7131 відвідувач онлайн

Головне завдання для ЗСУ - досягти військових критеріїв НАТО, - Загороднюк

Головне завдання для ЗСУ - досягти військових критеріїв НАТО, - Загороднюк

Міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, що вважає своїм головним завданням на посаді досягнення військових критеріїв членства в НАТО і зробити все для того, щоб Україна отримала статус члена Програми посилених можливостей НАТО.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він сказав в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Нарешті кооперація стала практичною. До цього часто це були просто політичні гасла, але особливо нічого не відбувалося. Ми дали зрозуміти, що нас політичні гасла не цікавлять. Цікавить перехід у практичний режим. Моє головне завдання - досягти військових критеріїв членства і зробити все для того, щоб отримати статус члена Програми посилених можливостей НАТО", - сказав Загороднюк.

"У нас є всі шанси його отримати. Насправді, це вже буде чисто політичне питання", - додав міністр.

Загороднюк повідомив, що в січні 2020 року розпочнеться впровадження перших дорожніх карт переходу українських Збройних сил на стандарти НАТО.

"У Брюсселі у нас були системні зустрічі, на яких ми домовилися про дорожні карти переходу на стандарти Альянсу. Як має впроваджуватися реформа в тісній кооперації з НАТО, щоб вони розуміли наші дії і повністю підтримували їх - ці дорожні карти було узгоджено і підтримано. Перші дорожні карти вже будуть у січні, тому що стандартів там кілька сотень", - зазначив міністр оборони.

Він уточнив, що дорожня карта йтиме за видами і за окремими родами військ, тому що всі вони перебувають в абсолютно різних станах. "Дорожня карта буде йти за видами і за окремими родами військ, тому що зовсім різний стан. У деяких він такий, що можна вже завтра сертифікацію проходити, в деяких її вже пройшли (наприклад у Силах спеціальних операцій), а в деяких - треба будувати все від самого початку", - сказав Загороднюк.

За його словами, Військово-морські сили України вже зараз, фактично, відповідають критеріям членства в Альянсі, оскільки багато хто з персоналу пройшли службу і навчання в структурах НАТО.

Топ коментарі
+12
А я то думал что главное задание ВСУ освободить Донбас.
показати весь коментар
21.01.2020 22:49 Відповісти
+11
Тобто не визволення захопленої ворогом землі???
Просто досягти рівня НАТО???
І що з тим рівнем після робити, якщо кордон з фєдєрашкою буде вже по Дніпру, з вашим «розведенням»???
показати весь коментар
21.01.2020 23:02 Відповісти
+10
Головне завдання для ЗСУ - досягти військових критеріїв НАТО, - Загороднюк - Цензор.НЕТ 6808
показати весь коментар
21.01.2020 22:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Папа - нефтегазовый магнат
показати весь коментар
21.01.2020 22:48 Відповісти
А я то думал что главное задание ВСУ освободить Донбас.
показати весь коментар
21.01.2020 22:49 Відповісти
Главное освободить Крым, Донбасс тогда сам вернётся.
показати весь коментар
21.01.2020 22:52 Відповісти
Головне - побудувати в Україні гідний рівень життя , аби і Донбас і Крим самі захотіли повернутися ...
показати весь коментар
21.01.2020 22:54 Відповісти
Ну давай без фантастики, ближе к реальности как-то надо.
показати весь коментар
21.01.2020 22:56 Відповісти
а що , для тебе , більш фантастичне - десантна операція ЗСУ в Криму , чи налагодження в Україні гідного рівня життя ?
показати весь коментар
21.01.2020 22:58 Відповісти
Мда... дилемма. Десантная операция пожалуй реальнее. Это хотя бы научная фантастика, а не фэнтези
показати весь коментар
21.01.2020 23:00 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=3JWft2BQOys

