5148 відвідувачів онлайн
11 793 99

Іномовник UA|TV припинив міжнародну трансляцію

Іномовник UA|TV припинив міжнародну трансляцію

Український телеканал іномовлення UA|TV припинив роботу англомовної, арабської та кримськотатарської редакцій.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сторінці UATV English у Facebook

"Український уряд вирішив закрити міжнародне мовлення - відділення арабською, кримськотатарською та англійською мовами. В останні три роки команда англійських новинних служб в UA|TV переслідувала спільну мету - надавати реальні і правдиві новини про Україну...", - повідомляється.

Раніше повідомлялося, що на базі UA|TV 15 лютого 2020 року запускається телеканал для тимчасово окупованих територій. За словами міністра культури, молоді та спорту України Володимира Бородянського, мова мовлення телеканалу буде українською та російською.

Топ коментарі
+73
Іномовник UA|TV припинив міжнародну трансляцію - Цензор.НЕТ 6575
показати весь коментар
13.01.2020 14:23 Відповісти
+67
Дякую. Дуже дякую!

Всем спасибо, все свободны. Можем предложить вам трудоустройство в RT...
показати весь коментар
13.01.2020 14:17 Відповісти
+60
https://novynarnia.com/2020/01/13/zruynovano-yedinogo-movnika-shho-rozpovidav-pravdu-pro-********-svitovi-zhurnalistka-uatv/ Зруйновано єдиного мовника, що розповідав правду про Україну світові, - журналістка UATV

Іномовник UA|TV припинив міжнародну трансляцію - Цензор.НЕТ 5262

Анастасія Федченко
журналістка
(https://www.facebook.com/nastka.ukrainka/posts/2743058165754482 FB )
Учора, 12 січня, було моє останнє пряме включення в останньому ефірі російськомовного випуску новин UA|TV.
Телеканал іномовлення UA|TV учора припинив існування. Після 4,5 років в ефірі.
Точніше, він ніби продовжує роботу, але новин відучора немає, у сітці - архівні програми. Так має бути ще найближчий місяць. А потім канал іномовлення перетвориться на канал для тимчасово окупованих територій.
Ні, вам не здалося. Єдиний канал іномовлення України, який транслювався на всіх континентах, крім Антарктиди, мовив для приблизно 70 країн, а також для частини ОРДЛО (наскільки дозволяло покриття) перетворюється на канал суто для тимчасово окупованих територій.
Ефіри UA|TV були англійською (нас дивилися у Північній Америці: США, Канаді), арабською (про Україну знали в Сирії і не тільки), російською (країни колишнього СРСР, а також емігранти з російськомовних країн, знов-таки ОРДЛО) та кримськотатарською.
Ми розповідали світу про Україну правду. Розповідали, що Росія розв'язала у нас війну, російських окупантів називали окупантами і найманцями, Крим називали українським, ми їздили на передову іhttps://novynarnia.com/2019/12/16/voin-ikonopysec/ знімали сюжети про українських військових , розповідали https://novynarnia.com/2019/11/21/vitalii-sirman/ їхні історії , знаходили найцікавіші, https://novynarnia.com/2019/12/23/usi-zagybli-na-fronti-2019-roku/ ми розповідали про загиблих, знімали прощання з захисниками , які віддали за Україну найдорожче - життя, робили матеріали про ветеранів і про те, як вони повертаються до мирного життя, як відкривають школи танців, як https://novynarnia.com/2019/07/29/hoverla-veterans/ підкорюють Говерлу на протезах іhttps://novynarnia.com/2019/08/12/veterany-z-parashutom/ стрибають із парашутами , не маючи рук і ніг. І ці матеріали бачили в світі.
Так само у світі бачили сюжети про Україну як державу з давньою історією, самобутньою культурою і прекрасною природою. Країну, яка розвивається попри війну. Ми знімали сюжети про презентації українських книжок та прем'єри фільмів. Будемо відверті, таке робить дуже мала кількість каналів, бо нецікаво глядачеві. Бо низькі рейтинги. Наш глядач таке дивився.
Дивився. Бачили. На жаль, у минулому часі.
Тепер єдиного мовника, який розповідав це світу, немає. Української повістки дня у світі немає. Зате з кожної праски про Україну як "країну 404" продовжать розповідати російські іномовники. Про Україну і "громадянську війну" в ній. Ну, не мені вам казати, що говорять про нашу державу росіяни.
Рішення про переформатування каналу іномовлення для каналу для ТОТ прийняли у Міністерстві культури, молоді та спорту України. Причому нам, людям, які створювали новини, досі не озвучили інформаційну політику "нового" каналу. Зрозуміло тільки, що англійська, арабська та кримськотатарська редакції припиняють роботу. Редакції, де працювали ведучими зокрема носії мови, які приїхали в Україну для того, щоби розповідати про неї світу.
Канал для ТОТ буде розважально-інформаційним. Це все, що поки що мені відомо.
Канал іномовлення - державний мовник, який розповідав про Україну світу, зруйновано і поки що навіть не переформатовано.
Очевидно, Україні не потрібно розповідати про себе світу. Навіщо напружуватися? Є ж кремлівські пропагандисти. І їхній агресивній брехні наша країна тепер навіть не може протиставити краплину правди та здорового глузду.
Учора було моє останнє пряме включення в останньому ефірі російськомовного випуску новин UA|TV. Я змогла стримати сльози, щоб потім ридати, коли в студії вимкнули світло, щоб плакати сьогодні і не знаю ще скільки днів поспіль.
Мені дуже боляче. Моє серце розбите.
показати весь коментар
13.01.2020 14:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дякую. Дуже дякую!

