Кабмін упродовж 1-2 років планує створити Єдиний реєстр українців, - Дубілет

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет під час пресбрифінгу в четвер за підсумками електронного перепису населення в Україні.
"Я сподіваюся, що упродовж одного-двох років ми зможемо довести до пуття великий проєкт із запуску Єдиного реєстру українців, який буде верифіковано та наповнено одночасно з багатьох реєстрів. А сьогодні в нас кожен реєстр живе своїм життям", - зазначив він.
"Сподіваюся, що вже наступного року ми зможемо щодня відповідати на запитання, скільки все-таки людей в Україні", - додав Дубілет.
Нагадаємо, сьогодні оприлюднили дані електронного перепису населення України.
Топ коментарі
+7 SergTranscarpathian
показати весь коментар
23.01.2020 12:26 Відповісти Посилання +4 Ali Hasan
показати весь коментар
23.01.2020 12:20 Відповісти Посилання +4 SergTranscarpathian
показати весь коментар
23.01.2020 12:25 Відповісти Посилання