Нет, сынок, это фантастика....
показати весь коментар
21.01.2020 23:04 Відповісти
Малоросс, главное - хорошие дороги.
показати весь коментар
21.01.2020 23:02 Відповісти
В сторону Минска?
показати весь коментар
21.01.2020 23:27 Відповісти
В сторону Берлина, лишнехромосомный, если ты приходишь на форум только писать инфантильные фантазии, ничего не зная про Украину.
показати весь коментар
21.01.2020 23:33 Відповісти
Если я малорос, то ты людоед
показати весь коментар
21.01.2020 23:52 Відповісти
Не мели чушь, кремлевский урод. Вот на западе люди живут в разы лучше, и что говорят в раше? Кому это в раше с их рабской психологией и ортбитыми пропагандой мозгами помогло? Они как жили в говне , так и будут жить, несмотря на то, что можно в другом месте жить хорошо. Так и лугандону с ватным крымом расскажут про скрепы и бездуховность- те и будут всю жизнь жить в отрыжке ***** и ждать косточку с барского стола
показати весь коментар
22.01.2020 00:19 Відповісти
Хм. А якого ж х той Бамбас звав до себе *****?
показати весь коментар
21.01.2020 22:53 Відповісти
******** у таварьїшьчьєй опьшьчьїє.
показати весь коментар
22.01.2020 23:33 Відповісти
Ми ж перемирюємось.
показати весь коментар
21.01.2020 22:50 Відповісти
за кого голосовала? кстати такой вопрос будет весма официален при любих перемещении в сторону ЕС
показати весь коментар
21.01.2020 23:07 Відповісти
Якщо вся країна йде у тайожний союз, то як армія може співробітничати з НАТО?
показати весь коментар
21.01.2020 22:51 Відповісти
А де трололо-"апонент"? Він написав що тіпо мене пам'ятає, а я вже забув погоняло покійного.
показати весь коментар
21.01.2020 23:41 Відповісти
Что это за мода не бриться. Может им кажется что небритыми они выглядят умнее.
показати весь коментар
21.01.2020 22:51 Відповісти
Стають ще більше схожими на мавп.
показати весь коментар
22.01.2020 23:35 Відповісти
Главное задание для ВСУ - достичь военных критериев НАТО, - Загороднюк
а как их достичь можно, если вы болваны свои войска подставляете под огонь?
показати весь коментар
21.01.2020 22:55 Відповісти
"По его словам, Военно-морские силы Украины уже сейчас, фактически, отвечают критериям членства в Альянсе"
Флот вообще наша гордость!
показати весь коментар
21.01.2020 22:55 Відповісти
так флоту проще всего - там всего пара-тройка надувных катеров в которых уже соблюдены все стандарты этого самого НАТО )
показати весь коментар
21.01.2020 23:06 Відповісти
ПАРА-ДВОЙКА.Дві штуки.
показати весь коментар
22.01.2020 23:36 Відповісти
да он ИДИОТ, я то в своей наивности считал, даже не зависимо от стандартов НАТО, ВСУ должны обеспечить сохранение государсва и независимости, но да, при зебиликом надпись -
impossible

в одном тексте - упс, прям дубинкой по бошке

Мы дали понять, что нас политические лозунги не интересуют.Источник: https://censor.net/n3171129.............

