9318 відвідувачів онлайн

Чоловік встромив викрутку в обличчя дільничному, - поліція Київщини

Чоловік встромив викрутку в обличчя дільничному, - поліція Київщини

У селі Гора в Київській області чоловік вдарив дільничного поліцейського викруткою в обличчя.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє відділ комунікації поліції в Київській області.

Напад стався ввечері 9 січня в с. Гора Бориспільського району, за місцем проживання 31-річного місцевого жителя.

Щодо нього до поліції неодноразово надходили скарги від сільського голови через залякування жителів та неадекватну поведінку.

Двоє дільничних завітали до чоловіка, щоб допомогти громаді і з’ясувати усі обставини. Раптово зловмисник завдав удару викруткою в обличчя правоохоронцю та зачинився всередині. Його мати повідомила, що в оселі може бути зброя. Тому на місце події викликали спецпризначенців, які затримали нападника.

Постраждалого поліцейського із пробитою щокою, травмою язика та вибитим зубом доставили до лікарні, нині його життю нічого не загрожує.

Слідчі порушили кримінальне провадження за ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Розпочато досудове розслідування.

Зловмисника затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Топ коментарі
+11
Завжди таким був, особливо у селах. Там такий треш відбувається, що жах просто
показати весь коментар
10.01.2020 11:29 Відповісти
+11
луше бы на фарш!!! он еще принесет беды нам!
показати весь коментар
10.01.2020 11:35 Відповісти
+9
К нему пришли потому,что он угрожал односельчанам.В США его просто пристрелили бы.
показати весь коментар
10.01.2020 12:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На обменный фонд пойдет.
показати весь коментар
10.01.2020 11:28 Відповісти
луше бы на фарш!!! он еще принесет беды нам!
показати весь коментар
10.01.2020 11:35 Відповісти
Для обміну.
показати весь коментар
10.01.2020 11:29 Відповісти
Що ж народ такий агресивний став ???
показати весь коментар
10.01.2020 11:27 Відповісти
Завжди таким був, особливо у селах. Там такий треш відбувається, що жах просто
показати весь коментар
10.01.2020 11:29 Відповісти
90% злочинів здійснюється в великих містах!
показати весь коментар
10.01.2020 12:15 Відповісти
https://censor.net/user/445055 у вас на расее, это да...
показати весь коментар
10.01.2020 12:50 Відповісти
Як заповідав Аваков?)
показати весь коментар
10.01.2020 11:31 Відповісти
А с бандитами, хулиганьем, гопотой и ворьем что нужно делать? Вешать?
показати весь коментар
10.01.2020 11:44 Відповісти
Наверное увидел у него на лице не закрученый винтик 😊
показати весь коментар
10.01.2020 11:27 Відповісти
показати весь коментар
10.01.2020 11:29 Відповісти
Отпустите человека. Ето же наши люди с которыми нужно говорить а не применять силу. И амнистируйте его или обменяйте. Ах да забыл, чтобы его отпустить он должен был еще захватить заложников. Вот он лоханулся.
показати весь коментар
10.01.2020 11:31 Відповісти
К нему пришли потому,что он угрожал односельчанам.В США его просто пристрелили бы.
показати весь коментар
10.01.2020 12:03 Відповісти
Не обязательно.Могли бы и обвинить соседей в провокации на агрессию.
показати весь коментар
10.01.2020 12:16 Відповісти
Ну, во-первых, он вряд ли бы там так быковал, зная, что соседи ВООРУЖЕНЫ!
Ну, а во-вторых - вы правы, его шериф бы пристрелил, если бы это не сделали соседи...
показати весь коментар
10.01.2020 16:30 Відповісти
Как то это по старинке.. по деревенски.. Сейчас больше гранаты в ходу
показати весь коментар
10.01.2020 11:32 Відповісти
зачем задержали? чтоб кормить в сизо апотом отпустить???
показати весь коментар
10.01.2020 11:34 Відповісти
УК надо менять в сторону ужесточения,особенно для отъявленных.Для такого и пожизненного мало.
показати весь коментар
10.01.2020 11:35 Відповісти
За что ему пожизненное? Он кого то убил? У нас террористов убивших десятки людей отпускают под домашний арест и амнистируют. А етот даже никого не убил.
показати весь коментар
10.01.2020 11:45 Відповісти
в нормальной стране пристрелили б. У нашего правосудия участковый с отверткой в лице за применение оружие скорее всего получил бы квалификацию типа превышение мер самообороны.
показати весь коментар
10.01.2020 12:38 Відповісти
Как почитаешь комменты на цензоре - понимаешь, что человеческой деградации нет предела.
показати весь коментар
10.01.2020 11:36 Відповісти
А вы, я так понимаю, д`Артаньян?
показати весь коментар
10.01.2020 11:39 Відповісти
коли будеш на місці того поліцая з неадекватним електриком і вибитими зубами,ось тоді будеш заявляти про "панять и прастить", а так ти просто лицеміриш
показати весь коментар
10.01.2020 11:47 Відповісти
Еще одно чучело с отверткой перед монитором посты строчит .... За тобой уже санитары едут.
