10307 відвідувачів онлайн

Філарет відкликав свій підпис під постановою про ліквідацію УПЦ КП

Філарет відкликав свій підпис під постановою про ліквідацію УПЦ КП

Почесний патріарх ПЦУ Філарет відкликав свій підпис під постановою Помісного Собору від 15 грудня 2018 року, на якому було ліквідовано Українську православну церкву Київського патріархату.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба УПЦ КП.

"Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відкликав свій підпис під постановою, так званого, Помісного Собору Української Православної Церкви Київського Патріархату від 15 грудня 2018 року. На цю постанову посилаються чиновники Міністерства культури України, які відмовляються здійснити державну реєстрацію постанови Помісного Собору Української Православної Церкви Київського Патріархату від 20 червня 2019 року, якою була скасована постанова т.зв. Помісного Собору УПЦ КП від 15 грудня 2018 року. Через це, Патріарх Філарет повідомив Міністра культури, молоді і спорту України Володимира Бородянського про відкликання свого підпису під постановою від 15 грудня 2018 року", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Патріарх Філарет сповістив міністра культури, молоді та спорту України Володимира Бородянського про відкликання свого підпису під постановою від 15 грудня 2018 року.

"Відкликання підпису як допустиму юридичну дію обумовлюю положеннями статей 9 та 13 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, статей 22 та 35 Конституції України, якими унеможливлюється погіршення правового становища громадян України, що реалізовують право на свободу совісті в Київському Патріархаті.

Тому в подальшому підпис Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета під постановою, так званого, Помісного Собору Української Православної Церкви Київського Патріархату від 15 грудня 2018 року надалі прошу вважати недійсним", - йдеться в повідомленні Філарета до Бородянського.

Нагадаємо, 15 грудня 2018 року на Об'єднавчому соборі предстоятелем Української помісної православної церкви обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, представника Української православної церкви Київського патріархату.

У травні 2019 року Патріарх Філарет заявив про намір відновити УПЦ КП і очолити її замість Епіфанія. У відповідь митрополит Епіфаній заявив: "Повернення української церкви до "Київського патріархату" означає втрату Томосу". У відповідь, Філарет заявив: "Київський патріархат не ліквідовано, Об'єднавчий собор у Софії не є українським". Також він закликав Епіфанія "нічого не робити всередині церкви" без його згоди і пообіцяв боротися за церкву, "незалежну від Москви та Константинополя". Тим часом Епіфаній заявив: "Розколу в ПЦУ немає і не буде". У відповідь Філарет заявив, що предстоятель ПЦУ Епіфаній угодний Москві, а також, що президент Петро Порошенко і митрополит Епіфаній обдурили його, порушивши домовленості між ними під час Об'єднавчого собору: "Якби знав, що буде так, я б не висував Епіфанія на соборі".

Раніше в Міністерстві культури заявили, що релігійне об'єднання Українська Православна Церква Київського Патріархату припинила свою діяльність, відповідний запис внесено до Єдиного держреєстру.

Топ коментарі
+84
Был уважаемым человеком((( уйди отдыхать в почете и уважени.. нет, оно Обиделось!!! властью перед смертью обделили. порулить напоследок новой украинской церковью не дали, значит надо постоянно все и вся обмазывать своим гавном.
показати весь коментар
10.01.2020 13:17 Відповісти
+49
Батенька, а билетик то, тю-тю, уже прокомпостировали!!!

