7620 відвідувачів онлайн
1 900 35

Рада планує цього тижня відновити роботу делегації України в ПАРЄ, - Гончаренко

Рада планує цього тижня відновити роботу делегації України в ПАРЄ, - Гончаренко

У Верховній Раді зареєстровано проєкт постанови про відновлення участі України в роботі Парламентської Асамблеї Ради Європи. За словами нардепа Гончаренка, рішення можуть ухвалити вже цього тижня.

Відповідну постанову №2718 від 11 січня, внесла у Верховну Раду глава української делегації в ПАРЄ, депутат від фракції "Слуга народу" Єлизавета Ясько, передає Цензор.НЕТ.

Проєкт постанови передбачає затвердження парламентом заяви про участь української делегації в роботі ПАРЄ у 2020 році.

"Метою участі делегації України в роботі ПАРЄ є недопущення збереження існуючої ситуації в Європі, яка склалася в результаті агресивної зовнішньої політики Росії, донесення об'єктивної інформації про протизаконні дії РФ на окупованих територіях України", - йдеться в документі.

Зазначається, що, беручи участь у сесіях ПАРЄ, Україна "має намір докладати зусилля для припинення збройної агресії з боку країни-члена Ради Європи та подолання її наслідків, а також недопущення використання трибуни ПАРЄ для поширення неправдивої інформації про ситуацію в Україні".

У заяві, що додається до постанови, делегації України в ПАРЄ доручається подати свої повноваження для затвердження в щорічній сесії ПАРЄ 2020 року.

Також у заяві підкреслюється, що розв'язана Росією збройна агресія підриває цілі статуту Ради Європи, а повернення російської делегації в ПАРЄ завдало шкоди авторитету організації і довірі до неї з боку її членів.

"Цього тижня Верховна Рада ухвалить постанову про відновлення участі України в роботі Парламентської Асамблеї Ради Європи. Сьогодні це рішення буде затверджено на комітеті з міжнародних справ ВР", - написав на своїй сторінці в фейсбуці нардеп від "ЄС" Олексій Гончаренко.

Найближча сесія ПАРЄ запланована на 27-31 січня в Страсбурзі (Франція).

Топ коментарі
+5
команда зе-рашесук за работой...

Рада планує цього тижня відновити роботу делегації України в ПАРЄ, - Гончаренко - Цензор.НЕТ 102
показати весь коментар
13.01.2020 13:48 Відповісти
+4
А це ще має якийсь сенс?
показати весь коментар
13.01.2020 13:34 Відповісти
+4
Коли людина помиляється- погано. Коли вона визнає свої помилки- це добре. А коли людина, щоб не визнавати свої помилки ладна знищити власну державу, то особлива істота- зебіл-упоротий, називається
показати весь коментар
13.01.2020 13:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зачем было истерить и идти на поводу у лже патриотов коррупционеров?! лишний повод Рашке поиздеваться.
показати весь коментар
13.01.2020 13:33 Відповісти
А це ще має якийсь сенс?
показати весь коментар
13.01.2020 13:34 Відповісти
Какайа разніца.
показати весь коментар
13.01.2020 13:36 Відповісти
Сдаваться - так сдаваться, чего уж там ваЗелин жалеть!

