10007 відвідувачів онлайн

Вірменія відхрестилася від планів запустити рейси до окупованого Криму

Вірменія відхрестилася від планів запустити рейси до окупованого Криму

Низка ЗМІ повідомили про плани відкрити регулярні рейси Єреван-Сімферополь. Комітет цивільної авіації (КЦА) Вірменії спростував ці повідомлення.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Раніше низка ЗМІ повідомили з посиланням на "голову комітету" кримського парламенту з питань туризму, курортів та спорту Олексія Черняка про те, що авіакомпанія "Ікар" отримала відповідний дозвіл на здійснення рейсів Сімферополь-Єреван.

"Будь-яких обговорень з авіакомпанією не було, будь-яких заявок на рейси (Єреван-Сімферополь - ред) не було. Тому говорити про авіарейси зайве", - сказали в КЦА Вірменії.

Водночас у п'ятницю стало відомо, що міністерство транспорту РФ направило лист до міністерства закордонних справ Росії з проханням розглянути можливість відкриття авіарейсів між Кримом і Вірменією.

"Мінтранс Росії направило лист до МЗС Росії з проханням розглянути це питання і в разі ухвалення позитивного рішення направити ноту до Вірменії", - повідомили в пресслужбі міністерства транспорту РФ.

Офіційні міжнародні рейси не здійснюються до Криму з 2014 року. Це пов'язано з санкціями, введеними після окупація півострова Росією. Аеропорт "Сімферополь" обслуговує зараз рейси тільки з містами держави-агресора.

Топ коментарі
+6
в Рашке как всегда перепутали Биробиджан с Ереваном
показати весь коментар
10.01.2020 17:44 Відповісти
+5
Армения как там на совбезе ООН голосует ??? вроде бы ************ черножопики там сидят ... я прав ?
показати весь коментар
10.01.2020 17:46 Відповісти
+4
Нашли тоже тех, кто 'за справедливость'
Это приспособленцы и любители *****.
В ООН всегда голосуют против Украины , хотя нужно быть слепым и тупым, чтобы не замечать 14000 убитых рашкрй украинцев и оккупированный Крым и часть Донбасса .
Их скотство не имеет ничего общего с честью и совестью.
Я за это не уважаю этих рабов *****.
показати весь коментар
10.01.2020 17:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
в Рашке как всегда перепутали Биробиджан с Ереваном
показати весь коментар
10.01.2020 17:44 Відповісти
Виларыбу с Вилабаджей
показати весь коментар
10.01.2020 19:13 Відповісти
Ще б пак! Кримські вірмени в числі інших зазнають утисків від кацапських окупантів. Закрили вірменські недільні школи та культурні осередки. Припинила існування постійна рубрика у сітці радіомовлення під назвою "Барев!".
показати весь коментар
10.01.2020 17:46 Відповісти
Армения как там на совбезе ООН голосует ??? вроде бы ************ черножопики там сидят ... я прав ?
показати весь коментар
10.01.2020 17:46 Відповісти
я прав ?

Более чем. Вместе с бсср армяшки - сволочье из 11 изгоев.
показати весь коментар
10.01.2020 18:05 Відповісти
Армения голосует так как выгодно самой Армении, точно так же как любое другое государство, включая Украину. Простите но политика это такая вещь где чистым не останешься
показати весь коментар
20.07.2020 11:45 Відповісти
А что не так?
Там все супер, главное снабдить самолеты станциями РЭБ, системой оповещения при ракетной атаке, а под крылья - контейнеры с тепловыми ловушками.
Можно еще систему заполнения топливных баков инертным газом поставить.
показати весь коментар
10.01.2020 17:49 Відповісти
Иркутский скульптор из гавна слепит...тот двигатель?
показати весь коментар
10.01.2020 17:55 Відповісти
***** заставит.
показати весь коментар
10.01.2020 17:52 Відповісти
Нашли тоже тех, кто 'за справедливость'
Это приспособленцы и любители *****.
В ООН всегда голосуют против Украины , хотя нужно быть слепым и тупым, чтобы не замечать 14000 убитых рашкрй украинцев и оккупированный Крым и часть Донбасса .
Их скотство не имеет ничего общего с честью и совестью.
Я за это не уважаю этих рабов *****.
показати весь коментар
10.01.2020 17:55 Відповісти
даже хитрожопые зарусняченные ары понимают что не стоит шастать на крысм.
показати весь коментар
10.01.2020 18:04 Відповісти
Вірмени на відміну від кацабні не вважають що отримати животворящі санції це вері гуд, тому в Крим не підуть. Тим паче є приказка, коли вірменин народився, то жид перехрестився... ))
показати весь коментар
10.01.2020 18:06 Відповісти
Так в Криму таке саме ПВО, як в Тегерані, звісно відмовились.
показати весь коментар
10.01.2020 18:08 Відповісти
сорвалось у ольгинцев
показати весь коментар
10.01.2020 18:10 Відповісти
значит не видать сегодня монголоидным свинособакам по пузырьку боярки на рыло.
показати весь коментар
10.01.2020 18:13 Відповісти
Армения даст разрешение ордынским самолётам из Кряма приземляться в Ереване,как и Лука не откажет ордынским поездам из Крыма.Он сам поставляет в Крым и Донбасс продовольствие.
показати весь коментар
10.01.2020 18:30 Відповісти
Ары даю посказку. Можете сделать прямой рейс в нагорный карабах. Можна даже с пересадков в Обхазии😷