Студентка-іноземка в Тернополі наклала на себе руки, випивши невідому отруту, - Нацполіція

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції Тернопільщини.
Непритомну дівчину в стані клінічної смерті госпіталізували в медустанову. Однак врятувати її не вдалося.
Пізніше стало відомо, що загибла - студентка одного з місцевих вишів, 1995 року народження.
У цей день вона прийшла до подруг, була схвильована через проблеми в університеті. Студентка не знала, як про це повідомити батькам.
Тіло дівчини знайшли біля будинку одногрупниць, а в їхній квартирі прощальну записку. Одна з версій - потерпіла випила невідому отруту.
Остаточна причина смерті буде відома після розтину. Цей факт внесено до реєстру відповідно до статті 115 КК. Триває слідство.
За півроку ці проблеми виглядали би дурницями, над якими можна посміятись.