11266 відвідувачів онлайн
3 363 49

Рада призначила Мережка главою Комітету з питань зовнішньої політики замість Яременка

Рада призначила Мережка главою Комітету з питань зовнішньої політики замість Яременка

Рада ухвалила постанову про призначення головою парламентського комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентської співпраці нардепа від "Слуги народу" Олександра Мережка.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

За відповідне рішення проголосували 317 нардепів.

Нагадаємо, 30 жовтня журналісти зняли листування "слуги народу" Яременка з повією під час роботи в сесійній залі парламенту. Нардеп, зі свого боку, заявив, що влаштував провокацію. Він стверджував, що хотів таким чином висловити протест проти непрофесійної роботи журналістів.

Через кілька годин після цього журналісти зняли його листування вже не зі співробітницею секс-бізнесу, а з молодими дівчатами в "Тіндері" (додаток для знайомств. - Ред.).

Пізніше Яременко вибачився перед усіма, кому створив проблеми через листування, що потрапило в об'єктиви журналістів.

31 жовтня журналісти опублікували дані про те, що листування Яременка зі жрицями кохання не було одиничним. За даними "Букв", політик листується із залу Верховної Ради з дівчатами весь час свого перебування в статусі народного депутата.

Раніше керівник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що головою комітету із зовнішньої політики замість Богдана Яременка стане Олександр Мережко.

Топ коментарі
+11
У него на что табу?
показати весь коментар
17.01.2020 12:34 Відповісти
+11
ну фсе! жрицы - спасайся кто сможет.!.. яременко свободен))) и безответственен
показати весь коментар
17.01.2020 12:41 Відповісти
+10
бысторо
не прошло и трех месяцев
показати весь коментар
17.01.2020 12:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
пуканы соевые полыхають
показати весь коментар
17.01.2020 12:34 Відповісти
Ми на ставку працюємо.
показати весь коментар
17.01.2020 12:36 Відповісти
Співчуваю тобі.Обклади дупу льодом,може попустить.
показати весь коментар
17.01.2020 12:41 Відповісти
боюсь, тут не тількі в соєвих полихає
показати весь коментар
17.01.2020 12:43 Відповісти
в тебе також?
показати весь коментар
17.01.2020 12:44 Відповісти
а хто я такий?
Я царь, - я раб, - я червь, - я бог!
Людина обкакалася, нашо його тримають?
показати весь коментар
17.01.2020 12:47 Відповісти
Щоб усі бачили ким є СН.
показати весь коментар
17.01.2020 12:49 Відповісти
Вітаю, спец по пуканах! Опиши, як воно- спостерігати за пуканами? Бо у мене не вистачає фантазії слова підібрати. 😁
показати весь коментар
17.01.2020 12:51 Відповісти
У него на что табу?
показати весь коментар
17.01.2020 12:34 Відповісти
На орал.
показати весь коментар
17.01.2020 12:42 Відповісти
Орал не орал - какая разніца!
показати весь коментар
17.01.2020 12:46 Відповісти
бысторо
не прошло и трех месяцев
показати весь коментар
17.01.2020 12:35 Відповісти
Там не из кого выбирать. Лучшие из худших кончились, теперь пошли худшие из лучших
показати весь коментар
17.01.2020 12:47 Відповісти
Стрьомний він якийсь, цей Мережко. Цей точно - "без табу".
показати весь коментар
17.01.2020 12:35 Відповісти
Рада назначила Мережко главой Комитета по внешней политике вместо Яременко - Цензор.НЕТ 3721
показати весь коментар
17.01.2020 12:36 Відповісти
Узеленські завжди порушують Конституцію.
показати весь коментар
17.01.2020 12:43 Відповісти
Ну а Порошенко прям скурпулезно выполнял Конституцию. Один позорный Минск стоит десятка уголовных дел....
показати весь коментар
17.01.2020 13:41 Відповісти
При чому Мінськ і порушення Конституції?Я особисто не підтримую мінських домовленостей,але яку статтю Конституції було порушено при їх укладанні?
показати весь коментар
17.01.2020 14:02 Відповісти
А якщо їх відпи....ти, то заяву понесуть в поліцію чи Зеленському
Ну мудаки!
показати весь коментар
17.01.2020 17:17 Відповісти
Теперь Яременко можно спокойно с чистой совестью посещать бордели
показати весь коментар
17.01.2020 12:36 Відповісти
Проблема в том, что за свой счет.
Или все-таки за депутатские?
Впрочем, я - не ЗЕбил, пусть это их волнует.
показати весь коментар
17.01.2020 12:39 Відповісти
Не надо о чистой совести. Чего не было, того и быть не может. А бордели можно посещать вообще без совести
показати весь коментар
17.01.2020 12:50 Відповісти
https://news3000.info/ukraina/76-kiev/686-rejting-bezopasnykh-bordelej-kieva-gde-v-kieve-khoroshie-salony