Всем спасибо, все свободны. Можем предложить вам трудоустройство в RT...
показати весь коментар
13.01.2020 14:17 Відповісти
Квартал 95 з Сватами крутити будуть?
показати весь коментар
13.01.2020 14:31 Відповісти
ВМБ
показати весь коментар
13.01.2020 14:33 Відповісти
Іномовник UA|TV припинив міжнародну трансляцію - Цензор.НЕТ 7794
показати весь коментар
13.01.2020 14:42 Відповісти
https://twitter.com/MGorokhovska lemkoitaliano‏ @MGorokhovska

Продивилася європейські новини: про літак говорять,не вказуючи,що він український. Українські жертви? Што ви,што ви,повне мовчання. Позиція України? Повне мовчання. Показують і говорять про Трюдо. Ми зникли з повістки дня Європи Розчинилися..нєттакойстрани... Сдєлалі нас вмєстє
показати весь коментар
13.01.2020 17:44 Відповісти
Все деньги ушли на Зе болото чиновники никак не могут установить себе зарплаты 100000 мало надо больше Зе пылесос высосал все деньги
показати весь коментар
13.01.2020 14:18 Відповісти
Премьеру увеличили зарплату в 4 раза, министрам не меньше, ну какое там иновещание?Обойдутся.И вообще информационная война против РФ зеленым не нужна, у них Путин партнер.
показати весь коментар
13.01.2020 15:33 Відповісти
Іномовник UA|TV припинив міжнародну трансляцію - Цензор.НЕТ 9334
показати весь коментар
14.01.2020 01:35 Відповісти
Кінець епохи бідності™, млять.
Коли вже, курва, ця "маладая галодная *******" нажереться?
Такої ненажерливої саранчі у нас не було за всі роки незалежності.