На самом деле, это уже будет чисто политический вопрос", - добавил министр.Источник: https://censor.net/n3171129
показати весь коментар
21.01.2020 22:56 Відповісти
если он это говорил в одном тексте и с такой риторикой!, кто сможет доказать что он не идиот?
показати весь коментар
21.01.2020 23:02 Відповісти
Так це зрозуміло, що він заплутався і не знав, що говорити.
показати весь коментар
21.01.2020 23:04 Відповісти
тогда, кто таким пишет текст?!
показати весь коментар
21.01.2020 23:08 Відповісти
То, що це їм пишуть некомпетентні люди давно зрозуміло. Набирають їх по принципу родинних зв'язків чи причетності до 95 кварталу.
показати весь коментар
21.01.2020 23:11 Відповісти
Головне завдання для ЗСУ - досягти військових критеріїв НАТО, - Загороднюк - Цензор.НЕТ 9583
показати весь коментар
21.01.2020 22:57 Відповісти
"...и разучиться стрелять..." главное-перестать стрелять.зе
показати весь коментар
21.01.2020 22:58 Відповісти
Головне завдання для ЗСУ - досягти військових критеріїв НАТО, - Загороднюк - Цензор.НЕТ 6808
показати весь коментар
21.01.2020 22:58 Відповісти
а он вообще в армии служил?
показати весь коментар
21.01.2020 23:00 Відповісти
Тобто не визволення захопленої ворогом землі???
Просто досягти рівня НАТО???
І що з тим рівнем після робити, якщо кордон з фєдєрашкою буде вже по Дніпру, з вашим «розведенням»???
показати весь коментар
21.01.2020 23:02 Відповісти
https://zaxid.net/poroshenko_viyskovogo_virishennya_deokupatsiyi_donbasu_i_krimu_ne_isnuye_n1387707 Порошенко: військового вирішення деокупації Донбасу не існує .!..
показати весь коментар
21.01.2020 23:06 Відповісти
а стримування ворога можливо???
А як кожного місяця з'являлись повідомлення, що ЗСУ знов поліпшила своє положення, просунувшись трохи вперед, поки не прийшов зє «міротворець» й ми почали відступати???
До речі - заява Пороха політична... Звісно, що до тої пори, поки не посиплеться фєдєрашка остаточно, тре усилюватись самим й розвалювати ворога й тоді всеодно тре бути забирати силою - без цього не вийде але будуть мінімізовані втрати, тому що фєдєрашкє буде не до того... Але бубочка робить зараз зворотнє - розвалює Україну й допомогає посилюватись ворогу...
показати весь коментар
21.01.2020 23:23 Відповісти
А вы сам то верите в то что сможете военной силой освободить хотя бы Донбас?А если и освободите сможете с ним как раньше жить?
показати весь коментар
21.01.2020 23:02 Відповісти
Главная задача, любых Вооруженных сил, остаться на своей территории, избежать потерь и упреждать угрозу. Коммунизм, мля...догнать и перегнать Омерику...задрали. Простите, одни, придуры у власти. Что они несут??
показати весь коментар
21.01.2020 23:03 Відповісти
Просто вони брешуть, а мають зовсім інші цілі.
показати весь коментар
21.01.2020 23:05 Відповісти
Все лгут. Цель неясна.
показати весь коментар
21.01.2020 23:10 Відповісти
Ви ще не бачите їхньої цілі?
показати весь коментар
21.01.2020 23:14 Відповісти
И этот, что раньше были политические лозунги.
Может он , хотя бы, Цензор почитает и узнает, что уже давно идут тренировки?
показати весь коментар
21.01.2020 23:04 Відповісти
Ты что в Белорусси дурак что и на Украине...Главное озвучивай то что и без тебя знают...
показати весь коментар
21.01.2020 23:10 Відповісти
Что не день то перлы так и прут от Зе управленцев они хоть понимают какими они клоунами выглядят с каждой тупой заявкой
показати весь коментар
21.01.2020 23:07 Відповісти
Якби ж у них був розум, то заяви були би іншими.
показати весь коментар
21.01.2020 23:08 Відповісти
розум та ця влада дві несумісні половини, ось оклад та премії це їхня стихія там потрібен тільки хваткий та біговий рефлекс хапнув та побіг це у них в крові стадо хапуг
показати весь коментар
21.01.2020 23:14 Відповісти
Дійсно, що це їхня головна ціль.
показати весь коментар
21.01.2020 23:17 Відповісти
Муженко нас слил и предал, - Кривонос о выходе боевиков Гиркина из Славянска в 2014 году

https://24tv.ua/ru/muzhenko_nas_slil_i_predal__krivonos_o_vyhode_boevikov_girkina_iz_slavjanska_v_2014_godu_n1266061


