5279 відвідувачів онлайн
29 755 186

Україна відмовилася від ідеї митного союзу з ЄС, - Кулеба

Україна відмовилася від ідеї митного союзу з ЄС, - Кулеба

Віце-прем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив, що Україна відмовилася від ідеї входження в митний союз з ЄС.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він сказав під час публічної дискусії "Амбіції України у відносинах з ЄС у 2020 році" в Києві.

Він розповів, що під час засідання Ради асоціації Україна-ЄС в Брюсселі 28 січня він сподівається почути від ЄС про рівень амбіцій організації щодо України.

"Тому що у нас є новий уряд, нова Європейська комісія, у нас є амбіції, і, очевидно, вони є у ЄС, ми повинні їх синхронізувати. Тому що цей шлях ми повинні проходити разом. Європейська інтеграція - абсолютно безальтернативна з боку нашої держави. Але жодна країна не змогла ні наблизитися, ні інтегруватися в ЄС без системної підтримки з боку самого ЄС", - сказав він.

Кулеба зазначив, що під час Ради асоціації також обговорюватимуться питання інтеграції України до енергетичного ринку ЄС, а також спрощення митних процедур.

"Ми відмовилися від ідеї входження в митний союз, але ми хочемо максимально спростити всі такі процедури й інтегрувати Україну в максимальну кількість форматів, які сприятимуть проходженню товарів через митний кордон", - додав він.

Топ коментарі
+29
Украина может и отказалась, а зебилы и бывшие рыги видать не хотят отказываться
показати весь коментар
21.01.2020 16:32 Відповісти
+29
Петюня до сих пор тебе в штаны срет. Кстати, при Петюне подписаны ассоциация и безвиз. А что подписано при Блазне???
показати весь коментар
21.01.2020 16:44 Відповісти
+22
В статье речь не про Таежный союз, а про Таможенный с ЕС. Внимательно читайте. В Таежный нас хоть завтра, и даже без заявления. А в Таможенный - нужно иметь хорошую границу на востоке и честную на западе, что ни то, ни то при наших эрудитах невозможно.
показати весь коментар
21.01.2020 17:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Да речь не о том союзе. Разуйте глаза, когда читаете.
показати весь коментар
21.01.2020 17:08 Відповісти
ага, дякую за зауваження, роззув - все виявилося ще гірше. до НАТО ми вже не дуже збираємось, митний союз с ЄС нам теж не потрібен - хай живе "багатовєкторность"? наш зелений "слуга всіх господ" поволі повертає Україну до часів Кучми?
показати весь коментар
21.01.2020 17:45 Відповісти
Не знаю куди повертає наш зелений слуга. Побоююсь, що він взагалі йде з закритими глазами і затуленими вухами. Та й ще прикульговує на одну ногу. Кудись собі дійде.
показати весь коментар
21.01.2020 17:53 Відповісти
він йде, а ми? він же ж всіх за собою тягне
показати весь коментар
21.01.2020 18:07 Відповісти
Знов ідіоти не вміють читати...
"Украина отказалась от идеи вхождения в таможенный союз с ЕС"