Іномовник UA|TV припинив міжнародну трансляцію - Цензор.НЕТ 275
показати весь коментар
14.01.2020 01:49 Відповісти
А какая разница
показати весь коментар
13.01.2020 14:18 Відповісти
Правды не было и нет в. Украине
показати весь коментар
13.01.2020 14:19 Відповісти
Значит и ты, пацак, брешешь
показати весь коментар
13.01.2020 14:27 Відповісти
Як и ты😂😂
показати весь коментар
13.01.2020 14:29 Відповісти
"досягнення", нічого не скажеш ...
А люди слухали.
Я перепости на фб бачила від тих, хто народжений тут ...
Зате москальською за державний кошт тепер будете вякати на лугандонів ...
показати весь коментар
13.01.2020 14:19 Відповісти
Іномовник UA|TV припинив міжнародну трансляцію - Цензор.НЕТ 6575
показати весь коментар
13.01.2020 14:23 Відповісти
мда... здобулы..
показати весь коментар
13.01.2020 14:19 Відповісти
Иновещатель UA|TV прекратил международную трансляцию - Цензор.НЕТ 9481
показати весь коментар
13.01.2020 14:20 Відповісти
зеленукович
показати весь коментар
13.01.2020 14:21 Відповісти
Зеленупорошкович одна банда
показати весь коментар
13.01.2020 14:22 Відповісти
минстэцьзвыздэць... короче...
показати весь коментар
13.01.2020 14:22 Відповісти
Афанасій Скабєєв і Толік Шарій, руліт.
показати весь коментар
13.01.2020 14:26 Відповісти
Кремлёвские кураторы рекомендовали.
показати весь коментар
13.01.2020 14:23 Відповісти
Отдали распоряжение.
показати весь коментар
13.01.2020 14:26 Відповісти
Круговая порука
показати весь коментар
13.01.2020 14:28 Відповісти
"Украинское правительство решило закрыть международное вещание - отделения на арабском, крымскотатарском и английском языках. В последние три года команда английских новостных служб в UA|TV преследовала общую цель - предоставлять реальные и правдивые новости об Украине...", - сообщается . Источник: https://censor.net/n3169574
показати весь коментар
13.01.2020 14:23 Відповісти
Це справді УКРАЇНСЬКИЙ уряд, чи все-таки ліквідаційна комісія?
показати весь коментар
13.01.2020 14:41 Відповісти
ЗЕТВАРИ НЕ ХОТЯТ ПРАВДИВО ОГЛАСИТЬ НОВОГОДНИЕ ПРИКЛЮЧНЕИЯ ЗЭБУБОЧКИ С ЛЕНКОЙ И ТЕЩЕЙ ПО ОМАНАМ ЗА СВОИ ДЕНЬГИ
показати весь коментар
13.01.2020 15:55 Відповісти
Фінальна стадія заключного етапу руйнування статусу України як суб'єкта міжнародних відносин. Радійте "узеленські", ви всі преЗЕденти і робите це разом! До зустрічі в пеклі "тайожного союзу"
показати весь коментар
13.01.2020 14:29 Відповісти
Зебіли: наш бубочка хароший, он за мір, каму нада правда пра україну, скабєєва вєдь і так фсьо раскажит!
показати весь коментар
13.01.2020 14:31 Відповісти
арабы и англичане. боюсь будут горько рыдать от такой новости и на сайте преза будут, як грыбы. родиться резолюции о восстановлении вещания
показати весь коментар
13.01.2020 14:34 Відповісти
Теперь в Европе будут узнавать новости про Украину только из российских телеканалов. Кстати деньги, которые рашка тратит на пропаганду примерно равны всему военному бюджету Украины. Не удивляйтесь, когда вас в Париже или Цюрихе на улице назовут укрофашистом, или морду начистят. Просто помните, що ми зробили це разом.

P.S.
Стало стыдно быть украинцем.
показати весь коментар
13.01.2020 14:38 Відповісти
соромно має бути Зебілам, а не українцям
показати весь коментар
13.01.2020 14:45 Відповісти
У зебилов нет клейма на лбу. Для европейцев мы едины.
показати весь коментар
13.01.2020 15:03 Відповісти
Мені дуже боляче. Моє серце розбите.
показати весь коментар
13.01.2020 14:38 Відповісти
Фамилии всех причастных к уничтожению украинского вещателя НАДО НАПЕЧАТАТЬ .
показати весь коментар
13.01.2020 14:41 Відповісти
Іномовник UA|TV припинив міжнародну трансляцію - Цензор.НЕТ 8922
показати весь коментар
13.01.2020 14:43 Відповісти
Продажные малороссийские ублюдки.
показати весь коментар
13.01.2020 22:56 Відповісти
Кабмина надо посадить тоже- как пособников оккупанта украинских территорий.

