10265 відвідувачів онлайн
5 183 21

Мінекономіки визначило 20 великих підприємств для першочергової приватизації, - Милованов

Мінекономіки визначило 20 великих підприємств для першочергової приватизації, - Милованов

Уже цьогоріч бюджет може отримати від приватизації держпідприємств до 6 млрд гривень.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов, інформує Цензор.НЕТ.

"Мінекономіки провело ревізію держсектору і визначило 20 першочергових великих і понад пів тисячі малих держпідприємств для приватизації", - написав він.

Милованов зазначив, що вже цього року бюджет може отримати до 6 млрд гривень від великої приватизації.

Міністр додав, що Україна відкриває ринки, спрощує регулювання і скасовує непотрібні радянські норми, а також реформує зайнятість населення.

"Тому Україна має всі шанси для (економічного) прориву", - підсумував він.

Мінекономіки визначило 20 великих підприємств для першочергової приватизації, - Милованов 01

Топ коментарі
+8
та пагадите...мож инвестор попрет...нянек готовьте!
(преЗЕдент сказал что они (няньки) на пяти языках шпарить будут))))
показати весь коментар
23.01.2020 16:26 Відповісти
+6
Коли це таке було і де, що б країна в стані війни (особливо з таким монстром як кацапія) була макростабільною? Що воно несе, імбецильне?
показати весь коментар
23.01.2020 16:29 Відповісти
+5
А скільки б'юджет може в цьому році отримати не від розпродажу майна, а від економічного зростання? Носити з дому речі, щоб міняти на бухло - це метод алкоголіка. Хвалитися нема чим - плакати треба.
показати весь коментар
23.01.2020 16:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
та пагадите...мож инвестор попрет...нянек готовьте!
(преЗЕдент сказал что они (няньки) на пяти языках шпарить будут))))
показати весь коментар
23.01.2020 16:26 Відповісти
Продавать не строить. тем более почти даром своим хозяевам. дебилы они и есть дебилы.
показати весь коментар
23.01.2020 16:27 Відповісти
Выбрали "руководителей сРаны", великих управленцев с новыми харями. Продать предприятия, землю, а если что то останется, в концессию или аренду, и можно в Израиль, ксивы у всех на Кармане, а деньги в Омане!
Мінекономіки визначило 20 великих підприємств для першочергової приватизації, - Милованов - Цензор.НЕТ 2595
показати весь коментар
23.01.2020 16:47 Відповісти
бєні все мало...
також не здивуюсь, якщо тендери виграють афільовані з клованом, або самокатником особи
показати весь коментар
23.01.2020 16:29 Відповісти
Коли це таке було і де, що б країна в стані війни (особливо з таким монстром як кацапія) була макростабільною? Що воно несе, імбецильне?
показати весь коментар
23.01.2020 16:29 Відповісти
А скільки б'юджет може в цьому році отримати не від розпродажу майна, а від економічного зростання? Носити з дому речі, щоб міняти на бухло - це метод алкоголіка. Хвалитися нема чим - плакати треба.
показати весь коментар
23.01.2020 16:33 Відповісти
А Милованов все списки составляет. Списочник.
показати весь коментар
23.01.2020 16:34 Відповісти
Молодой команде уже сейчас стоит подумать о будущем и заводить инвестиции в почки своих адептов. Ведь стоимость одной почки куда выше стоимости 1 гектара земли! Конечно можно инвестировать и в сердце и частично в печень. Мозг - табу!
показати весь коментар
23.01.2020 16:37 Відповісти
Офіс Президента можна приватизувати?
показати весь коментар
23.01.2020 16:42 Відповісти
Сперва Одесский припортовый продайте, умники!
показати весь коментар
23.01.2020 16:43 Відповісти
а шо игарьвалеричь отобрал шо пожирнее ?
показати весь коментар
23.01.2020 17:01 Відповісти
Прариф111
показати весь коментар
23.01.2020 17:02 Відповісти
что строить то планируем,сколько рабочих мест создать?
показати весь коментар
23.01.2020 17:07 Відповісти
В 90-х предыдущие грабители Украины доколомойские, дофирташи, допинчуки раздавали украинцам за отнятые заводы красивые бумажки-ваучеры.Сейчас нет даже этого.Кагал Коломойского уверен что ему позволено всё.
показати весь коментар
23.01.2020 17:10 Відповісти
Мне не нравится когда гос предприятия отдают за копейки, ведь всё решается тем что вводится совет правления и назначается гендир с огромной ЗП от прибыли если такая есть.
Но еще больше мне не нравится когда из моего кармана оплачивается убыток огромных деграданских госконтор, застрявших в 80х.
Я бы вообще принял закон отдавать такие предприятия за 1 гривну крупнейшим компаниям их отрасли из США/Европы. Только чтобы не усилять местных олигархов которым наруку отуплять и доводить до нищеты население через ящик и гречку.
показати весь коментар
23.01.2020 17:13 Відповісти
Злодії знищують країну
показати весь коментар
23.01.2020 17:21 Відповісти
А з чого він зробив висновок, що Україна стає інвестійно привабливою країною? Як зелені вміють безсоромно брехати та самовихвалятись.
показати весь коментар
23.01.2020 17:37 Відповісти
В Киеве закрыто половина хлебзаводов ,а предприятия виноделия
3 винзавод и завод шампанских вин вообще все уничтожены.
Осталось всего 2 пивзвода. Откуда могут поступать средства в
бюджет города ,кто производит отчисления ?
А сколько предприятий уничтожено в Киеве. Остались единицы.
показати весь коментар
23.01.2020 17:54 Відповісти
Беня от радости потирает руки.
показати весь коментар
23.01.2020 19:27 Відповісти
Dubinsky.pro, [23.01.20 18:01]
Земля горит под ногами нацбанковцев. Думают, как всем угодить, чтобы не уволили и не посадили
https://dubinsky.pro/news/pravlenie-nacbanka-mozhet-rezko-opustit-uchetnuyu-stavku-chtoby-uderzhatsya-v-svoih-kreslah
показати весь коментар
23.01.2020 21:00 Відповісти
Dubinsky.pro, [23.01.20 19:55]
Кстати, примите жалобу от избирателя. Вот вы поотменяли площадки, и типа заявляем про любовь к прозорро.
НО чего б не отменить площадки прозорро? К примеру, мы сейчас принимаем участие в каком-то тендере, и на ровном месте за какой-то _"доступ до онлайн-сервісу за допомогою Інтернету під час проведення процедур закупівлі"_ мы должны заплатить 3400 грн. И это все идет на какую-то ТОВ "СмартТендер" которой владеют какие-то два физика с Троещины.
показати весь коментар
23.01.2020 21:01 Відповісти