Иди Новинского пацалуй в сраку.
показати весь коментар
10.01.2020 13:17 Відповісти
+33
«Отмечается, что Патриарх Филарет оповестил министра культуры, молодежи и спорта Украины Владимира Бородянского об отзыве своей подписи под постановлением от 15 декабря 2018 года. Источник: https://censor.net/n3169171

Копія: Мацква. Путєну. Спортлото-ФСБ.
показати весь коментар
10.01.2020 13:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Это все равно, что я отзову подпись в зарплатой ведомости за весь трудовой стаж.
показати весь коментар
10.01.2020 14:13 Відповісти
Нарушил,подписал,а потом отозвал,давайте все так делать
показати весь коментар
10.01.2020 14:14 Відповісти
Теперь фраза «мой папа был турецкоподданным» будет обозначать «мой папа был прихожанином ПЦУ»
показати весь коментар
10.01.2020 14:14 Відповісти
как погодка в урюпинске?
показати весь коментар
10.01.2020 14:17 Відповісти
Не знаю. А вас это интересует? Гугл в помощь, если забанили, то скачайте VPN
показати весь коментар
10.01.2020 14:25 Відповісти
Прихожанином Мацковского сатаната.
показати весь коментар
10.01.2020 15:17 Відповісти
Откуда только такие олигофрены берутся, ПЦУ автокефальная церковь как и остальные 15 православных.
показати весь коментар
10.01.2020 16:29 Відповісти
Філарет показав своє обличчя ворога України. Не міг переступити через гординю і насолив всім українцям вбитим, закатованим, тим що є і ще не народженим. То хто Ви є товарищ Філарет? Посібник агресора і московської церкви?
показати весь коментар
10.01.2020 14:18 Відповісти
Дедуган не привык быть на вторых ролях, вот и и усераеца. Я думаю врятле он реально какой то агент КГБ, скорее дед хотел царём стать в новой церкви, а оказалось шо он всего лишь "почётный" и по сути его на пенсию задвинули, вот и бомбонуло у ЧСВшеного дедка..
показати весь коментар
10.01.2020 14:23 Відповісти
Филарет был агентом КГБ, чего не отрицает
показати весь коментар
10.01.2020 14:31 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=JBqyadpJk2I НАШІ БЕЗ РАШІ - Два Геї у Священика
https://www.youtube.com/watch?v=JBqyadpJk2I
показати весь коментар
10.01.2020 15:32 Відповісти
Все были, да не все остались
показати весь коментар
10.01.2020 17:05 Відповісти
Так він ним і залишився.
показати весь коментар
10.01.2020 17:42 Відповісти
Давать в Киеве личное интервью только российскому информ агентству, при этом постоянно говорить какой плохой томос и Порошенко.... Надо тогда быть реально ..банутым...
показати весь коментар
10.01.2020 17:40 Відповісти
Покаялся перед Богом и грех свой признал!
показати весь коментар
10.01.2020 14:34 Відповісти
Ещё Филарет может юридически отпетлять, рассказав, что в его возрасте у него с умом не все гладко. А подпись недееспособного недействительна
показати весь коментар
10.01.2020 14:23 Відповісти
Так тогда автоматически на пенсию раз признают юредически недееспособным, значит и все его будущие подписи тоже будут такие же недееспособные. Или шо его признают свихнутым маразматиком подпись отзовут и сразу назначат главным? Уже официально свихнутого деда??
показати весь коментар
10.01.2020 14:26 Відповісти
Молодец! Правильно сделал!
показати весь коментар
10.01.2020 14:36 Відповісти
Це коли вашій мамці баран дорогу перебігав?
показати весь коментар
10.01.2020 16:09 Відповісти
Його підпис - його справа ...
показати весь коментар
10.01.2020 14:36 Відповісти
Не все же продажные в Украине!Это радует!
показати весь коментар
10.01.2020 14:39 Відповісти
Маразматик старый. И эти люди ещё пытаются учить остальных
показати весь коментар
10.01.2020 14:42 Відповісти
Хвиларет,хвиларет-какой Хвиларет?
показати весь коментар
10.01.2020 14:45 Відповісти
Це не чоловік (по статі), а тим більш не духовний наставник. Підпис поставив, підпис відкликав.
показати весь коментар
10.01.2020 14:46 Відповісти
Отозвать подпись, после того как её наличие сыграло свою роль - НЕЛЬЗЯ !
Наличие его подписи - дало возможность обьеденить церкви и получить томос.
Это уже СВЕРШИВШИЙСЯ ФАКТ! И изменить его нельзя !!!!!
показати весь коментар
10.01.2020 14:52 Відповісти
Якось ще у 18-му я виписав чек на будівництво приходу,а виявилося- лгбт на гендерні туалети збирало-прийшлося відкликати не тільки підпис,а й рахунок блокувати.Неприемна процедура і все через шахраїв-добре,що вік інтернету,а не забобони середньовіччя.
показати весь коментар
10.01.2020 14:58 Відповісти
Если финансирование было целевым, а потратили на что то иное - вы можете это "опротестовать", вплоть до У/Д.