В Европе везде крутят руцкие каналы . И европейцы верят им.
ПОЗОР КАБМИНУ!!!
показати весь коментар
13.01.2020 14:39 Відповісти
Це тільки початок. Далі відмінять заборону на трансляцію Кисєльйових та Соловйових...
показати весь коментар
13.01.2020 14:42 Відповісти
Даже не удивлюсь такой новости.
показати весь коментар
13.01.2020 15:04 Відповісти
а кодировка бесплатных укр. каналов это не толчок в их (киселевых) обьятья?
показати весь коментар
13.01.2020 15:30 Відповісти
Не знаю, на Т2 щось кодують? Не чув
показати весь коментар
13.01.2020 17:24 Відповісти
Т2 що , кругом приймається ? І в Криму теж ? а по друге, Т2 теж буде закодовано, вже заявлено, напевно дивляться що з цього вийде, з кодуванням супутникового сигналу, і будуть далі діяти. Так що викинеш свій тєлік з Т2 , в разі коли там немає каммода. За інтернет не хвилюйся, там намічається теж обвал, багата хто надіється на халяву дивитися передачі з інтернета, якіж наївні люди
показати весь коментар
13.01.2020 19:38 Відповісти
для меня ваш ответ звучит как: "облагают налогом воду из бесплатных, пробитых за твой счет, скважин - а что, в колодцах платная, штоле?"
показати весь коментар
14.01.2020 08:44 Відповісти
Як далі жити...
)))))
показати весь коментар
13.01.2020 14:42 Відповісти
профессионально режут,под корешок..
показати весь коментар
13.01.2020 14:43 Відповісти
Зеленые диверсанты перекрыли единственный канал, который транслировал позицию Украины в мире.
Пусть Раша Тудей лжет на весь мир, а у нас теперь даже не будет хоть какой-то альтернативной точки зрения для мирового обывателя.
Пока они у власти видимо хотят нанести максимальный урон обороноспобности государства во всех сферах.
показати весь коментар
13.01.2020 14:47 Відповісти
Друзі, прошу підтримки. Ось ЦЕ - називає себе перекладачем. У тому числі з української мови. І у себе на сторінці в Фейсбуці знущається над прекрасним українським словом - "парасолька." Називає його - парасоль. Давайте їй все разом напишемо, що про нього думаємо. Або закриємо сторінку. Мій коментар ця "перекладач" видалила : https://www.facebook.com/zheleznyakann/photos/a.101965147837730/176910417009869/?type=3&__xts__%5B0%5D=68.**********************-xuNmaQFdsaD6smwC8mi1pgoGIK9H20JVPAcQNvh3ghe6qEo2haWrqOIWGjf3CMIJoZ_URTjnvQ_0LhKEAVb9aF5xsdxbWwM7V6t29ak_jbvYE2Wrnot_6IlZmxwKFM3kQ25e72SHI057StbG2pVwsR6iTBAUfl4ww1WuP2Yh7dK9E-thiBCGkKgkUW-saoUcMog9enJHEe3XGFA6hb9ngmPzN6fh9OkNbEnSvm0EceQobB6g-AzLeYeCBHknRLy7m2KPyqn2WCjcBXb85YWtT5Mj7UIdRKL_ML-x3eFdI6SWXlHgttCMnGxOyQprmdVg&__tn__=-R
показати весь коментар
13.01.2020 14:47 Відповісти
парасолька, парасоль, парасоля. Може це ви не досить добре володієте українською.
показати весь коментар
13.01.2020 15:15 Відповісти
Очередной гвоздь в гроб украинской государственности от малоросов во власти, которая просуществовала с 2014 до 2019 годы.
показати весь коментар
13.01.2020 14:48 Відповісти
Іномовник UA|TV припинив міжнародну трансляцію - Цензор.НЕТ 7394
показати весь коментар
13.01.2020 14:57 Відповісти
"Раша в тудей" отработает за двоих...
показати весь коментар
13.01.2020 19:17 Відповісти
В Україні є свої *******, їх 73% і вони обрали собі такого ж ******* - малороса, жлоба і совкодрочера. Тепер пожинають плоди і.... радіють, йолопи.
показати весь коментар
13.01.2020 14:59 Відповісти
тупость и жлобство Зели-совка, а также подковёрные договорённости хйла с Вошьдём зебилов всех времён, Украина будет долго отхаркивать кровью.. уже отхаркивает..
зебилы, вы все - припзденты одноклеточные и сделали это вместе..
показати весь коментар
13.01.2020 14:59 Відповісти
Вещать на ино ,это надо иметь много ума и денег а там ни того ни другого ...
показати весь коментар
13.01.2020 15:02 Відповісти
Нынешняя власть категорически отказывается вспоминать о жертвах российско-лугандонских преступников?
Хоть бы слово сказали о теракте и его жертвах в его очередную годовщину.
Или им религия не позволяет?

