10132 відвідувача онлайн

184 громадян України незаконно утримують на окупованих територіях Донбасу, - СБУ

184 громадян України незаконно утримують на окупованих територіях Донбасу, - СБУ

Незаконно утримують на тимчасово окупованих територіях Донбасу 184 людини.

Про це повідомили в Службі безпеки України у відповідь на запит Радіо Свобода, інформує Цензор.НЕТ.

"В рамках Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України, за даними інформаційного обліку Об'єднаного центру з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб у районі здійснення заходів щодо забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування агресії Російської Федерації в Донецькій і Луганській областях станом на 20.01.2020 запитуються як незаконно позбавлені волі на території ТОТ в Донецькій і Луганській областях - 184 особу", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 29 грудня відбувся обмін утримуваними особами. В Україну повернули 76 осіб, найманцям РФ передали 127. Пізніше СБУ оприлюднила повний список звільнених українців.

Увечері 29 грудня звільнених українців доставили літаком із Харківської області в київський аеропорт "Бориспіль", де їх зустрів президент України Володимир Зеленський.

Топ коментарі
+7
І всі ці люди є таксистами чи військовими?
показати весь коментар
20.01.2020 18:21 Відповісти
+5
а хто такі таксисти добровольці?
показати весь коментар
20.01.2020 18:36 Відповісти
+5
ти гідний представник зеленої фауни.....

так, в Дамбас, вони на своїх таксі поїхали?
показати весь коментар
20.01.2020 18:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так обменяйте их на зЕкАманду в полном составе, больше ж не на кого уже
показати весь коментар
20.01.2020 18:20 Відповісти
почати б зманди...
показати весь коментар
20.01.2020 18:23 Відповісти
https://censor.net/user/121872

Так обменяйте их на зЕкАманду в полном составе, больше ж не на кого ужеМожна навіть з найближчим оточенням віддати - щоб вже напевно!
показати весь коментар
20.01.2020 18:23 Відповісти
184 таксисти - це ж генофонд дамбаського наріду.... терміново треба визволяти і всім по квартирі в Києві
показати весь коментар
20.01.2020 18:35 Відповісти
Ну і?

Чи СБУ тепер виконує лише інформаційну функцію...
показати весь коментар
20.01.2020 18:20 Відповісти
вони зроблять обмін всіх,нас, на захоплених...
показати весь коментар
20.01.2020 18:24 Відповісти
Обмін усіх на все...
показати весь коментар
20.01.2020 18:46 Відповісти
І всі ці люди є таксистами чи військовими?
показати весь коментар
20.01.2020 18:21 Відповісти
Тобто таксистов добровольцев ты за людей не считаешь.
Понятно.
показати весь коментар
20.01.2020 18:30 Відповісти
а хто такі таксисти добровольці?
показати весь коментар
20.01.2020 18:36 Відповісти
ті хто добровільно пішов в таксисти.
показати весь коментар
20.01.2020 18:39 Відповісти
так виходить, що всі українські таксисти теж добровольці?
показати весь коментар
20.01.2020 18:40 Відповісти
так-так-так...
показати весь коментар
20.01.2020 18:50 Відповісти
Отвечу скудоумному ботяре, это те, кто до 2014 таксовали, а когда началась война, ойц, не война, а как назвал сыньоносый, то АТО, то те таксисты пошли добровольцами на фронт.
Понял?
показати весь коментар
20.01.2020 18:41 Відповісти
ти гідний представник зеленої фауни.....

так, в Дамбас, вони на своїх таксі поїхали?
показати весь коментар
20.01.2020 18:44 Відповісти
Ещё раз отвечу, мой знакомый в силу определенных причин таксовал перед войной, сори, перед АТО, когда началось, ушел добровольцем твою дупу защищать. Месяцев девять я с ним перезванивался, потом связь пропала. Возможно, не дай бог, он там в плену, так его, ТАКСИСТА, не нужно менять?
Теперь, соемразь цыничная, пшло вон.
показати весь коментар
20.01.2020 18:54 Відповісти
тупаку, до чого тут твій знайомий? мова йде про те, що віслюк міняє злочинців на таксистів, які займаються перевезеннями з України в ордло....
rvp - це що - рускій в п..дє?
показати весь коментар
20.01.2020 19:04 Відповісти
Ти дійсно зелений, якому плювати на українських військових.
показати весь коментар
20.01.2020 19:57 Відповісти
Ты дийсно соевый, если тебе плевать на добробатов
показати весь коментар
20.01.2020 20:18 Відповісти
По моему все население удерживается , а после дэокупации , разобраться , кто Добровольно , а кто Нет.
показати весь коментар
20.01.2020 18:22 Відповісти
Загалом всі ,що, проживають на окупованій території є незаконно Затриманими
показати весь коментар
20.01.2020 18:22 Відповісти
баклан, ПНХ!!! які донецькі та луганські республіки?! і ця сепарська ****** керівник СБУ?!!!
показати весь коментар
20.01.2020 18:24 Відповісти
теперь офис на мендельштассе подарит пушилину мариуполь...
показати весь коментар
20.01.2020 18:26 Відповісти
Для говнокомандующего главное было не забыть поздравить кремлевскую карлуху с Новым Годом.
показати весь коментар
20.01.2020 18:31 Відповісти
Как это 184?
Нам же клоуны чуть не тельняшки на груди рвали, что меняют всех на всех..
показати весь коментар
20.01.2020 18:42 Відповісти
Люблю ці маніпулятивні заголовки."184 громадянина незаконно утримуються...",хоча це список з СБУ на обмін.Кожна людина,що проти своєї волі утримується на окупованій території,-полонений-заручник.А їх там тисячі.
показати весь коментар
20.01.2020 18:42 Відповісти
Так ведь бубочкак сказал что до нового года обменяет. Вот им таких жирных карасей слил!
показати весь коментар
20.01.2020 18:44 Відповісти
Ну все по старой схеме , за таксистов и водителей маршруток мы будем отдавать убийц и террористов.
показати весь коментар
20.01.2020 18:50 Відповісти