11172 відвідувача онлайн
3 853 51

Кабмін упродовж 1-2 років планує створити Єдиний реєстр українців, - Дубілет

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет під час пресбрифінгу в четвер за підсумками електронного перепису населення в Україні.

"Я сподіваюся, що упродовж одного-двох років ми зможемо довести до пуття великий проєкт із запуску Єдиного реєстру українців, який буде верифіковано та наповнено одночасно з багатьох реєстрів. А сьогодні в нас кожен реєстр живе своїм життям", - зазначив він.

"Сподіваюся, що вже наступного року ми зможемо щодня відповідати на запитання, скільки все-таки людей в Україні", - додав Дубілет.

Нагадаємо, сьогодні оприлюднили дані електронного перепису населення України.

Топ коментарі
+7
Це така хитра тактика Зе команди. Вони вже майже рік створюють виключно те, що до них вже давно створили
показати весь коментар
23.01.2020 12:26 Відповісти
+4
Два варіанти: 1) психлікарня ") 95 квартал. Хоча ці варіанти майже ідентичні.
показати весь коментар
23.01.2020 12:20 Відповісти
+4
Угу, і жовту бірку в вухо... Кожному!
показати весь коментар
23.01.2020 12:25 Відповісти

Завантаження...