https://twitter.com/falledlenin Український часопис
@falledlenin

В цей день 2015 року російські окупанти з околиць Докучаєвська обстріляли з "Граду" рейсовий автобус біля українського пункту пропуску під Волновахою.
12 людей загинуло, 18 поранено.
показати весь коментар
13.01.2020 15:15 Відповісти
https://twitter.com/ivanchenko27457 Поганка‏ @ivanchenko27457 https://twitter.com/ivanchenko27457/status/1216727107558105089 1 час назад

На жаль уклоністам не зрозуміти величі героїзму та трагізму подвигу наших КІБОРГІВ, на жаль не знайшлося жодного слова у віслюка......

Іномовник UA|TV припинив міжнародну трансляцію - Цензор.НЕТ 1671
показати весь коментар
13.01.2020 17:46 Відповісти
Содержать канал недешево, но и хорошое финансирование не даст никаких гарантий, все мы знаем как хорошо воруют в Украине бюджетные деньги и каких неумех и профанов (по кумовству) ставят руководить госструктурами!
показати весь коментар
13.01.2020 15:21 Відповісти
окончательно проигрываем информационную войну.
спасибо зеправительству.
показати весь коментар
13.01.2020 15:35 Відповісти
И правда, нафига они, эти иновещания сдались, если у нас бубочка так шпилит по-англицки и всех затмит?
показати весь коментар
13.01.2020 15:40 Відповісти
Іномовник UA|TV припинив міжнародну трансляцію - Цензор.НЕТ 6310
показати весь коментар
14.01.2020 01:55 Відповісти
Російськомовність в Україні у будь якому вигляді демонструє лише лояльність до Росії та російських окупантів. А російськомовність засобів масової інформації є зброю масового знищення української нації.
показати весь коментар
13.01.2020 15:53 Відповісти
********* шукає всі способи знищувати українську автентичність без гучних скандалів... Техніка "дрібних порізів"
показати весь коментар
13.01.2020 15:57 Відповісти
Ни дня без зашкваров! Суки!
показати весь коментар
13.01.2020 16:21 Відповісти
А еще, обещают спутниковые украинские каналы только за деньги.
показати весь коментар
13.01.2020 16:21 Відповісти
Щас ЗеБобики нам расскажут, что "всиравноникакойпользы".
показати весь коментар
13.01.2020 16:55 Відповісти
Нащо нам свій канал коли раша тудей все одно все розповідає про Україну
показати весь коментар
13.01.2020 17:03 Відповісти
Ідіот?
показати весь коментар
13.01.2020 17:50 Відповісти
ні
намагаюсь мислити як зеко *****
показати весь коментар
13.01.2020 21:29 Відповісти
Краще закрити владу України.Кому вони потрібні?
показати весь коментар
13.01.2020 17:17 Відповісти
Небось уже Томос уже пакуют для возврата.
показати весь коментар
13.01.2020 17:24 Відповісти
а як без англомовних ЗМІ які доносять правду до широкої аудиторії на Заході ми повернемо Крим,чи може узеленського є якісь таємні домовленості з росією?
показати весь коментар
13.01.2020 17:30 Відповісти
Боже спаси Украину от зелеидиотов!
показати весь коментар
13.01.2020 17:44 Відповісти
зебильные мрази. слуги кремля и бородатой бабы каломойши.

