3945 відвідувачів онлайн
6 966 80

У нас немає розуміння, що таке закон. Треба врегулювати, - Стефанчук

У нас немає розуміння, що таке закон. Треба врегулювати, - Стефанчук

За словами першого віцеспікера парламенту, через невизначеність базових юридичних понять депутати не можуть зараз правильно писати закони.

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив на брифінгу, що зараз у законодавстві не визначені базові поняття, такі як закон і нормативно-правовий акт, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

"Це законодавча азбука. Це те, з чого має починатися все. У нас немає розуміння, що таке закон, що таке нормативно-правовий акт, яка ієрархія нормативно-правових актів, що чому мало би підпорядковуватися", - сказав він.

За словами політика, зараз триває робота разом з Мін'юстом над так званим "законом про закони", який має розв’язати цю проблему.

Топ коментарі
+36
У вас даже нет понятия, что такое честь!
показати весь коментар
22.01.2020 14:10 Відповісти
+24
Нет понимания ? Так нахрена вы тогда полезли принимать законы ?
показати весь коментар
22.01.2020 14:11 Відповісти
+21
По физиономии этого типа сразу видно, что у него вообще понятия очень странные. Особенно насчет законов.
показати весь коментар
22.01.2020 14:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
У вас даже нет понятия, что такое честь!
показати весь коментар
22.01.2020 14:10 Відповісти
О..,о..,о-"честь" ти їх мордиліца бачив?, честь?!,та у алоізовича,чи у януаровича її було більше.*** аж трусе..,честь.
показати весь коментар
22.01.2020 14:32 Відповісти
У них нет даже понятия что такое понятие!
показати весь коментар
22.01.2020 14:45 Відповісти
Всех срочно в Трускавец!
показати весь коментар
22.01.2020 15:12 Відповісти
який уважний(дивний) слуга народу!!!! тим більше, знаходячись так далеко від реального життя, від життя народу, від злиденного існування самої країни, та й ще так близько від владного олімпу, можна сказати, біля самісінького корита. а тут раз...... , і прийшло прозріння. . принаймі, це чи не перша офіційна заява від діючого високопосадовця, про визнання відсутності діючого, рівноправного законодавства в цій країні. весь народ країни про це знає всі роки незалежності, знають країни-партнери, та шо там казати, знає весь світ, тільки вся влада за останні 25 років цього не визнавала. важко припустити, через скільки століть, а можливо десятиліть, ситуацію вдасться сутьєво змінити. чи долучиться до цього влада нинішня - питання смішне і недоречне.
показати весь коментар
22.01.2020 15:39 Відповісти
По физиономии этого типа сразу видно, что у него вообще понятия очень странные. Особенно насчет законов.
показати весь коментар
22.01.2020 14:10 Відповісти
зато в холодильниках разбирается и в кладовках, тещиных, академик итить
показати весь коментар
22.01.2020 14:18 Відповісти
Хворе на всю голову...
показати весь коментар
22.01.2020 14:22 Відповісти
ему к психиатру надо, закон о законе)) больное на голову чмо, у зелоха спроси, он тебе закон на пианине сыграет.
показати весь коментар
22.01.2020 14:41 Відповісти
До чого тут фізія?! Головне, що людина Х.
показати весь коментар
22.01.2020 15:17 Відповісти
Коливан какаятеберазница, ви ж по понятіям живете.
показати весь коментар
22.01.2020 14:11 Відповісти
Нет понимания ? Так нахрена вы тогда полезли принимать законы ?
показати весь коментар
22.01.2020 14:11 Відповісти
Ух ты! Это не недоумки депутаты. пустые барабаны, карманные мартышки, ручные макаки , кнопкодавы и зарплата в конвертах по 5-15 тыс. долларов?! Мерзкий тип, циничный негодяй. снимающий типа квартиру у тёщи и получающий на это бабло из денег бюджета.
показати весь коментар
22.01.2020 14:12 Відповісти
ну он и мерзкий
показати весь коментар