Генерал-майор ВСУ и заместитель секретаря СНБО Сергей Кривонос обвинил экс-начальника Генштаба ВСУ Виктора Муженко в измене. По словам Кривоноса, он неоднократно давал координаты передвижения колонны боевиков во главе с Гиркином Генштабу ВСУ, требуя уничтожить ее с помощью артиллерии. Однако, огонь по террористам тогда так и не был открыт.
Об этом он рассказал в интервью "https://www.radiosvoboda.org/a/rnbo-kryvonos-donbass-zrada-peremoga/30384758.html Радио Свобода ". Кривонос напрямую обвиняет в этом экс-начальника Генштаба ВСУ Виктора Муженко. По словам генерела, группы 8-го полка, которые работали в составе основной группировки, сопровождали колонны тоже давали координаты.
показати весь коментар
21.01.2020 23:09 Відповісти
**********...Ты Сру ресурсы не озвучивай...
показати весь коментар
21.01.2020 23:13 Відповісти
"https://www.radiosvoboda.org/a/rnbo-kryvonos-donbass-zrada-peremoga/30384758.html Радио Свобода "-сруресурс?Пить надо меньше.А может диабет?От сладкого.
показати весь коментар
21.01.2020 23:30 Відповісти
Генерал Кривонос: про зраду в 2014-му, Порошенка, Зеленського, «клоунів» у РНБО і силове звільнення Донбасу

https://www.radiosvoboda.org/a/rnbo-kryvonos-donbass-zrada-peremoga/30384758.html
показати весь коментар
21.01.2020 23:31 Відповісти
Интересны мысли Кривоноса про Пецино руководство Укроборонпромом.

Звичайно, в багатьох випадках проблема оборонно-промислового комплексу - кумівство, корупція і сватовство. Чому? Тому що людей ставлять не створювати систему, а роздерибанювати її. На жаль, це було видно одразу.
Люди - не професіонали, які не розуміють технічних і економічних процесів, просто ставилися «контролерами і розпилювальниками» певних фінансових ресурсів.
Щось створювалося, але могло створюватися у значно більших масштабах.
показати весь коментар
21.01.2020 23:35 Відповісти
Тоді було кумівство, як і до цього. А що зараз, якщо не чутно про роботи Укроборонпрому, але відома космічна зарплата керівника?
показати весь коментар
21.01.2020 23:43 Відповісти
Хасан.Мысли Кривоноса про нынешних клоунов в РНБО я привел ниже.Все есть в его интервью "Радио Свобода".
показати весь коментар
21.01.2020 23:52 Відповісти
Не все, що треба у нього там є. Нема прямого визначення порушникам законів України. Кривонусу треба зрозуміти, що сьогоднішні зіпсували йому репутацію.
показати весь коментар
21.01.2020 23:58 Відповісти
Цікаве інтерв'ю. Десь можна погоджуватися, а десь Кривоніс сам собі заперечує. Він воїн, але поки політика не його справа.
показати весь коментар
21.01.2020 23:39 Відповісти
А мне Кривонос нравится своей прямотой и честностью.Он боевой офицер,и в политику попал не от хорошей жизни нашего войска и всего оборонного комплекса.Вот его мысли про нынешнюю власть.И в чем он не прав,скажите на милость?
Дивіться, і попередній секретар пан Данилюк, і пан Данилов за короткий час примудрилися упустити рівень значення Ради безпеки нижче плінтуса. І в офісі президента не особливо прислуховуються до певних дій Ради національної безпеки, а відповідно це впливає на ситуацію в країні, в моєму розумінні, не дуже позитивно.