Рада планирует на этой неделе возобновить работу делегации Украины в ПАСЕ, - Гончаренко - Цензор.НЕТ 5843
показати весь коментар
13.01.2020 13:36 Відповісти
Что затычка на рекламу перешел?
показати весь коментар
13.01.2020 13:46 Відповісти
хозяин плохо кормит? или я как-то надрал тебе жЁпу так, что до сих пор зудит?
держи 11.80 на рюмку стекломоя.
показати весь коментар
13.01.2020 13:49 Відповісти
Затычка на тебе еще на рошенку, закинь за щеку и пососи.
показати весь коментар
13.01.2020 13:52 Відповісти
понял. держи ещё. а то помрёшь с голоду невзначай. а без идиотов скучно.
показати весь коментар
13.01.2020 13:54 Відповісти
Сглотнул - лови еще.
показати весь коментар
13.01.2020 13:57 Відповісти
ПАСЕ... *****... Хвойды путлера, включая и главного пасюка!
показати весь коментар
13.01.2020 13:37 Відповісти
ТА ВЫ ШО!?!?!?
К слову, тут недавно одна старая торговка сосисками из украинской человеченки и крови встречалась в своём Берлине с отдним старым плешивым и пердящим хорьком из Москвы. Обсуждали Украину. БЕЗ представителя Украины. Почему? ЗеДятлы, где ваш гидрант был в это время? В Омане открывал офшорные счета для ворованного бабла и встречался с московитами? Его папиредник клятый Петручо таких встречь без своего присутствия не допускал.
показати весь коментар
13.01.2020 13:41 Відповісти
Уроды продажные. Вернуться в ПАСЕ значит признать решение етой организации что крым уже не украинский
показати весь коментар
13.01.2020 13:43 Відповісти
а юное дарование - ота девочка, глава делегации.... об этом знает?
показати весь коментар
13.01.2020 13:45 Відповісти
_Дарк тоже манюня была, и шо? Да может она там путлеровцев в бараний рог скрутит?! Эй! Да пошутковал я. Не набрасывайтесь.
показати весь коментар
13.01.2020 13:50 Відповісти
представляете, как она там "баранам рога" или в "бараний рог" крутить будет???
(я не набрасываюсь...я сам переживаю...за баранов, конечно))))))...)
Рада планує цього тижня відновити роботу делегації України в ПАРЄ, - Гончаренко - Цензор.НЕТ 5904
показати весь коментар
13.01.2020 13:53 Відповісти
Гончаренко - то у регионаплов. То у парашенко ))
показати весь коментар
13.01.2020 13:47 Відповісти
Коли людина помиляється- погано. Коли вона визнає свої помилки- це добре. А коли людина, щоб не визнавати свої помилки ладна знищити власну державу, то особлива істота- зебіл-упоротий, називається
показати весь коментар
13.01.2020 13:52 Відповісти
А в чем он помыляется ? Он тулится туда ,где можно не работая воровать ))
показати весь коментар
13.01.2020 13:54 Відповісти
Хіба він в "слугах народу"?
показати весь коментар
13.01.2020 14:01 Відповісти
команда зе-рашесук за работой...

Рада планує цього тижня відновити роботу делегації України в ПАРЄ, - Гончаренко - Цензор.НЕТ 102
показати весь коментар
13.01.2020 13:48 Відповісти
Еще там ЗЕ"политики" не обтекали
показати весь коментар
13.01.2020 13:50 Відповісти
Пепа приватизировала должность преза, а Лешик кресло в ПАСЕ))))
показати весь коментар
13.01.2020 13:51 Відповісти
ПАСЕ сотрудничает с террористами, пропагандирует массовые убийства людей и переделы границ. Все кто входит в ету организацию автоматически стают подельниками. Очень жаль что у украинской властей нет такой же выдержки и твердой позиции как у кацапстана которые все таки своего добились. Нужно признать что Кацапстан своего добивается а украинцы ложатся раздвинув ноги перед окупантами.
показати весь коментар
13.01.2020 13:53 Відповісти
sic!
показати весь коментар
13.01.2020 14:03 Відповісти
не українці,а продажні малороси,а зевлада не є проукраїнською.
показати весь коментар
13.01.2020 20:49 Відповісти
Рада планує цього тижня відновити роботу делегації України в ПАРЄ, - Гончаренко - Цензор.НЕТ 1216
показати весь коментар
13.01.2020 20:53 Відповісти
Знову вилізло воно ...
показати весь коментар
13.01.2020 13:54 Відповісти
давно свинячьего лайна лешика не было слышно, да и главна свыня молчит, наверное с запоя не вышло
показати весь коментар
13.01.2020 13:56 Відповісти
Запротестовали, сделали недовольное лицо и отвернулись к стенке... Но потом убедились, что всем все равно и вернулись обратно. Это позор какойто...
показати весь коментар
13.01.2020 14:07 Відповісти
Гавно-зебилы спешат в задницу Ху"ла.
показати весь коментар
13.01.2020 14:12 Відповісти
Заметте как ***** и его агенты в Украине рыгоаналы визжат чтобы Украина вернулась в ПАСЕ, якобы для защиты своих интересов. Не кажется вам подозрительным и смешным что Парашка и рыгоаналы во главе с Мертвечуком которые поздравляли ***** и окупантов с окупацией крыма и даунбаса, так сильно переживают за интересы Украины? Не кажется ли вам что ***** и его *********** просто хотят чтобы Украина вернувшись в ету организацию автоматически признала легитимность решений в пользу росийских окупантов признанных етой террористической организацией.
показати весь коментар
13.01.2020 14:17 Відповісти
сезон скидок в магазинах Европы начался! засиделись в Украине путешественники-депутаты)
показати весь коментар
13.01.2020 15:02 Відповісти
Надо сначала позвонить ***** ,узнать нет ли возражений ...
показати весь коментар
13.01.2020 15:04 Відповісти
По большому счету, давно пора. Только будет ли толк для страны от работы представителей моно-большинства, у которых ноль профпригодности и бесконечность самомнения?
показати весь коментар
13.01.2020 15:45 Відповісти
Україна повертається в ПАСЕ з однією метою ,нинішня зевлада хоче брататися там з росією..