22.01.2020 14:12 Відповісти
Это от сисстематтичесского недоссыпания.
показати весь коментар
22.01.2020 14:16 Відповісти
Тобто ЗЄмакаки наприймали в турборежимі законів, а потім зрозуміли що не знають що таке закони.
показати весь коментар
22.01.2020 14:13 Відповісти
Тут він правий. Правда що таке закон, ба, більше - що таке Конституція не мають поняття не лише депутати, а й її гарант - Зєлєнскій.
показати весь коментар
22.01.2020 14:13 Відповісти
Понавибирали ублюдків зєлєпупських, їжте тепер!
показати весь коментар
22.01.2020 14:14 Відповісти
Срочно на переподготовку в Трускавец!
показати весь коментар
22.01.2020 14:14 Відповісти
Таки надо.Видно,что он малокровный.
показати весь коментар
22.01.2020 14:19 Відповісти
От з себе хай і почнуть.
показати весь коментар
22.01.2020 14:15 Відповісти
Мало того, вы представляете, что такое вы и кто вы есть? Начните с этого. Потом все остальное. Кстати, просто для понимания... Новый вирус пневмонии уже в России. У вас есть представление, что нужно сделать, чтобы эта зараза не "приехала" сюда?
показати весь коментар
22.01.2020 14:16 Відповісти
Кажуть Шепелявий в Китаї. Привезе.
показати весь коментар
22.01.2020 14:19 Відповісти
Ну і шайба в нього. Йому ще клобук та рясу і буде чистопородний маасковскай поп.
показати весь коментар
22.01.2020 14:17 Відповісти
Триндець. Що-що, ну такого явно не очікував. До них навіть люди наукові праці писали, ступені отримували ... Виявляється весь попередній досвід коту під хвіст, вони його просто не знають, не вивчають і використовувати не збираються. ****, це вже за гранью. Вважав, що вже дійшли дна, але ні ... Деградація та падіння продовжується.
показати весь коментар
22.01.2020 14:19 Відповісти
Когда такие чудеса были,что бы депутаты писали законы?пишут законы нанятые негры,депутат даже их не читает,он только голосует,и то не всегда лично,ну и конечно берет за то, что проголосовал закон для нужного человечка в его интересах.
показати весь коментар
22.01.2020 14:20 Відповісти
Уже деби...ами прямо называет ))
показати весь коментар
22.01.2020 14:23 Відповісти
уря, снова тренинг в трускавце, там объяснят!
показати весь коментар
22.01.2020 14:23 Відповісти
ооо, і це каже юрист за освітою й колишній адвокат? то нехай по новій проштудує теорію права.
це ж просто якась нісенітниця.
показати весь коментар
22.01.2020 14:23 Відповісти
Писец, щас намутят. Главное для них это зарплаты за наш счет, дармоеды неграмотные.
показати весь коментар
22.01.2020 14:24 Відповісти
Если у них там, у всех до единого, нет понятия, то КАКОГО ЧЕРТА ОНИ ТАМ ВООБЩЕ СИДЯТ СВОИМИ ..аками?)
Данное личико, видать, даже не в курсе, диплом какого ВУЗа он имеет)) Что у него за специальность... Какой кошмар... Хоть лицо умным сделал бы...
показати весь коментар
22.01.2020 14:26 Відповісти
ИДИОТ! Как ещё таких земля носит.
показати весь коментар
22.01.2020 14:28 Відповісти
понятие закон существует только для
человека ,, за мешок зерна,,
за воровство десятков миллионов понятия закона нет
суды за явное преступление длятся годами
а можно решить за два месяца
показати весь коментар
22.01.2020 14:29 Відповісти
Давно пора.
показати весь коментар
22.01.2020 14:30 Відповісти