Чи ви геть не розумієте, про який саме митний союз мова у статті? Що ж ви за дурні такі?
показати весь коментар
22.01.2020 13:12 Відповісти
Скандал навколо нового призначення у ДБР виглядає сюрпризом або прикрою помилкою тільки на перший погляд. Таких скандалів і таких сюрпризів буде ще чимало
І причина цього є дуже простою. Ми маємо справу не просто з популістським тріумфом, не просто з охлократичним торжеством. Ми маємо справу ще й з олігархічним реваншем. Перш за все з олігархічним реваншем. Тому що популісти і люмпен - всього лише поживний бульйон для цього реваншу.
Для того, щоб зрозуміти мету цього реваншу, слід усвідомити, що олігархи зовсім не бажали краху Віктора Януковича у 2014 році. Вони прагнули лише до послаблення його режиму, до "колективного авторитаризму". Їм потрібна була влада, яка буде гарантувати їхні фінансові інтереси, а не концентрувати все в руках "сім'ї". Тому перемога Майдану і конфлікт з Росією стали для олігархів справжнісінькою катастрофою. А небажання - або нездатність - Петра Порошенка відновити олігархічне управління країною - зрадою.
Мета олігархів - відновлення такого режиму і примирення з Росією. Слабкий президент, який або не розуміє, що насправді відбувається - або не хоче розуміти - всього лише "прокладка" між епохою після Майдану і майбутнім українським Путіним. Його завдання - дискредитувати Майдан і примиритися з Москвою. А потім вже буде встановлений класичний режим гаранта олігархічних інтересів.
Одразу скажу, що нічого не вийде. Олігархи не розуміють Україну. І Путіна вони теж не розуміють. У них в голові тільки гроші - як, втім, і у тих, кого вони привели до влади. З таким розумінням реальності можна тільки генерувати хаос. Що ми і спостерігаємо.
Україна збережеться саме тому, що компромісу з Росією не буде. А без порозуміння з Кремлем не можна ані забезпечити олігархічні інтереси, ані надовго забезпечити стабільність популістського режиму, ані привести до влади автократа. Всього цього можна досягти тільки якщо підкоритися Путіну. А цього не допустять небайдужі українці. Україну врятує саме це запекле протистояння, до якого знову штовхають нас олігархи і пов'язана з ними частина влади.
Вони програють. Вони згинуть. Але потрясінь, криз і розчарувань буде ще дуже багато.
В.Портнков
показати весь коментар
21.01.2020 16:51 Відповісти
не таможенного,