показати весь коментар
13.01.2020 17:45 Відповісти
Що, зелебобіки, дообиралися?
Хоча вам же ***** на все.
показати весь коментар
13.01.2020 17:49 Відповісти
Ви всі нарешті повинні зрозуміти що українську державу сьогодні очолює ворог - українофоб, україножер , покидьок, мразота і зрадник присяги Президента. Цю особу потрібно будь якою ціною відсторонити від влади. Він вже має сидіти за державну зраду і змову з ворогами проти держави Україна. Цей блазень має бути "поза законом" і кожен хто має зброю мусить застосувати її проти зрадника. Він вже токсичний на міжнародному рівні. З ним жоден порядний чоловік не буде мати справу. Все до чого ця особа має відношення приречене стати "товаром" - така природа жидівства...
показати весь коментар
13.01.2020 19:31 Відповісти
Ну відсторонять його, можливо ціною життя багатьох людей, а далі, що робити з 73% дебілів серед виборців? Ви серйозно вважаєте, що янукович у 2010 та зеленський у 2019 прийшли до влади випадково? Боюсь у цієї проблеми немає прийнятного проукраїнського рішення.
показати весь коментар
13.01.2020 21:33 Відповісти
Рішень дуже багато. Дебілів в Україні станом на весну 2019 було рівно 6,37 мільйона з 42. Зараз значно менше. Це вже не критична маса. Проукраїнською політика буде тоді коли українці (80% населення країни) почнуть голосувати і підтримувати тільки українців. Якою може бути політика сьогодні якщо Президент жид і в першій сотні його "слуг" в ВР 76 жидів, 1 Арахамія (щось на зразок етнічного трансвестита), 14 чистісіньких кацапа і лише 9 етнічних українців?
показати весь коментар
14.01.2020 00:16 Відповісти
Ви не розповіли як це буде виглядати на практиці. У перелічених вами осіб є український паспорт. Тож хто буде вирішувати хто "жид" і не має права участі у виборах, а хто має? Бо як ми бачимо виборцю на щастя чи на жаль все одно і він антисемітизмом не страждає.
показати весь коментар
14.01.2020 09:10 Відповісти
Вам таки добряче промили мізки з часів Кравчука (Блюм по матері) з "позаетнічним громадянством". Саме цей старий жидобільшовицький кнур разом з лідером комуністів Симоненко (справжнє імя Сіменс Пехвель) знищив графу "національність в паспорті українців і політику заполонили "громадяни України" майже виключно жидівської національності. Але що цікаво, в тому ж ізраїльському кнессеті з 112 місць лише 11 мають право займати представники етнічних меншин, тобто не євреї. І це на рівні законів держави відповідно до пропорційної частки населення. У нас в країні лише 0,2% жидів і до окупації та анексії було 17% етнічних росіян. Етнічні українці складають 80% населення України і саме стільки українців має бути в органах державного управління. Це називається "представницька демократія" - українці мають бути представлені пропорційно до складу населення саме українцями, а не представниками меншин!, а представники меншин також мають бути представлені пропорційно до складу населення, тобто демократія також має бути пропорційною до складу населення. В усіх країнах світу де етнічні меншини захоплювали владу над етнічною більшістю завжди наступала диктатура, економічний коллапс і хаос. Кампучія, Сирія, Росія і тепер Україна. Звідси необхідно повернути національну ідентичність українцям і знову ввести "5 графу" - національність і прийняти закон про пропорційну і представницьку демократію. В усіх інших випадках будь яка етнічна меншина буде зловживати доступом до влади і визискувати "громадян України" а потім тікати з награбованим в Ізраїль або Московію.
показати весь коментар