А в данном случае - он добровольно подписал объединение, которое "за" которое он подписался - произошло !!! Отозвать подпись он уже не может !!!
показати весь коментар
10.01.2020 15:55 Відповісти
Не надо ля-ля.Обьединение-это договор(брачный,корпаративный,ассоцийный)
Развод,расторжение,денонсификация-всего лиш следствие любого процесса.В суд на мошенника Педро,а не грядки городить.
показати весь коментар
10.01.2020 16:05 Відповісти
Если вы ДОБРОВОЛЬНО написали заявление на увольнение и вас уволили по этому заявлению - то вы УВОЛЕНЫ !

Он ДОБРОВОЛЬНО (о чём не единожды заявлял) ставил свою подпись !!! Кто теперь ему доктор !?
показати весь коментар
10.01.2020 19:10 Відповісти
Не надоїло фантазувати?Виявилося,що й я таки рік тому надавив на одного з своїх робітників-звільнив його за прогул з гарячки,бо не знав,що він в суботу взагалі не працює(віра)-мене мало не лишили ліцензії при тому,що сам тільки один раз в місяць використовую овертайм для працівників які не не набирають 40-к годин на тиждень.Абсолютизму не існує у взаємовідносинах ні в бізнесі,ні в громадських стосунках.Та й взагалі людиною керує баланс трьох іпостасей-фізичної+духовної+інформаційної.Це і є Бог,тобто Отець+Син+Дух Святий в одному.Три в одному визначают Життя Людини,а не підпис.
показати весь коментар
10.01.2020 20:03 Відповісти
За него его подпись никто не ставил !!! Он её поставил самостоятельно и осознанно !!!
ПАТРИАРХ СДЕЛАЛ СВОЕ ДЕЛО - ПАТРИАРХ МОЖЕТ УХОДИТЬ !!!

