9403 відвідувача онлайн
9 451 49

З 1 лютого в Україні відновлюється державне кредитування, - Гончарук

З 1 лютого в Україні відновлюється державне кредитування, - Гончарук

Українці, які хочуть почати власний бізнес, зможуть отримати до 1,5 млн гривень під 5%, 7% або 9% річних.

Про це прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", інформує Цензор.НЕТ.

"З 1 лютого, шановні, дорогі українці, які мають бажання започаткувати власну справу, у вас нарешті з'явиться дешевий нормальний ресурс. Не оці відсотки – 20%. 5, 7 або 9 відсотків на суму до 1,5 млн гривень для того, щоб започаткувати власну справу — кафе, автомийку, можливо, якийсь інший бізнес, який ви хочете почати", — сказав він.

За слова Гончарука, через півтора тижні, коли програма запрацює, це буде "тільки початок".

Прем'єр-міністр підкреслив, що для зростання і розвитку української економіки потрібні дешеві ресурси.

"Коли кожен українець, який хоче почати власну справу, зможе прийти в банк і на нормальних людських умовах отримати нормальних кредит, за який він може розраховуватися спокійно, не боячись втратити останнє — у нас економіка почне зростати. Тому що ми маємо талановитий, крутий, класний народ з величезною енергією, який може зробити з цієї країни найкращу країну, як сказав президент", — додав він.

Топ коментарі
+8
А с другой стороны с хера ли нужен опыт? страной успешно управляет клоун. Министры - вооше типиллы с подворотни. И ниче. Я буду новым лицом.
показати весь коментар
24.01.2020 21:46 Відповісти
+8
Они хотят с бюджета гасить разницу в процентах банкам. То есть за счет налогоплательщиков поддержать т.н. бизнесменов. За наш с вами счет.
показати весь коментар
24.01.2020 21:52 Відповісти
+5
"завтра" йду по кредит під 5% ...і зразу кладу на депозит під 12% ...3,14зднесс ...
показати весь коментар
24.01.2020 21:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чтобы показать, что вы готовы начать свой бизнес, вы должны будете показать, что у вас есть опыт в этом бизнесе
показати весь коментар
24.01.2020 21:39 Відповісти
Ну. опыта а тещи Арахамии немерено.
показати весь коментар
24.01.2020 21:43 Відповісти
А с другой стороны с хера ли нужен опыт? страной успешно управляет клоун. Министры - вооше типиллы с подворотни. И ниче. Я буду новым лицом.
показати весь коментар
24.01.2020 21:46 Відповісти
Сидять в шинку два нових російських і їдять. Один весь час
заглядає під стіл. Другий не витримує - підходить до
першого і дивиться: у того на колінах лежить маа-аленький
тенісний корт розміром з коробку цукерок і МАА-аленькие
тенісисти рубаються в теніс. Маа-аленькие глядачі вболівають,
в загальному, обалдеть.
(2): - Братуха! Де ти взяв таку крутота!
(1): - Так, розумієш, у мене друг є - джин. Так він
бажання виконує.
(2): - А можна я чогось загадаю?
(1): - Можна. Тільки він трохи глухуватий.
(2): - Да ладно ... Хочу, щоб на мене падали бакси !!!
Тут на нього починають падати факси, бити його по голові, в загальному,
закидало його цими самими факсами. Мужик вилазить з-під купи
факсів ...
(2): - @ # я! Так на фіга такий джин потрібен!
(1): - А ти думаєш, я у нього просив 30-сантиметровий теніс?
показати весь коментар
24.01.2020 22:13 Відповісти
🤣🤣🤣
показати весь коментар
24.01.2020 22:30 Відповісти
реприза з 95-го кварталу.
Особливо з текстом про 5%
показати весь коментар
24.01.2020 21:40 Відповісти
завтра пойду за деньгами. Скока там выделили - 2 млрд?
показати весь коментар
24.01.2020 21:41 Відповісти
и я пошел бы.

объявления об инструкции раздачи кредитов аферистам без опыта где читать ?

на ближайших остановках троллейбуса ?
показати весь коментар
24.01.2020 21:43 Відповісти
Че аферистам. я открою булошную.
показати весь коментар
24.01.2020 21:44 Відповісти
а я Маска переплюну.

Где деньги получать ?
показати весь коментар
24.01.2020 21:59 Відповісти
Иди иди.
У тебя какое число в календаре?
показати весь коментар
24.01.2020 21:54 Відповісти
Вот таким оленям и раздадут наши налоги
показати весь коментар
24.01.2020 22:33 Відповісти
https://twitter.com/sofnesk
https://twitter.com/sofnesk Кардинал SoF