а таеженного, будьте внимательны
показати весь коментар
21.01.2020 16:53 Відповісти
Так и не дошло что Украина отказывается от таможенного союза с ЕС? Перечитай последний абзац внимательнее.
показати весь коментар
21.01.2020 16:56 Відповісти
Причем тут тот таеженный союз? Речь о таможенном союзе с ЕС!!!
показати весь коментар
22.01.2020 13:13 Відповісти
Заспокоюють хохлобидло. Але українців не обманеш.
показати весь коментар
21.01.2020 17:02 Відповісти
Судячи з усього - до украінців ти відносиш тільки тих, хто не вміє читати...
показати весь коментар
22.01.2020 13:14 Відповісти
Самое смешное что представителям зеплесени сбрехать как в туалет сходить....
показати весь коментар
21.01.2020 17:03 Відповісти
Кулебяка - идиот. Делаю такой вывод исходя из его манеры продолжать движение на красный сигнал светофора.
показати весь коментар
21.01.2020 17:05 Відповісти
До речі, ідея ТС у кацапів уже здохла. Зараз ***** подав нову ідею- СОГ.
показати весь коментар
21.01.2020 17:06 Відповісти
Саме цього не озвучила пристайка , хоча він на 100% впевнений що до літа Україна буде в стійлі СОГ . Йому головне послати подалі Європу , як ********* послала НАТО своїм :" Сьогодні членство в НАТО не на часі і нам потрібно це з москвою погодити " . Дупоголові 73% вже готові чіпляти портрет путєна ?
показати весь коментар
21.01.2020 17:59 Відповісти
Так це як розуміти зміна вектора країни ?Щось подібне колись янукович запропонував ,що з того вийшло всі добре знають ?Вже давно помітна диструктивна політика нинішньої влади : односторонє перемир'я ,коли кожен день є загиблі і поранені,відвід наших військ коли кожен день обстрілюють ,зустріч з путіном за будь яку ціну від якої виграла тільки росія легалізувавши бойовиків як сторону конфлікту .а згадаймо так званий обмін "всіх на всіх" і ось тепер відмовляются від євронтеграції.Дивує бездіяльність нашої опозиції.
показати весь коментар
21.01.2020 17:09 Відповісти
зе-команда просто мечтает один раз проснуться и увидеть танк в своем дворе с надписью Ордло
показати весь коментар
21.01.2020 19:08 Відповісти
ось тепер відмовляются від євронтеграції.
Не власти Украины отказались от вступления в Таможенный союз с ЕС, а ЕС её туда не пускает. "Европейская интеграция - абсолютно безальтернативна со стороны нашего государства. Но ни одна страна не смогла ни приблизиться, ни интегрироваться в ЕС без системной поддержки со стороны самого ЕС","
В переводе с дипломатического " мы хотим в ЕС. Но поскольку мы не там, это означает, что ЕС мы не нужны". См отношения Турция-ЕС
показати весь коментар
22.01.2020 00:27 Відповісти
В статье речь не про Таежный союз, а про Таможенный с ЕС. Внимательно читайте. В Таежный нас хоть завтра, и даже без заявления. А в Таможенный - нужно иметь хорошую границу на востоке и честную на западе, что ни то, ни то при наших эрудитах невозможно.
показати весь коментар
21.01.2020 17:09 Відповісти
так не готовы это одно, а почему отказались от идеи?
показати весь коментар
21.01.2020 17:11 Відповісти
Потому что невыполнимо. Сейчас можно только по отдельным моментам. А для полного согласования нужно не иметь войны на востоке и коррупции в стране. Таможенный союз - это перевоз товаров через границу без таможен.
показати весь коментар
21.01.2020 17:31 Відповісти
невыполнимо сейчас - но стремиться то можно на будущее, зачем отказываться
показати весь коментар
21.01.2020 17:35 Відповісти
В статье речь о ближайших задачах, которые сейчас можно и в состоянии решить. А стремиться куда-нибудь всегда можно.
показати весь коментар
21.01.2020 17:37 Відповісти
покажи цитату где там о ближайших задачах, вижу только >Мы отказались от идеи вхождения в Таможенный союз (c ЕC)Источник: https://censor.net/n3171054
показати весь коментар
21.01.2020 17:39 Відповісти
Как в анекдоте "Меня снова тянет в Париж. А вы там бывали? Нет. Но меня уже тянуло".
показати весь коментар
21.01.2020 17:38 Відповісти
стремление в ЕС у нас в конституции записано, а тут отказались от идеи вообще
показати весь коментар
21.01.2020 17:40 Відповісти
Вы же понимаете, что вступление в Таможенный союз - это фактически вступление в ЕС. Нам членство в ЕС еще не светит. Никто от него не отказывается, но не в ближайшее время. А в статье говорится о целях "новой" команды. Придет другая, вернут идею.
показати весь коментар
21.01.2020 17:50 Відповісти
Вы же сами и написали, что "вступление в Таможенный союз - это фактически вступление в ЕС" и признаете тот факт, что без Таможенного союза быть страной-членом ЕС невозможно. В исполнении Кулебы "Украина отказалась от идеи вхождения в таможенный союз с ЕС" , а разве отказ от идеи не является отказом от цели ( Украина член ЕС) ?
показати весь коментар
21.01.2020 18:36 Відповісти
По-моему, это уже словоблудство.
показати весь коментар
21.01.2020 18:57 Відповісти
Це у вашого пристйки словоблудство.Жодна українська влада так цинічно не брехала як ця.
показати весь коментар
21.01.2020 19:39 Відповісти
Зе команда выполняет поставленные ей задачи.Куча всяких органов и должностей по ассоциации с Евросоюзом не более чем куча.
показати весь коментар
21.01.2020 19:11 Відповісти
зебики сливают евроинтеграцию, уже в таможенный союз ес им не надо...
показати весь коментар
21.01.2020 17:13 Відповісти
между зебилами и рыгами разницы только в возрасте но зебилики хуже
показати весь коментар
21.01.2020 18:14 Відповісти
Вы правы и делают это мягко, ведь затронь Конституцию - будет сразу видно и йолка-2.
показати весь коментар
21.01.2020 18:32 Відповісти
Слово ЄС хтось у статті побачив?
показати весь коментар
21.01.2020 17:14 Відповісти
У меня такой же вопрос.
показати весь коментар
21.01.2020 17:25 Відповісти
СОЕВЫЕ НЕ ВИДЯТ. В УПОР
показати весь коментар
21.01.2020 17:53 Відповісти
Логічно. Ваші заробітки на контрабанді набагато кращі.
показати весь коментар
21.01.2020 17:14 Відповісти
Заголовок надо чуть переиначить, а то многие дальше фразы "таможенный союз" не дошли.
показати весь коментар
21.01.2020 17:19 Відповісти
"вільний ринок" вигідний розвиненим країнам для того щоб нерозвинуті (як Україна наприклад) залишалися такими як є
показати весь коментар
21.01.2020 17:35 Відповісти
зачем украине таможенный союз?
монике гораздо больше травится таежный...
и абревиатура такая же )))
показати весь коментар
21.01.2020 18:01 Відповісти
Зрозуміло чого відмовилися, бо узнають скільки контрабанди завозять...
показати весь коментар
21.01.2020 18:04 Відповісти
Ещё бы безвиз забрали, который им проклятый Барыга намутил. Вообще бы хорошо было...
показати весь коментар
21.01.2020 18:04 Відповісти
7 евро за 3 года это практически бесплатно
показати весь коментар
21.01.2020 19:18 Відповісти
зеленский тоже немало обещал, и где теперь его обещания ?
показати весь коментар
22.01.2020 00:01 Відповісти
Из написанного в статье получается что это не Украина отказалась, а Европа отшила.
показати весь коментар
21.01.2020 18:06 Відповісти
Примерно так - отказались, тк по этому поводу европейцы были против.
показати весь коментар
22.01.2020 13:15 Відповісти
"Стучите и вам откроют. Просите и вам дадут".(Библия) "Під лежачій камінь вода не тече" (Українська приказка)
показати весь коментар
22.01.2020 15:32 Відповісти
а ещё зеленский у авакова подрабатывает ...
показати весь коментар
21.01.2020 18:09 Відповісти
Це логічно. Якщо зелені бобіки загальмували вступ в НАТО,то і про євроінтеграцію можна забути.
Добре,хоч безвіз ще не загальмували.
показати весь коментар
21.01.2020 18:31 Відповісти
Естественно они отказываются - членство в таможенном союзе ЕС означает что не будет таможенных пошлин на импорт товаров из ЕС и не будет чем оплачивать свои популистские программы
показати весь коментар
21.01.2020 18:38 Відповісти
Хто реально хоче в ЄС і НАТО - не чекають поки держава розчехлиться , а вступають туди самі , цілими родинами . Сотні тисяч українців , емігрувавши , вже давно вступили в ЄС та НАТО і дурним не паряться .
показати весь коментар
21.01.2020 18:40 Відповісти
Україна відмовилася від ідеї митного союзу з ЄС, - Кулеба - Цензор.НЕТ 4580
показати весь коментар
21.01.2020 18:52 Відповісти
Вы, как всегда, радуете.
показати весь коментар
21.01.2020 18:58 Відповісти
Треба щоби Зе ісТори ки написали ізТори ю гексосів та сіонізма в Україні - коли і звідки вони узялись тут. Хай висвітлять своїх хероїв..Лейбу, Бланків, Бронштейнів, Кагановичів.....срисок можна продовжити до безкінечності,
Усі ці особи одної крові і внесли дуже яскравий вклад у знищення України.
"Какая разница!"
Не можуть українці сприймати таку лінію.
Для Українців героєм є Король Данило, але вони-кровники засновників ВКПб-КПСС його не сприймають. Ці історичні герої їх провокують. Усіма своїми діями зелена шмаркля відмежовує Україну від Европи.
Европа це бачить і відповідно реагує.
показати весь коментар
21.01.2020 19:23 Відповісти
Ну в чомусь він правий,хто розуміє про що я.
показати весь коментар
21.01.2020 19:35 Відповісти
"Посол ЄС радить Україні бути більш наполегливою у відносинах з Євросоюзом "