На этом ЖИРНАЯ ТОЧКА !!!
показати весь коментар
11.01.2020 00:07 Відповісти
Жирна точка-це коли як кажуть-"вперед ногами",бо мародери МП навіть на вбивство готові-їх бох придністровський мафіозі з м.Бендери(перший паспорт) з шкільним прізвиськом "чорт"-ПОП
показати весь коментар
11.01.2020 00:20 Відповісти
Филарет, человек с гнильцой, но в отсутствии ума и рассудка, ему не откажешь. Конечно он хотел быть патриархом в ПАТРИАРХАТЕ, а стал непонятно кем в МИТРОПОЛИИ, где митрополит, полностью управляем Варфоломеем. Филарет понимает, что кинули не только его, но и всю Украину. За этот не понятный томос, Украина отдает Варфоломею, вполне реальные, Андреевскую церковь, построенную в середине 18 века, по указу Екатерины II, придворным архитектором Бартоломео Растрелли, и церковь на Берестах, которой больше 1000 лет, где покоится, приравненный к лику святых, князь Юрий Долгорукий. Как так можно разбрасываться тем, что создавалось веками?.
показати весь коментар
10.01.2020 14:57 Відповісти
Если это тот Аристов-гнильца гебни и не гнильца вовсе,а совковая оккупация(совок),где не Вера,а-порабощение,не Бог,а-убожество,не Церковь,а бизнес.
Против Филарета было 9-ть из 12-и при распаде совка-он уехал на родную Украину и с тех пор борется за Независимость УПЦ.К примеру-дьячок МП с 2009-го П.Порошенко не имел никакого права предавать МП,да он и не предавал,а расколол православие Украны на три части сознательно,надеясь сохранить за собой власть.Не получилось,хотя и старца обманул.Так что теперь-отказаться от Бога и Веры?Филарет прав:человек может только предполагать,а располагает Бог,а не какой нибуть гос.деятель,поскольку Церковь-это прежде всего Народ Божий!
показати весь коментар
10.01.2020 15:29 Відповісти
Порошенко навпаки об'єднав всі українські церкви навколо єдиної визнаної автокефальної церкви. Амінь!
показати весь коментар
10.01.2020 18:20 Відповісти
Был почетным патриархом, а уйдет на тот свет непочетным патрихером
показати весь коментар
10.01.2020 15:05 Відповісти
Скажи прямо-хуйло!
показати весь коментар
10.01.2020 15:31 Відповісти
Для этого слова давно имеется свой известный адрес
показати весь коментар
10.01.2020 16:00 Відповісти
Таке враження, що гундяй показав папери старої дати, де є звіт, чи доповідь про когось, кого знищили по цій інформації дідулі і сказав, що покаже всьому світу. А що ще може бути? Інше - тільки хвороба і невиліковна. Зберіть валізу і відправте діда на батьківщину в малоросію. Всі хоч трушки окунувся в даунбас перетворюється в даун....
показати весь коментар
10.01.2020 15:17 Відповісти
А как это вообще работает?
Если я продал квартиру, потратил все деньги,
а потом отозвал свою подпись под договором
продажи - мне что обязаны квартиру вернуть?
...а лох-покупатель пусть потом по судам получает с меня деньги?
показати весь коментар
10.01.2020 15:26 Відповісти
Неправильно.Тебе лоху продавать-то что?Тебя барыга при моратории на продажу земли ограбил на 155-ть тыс.га земли из которых 122 тыс.га переписал на своего сына,как агробизнес.Выходит ты мошеннику даже без подписи всё отдал,а Филарета мошенник развёл подписю за обещание.Юридически при невыполнении обещания-подпись недействительна и отзывается во всеуслышанье.Вопрос только в том-почему государство не отреагировало ещё тогда,когда Филарет заявил о обмане.Филарету нужно подавать в суд на мошенника Порошенко,поскольку церковь и государство разделены,а он был обманут государством не как патриарх,а как бизнесмен и учредитель УПЦ КП.Рейдер Пеця должен ответить по Закону и за мошенничество и за рейдерство и за превышение должностных полномочий и за грубое вмешательство в дела УПЦ КП.
показати весь коментар
10.01.2020 15:58 Відповісти
Саме більше перевищив повноваження це князь Володимир і шо святим став
показати весь коментар
10.01.2020 21:01 Відповісти
Залезь обратно к мамке в трещину козломордый скот...
показати весь коментар
10.01.2020 22:53 Відповісти
Верующий в чорта козломордий скот и поросяки-братья-отбеливают соей своих упьірей из МП с 2009-го.А дустом и хлоркой слабо?
показати весь коментар
10.01.2020 23:24 Відповісти
Для https://censor.net/ua/user/70964