...Rolls-Royce установил рекорд продаж своих автомобилей в УкраинеВсего за 2019 год было реализовано 5152 автомобилей.Британское подразделение концерна BMW компания Rolls-Royce Motor Cars в прошлом году установила абсолютный рекорд продаж в 116-летней истории. В общем 5 152 автомобиля были доставлены покупателям в более чем 50 странах мира, что на 25% больше, чем в 2018 году.Весомый вклад внесли и украинские покупатели - они приобрели 16 Rolls Royce, из них 3/4 пришлось на новый внедорожник марки Cullinan. Этот показатель втрое больше прошлогоднего и является рекордным за всю историю бренда в Украине, а она начинается проданного в Одессе Rolls Royce в 1914 году.У нас немає розуміння, що таке закон. Треба врегулювати, - Стефанчук - Цензор.НЕТ 1522По словам Фрэнка Тимана, регионального представителя Rolls-Royce Motor Cars в Европе, всего в Украине продано около сотни "Роллс-Ройсов". Причем украинские покупатели выбирали довольно необычные комплектации - например, черный кузов и красный салон. Также существует спрос на эксклюзивное исполнение в версии Rolls-Royce Bespoke...
показати весь коментар
22.01.2020 14:32 Відповісти
Зубожінняяя!!! Найдите Юлю...
показати весь коментар
22.01.2020 15:14 Відповісти
Арахамія "До чого тут Конституція?", Стефанчук "В нас нема поняття, що таке закон", Разумков "Якщо б ми не порушували регламент, то не прийняли б стільки законів"... Жгітє єщо! "Новьіє ліца" та "уряд технократів" мамло того, що порушують закони і зізнаються в цьому, так ще й хизуються цим! От наволоч зелена!
показати весь коментар
22.01.2020 14:33 Відповісти
"...идет работа вместе с Минюстом над так называемым "законом о законах..."
Следующим этапом у зебилов будет "Конституция о Конституции". А надо было им начинать с "мозгов о мозгах". Которых им Бог не дал.
показати весь коментар
22.01.2020 14:34 Відповісти
Малюська мінюська?
показати весь коментар
22.01.2020 14:44 Відповісти
дебіли в законі...
показати весь коментар
22.01.2020 14:36 Відповісти
Класс. Прошло уже 28 лет а только выяснилось, что у нас законы неправильно писали.
показати весь коментар
22.01.2020 14:36 Відповісти
Нет! Вообще непонятно что такое закон!
показати весь коментар
22.01.2020 15:14 Відповісти
Так і є. Неправильно. І чим далі, тим неправильніше. Про те, що всі закони про владу і суддів протирічать Конституції і надають тим, хто хоч колись був приближений до правлячих крісел, антиконституційні пільги і привілеї мовчать лише ті, хто біля корита.
показати весь коментар
22.01.2020 15:24 Відповісти
гавари гавари....
У нас немає розуміння, що таке закон. Треба врегулювати, - Стефанчук - Цензор.НЕТ 7177
показати весь коментар
22.01.2020 14:37 Відповісти
...По словам первого вице-спикера парламента, из-за неопределенности базовых юридических понятий депутаты не могут сейчас правильно писать законы.Источник: https://censor.net/n3171247
...а до юристів не пробував звернутися щоб роз"яснили поняття з яким знайомляться на першому курсі юрфака ...ну на крайняк глянути у комп"ютер ...тупорила соросятня взагалі окуїла
показати весь коментар
22.01.2020 14:39 Відповісти
Турбодятли...
показати весь коментар
22.01.2020 14:43 Відповісти
У нас немає розуміння, що таке закон. Треба врегулювати, - Стефанчук - Цензор.НЕТ 8199
показати весь коментар
22.01.2020 14:40 Відповісти
Забавный гамадрилка на фотке))
показати весь коментар
22.01.2020 15:14 Відповісти
Шалунишка...
показати весь коментар
22.01.2020 15:15 Відповісти
А я думал - для чего это стол у министра...? Зато теперь знаю, для чего у него мозги...!
показати весь коментар
22.01.2020 18:10 Відповісти
Ну почему нет понятия.. Оно на постсоветском пространстве крепко укоренилось " Закон как дышло".
показати весь коментар
22.01.2020 14:40 Відповісти
Сказка о попе и работнике его Балде.
показати весь коментар
22.01.2020 14:43 Відповісти
у хпяка взагалі мізки жиром "запливли " ...чи вони вже у його там на дерьмо переродилися ?
показати весь коментар
22.01.2020 14:47 Відповісти
"У нас нет понятия, что такое закон" А що, в Трускавці вам про це не розповіли?
показати весь коментар
22.01.2020 14:48 Відповісти
вот это с рожей дауна про совесть сказать забыло...
показати весь коментар
22.01.2020 14:48 Відповісти
У нас нет понятия, что такое закон. Надо урегулировать, - Стефанчук