http://day.kyiv.ua/uk/news/210120-posol-yes-radyt-********-u-vidnosynah-z-yevrosoyuzom-diyaty-na-vyperedzhennya
показати весь коментар
21.01.2020 20:03 Відповісти
Вау, сколько дебилов...
Лошье, вы понимаете что "таможеный союз с ЕС" это не только право беспошлинно ввозить в Европу украинское подсолнечное масло, сало, чугунные слябы, марганцевую и железную руду но и возможность ввозить беспошлинно в Украину бытовую технику, автомобили, компьютеры, смартфоны-планшеты, продукцию машиностроения, текстиль и многое другое со всей Европы?
Случись такое, вся еле дышащая индустрия Украины сдохнет за полгода, на каком дереве вы будете тогда жить, обезъяны?!
показати весь коментар
21.01.2020 20:21 Відповісти
Почему тогда все вышеперечисленное экспортируется из за рубежа , а не производится на месте ?
показати весь коментар
21.01.2020 20:37 Відповісти
А що, українська індустрія виробляє автомобілі, комп'ютери та смартфони-планшети?
показати весь коментар
21.01.2020 21:10 Відповісти
А вы што производите бытовую технику ? Планшеты , телевизоры ? Бред , Кулеба обеспокоен что кацапский импорт бытовой техники прикроется если с ЕС будет таможенный союз. То есть вы отказались от более качественного европейского бытового хлама в обмен на росейскую сборку ? Или кулебы сидят в доле на импорте росийского ? Короче продолжение формулы - а какая разница откуда завозить телевизоры ? главное чтобы по ним сватов и квартал95 показывали .