14.01.2020 16:02 Відповісти
А як ви збираєтесь тепер визначати хто етнічний росіянин, українець, а хто єврей? А дитині етнічної українки і етнічного єврея ви яку національність збираєтесь надавати і чи може така дитина пізніше бути призначеною чи обраною на держ. посаду?
показати весь коментар
14.01.2020 21:09 Відповісти
Мене проблеми 100 000 жидів України взагалі не хвилюють. Минуло року їх стало на 12 000 менше. 7 000 з них вимагали від Ізраїлю визнати їх "біженцями" з наданням відповідного статусу і всіляко волали про те як вони "страждали від антисемітизму" в Україні. Це нація-паразит. Спеціально для них світове співтовариство створило світове гетто під назвою Ізраїль. Туди їм всім і дорога! Українцям Україна, кацапам - Московія, а жидам Ізраїль - земля обітовання. Будь який українець що злигався з жидівкою перестає бути українцем і перетворюється на шабес-гоя або як у нас кажуть "піджидка". Це щось на зразок етнічного трансвестита. Діти виховані жидівками з особливим презирством і зневагою ставляться до свого батька-гоя. Яскравий приклад діти Литвина. Крім того жиди найбільш хвора нація планети з пошкодженим генетичним кодом внаслідок інцестів та шлюбів між близьким родичами. Хочете дітей інвалідів та дегенератів? Злягайтесь з жидами....
показати весь коментар
14.01.2020 22:42 Відповісти
Рідко зустрінеш в одному коментарі стільки сміття, але вам вдалося.
В США чи Німеччині живе не менше євреїв ніж в Україні, але чомусь там вони живуть і працюють на користь тих країн, а українцям всі постійно заважають. Напевно українцям потрібно почати з себе, бо якщо українців в Україні 80%,то виглядає комічним, що 30 млн. українців не можуть "дати собі раду" із 100 тис. євреїв.
показати весь коментар
15.01.2020 14:11 Відповісти
Так це дійсно комічно. Але такий стан створювався шляхом голоду і репресій протягом всього 20-го століття. Пасіонаріїв і борців просто вбивали. Виживали найхитріші та найпідліші. Ми не нація героїв! Ми нація виживших пристосуванців які зневажають будь яку владу бо вона завжди, протягом століть була глухою до потреб і прагнень українців. В Канаді 70% капіталу в країні зароблено і належить українцям. В Британії визнано українських емігрантів найуспішнішими в порівнянні з усіма іншими народами що населяють імперію. Я жив протягом років у 12 різних країнах і вюди українців поважають і всюди українці успішні. Тільки не тут! В мене є дача в Полтавській області і Ви навіть уявити собі не можете наскільки національно деградоване і абсолютно відчуджене від життя країни місцеве населення! Наприклад, у мого сусіда тільки закрученої в банки тушонки 340 трьохлітрових банок. І це лише один пунктик його запасів! Запаси на роки! І плювати він хотів на всіх і вся -"йому своє робить", а в городі у нього пять могил родичів які померли від голоду який організували жидобільшовики...
показати весь коментар
15.01.2020 14:37 Відповісти
Про нас і так в світі ( пересічні громадяни) знають мало, за шаблонами, які нав'язуються російською пропагандою.
Так от RT і їй подібні тільки збільшують своє фінансування, а відповідно і розширюють свою трансляцію.
Відмова цієї зебiльноi, прорашистськоi, запроданськоi влади боротися на ідеологічному фронті - виконання забаганок паРашi.
показати весь коментар
13.01.2020 20:17 Відповісти
Зе КАСТРАТ закрив те що призначалось від України для Європи і США, зеленофіли ви голосували за ТАЙОЖНИЙ СОЮЗ, ні ?
Але чому тоді Зебенський туди тягне Україну
Вкючити канал, нєхрєн економити на престижі України

