати весь коментар
08.01.2020 16:13 Відповісти
плавцы кузню охраняют)))
показати весь коментар
08.01.2020 16:20 Відповісти
А помідорами коли кидатись будуть?
показати весь коментар
08.01.2020 16:17 Відповісти
Ниче ниче, пенсильванский поток не за горами
показати весь коментар
08.01.2020 16:18 Відповісти
Ну, Турция может в ближайшее время оказаться еще более нестабильной страной чем наша. Если на БВ начнется замес, турков может накрыть будь здоров.
показати весь коментар
08.01.2020 16:21 Відповісти
Да, поэтому рашисты там ещё и АЭС строят, для пущей нестабильности
показати весь коментар
08.01.2020 16:24 Відповісти
И когда это стройки рашистов стали 100% прогнозом стабильности?
показати весь коментар
08.01.2020 16:26 Відповісти
Столько, сколько про.али денег по африкам, южным америкам и азиям сссрия, а потом кацапия - не в состоянии прос.ать ни одна страна.
показати весь коментар
08.01.2020 16:28 Відповісти
Закрой цензор и открой пипипедию уже, любую, кто там в каком и кто что строит, а то у тебя сейчас приступ произайдет. Страна нихера ничего не сделала за 30лет, но проще за забор глядеть и говорить "вот параша она и есть параша". Хотя нет, вру, за 30 лет ничего не сделать это стабильность, извините.
показати весь коментар
08.01.2020 16:56 Відповісти
Они просрали советские долги бывшей страны , а не свои .
показати весь коментар
08.01.2020 18:28 Відповісти
Росєйський атомбуд лише на експорті й виживатиме, на самій рашці в них голодні роки починаються Але це тимчасово, зіллють їх всюди.
показати весь коментар
08.01.2020 21:08 Відповісти
Тунец из помидоров.....
показати весь коментар
08.01.2020 16:22 Відповісти
самое главное откат налом за контракт с газпрёмом в надежном оманском убежище
показати весь коментар
08.01.2020 16:26 Відповісти
ну и шо?
показати весь коментар
08.01.2020 16:28 Відповісти
Очередной фейк.
показати весь коментар
08.01.2020 17:25 Відповісти
После подписания транзита на 5 лет уже пофиг, какой там Поток они запустят. Объём транзита прописан в контракте.

Меня даже удивило, что Эрдоган тоже осудил убийство этого иранского генерала, хотя на словах всегда говорил, что он союзник США. А Турция член НАТО.
показати весь коментар
08.01.2020 17:38 Відповісти
После подписания транзита на 5 лет уже пофиг, какой там Поток они запустят.

Через пять лет история прекратит течение своё?
показати весь коментар
08.01.2020 18:11 Відповісти
Через пять лет пусть платят еще 3 ярда баксов и так уж и быть, подпишем новый контракт.
показати весь коментар
08.01.2020 19:23 Відповісти
Тримайте кишеню поширше.
показати весь коментар
08.01.2020 21:00 Відповісти
А хіба генерала вбито згідно колегіального рішення NATO?
показати весь коментар
08.01.2020 20:59 Відповісти
Путин и Эстроген - звучит более загадочно!
показати весь коментар
08.01.2020 17:55 Відповісти
Амфаш та етанол зате банально.
показати весь коментар
08.01.2020 21:00 Відповісти
Етанол - это свежо!
показати весь коментар
09.01.2020 11:01 Відповісти
У вас всьо такоє вкуснєнькоє.(с)
показати весь коментар
09.01.2020 23:04 Відповісти
эрдоган исламский лукашенко вашим и нашим и рыбку сьесть и в шнягу сесть
показати весь коментар
08.01.2020 18:47 Відповісти
Ердоган поговорив з Путіном про Крим і арештованих, як це обіцяв "дехто"?
показати весь коментар
08.01.2020 19:29 Відповісти
щоб він вибухнув!!!!
показати весь коментар
08.01.2020 20:09 Відповісти
Як ти собі уявляєш вибух підводного газогону?
показати весь коментар
08.01.2020 20:54 Відповісти
Якось й досі не можу зрозуміти відносин між ними...Вдень жмуть руки, а вночі хтось-когось "ятаганом" чпокає - збоченці якісь
показати весь коментар
08.01.2020 20:41 Відповісти
Там традиціне гібридне азійське партнерство. Як наприклад КНР вважає Тайвань своєю територією, а Китайська республіка материковий комуняцький уряд не визнає, але товарно-грошові відносини дай боже. Та і яким "ятаганом" вам привидівся? Суперечки про дербан колишньої Сирії?
показати весь коментар
08.01.2020 20:57 Відповісти
Тому "ятаган" у лапках - я все розумію
показати весь коментар
08.01.2020 21:03 Відповісти
..и дерибан бывшей Ливии плюсуйте.
показати весь коментар
08.01.2020 21:05 Відповісти
https://alanya-tours.ru/ Экскурсии в Алании