Для московітів і їх пропаганди це працює. А дідулю потрібно лишити всіх чинів і відлучити від української церкви. Хай і далі буде розкольником, тільки вже тут у нашій церкві.
показати весь коментар
10.01.2020 17:44 Відповісти
Почётный чекист,не соблюдавший целебат, имеет кучу детей и внуков,
нужны деньги. Немец Райценгер в своё время отказался от " Папства",аэтому, что надо.?
показати весь коментар
10.01.2020 15:28 Відповісти
Купите уже деду кубик Рубика, пусть отвлечется.
показати весь коментар
10.01.2020 15:44 Відповісти
Дедуле самое время о душе подумать а оно о власти все плачет.
показати весь коментар
10.01.2020 15:48 Відповісти
Дед Филарет - старой закалки!
Будет бороться до победного конца! Или просто, до конца.
показати весь коментар
10.01.2020 15:49 Відповісти
Отсох тот конец, нет смысла выглядеть ослом. Да и какая там победа ? Над кем, над чем ? Над разумом и здравым смысом ? Это не победа, а тщеславие, гордыня, а значит грех
показати весь коментар
10.01.2020 15:57 Відповісти
Вот-вот,гордыня.Вы ещё левую щеку подставьте,когда бют в правую-вместо отмерить той мерой,которой вам меряют.Болгаркой срезали замки-всё погрузили в уазик и уехали,а на обращение прихожан к правоохранителям-там им бумагу о ликвидации с печатью мин.культа.И это не где-нибуть на Луганщине,а в Закарпатье.*********-Слава!Вернули,правда,но 4-е иконы новые вместо старых,а утварь и чаши совершенно другого прихода.И кому нужен был такой беспредел?Точно уж не Богу,а безбожникам-мародёрам.
показати весь коментар
10.01.2020 16:40 Відповісти
С каких пор борьба за независимость украинской церкви стала грехом. С 1992г или только с 2018г. ?
Филарет не лег под МП, не хочет подставлять *** и туркам.
Может и напрасно "тужится". Зачем Христианство стране, где 90% атеистов?
показати весь коментар
10.01.2020 16:57 Відповісти
Я знаю одну родину. Їхній син загинув в АТО. Дуже плакали, страждали, в могилу падали за сином... Зрештою пом'янули в 9 днів, в 40 днів і ... Сидять, тепер, перед телевізором, дивляться по "тарілці" російські серіали, дивляться російські "новини", слухають Путіна і журяться, - нащо було його дратувати, кому потрібна та незалежність...
Ми приречені, панове !!!
показати весь коментар
10.01.2020 16:09 Відповісти
ужас...
показати весь коментар
10.01.2020 20:11 Відповісти
Филарета интересует только власть. Его кинула контора и но обснвался в Украине. Почитайте его историю https://naspravdi.today/2020/01/09/yaka-kraina-taki-y-heroi/
показати весь коментар
10.01.2020 16:26 Відповісти
Мог войти в историю, а теперь получиться только вляпаться в неё.
показати весь коментар
10.01.2020 16:31 Відповісти
Важко пояснити, на січень 2020року
1. Філарет правий юридино і логічно.
2. Його дія на користь Україні.
показати весь коментар
10.01.2020 16:46 Відповісти
30 лет боролся за украинский патриархат.
Поверил сое, кинули, отстранили.
показати весь коментар
10.01.2020 16:56 Відповісти
дитя малое в...девяносто(!) лет!
показати весь коментар
10.01.2020 16:59 Відповісти
Необхідно направити Філарета на психічну експертизу !
Інакше пояснити різнонаправлені його дії трудно ....
показати весь коментар
10.01.2020 17:05 Відповісти
Або спрвді хворий, або таки агент...
показати весь коментар
10.01.2020 17:42 Відповісти
Ліквідація Київського патріархату: відкликання Філаретом підпису не матиме наслідків - ПЦУ
показати весь коментар
10.01.2020 17:20 Відповісти
Мудрее было бы, конечно, глядя на возраст Филарета, избрать его, а не Епифания, главой ПЦУ пожизненно. Теперь же КП даже после Филарета продолжит отстаивать своё существование, внося раскол в украинское православие.
показати весь коментар
10.01.2020 17:40 Відповісти
Нет уж лучше Епифаний. Он хоть в здравом уме и в прямой работе на российские СМИ не замечен.