Іномовник UA|TV припинив міжнародну трансляцію - Цензор.НЕТ 6146

показати весь коментар
13.01.2020 20:18 Відповісти
Вместо иновещания в Украине создали «развлекательный канал для жителей оккупированного Донбасса и домохозяек»
У российского пропагандистского канала «Russia Today» годовой бюджет 300+ миллионов долларов. У украинского иновещания UATV - в десятки раз меньше и при этом канал умудрялся выходить на 5 языках в 100+ странах и в 700+ кабельных сетях. Без денег на промо и почти без денег на продакшн. Об этом в своем блоге пишет украинский блогер Юрий Богданов.
Он отмечает, логично, что возникает вопрос: чтобы вы сделали на месте новой власти? Первый вариант - ничего бы не меняли, пусть канал живёт как живёт. Второй вариант - добавили бы финансирование и улучшили менеджмент, чтобы точка зрения Украины в мире лучше презентовалась. Третий вариант - канал закрыли, коллектив разогнали, всю работу обнулили, а вместо иновещания создали «развлекательный канал для жителей оккупированного Донбасса с «95 кварталом» и шоу для домохозяек» без понятного алгоритма трансляции и понятной цели. Кроме зарабатывания на продаже авторских прав новому каналу.
По словам Богданова, вот поэтому третий вариант власть и выбрала, как самый оптимальный. Минкульт поступил именно так. И вчера был последний день работы канала. Символично, что после попыток до последнего отмазать Иран, чтобы не портить отношения с этим режимом, идет эта новость. С таким подходом к внешней политике и информационной войне нас ждет большой успех, но это не точно.
показати весь коментар
13.01.2020 21:04 Відповісти
суки...
показати весь коментар
13.01.2020 22:00 Відповісти
Украинскую пропаганду закрывают, а открывается еще больше сепарской пропаганды и на днях открылся еще один канал у сепара - Ахметова - Украина 24. Это настолько возмутительно все, что скоро начнется восстание против мафии олигархов и их народ лишит всего!
показати весь коментар
13.01.2020 22:18 Відповісти
Кримськотатарська мова вже в Украіні вважається іноземною?? І вам не соромно, ЦензорНЕТ?
показати весь коментар
14.01.2020 00:00 Відповісти
Цензор вообще-то прав - в Украине все языки. кроме украинского - иностранные
показати весь коментар
14.01.2020 00:34 Відповісти
Зелений членограй продовжує руйнування української державності. А бидло схвалює.
показати весь коментар
14.01.2020 00:55 Відповісти
Зелена гидота... Але щось не чути смороду зедебілів! Де воплі про мародера, злодія і баригу?
показати весь коментар
14.01.2020 01:05 Відповісти
та що ви так переживаєте? Тепер сРаша Тудей буде розказувати світу "правду" про Україну. А сРаша хоче тільки "добра" Україні! Інфа з подачі сРаші завжди правдива і вірна! Чого тільки варті "новини" про "розп'ятих православних хлопчиків в трусиках"!!!!
показати весь коментар
14.01.2020 07:04 Відповісти
Українофобська зе-влада
показати весь коментар
14.01.2020 12:57 Відповісти
Як користувач, я помітив, що іномовник UA|TV припинив міжнародну трансляцію, що залишає вакуум для українських новин за кордоном. Цей канал був важливим джерелом інформації про Україну. Зараз шукаю альтернативи, наприклад, Megogo https://badseller.net/discounts/megogo, де також є якісні українські програми. Сподіваюся, інші платформи зможуть компенсувати втрату такого інформативного ресурсу.
показати весь коментар
08.12.2024 21:42 Відповісти