Борделі Києва, рейтинг. Де в Києві Безпечні салони
показати весь коментар
17.01.2020 17:18 Відповісти
"31 октября журналисты опубликовали свидетельства того, что https://censor.net/photo_news/3157155/nado_tebya_bolshe_ledi_delat_opublikovana_novaya_perepiska_nardepa_yaremenko_s_devushkami_vo_vremya. По данным "Букв", политик переписывается из зала Верховной Рады с девушками все время своего пребывания в статусе народного депутата." Источник: https://censor.net/n3170439

Будем справедливы.
"Теперь можно считать окончательно доказанным"(С), что Слуги Народные:
а) людят не только одного Богдана
б) обучены грамоте и таки могут писать даже не только матерными выражениями
показати весь коментар
17.01.2020 12:38 Відповісти
ну фсе! жрицы - спасайся кто сможет.!.. яременко свободен))) и безответственен
показати весь коментар
17.01.2020 12:41 Відповісти
анал вільний і без ніяких забовьязань? - +100$ і торгів не буде...
показати весь коментар
17.01.2020 12:48 Відповісти
він тепер застояний жеребець
показати весь коментар
17.01.2020 17:19 Відповісти
Может, это Яременко бритый?
показати весь коментар
17.01.2020 12:41 Відповісти
Рада призначила Мережка главою Комітету з питань зовнішньої політики замість Яременка - Цензор.НЕТ 6540
показати весь коментар
17.01.2020 12:42 Відповісти
судя по 317 голосов за, наши за него тоже голосовали.
возможно, он наш агент, внедренный к зеленым ишакам.

не будем пока мешать его с дерьмом - Петр Алексеевич знает, что делает.
показати весь коментар
17.01.2020 12:42 Відповісти
про мертвих краще нічого не писати
показати весь коментар
17.01.2020 12:45 Відповісти
Мужик, оставивший после себя Армию и Державу - будет вечно жив.
и к нему придут за помощью.

а вот клоун, обосравший себя и своих же баранов - труп.
причем в дерьмо будет втоптан своими же баранами - когда трава на пастбище кончится.
показати весь коментар
17.01.2020 14:01 Відповісти
петя
показати весь коментар
17.01.2020 12:45 Відповісти
Тобто табу вже не табу?
показати весь коментар
17.01.2020 12:43 Відповісти
опять зрада
показати весь коментар
17.01.2020 12:44 Відповісти
Партия СН с низкой социальной ответственностью, предпочитает девушек с низкой социальной ответственностью.
показати весь коментар
17.01.2020 12:44 Відповісти
этот любитель классики???))))
показати весь коментар
17.01.2020 12:45 Відповісти
ну, Бодя сегодня оторвется и "отдипломатит" целый бордель)).. и в табу и в оральном смысле))
показати весь коментар
17.01.2020 12:46 Відповісти
Дружина мабуть з квартири втече до мами
показати весь коментар
17.01.2020 17:21 Відповісти
Рада призначила Мережка главою Комітету з питань зовнішньої політики замість Яременка - Цензор.НЕТ 3848
показати весь коментар
17.01.2020 12:48 Відповісти
Весь накопичений досвід Яременко передасть Мережкові...Разом з телефонами курвів,сутенерами,борделями та іншими неодмінними атрибутами високопосадовця зе-команди...
показати весь коментар
17.01.2020 12:52 Відповісти
Рада призначила Мережка главою Комітету з питань зовнішньої політики замість Яременка - Цензор.НЕТ 8058
показати весь коментар
17.01.2020 13:39 Відповісти
Треба надати вихідну допомогу Яременку щоб лялі розтабуіровали анал.
показати весь коментар
17.01.2020 13:44 Відповісти
Этот типа профессионал оказался простым дерьмом, с полным отсуствием морали. И три месяца хто недоразвитая зеленая команда не решалась от этого дерьма избавиться, чтобы не позорить страну....
показати весь коментар
17.01.2020 13:44 Відповісти
Треба надати вихідну допомогу Яременку щоб лялі розтабуіровали анал.
показати весь коментар
17.01.2020 13:48 Відповісти
Цей дохтур юрнаук вважає, що Україна повинна визнати легітимними П.Осетію., Абхазію, Косово. Забув мабуть Придністров'є.
показати весь коментар
17.01.2020 14:10 Відповісти
МОЙ СОВЕТ БОРОДЕ
Заведи себе постоянную женщину, если в состоянии - двух.
Дешевле обойдётся и шуму меньше.
показати весь коментар
17.01.2020 16:44 Відповісти
шило на швайку