11946 відвідувачів онлайн
6 762 36

Студентка-іноземка в Тернополі наклала на себе руки, випивши невідому отруту, - Нацполіція

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції Тернопільщини.

Непритомну дівчину в стані клінічної смерті госпіталізували в медустанову. Однак врятувати її не вдалося.

Пізніше стало відомо, що загибла - студентка одного з місцевих вишів, 1995 року народження.

У цей день вона прийшла до подруг, була схвильована через проблеми в університеті. Студентка не знала, як про це повідомити батькам.

Тіло дівчини знайшли біля будинку одногрупниць, а в їхній квартирі прощальну записку. Одна з версій - потерпіла випила невідому отруту.

Остаточна причина смерті буде відома після розтину. Цей факт внесено до реєстру відповідно до статті 115 КК. Триває слідство.

Топ коментарі
+15
Навіщо вкоротила собі віку...
За півроку ці проблеми виглядали би дурницями, над якими можна посміятись.
показати весь коментар
17.01.2020 16:53 Відповісти
+5
У Києві теж було раніше самогубство студентки з Туркменістану, якій не продовжили візу.
показати весь коментар
17.01.2020 16:52 Відповісти
+5
Да. И там еще было дело против взяточницы зам декана, которая за деньги продлевала обучения. И было еще открыто дело за доведение до самоубийство. И, как всегда, дело закончилось ничем - таковы сегодня реалии Украины, государства, где нет законов, честных и порядочных судей, да и совести у большинства населения. Простите, как есть.
показати весь коментар
17.01.2020 18:03 Відповісти

Завантаження...