4158 відвідувачів онлайн
3 705 39

Військові розвідки України та Угорщини домовилися про співпрацю. ФОТО

Військові розвідки України та Угорщини домовилися разом виявляти загрози світової та регіональної безпеки.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони, передає Цензор.НЕТ.

Начальник ГУР генерал-полковник Василь Бурба і начальник Головного управління військової інформації Угорщини генерал-лейтенант Янош Береш домовилися, що співпраця відомств буде організована за кількома напрямками і в різних форматах партнерства.

Військові розвідки України та Угорщини домовилися про співпрацю 01

Зокрема, співробітники воєнних розвідок двох держав опрацьовуватимуть спільні аналітичні оцінки нових загроз безпеці в регіоні та розроблятимуть механізми колективної протидії.

У ГУР підкреслили, що співробітництво між Україною та Угорщиною у сфері розвідки сприятиме залученню України до Програми розширених можливостей НАТО.

Топ коментарі
+17
С русскими уже договорились , ну и как результат ????Теперь будем ждать народные республики на Западе ?
показати весь коментар
19.01.2020 13:56 Відповісти
+14
теперь совместно
будут работать против Украины
показати весь коментар
19.01.2020 14:02 Відповісти
+12
Хм.... Зеленський за вказівкою Жіріновсково хоче подарувати венграм Закарпаття?
Саме про це в Омані з Сурковим домовився?
показати весь коментар
19.01.2020 14:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Лишь бы толк был....на фоне заявлений и действий политиков Венгрии...
показати весь коментар
19.01.2020 13:55 Відповісти
а вот некоторые венгры считают, что в их разведке полным полно агентов рф. https://www.golos-ameriki.ru/a/hungary-russia-intelligance/4880065.html
показати весь коментар
19.01.2020 14:03 Відповісти
С русскими уже договорились , ну и как результат ????Теперь будем ждать народные республики на Западе ?
показати весь коментар
19.01.2020 13:56 Відповісти
смотря как сотрудничать, в последнее время при нынешней власти везде сотрудничество против интересов Укрины
показати весь коментар
19.01.2020 14:01 Відповісти
теперь совместно
будут работать против Украины
показати весь коментар
19.01.2020 14:02 Відповісти
Хм.... Зеленський за вказівкою Жіріновсково хоче подарувати венграм Закарпаття?
Саме про це в Омані з Сурковим домовився?
показати весь коментар
19.01.2020 14:03 Відповісти
а им и стоит
показати весь коментар
19.01.2020 14:06 Відповісти
Васи́ль Васи́льович Бурба (01.01.1978 р.)Під час Революції Гідності, перебуваючи на посаді начальника 2-го управління «К» ГУ СБУ, координував роботу з правоохоронними органами, прокуратурою, Міноборони, МНС та судовою владою. За даними ЗМІ, працював із джерелами фінансування «Антимайдану».[1] За даними документів, оприлюднених Геннадієм Москалем, був одним з виконавців планів «Бумеранг» і «Хвиля», якими МВС і СБУ намагалися «зачистити» у лютому 2014 року Євромайдан
показати весь коментар
19.01.2020 14:04 Відповісти
то то цапов он - личный враг - факт
показати весь коментар
19.01.2020 14:09 Відповісти
Надо же кому то Сливать Информацию и При том Законно. А то Напрямую , как то небезопасно .
показати весь коментар
19.01.2020 14:04 Відповісти
более выше - наш, ибо их расставляют впереди флагов. правда... смотря на Зелю с Траппомпампом, можно предположить что и тут обосрались.
интересно - че такое есть у Венгрии по разведке? в каком цвете трусов спит Путин? Или какие яблоки..... "не кушает" его конь?
показати весь коментар
19.01.2020 14:07 Відповісти
Через мадяр будуть зливати інформацію путлерівцям?
А коли почнуть шукати мадярських військових злочинців, які були катами Закарпатської народної республіки та 7 тисяч українців у с.Корюківка Чернігівської обл.(найбільший злочин 2-ї світової)?
показати весь коментар
19.01.2020 14:09 Відповісти
а що,ще щось не злито?
показати весь коментар
19.01.2020 14:23 Відповісти
Зелена цвіль цвіте пишним цвітом... (((
показати весь коментар
19.01.2020 14:09 Відповісти
Слушайте , - Но это какой то Кошмар . Не против сотрудничества но не до такой же степени и в таком формате . Только что Читал москаля о ЗНР говорил Раньше , но как быстро сбывается.
показати весь коментар
19.01.2020 14:10 Відповісти
Шо домовились про контроль-кришивання тютюнової контрабанди?
показати весь коментар
19.01.2020 14:19 Відповісти
спільні аналітичні оцінки нових загроз безпеці в регіоні та розроблятимуть механізми колективної протидії

100%
показати весь коментар
19.01.2020 14:25 Відповісти
у пуйла из жпы дым !
показати весь коментар
19.01.2020 14:19 Відповісти
глупее материала не встречал
разведка делается в полной тишине
все остальное создание видимой деятельности
показати весь коментар
19.01.2020 14:25 Відповісти
42 года, генерал- полковник. Что дальше????? только самоубыйство - генералом армии з быть неможет и маршалом тоже. Все вершина.... Вот чего стоят звания в Украине.
показати весь коментар
19.01.2020 14:27 Відповісти
А спілкуватись один з одним будуть мадяярською чи "парусскі"?!
показати весь коментар
19.01.2020 14:30 Відповісти
так мадяри на кацапів працюють на західному фронті, про що ви тварюки там домовились? як зливать Україну із заходу на схід?!!!!
показати весь коментар
19.01.2020 14:35 Відповісти
"вместе выявлять мировые угрозы" полный писец.
показати весь коментар
19.01.2020 14:35 Відповісти
Це про боротьбу з українцями в Україні
показати весь коментар
19.01.2020 14:57 Відповісти
Почему галстуки разные?
показати весь коментар
19.01.2020 14:40 Відповісти
Оба "разведчика" больше похожи на охранников автопарковки из Зажопинска...
показати весь коментар
19.01.2020 23:33 Відповісти
Х_рово
показати весь коментар
19.01.2020 14:56 Відповісти
будут венгерские паспорта в Украине вычислять?
показати весь коментар
19.01.2020 15:15 Відповісти
Подальше от таких друзей надо держаться.
показати весь коментар
19.01.2020 15:18 Відповісти
москва когда подключится
показати весь коментар
19.01.2020 15:26 Відповісти
масква це все і організувала, телепень...
показати весь коментар
19.01.2020 15:56 Відповісти
это пипец...
зе-гавно набитрает обороты...
показати весь коментар
19.01.2020 15:36 Відповісти
З башкирами буде плідна співпраця на знищення України...
показати весь коментар
19.01.2020 15:55 Відповісти
Военные разведки Украины и Венгрии договорились о сотрудничестве .... На разведку Кремля?
показати весь коментар
19.01.2020 15:56 Відповісти
Еще б кацапами из фсб договоритесь 😮