Що стосується висловлювань з приводу «клоунів», то призначення певних людей радниками, людей «бродячих», мені не зрозумілі. В багатьох випадках, люди, які не мають доступу до державної таємниці, «бродять» в організації, яка відповідає за безпеку країни. Це, якщо чесно, мене, як військового, насторожує. Це по-перше. А по-друге, може, вони якісь великі теоретики, але я знову ставлю запитання: а де ці теоретики були попередні п'ять років? Це люди, які «спливли» невідомо звідки і незрозуміло чим вони займалися.
показати весь коментар
21.01.2020 23:48 Відповісти
Цього недостатньо від Кривоноса, бо ті, які допускають до державної таємниці людей без доступу просто порушують закони України. Це називається не так, як формулює Кривоніс. Чим вони раніше займалися теж відомо. Від того старого кумівства ми зараз крокуємо у безодню. Тому ця ситуація набагато гірша, ніж було раніше.
показати весь коментар
21.01.2020 23:56 Відповісти
И де той Кривонос сейчас, такой неподкупный и правильный? погнали его зеленодрочены из СНБО, он утерся и пошел гнать херню по эфиру. Если ты такой прям вот все знаешь понимаешь- иди и делай что-то для армии. Я к нему неплохо отношусь, но он стал много звездеть в последнее время не по делу и ни хрена не делать. Приходилось с ним сталкиваться в 2015 году на Донбасе. Политика -точно не его конек, но он действительно патриот Украины.
https://censor.net/news/3162650/zamsekretarya_snbo_krivonos_uvolen_s_dvuh_doljnosteyi_ukazom_zelenskogo_dokument
показати весь коментар
22.01.2020 00:29 Відповісти
достичь военных критериев НАТО, - Загороднюк/ А зачем? Владелец цирка 95-й квартал Коломойский: Это не война а " Внутренний гражданский конфликт. Никем не инспирированный, никакой Россией"/комик-пианист цирка Коломойского , он же главнокомандующий -четыреждыуклонист: В речи на День независимости Зеленский ни разу не упомянул Россию./ Владелец компании по производству буровых установок для РФ по совместительству министр обороны в цирке Коломойского: Загороднюк поделился тремя приоритетами на посту министра обороны.- Среди них нет возврата Крыма и освобождения Донбасса.
показати весь коментар
21.01.2020 23:12 Відповісти
Не знаю, я хоть и порохобот, но почему то Загороднюк из всех зебилов мне - максимально импонирует. Не буду настаивать на своем мнении, но и не откажусь от него, пока
показати весь коментар
21.01.2020 23:13 Відповісти
И это ЧМО министр обороны ? ПОЗОРИЩЕ !!!!!!
Законом «Об обороне Украины» Вооружённые силы Украины были определены как «военная государственная структура, предназначенная для вооружённой защиты суверенитета, независимости, территориальной целостности и неделимости Украины от нападения извне. В случае войны они выполняют свои задачи в тесном взаимодействии с Пограничными войсками Украины, Национальной гвардией Украины, Службой национальной безопасности Украины и другими военными формированиями, созданными в соответствии с законодательством Украины»
показати весь коментар
21.01.2020 23:15 Відповісти
Головне завдання для ЗСУ - досягти військових критеріїв НАТО, - Загороднюк - Цензор.НЕТ 5561
показати весь коментар
21.01.2020 23:16 Відповісти
https://censor.net/news/3171129/*******************************************************************

папа министра обароны загароднюка получил недавно газовые скважины от кабминааа!!

ЗА КАПЕЙКИИИ

ПРЕДЛАЖИЛ луччие УСЛОВИЯ, чем нафтогаздобыча

будет качать нефть-газ и продавать обратно укр гасударствею

дебилы бл

ахахаха
показати весь коментар
21.01.2020 23:17 Відповісти
https://www.facebook.com/volodymyr.omelyan?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARAk46bnSzNtF-uY2GawqFxsVmX1CnD6wqcesqNcUhY3U3yLlhkm140e1w2u5tNAAAdZBkY662QjFsiD&hc_ref=ARSWGNbtQROlxAxH2_hhZ6JmF3j_v5P-sd8-95TzZ-L9Yi2c61k7UrZjhqyxHPaLgd4&fref=nf Volodymyr Omelyan