===========
У СН так же нет понятия, что такое Конституция, Независимость, война, агрессор, оккупация...
Суки зелёные, живут только по понятиям. А Зеленский тот даже юрист и тоже не имеет понятия, что такое закон. Боже, какой стыд за страну и за её тупоголовых 73%
показати весь коментар
22.01.2020 14:50 Відповісти
а ещё у СТЕФАНЧУКА ГОЛОВА И ОН В НЕЁ ЕСТ.
ПО МОРДЕ ВИДНО, ЧТО ЛИЦО У НЕГО НЕ ОТЯГОЩЕНО ИНТЕЛЛЕКТОМ.
показати весь коментар
22.01.2020 14:56 Відповісти
показати весь коментар
22.01.2020 18:12 Відповісти
Вау! Говорящий гамадрил!

"У нас нет понимания, что такое закон, что такое нормативно-правовой акт, какая иерархия нормативно-правовых актов" (Источник: https://censor.net/n3171247) - со времен Независимости работали и все нормально было, а теперь ЗЕбобикам непонятно???

Мозги вставляйте, Криворожские Академики.
показати весь коментар
22.01.2020 15:02 Відповісти
Продовжу: немає Закону про законопроекти, про Розпорядження, про Постанови, навіть Про Конституцію нема закону. То тут працювати та працювати. А потім будемо до них правки вносити - так?
Ото зашквар при владі...
показати весь коментар
22.01.2020 15:05 Відповісти
Нет закона про, что такое светлофор!
показати весь коментар
22.01.2020 15:12 Відповісти
надо конституцию про конституцию
показати весь коментар
22.01.2020 15:21 Відповісти
Нєт панятія? Нада перебазаріть!
показати весь коментар
22.01.2020 15:06 Відповісти
Статью еще не читал, но блин, вот это морда на фотке! ха-ха-ха
Морда - недобрая...
показати весь коментар
22.01.2020 15:09 Відповісти
Воно і видно, що ніякого поняття про те що таке держава у вас немає. Навіть що таке Конституція - той самий "закон законів", якому повинні відповідати ВСІ закони в правовій (згідно ст.1 Конституції) державі. Згідно ст.8 Конституції у нас діє верховенство права і громадяни рівноправні. Але ж вам ті статті Конституції до задниці і ви масово вчиняєте неправові дії:

- порушуючи закон про бюджет, КМ встановлює зарплати держслужбовцям (міністрам, суддям, чиновникам), в той час як во всіх цивілізованих ПРАВОВИХ державах завжди діє закон про вилку зарплат держслужбовців відносно середньої зарплати по КРАЇНІ (не "по промисловості", як деякі з продвинутих слуг вважає)

- порушуючи фундаментальний принцип Конституції РІВНОПРАВ'Я ви (узагальнюю - влада, принято при Порошенко) в статтях про Конституційний Суд (ст.27), про Судоустрій (Розділ Х), закони про інши органи, влади дублюєте Закон про пенсійне страхування для пересічних громадян. При цьому порушується принцип "один закон для всіх" і утверджується принцип "кожній касті свій закон", пенсії суддів (до 300тис.гривень), які призначені суддям по ціх статтях протирічать принципу рівноправ'я і перетворюють державу з демократичної (ст.1 Конституції) в мафіозно-феодальну

- Податковий Кодекс України (Мала Конституція держави, на хвилиночку!) взагалі ігнорує громадян і працює з категорією "зарплата". Це приводить до порушення принципу рівноправ'я громадян юр. осіб. Як відомо, при сплаті ПДВ на фонд оплати праці (ЄСВ + Зарплата) ПКУ вимагає сплатити ПДВ, що рівнозначно твердженню, що зарплата "споживається" в процесі виробництва товару. Тобто громадянин (працівник) не рівноправний з юр.особою, і йому не переходить вхідной ПДВ як для юр.особи, при споживанні ним а не юр.особою товару ПДВ у є не 20%, а набагато більше. Що ігнорує права громадянина, прирівнює його до речі, яка споживається, перетворює податки і середньовічну данину, а країну знову ж таки в середньовічну мафіозно-феодальну.

