7473 відвідувача онлайн
13 097 16

Міносвіти створить реєстри учнів і вчителів, - Новосад

Міносвіти створить реєстри учнів і вчителів, - Новосад

Міністерство освіти планує створити в Україні реєстр учнів закладів середньої освіти та реєстр вчителів.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це повідомила міністерка освіти і науки України Ганна Новосад.

"Я вважаю, що принцип доступності початкової освіти в прив'язці до місця проживання себе виправдовує. Ми, безумовно, це робитимемо і надалі. Закон, який нещодавно ухвалила Рада, узаконює цей підхід", - сказала Новосад в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Міністерка зазначила, що розуміє, що цей принцип завжди зазнаватиме дискредитації в умовах браку шкіл у великих містах, "вакханалії" з точки зору реєстрації місця проживання, а також відсутності достовірних реєстрів учнів.

"На перші дві тези Міністерству освіти вплинути реально складно, тому що це не входить у компетенцію нашого відомства. Ми можемо вплинути на третє. Ми зрозуміли, що, розвиваючи систему збору статистики, ми, нарешті, маємо підійти до створення реєстру учнів середньої освіти. Також критично важливо створити реєстр учителів", - заявила Новосад.

За її словами, у 2020 році Міносвіти в тестовому режимі запустило нову систему збору статистики і до цієї системи має намір побудувати модуль за реєстром учнів і вчителів.

"Зараз над цим починаємо працювати, насамперед робимо технічне завдання і шукаємо гроші", - розповіла міністерка.

Серед іншого, Новосад зазначила, що цей реєстр буде, зокрема, використовуватися для жеребкування під час зарахування дітей до школи.

Топ коментарі
+2
до цього реєстру не було, скільки вчителів, ск. учнів ХЗ кловани далі клованять
показати весь коментар
20.01.2020 09:49 Відповісти
+1
Миллионов триста хватит вам на этот замечательный проект?
показати весь коментар
20.01.2020 09:45 Відповісти
+1
Эта мадама уже правлписанию научилась? Семестр курсов за бугром и бакалавратура Могилянки...и ты министр. Начальница профессоров, доцентов, академиков. Бред и издевательство.
показати весь коментар
20.01.2020 09:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Миллионов триста хватит вам на этот замечательный проект?
показати весь коментар
20.01.2020 09:45 Відповісти
Это только на защиту персональных данных!
показати весь коментар
20.01.2020 10:15 Відповісти
до цього реєстру не було, скільки вчителів, ск. учнів ХЗ кловани далі клованять
показати весь коментар
20.01.2020 09:49 Відповісти
реєстр потрібний, оскільки кожного року перед 1 вересням всі жеки, осбб та жбк рахують дітей по будинках. і це в 21 столітті. Є реєстр виборців, реєстр зареєстрованих по місцю проживання (веде місцева влада)
показати весь коментар
20.01.2020 10:34 Відповісти
ну залишилося тепер створити зведений реєстр на всі вже заведені реєстри і можливо життя вдасться...
показати весь коментар
20.01.2020 13:29 Відповісти
Эта мадама уже правлписанию научилась? Семестр курсов за бугром и бакалавратура Могилянки...и ты министр. Начальница профессоров, доцентов, академиков. Бред и издевательство.
показати весь коментар
20.01.2020 09:51 Відповісти
Кредо твердое. Создать Великое Ничего.

Вопрос украинскому мынистру:

- А что Вы будете делать на посту?
- Создам табличку.
- Так а нафига она нам?
- А больше ничего не умею.
показати весь коментар
20.01.2020 09:55 Відповісти
А реєстр прибиральниць?
показати весь коментар
20.01.2020 10:11 Відповісти
Больше реестров, красивых и разных!
Диджитализация на марше. Вчера в борисполе все снимали цифровыми камерами...
показати весь коментар
20.01.2020 10:14 Відповісти
Мы поняли, что, развивая систему сбора статистики, мы, наконец, должны подойти к созданию реестра учеников среднего образования. Также критически важно создать реестр учителей
А смысл? Как это качественно повлияет на систему образования вцелом? Что реально дает такая перепись? Ну создали - дальше то что? Какова цель? Что в итоге от этого получат ученики и преподаватели?
показати весь коментар
20.01.2020 10:19 Відповісти
Ничего не получат просто будет потрачено ещё пару тройку сот миллионов гривен в рамках освоения бюджета в котором естественно нет места для поднятия зарплат тем же учителям
показати весь коментар
20.01.2020 10:32 Відповісти
Вот и у меня такая мысль появилась. Смысла абсолютно никакого не вижу в сборе данной статистики. Статистика не собирается ради статистики. Статистика собирается с какой-то целью.
показати весь коментар
20.01.2020 10:39 Відповісти
у них это мулька, по любому поводу делать реестр, и чтоб в смартфоне... и как это помогло чему-то
показати весь коментар
20.01.2020 12:09 Відповісти
цифровой ГУЛАГ от зеленского клоуна под соусом диЖИДадализации
показати весь коментар
20.01.2020 12:49 Відповісти
Ну а че, пусть по телефонам посчитают, как перепись
показати весь коментар
20.01.2020 12:52 Відповісти
Безумовно, це чудовий спосіб підсадити друзів на бюджетні гроші. Для чого міністерству освіти "реєстр учнів"? Для того, щоби знати, скільки у Вишневому насправді учнів? Так для цього, тв. мать, є місцева влада, яка, як зауважив прихильник "реєстрів", веде вже "реєстр зарєстрованих". Що ще треба?? Невже міністерство розпочне нарешті будувати нові школи у містах, що зростають вибухоподібно? Ні, не розпочне, бо не має для цього ані прав, ані коштів. Тоді навіщо це все? Ну отримали ви "реєстр" всіх дітей шкільного віку Вишневого. Що далі? Чи мова йде, якщо вчитуватися дослівно, про "реєстр учнів"? Тоді взагалі не зрозуміло, навіщо такий реєстр? Вони вже учні. Вони вже в системі. Що ще треба? Якщо батьки переїдуть й заберуть із собою дитину, то вони самі будуть зацікавлені у тому, щоби влаштуватися в школу за новим місцем проживання. Й тут вони зіткнуться із відсутністю місця у школі. Але відсутність місць ніяк не корелюється із наявністю чи відсутністю "реєстра учнів". Отже, реєстр - це форма відмивання міністерських коштів, й нічого більше. А також, імовірно, це робота по незаконному збиранню інформації про кожного з нас, такий собі тоталітаризм доби цифрових технологій. Враховуючи, що зелена влада створює із України путінську Росію, то це й не диво. Й дійсно, правий коментарор, що запропонував порахувати учнів по кількості користувачів інстаграму. Коли щось реально потрібно, як наприклад провести перепис України, так "коштів немає", й "переписують" по кількості телефонів та по кавовій гущі. А тут прямо із ланцюга зірвалися - дайте їм "реєстр учнів", дайте "реєстр вчителів". До речі, про вчителів. А це навіщо? Яке це має відношення до "вакханалії з точки зрєнія регістрації мєста жітєльства"? На це є теж відповідь. Маючи єдиний реєстр вчителів, можна буде централізовано їх обробляти зе-відосікамі та готувати до виборів.
показати весь коментар
21.01.2020 00:54 Відповісти