показати весь коментар
10.01.2020 17:45 Відповісти
Нет уж, единство украинского православия важнее.
показати весь коментар
10.01.2020 17:50 Відповісти
Ну Филя вам сейчас устроит "единство православия" с помощью российских СМИ! Это мстительное чмо не побрезгует ничем... Пусть лучше нормальный человек у руля будет. А этот маразм пройдёт.
Конечно Беня с Аваковым могут встать на его сторону, чтоб тупо отомстить Пороху.... Эти тоже не побрезгуют ничем... Вот тут конечно может начаться... Особенно учитывая откровенную симпатию узеленских к МП и "мудрость" украинского народа...
показати весь коментар
10.01.2020 18:10 Відповісти
Если опустить политические моменты, то стой сейчас во главе ПЦУ Филарет, никаких тёрок в украинской церкви не было бы, а так.., сами понимаете.
показати весь коментар
10.01.2020 18:20 Відповісти
Понимаю. Но это тупо шантаж где он готов пойти на что угодно. Я не хочу чтоб такие люди были во главе чего либо вообще.
показати весь коментар
10.01.2020 18:32 Відповісти
Дарственная обратной силы не имеет. Юридически. Если кто-то кому-то подарил квартиру, то обратно забрать не может .
показати весь коментар
10.01.2020 18:13 Відповісти
Навіть якщо квартиру віджали чи бізнес відрейдерили?Таке тільки в поросефермі можливо.По суті Ukrainian Orthodox Сhurch of America підтримує Філарета з 1993-го року(рік поділу на прихильників московії та руси-україни)Це закономірний процес для еміграції і не варто було незалежним українцям розщеплювати Православья в самій Матері Церкві в Україні,бо наслідки вже вилилися в агресію та окупацію з боку московії.Ніякого відношення до московії(на яке піддався в 2009-му П.Порошенко ставши дьячком МП)не треба було допускати,бо це не тільки свідома зрада українців після розпаду совка,а й внутрішній розкол та міжконфесійна війна.Наразі наслідки цього дійства херанта та безбожника ще довго відгукуватимуться подібними заявами з усіх боків.Філарет і юридично і морально правий!
показати весь коментар
10.01.2020 18:58 Відповісти
УВсё, надоел! Забыли.
показати весь коментар
10.01.2020 18:20 Відповісти
Я прочитав статті КОнвенції і Конституції про які згадують у статті, там нічого немає про те, що можна відкликати підпис, ну може у нього є якесь таємне тлумачення змісту тих статей, яке недоступне і невідоме простим смертним.
показати весь коментар
10.01.2020 19:30 Відповісти
а нельзя чтоб наши 73% зебилов отозвали свои подписи под выборами президента? и сразу как всем хорошо! (кроме зе).
показати весь коментар
10.01.2020 20:13 Відповісти
"Патриарх Филарет оповестил министра культуры, молодежи и спорта Украины". Этот министр культуры и молодёжи, он, что Сын Бога?Источник: https://censor.net/n3169171
показати весь коментар
10.01.2020 21:09 Відповісти
Ох , як штирить від найбільшого гріха по його ж словах, в "Прахвославіі"гордині,цього 90-літнього совкодрочерського кгбіста . Філарет- деменційний маразматик,якому важливий церковний гаманець,і влада,зовсім зглузду з,іхав.Угомонись старче!!!Якому Богу ти віриш,і який Бог тобі повісив "корону"на гебешну бошку?Зніми іі і успокой своі блохи,грешний,тупий дід!
показати весь коментар
10.01.2020 21:39 Відповісти
Ось нині обличчя православного ,брехливого ,с зашквареним мізком дідугана Філарета,який все міряє владою,і коштами.А як же Бог?Невжеж це він так вчить.Яка гидота цей філарет!
показати весь коментар
10.01.2020 21:44 Відповісти
Чорне піднебіння лужене-скоро 59,а розуму 0.От що МП робить з бувшими адептами гундяя,які оділи шкіру свинячу,віджимаючи чуже.
показати весь коментар
11.01.2020 00:54 Відповісти
Интересно, а можно возвращать "девственность" отзывая хрен из 3,14зды!
показати весь коментар
10.01.2020 22:09 Відповісти
лол