10142 відвідувача онлайн
3 730 19

Кабмін затвердив перелік стратегічних підприємств, що не підлягають приватизації

Кабмін затвердив перелік стратегічних підприємств, що не підлягають приватизації

Уряд на засіданні в середу затвердив перелік стратегічних підприємств, які не підлягають приватизації.

Про це повідомив у Telegram прем'єр-міністр Олексій Гончарук, передає Цензор.НЕТ.

"Ми погодили відповідний проєкт закону, тепер його має розглянути і схвалити Верховна Рада", - написав прем'єр і перерахував об'єкти, які не підлягають приватизації. До них належать підприємства, які забезпечують енергетичну незалежність і обороноздатність держави; є природними монополіями; мають критично важливе значення для суспільства.

Також, за словами Гончарука, планується посилити контроль за належним використанням власності і ефективним управлінням стратегічними державними підприємствами, що не підлягають приватизації.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін передав на приватизацію 530 державних підприємств

Кабмін затвердив перелік стратегічних підприємств, що не підлягають приватизації 01

Топ коментарі
+3
Ви рівняєте закони і демократію США і "зелекратію"? Дивно...
показати весь коментар
15.01.2020 13:52 Відповісти
+3
Частные компании сидящие на госзаказе, являются частными наполовину т.к. финансируются ГосДепом США. Как только финансирование прекратится они будут банкротами.
показати весь коментар
15.01.2020 14:08 Відповісти
+2
Енергетична незалежність не існує, оборонні замовлення беруть приватні структури... СН живуть в іншій Україні.
показати весь коментар
15.01.2020 13:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Еще стратегические ларьки с шаурмой то
показати весь коментар
15.01.2020 13:50 Відповісти
Кстати, в США, частные компании строят: авианосцы, АПЛ, АЭС, "Трайденты", "Томагавки" и прочие Абрамсы с МРАП-ами. Не говоря уже о Ф-35-ых и полной номенклатуре вооружения к ним и не только. Еще начали НИОКР по роботизированным наземным и воздушным и надводным и подводным ударным системам....
частник всегда лучше сделает чем мамонт(гос. пр-тие)
уважуха. + еще Илон Маск, Блю Ориджин и третья какая-то компания, не говоря уж о Боинге, Дж. Дайнэмикс, и Дж Электрик.... Силища.
показати весь коментар
15.01.2020 13:49 Відповісти
Ви рівняєте закони і демократію США і "зелекратію"? Дивно...
показати весь коментар
15.01.2020 13:52 Відповісти
Пан єврей?
я кажу за приватне підприємництво.
А шо ви там побачив за порівняння "зелекратії" та демократії - я не вловив.
то мені дивно шо пан або читає зліва направо, або помилився
показати весь коментар
15.01.2020 13:55 Відповісти
На превеликий жаль - не помиляюсь...
показати весь коментар
15.01.2020 13:59 Відповісти
б*же!
я сказав нейтрально шо прив. підпр. зробить завжди Краще!
що незрозумілого пану?
почитай.те вище мій пост, репліку, про те що ТАМ робл*ть прив. підпр-ва і що тут незрозумілого?
ну, або якщо пану мало років, то відосики би подививсь - які класні речі випускають приватні фірми там, і що ледве-ледве висрали наші - броньовик: шасі - Форд, броня - Фінляндія і т.д. Наша - зварка, фарба(купуємо, і зварка теж - у нас не виготовляють апаратів таких). З нас тільки - креслення(і те - питання) та збірка. Все.
показати весь коментар
15.01.2020 14:07 Відповісти
Пане Борисе, я мав на увазі не державні і приватні підприємства, а умови їх існування у США і Україні.
показати весь коментар
15.01.2020 14:17 Відповісти
Частные компании сидящие на госзаказе, являются частными наполовину т.к. финансируются ГосДепом США. Как только финансирование прекратится они будут банкротами.
показати весь коментар
15.01.2020 14:08 Відповісти
Ну так если есть перспективные разработки, то по-любому Пентагон выкладывает бабо на продолжение, а потом конкурс и госзаказ, как было с Хаммерами и Ламборгини(тоже джип сделали, но обосрались против Дж. моторс)
показати весь коментар
15.01.2020 14:21 Відповісти
Не про это, а про то, что фирма может не получить госзаказ и почти сразу писец судите весла.
показати весь коментар
15.01.2020 14:53 Відповісти
Енергетична незалежність не існує, оборонні замовлення беруть приватні структури... СН живуть в іншій Україні.
показати весь коментар
15.01.2020 13:52 Відповісти
что так? хотели же всё распродать за бесплатно?!
показати весь коментар
15.01.2020 13:54 Відповісти
Не имея понятия о государственном имуществе и о возможностях управления им, эти люди видят приватизацию только как возможность дешевле, быстрее распродать его и распродать, вероятно, нужным людям! Ведь тех, кто способен купить миллиардные активы " единицы. И заметьте что в "лихие 90-тые" когда приватизировали все что плохо лежит, эти предприятия-активы которые выставили сейчас олигархи боялись произносить названия в слух - а сейчас уже можно ...
показати весь коментар
15.01.2020 14:16 Відповісти
А НАРОД ТА ДУМАЛ ЧТО ПРАВИТЕЛЬСТВО БУДЕТ СОЗДАВАТЬ ПРЕДПРИЯТИЯ, А НЕ ПРОДАВАТЬ !!!
показати весь коментар
15.01.2020 16:34 Відповісти