...
...
показати весь коментар
21.01.2020 21:56 Відповісти
Ну да при таможеном союзе с ЕС не придется расстамаживать авто,вот и выполнили чей-то заказ!
показати весь коментар
21.01.2020 20:38 Відповісти
Таможенный союз - это продвинутая версия зоны свободной торговли, к нему нужно быть готовыми. Таможенный союз предполагает свободное прохождение грузов из третьих стран, соответственно, одинаковые таможенные условия в странах, состоящих в ТС, а зона свободной торговли действует только в отношении двух стран, заключивших соглашение.

Что касается приближения перспективы членства в ЕС, если войти в ТС с ЕС, скажу одно: Турция состоит в Таможенном союзе с ЕС.
показати весь коментар
21.01.2020 20:57 Відповісти
Нет слов одни маты В 13-м я это уже слышал , а еще я помню как один рыг говорил , так что Украину за дорма отдать.
показати весь коментар
21.01.2020 21:00 Відповісти
Это значит одно, что зеленский скоро подпишет таможенный союз с руснёй!!! Эти придурки зедебилы скоро всю стану пустят под откос!!
показати весь коментар
21.01.2020 21:08 Відповісти
По ЯНуКОВСКИМ СТОПАМ
показати весь коментар
21.01.2020 22:36 Відповісти
Без витиеватых слов, отказ ЗЕ от таможенного союза с ЕС это отказ прекратить воровать в таможне, отказ понижать пошлины на авто. зе-коррупционеры защищаются от прозрачного ведения бизнеса
показати весь коментар
21.01.2020 22:48 Відповісти
Украина отказалась вступать в Таможенный союз с рф, а не с ЕС.
в статье белиберда.
показати весь коментар
22.01.2020 03:54 Відповісти
А таежном союзе с РФ вообще речи не идет.
А в статье именно про таможенный союс с ЕС - только отказались не от предложения ЕС о таможенном союзе, а отказались от идеи, потому, что она не находит поддержки в самом ЕС.
показати весь коментар
22.01.2020 13:17 Відповісти
Суки конченные!
У кого еще есть сомнения, что эта банда работает на х.уйло???
показати весь коментар
22.01.2020 15:58 Відповісти
Ми відмовляємося від ідеї створення митного союзу з ЄС...

відмовляємося від ідеї митного союзу з ЄС, а в тайожний мать його сАюз з рашею-паРашею шмаркля аж бiгом...

шмаркля благає пуйло про зустрiч -



"...в Кремле сообщили о поступившем запросе от *********** малоросскага федерального округа вовика зеленскага о встрече с самим !вАлАдимером вАладимеровичем путЕным ура-а-аааа! на форуме в Израиле.
Встречу двух лидеров не исключили, однако отметили, что она вряд ли будет продолжительной из-за напряженного графика президента рассее..."

Подробнее на РБК:
https://www.rbc.ru/rbcfreenews/5e2852569a7947117280223d?from=newsfeed

ну, то есть, ежели Сцарёк-педофил всея раши-паРаши соизволит, ежели будет в настроении, он, так и быть, позволит шмаркле упасть на колени и подержатся за пуговку на своей ширинке.



показати весь коментар
22.01.2020 16:34 Відповісти
С.ка, по іншому про цих людей не скажеш,бо ідуть шляхом Януковоща який відмовився від асоціації з Є С -

Україна відмовилася від ідеї митного союзу з ЄС, - Кулеба - Цензор.НЕТ 5084