Зеленському вже пора сформувати свою позицію щодо ситуації на фронті.
Для нього ж «найвища цінність - життя людини».
Кожного дня ми втрачаємо наших бійців, яких вбиває Путін.
Більшовицьке «ні миру, ні війни» - не підходить.
Тим більше, наче ж Зеленський не більшовик, а соціаліст-лібертаріанець.
Ви з ким, пане Президенте?
Хоча, після призначення адвоката Януковича заступником керівника ДБР, а агента ФСБ - власним радником, сумнівів все менше «хто я?!»...
------------
От я чомусь подумав, вслід за Омеляном, що міністр оборони повинен перейматися жіттям підлеглив в умовах "перестать стрелять"...
Я вже не кажу за те, що підлеглих міністра обстрілюють з залишених ним позицій в Золотому. І що саме там - найбільші втрати...
показати весь коментар
21.01.2020 23:18 Відповісти
А продажный ...резидент ЗЕбил - капитулянт заявлял что главное задание для Украинского народа и ВСУ - достичь понимания неизбежности мира любой ценной ( даже на условиях фашистского кремля) и даже капитуляцией Украины на милость нашего самого лютого кровавого врага в мире оккупанта суверенной украинской земли Крыма и Донбасса, проклятой фашистской паРаши. Ну и как можно совместить мир - капитуляцию и одновременно стать полноправным членом в братской семье европейских народов в дружественном НАТО. Что то темнят проклятые продажные кремлёвские холуи ЗЕбилы - капитулянты.
показати весь коментар
21.01.2020 23:20 Відповісти
Головне завдання для ЗСУ - досягти військових критеріїв НАТО, - Загороднюк - Цензор.НЕТ 426
показати весь коментар
21.01.2020 23:21 Відповісти
Наверное поэтому с приходом зе сократили финансирование программ ВСУ, а питание в армии Украины снова стало хуже, чем при совке.
показати весь коментар
21.01.2020 23:31 Відповісти
А где натовские войска воевали так как мы на Донбассе за последние лет 20?
показати весь коментар
21.01.2020 23:35 Відповісти
https://censor.net/user/97774 В Іраці наприклад,в Афганістані,там не тільки ж США воювали.
показати весь коментар
22.01.2020 00:02 Відповісти
Этот "министр" мысленно живет в мирное время до 2014 г.
...
Плохо...
показати весь коментар
21.01.2020 23:44 Відповісти
Друже,да з нього такий міністр МО як з лайна куля,і живе він не тут,він тут на заробітках.
показати весь коментар
22.01.2020 00:03 Відповісти
На жаль, він займає саме цю посаду...
показати весь коментар
24.01.2020 09:48 Відповісти
Вот чешет! Вы обгадили людей, которые эту армию поднимали, которые ею жили, которые жизни положили, чтобы ее создать... Пять лет назад мы вообще армию имели только на бумаге, без трусов-носков, в резиновых тапочках! (По его словам, Военно-морские силы Украины уже сейчас, фактически, отвечают критериям членства в Альянсе, поскольку многие из персонала прошли службу и обучение в структурах НАТО.Источник: https://censor.net.ua/n3171129) Чтобы поднять то что было, до сегодняшних уровня нашей армии, надо жить армией , как жил Порох, поднимать значение военных...а не прыгать в глаза атошникам на передовой! Вы, зеленая власть , со своим уклонистом главнокомандующим, никогда не дотянете до уровня Пороха-Полторака-Турчинова!( Особенно когда в РНБО такие люди , как сивоха и королевская)
показати весь коментар
22.01.2020 00:11 Відповісти
всё верно.
показати весь коментар
22.01.2020 03:23 Відповісти
Какие там критерии НАТО ежели ВСУ,благодаря пораженчеству главзелени, теряет инициативу на Донбассе и продолжает еще держаться на заделах ПАПы-Пастора..
показати весь коментар
22.01.2020 09:47 Відповісти
Нова влада навчилася сцяти проти вітру, говорять одне, а роблять все навпаки.
показати весь коментар
22.01.2020 10:14 Відповісти