11043 відвідувача онлайн
2 772 2

Станцію метро "Майдан Незалежності" відкрили після перевірки повідомлення про мінування (оновлено)

Про це повідомляє пресслужба Київського метрополітену, передає Цензор.НЕТ.

"Увага! Станцію "Майдан Незалежності" і пересадку на станцію "Хрещатик" зачинено на вхід та вихід. Надійшов анонімний дзвінок про мінування! Інформація про відкриття станції буде опублікована одразу після завершення перевірки", - йдеться в повідомляється.

"Станцію "Майдан Незалежності" + пересадку відкрито для пасажирів. Вибухонебезпечні предмети не виявлені. Метрополітен працює в звичайному режимі!" - повідомили пізніше в пресслужбі.

Станцію метро Майдан Незалежності відкрили після перевірки повідомлення про мінування 01

Коментувати
Сортувати:
ВСЕ ТАКИ РЕШИЛИ ПОВТОРИТЬ! ДАВИ ИХ #ТЬ!

У Чорному морі зіткнулися танкер РФ і турецьке судно: троє зниклих безвісти
показати весь коментар
10.01.2020 16:16 Відповісти