11110 відвідувачів онлайн
7 742 21

Новий сезон "Свободи Слова" Савіка Шустера стартує 24 січня

Новий сезон "Свободи Слова" Савіка Шустера стартує 24 січня

Савік Шустер повертається в прямий ефір після міжсезонної перерви.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Кінець епохи жадібності, бідності, брехні?" - на таку тему планують поговорити в студії Шустера в першій програмі нового сезону.

"Чи стане 2020 рік тестом на профпридатність для уряду? Що вже змінилося в житті українців за пів року? Чи має право держава контролювати інформацію?" - такі питання озвучені в офіційному анонсі на Facebook-сторінці шоу.

Тому, чекаємо запальну дискусію про успіхи та невдачі уряду і законопроєкт про медіа №2693.

За інформацією наших джерел, в студію "Свободи Слова" Савіка Шустера планує прийти міністр культури Бородянський, - очевидно на розмову власне про свободу слова.

Прямий ефір розпочнеться о 21:00 на каналі "Україна" в п'ятницю 24-го січня.

Топ коментарі
+12
Новый русскоязычный сезон русскоязычной "Свободы Слова" русскоязычного Савика Шустера стартует 24 января. І до чого тут Україна?
показати весь коментар
23.01.2020 16:12 Відповісти
+11
Оце щастя привалило!
показати весь коментар
23.01.2020 16:09 Відповісти
+10
Савік робить гроші на наших проблемах.
Здається, йому навіть це вигідно, що в нас все шкереберть.
показати весь коментар
23.01.2020 16:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Оце щастя привалило!
показати весь коментар
23.01.2020 16:09 Відповісти
Ця "свобода слова" писала Овочеві питання і відповіді від "народу", коли Овоч влаштував свій перший і останній теле-діалог з "народом"!
показати весь коментар
23.01.2020 17:51 Відповісти
Свобода фейку? Савік і правда це щось несумісне. За союза це називалося "психологічна війна".
показати весь коментар
23.01.2020 16:10 Відповісти
Савік робить гроші на наших проблемах.
Здається, йому навіть це вигідно, що в нас все шкереберть.
показати весь коментар
23.01.2020 16:11 Відповісти
Так ***** ж його й випер з параші за це
показати весь коментар
23.01.2020 16:49 Відповісти
Новый русскоязычный сезон русскоязычной "Свободы Слова" русскоязычного Савика Шустера стартует 24 января. І до чого тут Україна?
показати весь коментар
23.01.2020 16:12 Відповісти
Ахметов что то знает...
показати весь коментар
23.01.2020 16:40 Відповісти
це тільки мені здається, що як тільки ця мавпа починає гратися в політичні шоу, так і починається йоханий кисдець?
показати весь коментар
23.01.2020 16:12 Відповісти
раскажет чем встреча закончилась.-21.09.19"Савик, верните два триста!" - Коломойский обвинил Шустера в присвоении денег, стороны встретятся в суде.
показати весь коментар
23.01.2020 16:12 Відповісти
Ошибки учли? Подсадных зрителей в студии будут менять, а не выдавать одну и ту же многоликую дочь офицера за разных людей?
показати весь коментар
23.01.2020 16:12 Відповісти
от сезона до сезона, а потом опять, беги Савик, беги.
показати весь коментар
23.01.2020 16:13 Відповісти
Що там дивитися? Як савік віслюку вилизує? Самі дивіться.
показати весь коментар
23.01.2020 16:14 Відповісти
І закінчиться програма тим що присутні в залі всі як один дружно підтримають введення цензури в Україні.
показати весь коментар
23.01.2020 16:25 Відповісти
Шо, опять? Ему самому не надоело?
показати весь коментар
23.01.2020 16:25 Відповісти
"Что уже изменилось в жизни украинцев за полгода?" - кроме того, что геи забрали субсидию, у меня ничего не изменилось.
показати весь коментар
23.01.2020 16:38 Відповісти
Бла-бла-бла...новий сезон.
показати весь коментар
23.01.2020 16:43 Відповісти
Конвертор "бла-бла" в "ба-бла"...
показати весь коментар
23.01.2020 16:51 Відповісти
собачі бої імені савіка шустрого вже давно не дивлюся.
показати весь коментар
23.01.2020 21:50 Відповісти
пирожник лишил Шустрера лицензии на работу в Украине за критику.
Теперь тут мармеладо-боты поливают Савика грязью.
показати весь коментар
24.01.2020 01:39 Відповісти