Українці отримають "паспорт у смартфоні" до кінця лютого, - МВС

Про це повідомляє пресслужба МВС на сторінці в мережі Facebook, інформує Цензор.НЕТ.
"Ідея біометричного документа в мобільному додатку вже тривалий час опрацьовується фахівцями Міграційної служби. Напрацювання і пропозиції ДМС були підтримані і зараз втілюються в рамках проєкту з діджиталізаціі держави", - йдеться в повідомленні.
"Цифровай варіант ID-картки та закордонного паспорта може знадобитися, наприклад, під час поїздок залізничним або повітряним транспортом у межах країни або в інших життєвих ситуаціях, про що ми згодом обов'язково розповімо докладніше", - додали в МВС.
Топ коментарі
+15 John Dillinger #453319
показати весь коментар
23.01.2020 17:39 Відповісти Посилання +13 mrSmith
показати весь коментар
23.01.2020 17:40 Відповісти Посилання +10 Al Be
показати весь коментар
23.01.2020 17:40 Відповісти Посилання 