9869 відвідувачів онлайн
10 917 117

Австралія відмовилася від допомоги України в ліквідації наслідків масштабних пожеж

Австралія відмовилася від допомоги України в ліквідації наслідків масштабних пожеж

Уряд Австралії відмовився від допомоги України у боротьбі з масштабними лісовими пожежами.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Громадське ТБ.

Представники австралійського уряду заявили про наявність достатніх ресурсів для подолання наслідків лісових пожеж. Зокрема йдеться про ресурси для надання допомоги постраждалим, відновлення інфраструктури та реалізації загальнонаціональних програм з підвищення протипожежної безпеки.

Як відомо, спустошливі лісові пожежі в Австралії вирують із вересня. Вогонь знищив вже 10,3 млн га - територію, порівнянну за розмірами з Ірландією чи Південною Кореєю. Жертвами пожеж стали не менше 27 осіб. 2019 рік став найспекотнішим в Австралії за весь час погодної статистики.

Топ коментарі
+47
Правильно Австралія зробила, що відмовилася. Бо приїде Зеленський і знову все почне горіти.
показати весь коментар
15.01.2020 20:21 Відповісти
+35
Токсичный зеля... Все, как от чумы шарахаются. Еще континент смоет к чертям..
показати весь коментар
15.01.2020 20:20 Відповісти
+26
сьехали таки австралийцы с бубиной кармы - умные черти...
показати весь коментар
15.01.2020 20:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ппц))) Кому пожар, а ЗЕБИЛОИД об своём интимном )))
показати весь коментар
15.01.2020 21:33 Відповісти
походу єто про твого барігу)))))
Австралія відмовилася від допомоги України в ліквідації наслідків масштабних пожеж - Цензор.НЕТ 456
показати весь коментар
16.01.2020 00:06 Відповісти
палають легені планети, а допомога не потрібна ((. То чого ж вони так довго палають тоді?
показати весь коментар
15.01.2020 21:16 Відповісти
Для тех, кто пропускал уроки - " легені планети" - это Южная Америка!
показати весь коментар
15.01.2020 21:20 Відповісти
невже? Тоді що ж там палає?? Скелі????? , чи може "окіян"??
показати весь коментар
15.01.2020 23:41 Відповісти
Мабуть злякались Шо Шкіряка з Зоряном пришлють...
показати весь коментар
15.01.2020 21:17 Відповісти
Почувши про відмову Австралії, Шкіряк оголосив лежачий страйк...
Австралія відмовилася від допомоги України в ліквідації наслідків масштабних пожеж - Цензор.НЕТ 3896
показати весь коментар
15.01.2020 23:26 Відповісти
А ото Катька психолог-реаниматолог почиваетЬ, мля?...
показати весь коментар
16.01.2020 18:50 Відповісти
Если у зе такая карма лихая, где не быть, всему пропасть, то видать с яныком за ручку здоровался, тот ему поди и сейчас в холку дышит сидя в ростове. Вот и не принимают помощи, там люди сплоченные, спасают животных, а наши туда поедут, начнут воровать, опозорятся сами и нас опозорят.
показати весь коментар
15.01.2020 21:30 Відповісти
Если Австралия приняла помощь от многих стран, а от помощи Украины отказалась - таки зрада какая-то. Но если им помощь не нужна в принципе, никакой зрады нет.
показати весь коментар
15.01.2020 21:49 Відповісти
Мабуть що аустралійці читають Цензор..)
показати весь коментар
15.01.2020 22:04 Відповісти
Австралая порахувала і вирішила - ще "пожежників" Ющенка з Шуфричем її бюджет не витримає...
Австралія відмовилася від допомоги України в ліквідації наслідків масштабних пожеж - Цензор.НЕТ 2284
показати весь коментар
15.01.2020 23:07 Відповісти
Наше дело - предложить, а их - отказаться. Это закономерно, понятно и очевидно.
показати весь коментар
15.01.2020 23:09 Відповісти
Після відмови від пожежників, Україна готова запропонувати Австралії спеціалістів з висаджування ялинок...
Австралія відмовилася від допомоги України в ліквідації наслідків масштабних пожеж - Цензор.НЕТ 3502
показати весь коментар
15.01.2020 23:17 Відповісти
Правильно зробили, з тими зеленими прохвесіоналами більше лісів втратять ніж врятують
показати весь коментар
16.01.2020 01:15 Відповісти
В свинячий голос вирішили допомогти.
показати весь коментар
16.01.2020 03:29 Відповісти
Правильно сделали!

Клоуны и пожар - понятия несовместимые.
показати весь коментар
16.01.2020 09:13 Відповісти
Сторінка 2 з 2