8173 відвідувача онлайн
6 073 116

Понад 200 тисяч українців отримали дозвіл на проживання в Польщі

Понад 200 тисяч українців отримали дозвіл на проживання в Польщі

Загалом право проживати в Польщі на постійній основі мають понад 400 тисяч іноземців. Близько половини з них - українці.

Про це розповів речник Управління з питань іноземців Польщі Якуб Дудзяк, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"З 423 тисяч іноземців, які 1 січня 2020 року мали дійсні документи на проживання в Польщі, найбільше було громадян України (214,7 тис.), Білорусі (25,6 тис.), Німеччини (21,3 тис.), Росії (12,5 тис.), В’єтнаму (12,1 тис.)",- зазначив Дудзяк.

За його словами, впродовж року найбільше дозволів на проживання в Польщі отримали українці (35,6 тис.), білоруси (5,5 тис.) і громадяни Грузії (2,7 тис.), Індії та Молдови – по 1,1 тис.

Як повідомили в Управлінні з питань іноземців РП, цікавим є факт, що упродовж року на 120% (до 1,4 тис.) зросла кількість британців, які отримали дозвіл на проживання в РП. Це пов’язано з непевністю щодо умов виходу Великої Британії з ЄС.

Зазначається, що упродовж 2018 року майже 40 тис. іноземців отримали дозволи на тимчасове проживання в Польщі (до трьох років) і близько 10 тис. – на постійне проживання (5-10 років).

Станом на сьогодні, 59% іноземців, які мають дозвіл на проживання в Польщі, перебувають у віковій групі 20-39 років, 26% - 40-59 років, 12% іноземців мають менше 20 років.

Найпопулярнішими місцями для проживання іноземців в Польщі є Мазовецьке воєводство (адміністративний центр у Варшаві) – 117 тис., Малопольське (Краків) – 45 тис., Нижньосілезьке (Вроцлав) – 34 тис. та Великопольське (Познань) - 33,5 тис.

Топ коментарі
+22
Скоро отсюда даже собаки убегут шутка ли тупой клоун правит страной
показати весь коментар
17.01.2020 18:09 Відповісти
+19
Хорошо хоть ти сбєжал. Ат павєсткі, ілі так, в Англію патянула?
показати весь коментар
17.01.2020 18:19 Відповісти
+12
Ездили на зароботки так как команда Порошенко добилась чтобы работать можно было легально а потом они выбрали Зе хуже не будет и теперь мечтают свалить нахрен чувствуешь всю прелесть ситуации?
показати весь коментар
17.01.2020 18:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
останній анклав, схоже, таки здолано..(
показати весь коментар
17.01.2020 18:54 Відповісти
Вместо того что бы возвращаца при ЗЕкловуне побежали ещё усиленней. А ведь 73% из этих беженцев проголосовало за ЗЕкловуна...шо ж вы свалили? А как же конец эпохи бедности??
показати весь коментар
17.01.2020 18:57 Відповісти
АСТАНАВИТЕСЬ!
Польша не резиновая!
показати весь коментар
17.01.2020 19:16 Відповісти
Как по мне, то уже начался откат из Польши обратно в Украину.
Это сугубо мое, субъективное мнение, основанное на личном общении с теми, кто уже вернулся в Украину, а не на официальной статистике.
показати весь коментар
17.01.2020 20:40 Відповісти
А что там делать? 2200-2300 злотых теперь не ахти какие деньги, а чтобы больше заработать, надо ПЕРЕРАБАТЫВАТЬ.Это здоровье, нервы и вырванные годы.
показати весь коментар
18.01.2020 04:55 Відповісти
таким чином моє місто , якби всі гастери були звідси, стало б пустелею! а слуги урода "покращують" життя змінами до податкового кодексу! невже мародер з южанінськими змінами нічому дурнів не вчать?! типий, ще тупіший!
показати весь коментар
17.01.2020 19:23 Відповісти
Вот что безвиз животворящий делает.


Когда-то Маргарет Тетчер сказала, что в СССР в эффективной экономике работает 15 млн человек. Все остальные работают в неэффективной экономике, т.е. являются балластом. С тех пор мало что изменилось. В БСССР в эффективной экономике работает примерно 15 млн чел. Значит, на Украину приходится не более 5 млн чел. Да, не более 5 млн человек в Украине работает в эффективной экономике, которая прихватизирована олигархами. Всех остальных олигархи рассматривают ка балласт. Балласт олигархи хотят сбросить. Поэтому нам и придумали безвиз. Должно остаться не более 5 млн человек, которые работают эффективно на олигархов. Остальные должны либо вымереть, либо выехать.

Щекаладное ворье и другая олигархня добились своего. Украинцы массово тикают за кордон. А остальные вымирают. Население Украины сокращается на 270 тысю человек в год.
показати весь коментар
17.01.2020 19:38 Відповісти
Еще до выборов говорили что на 1 млн в год! Определитесь
показати весь коментар
17.01.2020 19:59 Відповісти
В результате шоколадных реформ Украина отстала от Польши на 50 лет. Это официально объявили, что Украине надо 50 лет, чтобы выйти на уровень сегодняшней Польши.

"Да, ну, нафик", - подумали украинцы, - "люди столько не живут", - и свалили в Польшу уже сегодня.
показати весь коментар
17.01.2020 19:43 Відповісти
Представь на сколько отстала твоя родная рашка, если ее бюджет равен бюджету одного только американского города Нью Йорк
показати весь коментар
17.01.2020 20:00 Відповісти
А до "шоколадних реформ" Україна обганяла Польщу і поляки стояли в черзі на отримання робочої візи в Україну)))))
показати весь коментар
17.01.2020 23:15 Відповісти
Скоро еще уставшие от войны зеленые призывники подтянутся.
показати весь коментар
17.01.2020 19:53 Відповісти
От і добре, нехай їдуть люди, хоч поживуть нормальним життям, поїздять по гарним дорогам та своєю працею зароблять чесні гроши. Деякі, хто голосував за Зе, вже збираються тікати до Польщі. Їх можна зрозуміти, бо як можна жити у цьому звєздіце, який вони нам тут наробили.
показати весь коментар
17.01.2020 22:27 Відповісти
Зарплати треба чесні платити . Бо люди вже не на заробітки їдуть , а на постійно . Воно б нічаго , якби не масовість .
показати весь коментар
17.01.2020 22:43 Відповісти
Яке, нах, постійно? Хто цим клоунам дає громадянство? Лише вид на проживання, доки працюють. У поляків він називається "карта побиту". Перестали працювати і платити податки - геть з країни! На постійне проживання вони їдуть, аякже)))))
показати весь коментар
17.01.2020 23:17 Відповісти
Это правильное решение. Страна безнадёжно больна...