показати весь коментар
10.01.2020 11:53 Відповісти
хто провів цьому https://censor.net.ua/user/458741 в палату іннет ?
показати весь коментар
10.01.2020 12:01 Відповісти
таких неадекватов по украине очень много. а виновно во всем наше законодательство. за хулиганку дают очень мало или вообще ничего не дают. ударил человека хоть один раз, минимум пять лет колонии. вот тогда такая быкота исчезнет из общества
показати весь коментар
10.01.2020 11:39 Відповісти
так, полюцаїв по Україні дохєра і більше
показати весь коментар
10.01.2020 12:00 Відповісти
а полицай пишет законы?))) ну поймал, а на завтра его отпустили, и все. а побитый человек потом неделю синяки сводит. или ты тоже из отморозков будешь ?))
показати весь коментар
10.01.2020 12:10 Відповісти
еще и с кацапов ржем....
понятно шо мущина неадек.ватная и будет лечиться, возможно
показати весь коментар
10.01.2020 11:40 Відповісти
Таке на жаль буває. І навіть при контактах з людьми, які ззовні не виявляють жодної агресії. А в даному випадку дільничним слід було бути уважнішими.
показати весь коментар
10.01.2020 11:43 Відповісти
"На него в полицию неоднократно поступали жалобы от сельского головы из-за запугивания жителей и неадекватного поведения" А ведь оказывается отвёртки в лицо можно было бы избежать, если бы отреагировали сразу...
показати весь коментар
10.01.2020 11:44 Відповісти
ага , а как ? Бить нельзя, посадить не за что, админка аж 51 грн штрафа
показати весь коментар
10.01.2020 11:50 Відповісти
Ага, мамашку свою "сподручнюй", шутник недоделанный!
показати весь коментар
10.01.2020 12:02 Відповісти
Да, разговор не задался видимо потому, что жук-голова приплатил своим шестёркам за то ,чтобы пуганули неугодного ему чувака а тот оказался не из робкого десятка ...
показати весь коментар
10.01.2020 11:58 Відповісти
Теперь неугодный ему чувак уедет на зону и приедет обратно с отбитыми почками. Ну молодец, чо. Герой
показати весь коментар
10.01.2020 13:18 Відповісти
Уедет,приедет а потом его обидчики могут уехать так далеко ,что мама не горюй ...Граф Монте-Кристо читал ?
показати весь коментар
10.01.2020 14:54 Відповісти
"Граф Монте-Кристо читал ?"
такой большой а в сказки веришь...
показати весь коментар
10.01.2020 15:00 Відповісти
Та не скажи ,я такие видал в жизни ситуации ,когда одни люди заставляли других людей отвечать за их дела в прошлом и не только за дела, но и за слова ,что любой ужастик покажется сказкой доброй ...
показати весь коментар
10.01.2020 15:49 Відповісти
капец сколько пафоса. Нашёл где выпендриваться
показати весь коментар
10.01.2020 16:37 Відповісти
Мусора не люди.
показати весь коментар
10.01.2020 12:05 Відповісти
А бувші лікарі?
показати весь коментар
10.01.2020 12:11 Відповісти
Це не я сказав. Це слова Авакова.
Ти в комі шість років пробув?
показати весь коментар
10.01.2020 12:27 Відповісти
Якщо когось цитуєш, то бери вислів в лапки. Також можна додавати значок (С). Ну і ще. Ті слова Аваков казав про міліцію зразка 2013 року. А тепер у нас поліція, успішно реформована завдяки Петру Олексійовичу.
показати весь коментар
10.01.2020 13:06 Відповісти
Не потрібно плутати: не завдяки Петру, а "завдяки" Авакову
показати весь коментар
10.01.2020 15:29 Відповісти
А попробуй в Америке ткнуть полицейского отверткой....
показати весь коментар
10.01.2020 12:14 Відповісти
В Америці, поліцейськ,і нарівні з рядовими громадянами в разі вчинення злочину, несуть відповідальність. В Україні, з сальними мордами, на брифінг вилазить "свята"трійця і призначає винуватими Антоненко, Кузьменко, Дугарь....
показати весь коментар
10.01.2020 12:22 Відповісти
Турчинов?
показати весь коментар
10.01.2020 12:20 Відповісти
А що з викруткою?..Коп забрав її собі?..
показати весь коментар
10.01.2020 14:05 Відповісти
Певно він колекціонер викруток ))
показати весь коментар
10.01.2020 15:30 Відповісти
Просто примірьте на себе :
сидите ви собі мирно і спокійно дома , і тут до вас ввалюються дві наглих морди та починають качати свої права .
Ваші дії ?
І не треба писати - так це ж поліцейські ....)
Ви думаєте вони культурно постукали в двері , запиталися чи можуть зайти , чемно пояснили причину свого приходу у Вашу господу і т.д.
Як видно зі статті , зброї правдивої таки не було в хаті . Тому господар заспокоював агресорів тим , що було під рукою. Другий таки вспів втекти , а жаль ....
Тому раджу , на всякий випадок, мати під рукою вдома в легкодоступному місці щось поважне , щоби при потребі не смішити агресорів викруткою чи столовим ножем )

P.S. Якщо хтось посліднім часом зустрічав вічливих та адекватних поліцейських - напишіть !
показати весь коментар
10.01.2020 16:18 Відповісти
чистая психиатрия + алкоголь.
показати весь коментар
10.01.2020 16:35 Відповісти