7730 відвідувачів онлайн
11 690 43

Українці отримають "паспорт у смартфоні" до кінця лютого, - МВС

Про це повідомляє пресслужба МВС на сторінці в мережі Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Ідея біометричного документа в мобільному додатку вже тривалий час опрацьовується фахівцями Міграційної служби. Напрацювання і пропозиції ДМС були підтримані і зараз втілюються в рамках проєкту з діджиталізаціі держави", - йдеться в повідомленні.

"Цифровай варіант ID-картки та закордонного паспорта може знадобитися, наприклад, під час поїздок залізничним або повітряним транспортом у межах країни або в інших життєвих ситуаціях, про що ми згодом обов'язково розповімо докладніше", - додали в МВС.

Українці отримають паспорт у смартфоні до кінця лютого, - МВС 01

Топ коментарі
+15
Скоро зарплаты и пенсии в смартфоне будут. Чисто полюбоваться.
показати весь коментар
23.01.2020 17:39 Відповісти
+13
Уже получили ID карточку, при этом, любая организация, которой требуются данные о прописке, требует дополнительную бумажную справку, формата А4...
показати весь коментар
23.01.2020 17:40 Відповісти
+10
Огромное поле деятельности для аферистов, воров и просто цыганских цыган
показати весь коментар
23.01.2020 17:40 Відповісти

Завантаження...