Інший маразм з ПКУ - різні форми оподаткування: загальна, неплатники ПДВ, різні ступені спрощеної для малих підприємств і ФОП теж напряму пов'язана з нерівноправ'ям в Україні. Це тільки здається, що спрощення система дає можливість працювати малим підприємствам. Цього можна досягти набагато простіше і логічніше, якщо обкладати податками прибуток підприємств (бізнес), а податки на споживання сплачують громадяни самостійно і пропорційно брутто-доходам, як це є во всіх нормальних демократичних державах. Менше брутто-дохід, ніж прожитковий мінімум на члена родини - податок 0%. Більше - згідно одній для всіх (в т.ч. держчиновників і суддів) шкалі пропорційно доходам на члена родина.

І немає іншого шляху до демократії і, відповідно, заможного життя громадян і сильної держави, ніж неухильне виконання прописаних в законах принципах демократії (рівноправ'я, верховенство права, ринок і демократія), які цілком і повністю продубльовані в Конституції. Той правовий бардак, який зараз несуть в життя "слуги", а раніше несли їх пАпередники, може привести лише до загибелі держави.
показати весь коментар
22.01.2020 15:10 Відповісти
Вот это жесть, вот это перл! Жгите дальше.
показати весь коментар
22.01.2020 15:14 Відповісти
смотришь на стефанчука и диву даешься, кака красотень
показати весь коментар
22.01.2020 15:17 Відповісти
...Русл́ан Олекс́ійович Стефанч́ук - український правознавець та політик, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки України. Займався також адвокатською діяльністю...проФФеСор околовсяческих "наук" ...
показати весь коментар
22.01.2020 15:17 Відповісти
Цей Бридкий Мордарь Тещин Спонсор-Благодійник Стефанчук ще щось рохкає про закон. Не з його свинячим рилом.
показати весь коментар
22.01.2020 15:18 Відповісти
а может проблема в трускавецком турбо-курсе
показати весь коментар
22.01.2020 15:20 Відповісти
Моральное право становится законом когда за нарушение его присуждается наказание (санкция). По этому простые законы для себя пересичные должны принимать сами. Комерчиские,корпоративные,международные,войсковые,церковные..... оставте для других. В Гетьманщине были четыри юрисдикции; казацкая,посполитые,мещане,церковная. Для удобства
после долгих споров.
.
показати весь коментар
22.01.2020 15:27 Відповісти
який уважний(дивний) слуга народу!!!! тим більше, знаходячись так далеко від реального життя, від життя народу, від злиденного існування самої країни, та й ще так близько від владного олімпу, можна сказати, біля самісінького корита. а тут раз...... , і прийшло прозріння. . принаймі, це чи не перша офіційна заява від діючого високопосадовця, про визнання відсутності діючого, рівноправного законодавства в цій країні. весь народ країни про це знає всі роки незалежності, знають країни-партнери, та шо там казати, знає весь світ, тільки вся влада за останні 25 років цього не визнавала. важко припустити, через скільки століть, а можливо десятиліть, ситуацію вдасться сутьєво змінити. чи долучиться до цього влада нинішня - питання смішне і недоречне.
показати весь коментар
22.01.2020 15:35 Відповісти
Аграрій, фотограф, тамада, советчица - про які законими ми тут балакаємо. Навчить їх кнопачку тиснути. І все якші. Якщо не вийде на першому році. Запросіть отого козака з майдану, якого колись дурні з Київської області обрали до Ради. Хай він їм розкаже, як тиснути.
показати весь коментар
22.01.2020 15:42 Відповісти
Говорили,балакали,сіли,та й заплакали.
Колись сміялись з Царьова,а тепер маємо цілий уряд,ВР і гідранта "царьових".Але це вже не смішно,а страшно.Уграють країну
показати весь коментар
22.01.2020 15:50 Відповісти
Зебилоиды - сборище ублюдков , живущие по понятиям и не подозревающие о существовании законов. Как там у Парубия - "повеселимся".
показати весь коментар
22.01.2020 15:58 Відповісти
Стефанчук!Там де большой Герб Украины,то э законным
показати весь коментар
22.01.2020 16:02 Відповісти
Поднимите ему веки.
показати весь коментар
22.01.2020 17:30 Відповісти
Дешевле опустить ему веки . Навеки..
показати весь коментар
22.01.2020 18:14 Відповісти
Ну хоть один признался....
показати весь коментар
22.01.2020 18:36 Відповісти
Це через вас свиней в нас не працюють закони. Через вас падлюк в Україні можуть запрацювати закони Лінча.
показати весь коментар
22.01.2020 18:45 Відповісти