@sofnesk
Рада хоче ввести податок 54% на ЗП від 3к у.о., 36% від 2к у.о.
Хочу нагадати, що ІТ не підпадає під це поки що, а це означає що лютий пздц ще попереду.
Як там покращення?
показати весь коментар
24.01.2020 21:43 Відповісти
Эти кредиты разгребут очень быстро, а потом почти никто возвращать не будет...
показати весь коментар
24.01.2020 21:43 Відповісти
Разгребут? А-ха-ха!! да ты попробуй у Бени взять хоть сотню.
показати весь коментар
24.01.2020 21:47 Відповісти
Та ну... зебилоиды говорили шо Беня по 10тыс уе за сепара давал!
один дамбасский пересерец так рвал глотку мне доказывал что его чуть инсульт не хватил, какой дядя Беня честных правил!!!
показати весь коментар
24.01.2020 22:34 Відповісти
"завтра" йду по кредит під 5% ...і зразу кладу на депозит під 12% ...3,14зднесс ...
показати весь коментар
24.01.2020 21:46 Відповісти
Кстати такая фишка в России была. Кредиты взяли мусорские жены и по вышеуказанной схеме бабло прокрутили!
показати весь коментар
24.01.2020 21:57 Відповісти
Хтось із зеленої шобли гарно прибарахлиться, внукам навіть вистачить.
показати весь коментар
24.01.2020 21:46 Відповісти
Як ти солоденький співаєш!!! Знову брешеш!!! Твоя ціна, це НОЛЬ, ти ж профан!!! Ліпше ти йди, як можно швидше!!!
показати весь коментар
24.01.2020 21:49 Відповісти
Гончарук, конечно, не на шутку испугался- теперь вставляет везде- "как сказал президент... ". Но новость хорошая сама по себе, можно сказать- фантастическая. И что-то даже с трудом верится-инфляция выше, банки в убыток себе работать не будут.
показати весь коментар
24.01.2020 21:50 Відповісти
Они хотят с бюджета гасить разницу в процентах банкам. То есть за счет налогоплательщиков поддержать т.н. бизнесменов. За наш с вами счет.
показати весь коментар
24.01.2020 21:52 Відповісти
Ну от того,что банкам компенсируют за счет "казны" украинцы жить хуже не будут, а вот если "малый" бизнес попрёт, то жизнь любого украинца улучшится в разы. Китай не даст соврать! Только вот попрёт ли? Вообщем, мало деталей в статье и развёрнутой программы по прогнозу этой компании.
показати весь коментар
24.01.2020 21:59 Відповісти
Для того что бы пизнес пёр, надо работать и не так как привыкли украинци (ну или большинство тех что осталися), а работать по 10-15часов в день!!!
а в Украине одни лодыри остались, которые на работу еще не пришли уже кохве пьют, обед еще не начался опять кохве, пол часа до конца работы может так получится что уже никого и не найдешь!
показати весь коментар
24.01.2020 22:37 Відповісти
"степендиаты" сороса ...
показати весь коментар
24.01.2020 22:02 Відповісти
Помнится была типа епотечное кредитование для строительства, где ето все? Сразу выплатят по защищенным статьям расходов бюджета а то шо останется - пойдет на кредитование. А-ха-ха!!
показати весь коментар
24.01.2020 21:50 Відповісти
А интересно если бизнес прогорит кто будет возвращать кредит?
показати весь коментар
24.01.2020 21:55 Відповісти
деньги будут выделяться под конкретное оборудование, а не наличкой. губы закатайте губошлепы.
показати весь коментар
24.01.2020 21:55 Відповісти
Какое оборудование? Ты не зетипилл часом?
показати весь коментар
24.01.2020 21:59 Відповісти
Да все норм берут налоги из бюджета и дают всем под 5-7-9%, экономисты блин))
показати весь коментар
24.01.2020 21:57 Відповісти
да и на полтора ляма ( 60000 баксов ) не разгуляешься.
показати весь коментар
24.01.2020 21:57 Відповісти
А потом дыры в бюджете))
показати весь коментар
24.01.2020 22:00 Відповісти
Спакойна. Никто ничего кредитовать не будет. Гончарков бредит. Как с управлением ЖД.
показати весь коментар
24.01.2020 22:00 Відповісти
А как же )) Пришел Вася Пупкин открыть кафе и ему денег дали. Деньги быстро раздеребанят люди со связями и "свои", кто ж не хочет под 5-7% годовых взять взаймы. 2 млдр. это капля в море.
показати весь коментар
24.01.2020 22:08 Відповісти
Банк даст кредит, под залог и 20% годовых. 15% годовых погасят с бюджета.
показати весь коментар
24.01.2020 22:32 Відповісти
Шо творицця? Каравул! Верніть Петра взад! )))
показати весь коментар
24.01.2020 22:16 Відповісти
Зебобик. як це Петро до такого простого подьема економики не додумався? А лошара Гончарук из подворотни такой умняк оказался.
показати весь коментар
24.01.2020 22:30 Відповісти
Педро про свою кишеню більше думав
показати весь коментар
24.01.2020 22:38 Відповісти
Диви, як Гончарук заспівав - мовби справжній прем'єр-міністр. А керувати тими проектами теж вручну будуть - через відкати, чи лише своїм, як завжди?
показати весь коментар
24.01.2020 22:17 Відповісти
І що можна вертатися в україну?
показати весь коментар
24.01.2020 22:20 Відповісти
Ну якщо пан любить танці на граблях, то може повертатися в Україну. Та вважаю, що поки економікою та фінансами країни керують "професіонали", що не розуміють взаємозв'язку між збільшенням вартості робочої сили та збільшенням вартості товару від повернення варто утриматися. Шоу краще дивитися сидячи в зручному кріслі в залі ніж зі сцени.
показати весь коментар
24.01.2020 23:16 Відповісти
пока не будет налоговой реформы ниче не трапится......
показати весь коментар
24.01.2020 22:29 Відповісти
Согласен! Тут старый бизнес под вопросом, а новый открывать атк вообще жесть!
показати весь коментар
24.01.2020 22:38 Відповісти
Единственная надежда зетипиллов - ето продажа земли. И они ето все отлично понимают. Не продадут землю - не будет денег -выгонят зебобиков в Ростов. Самый простой способ. Продать квартиру а деньги пропить.
показати весь коментар
24.01.2020 22:35 Відповісти
Женіть вже до біса цього профана грантоїда. Людина зовсім далека від того, що відбувається в економіці, на підприємствах, як це все працює. Розведуть купу рішал по доступу до цих кредитів, як з молодіжним житлом.

Поставте прем'єром головного бухгалтера агрофірми Світанок з села Запопинці, тьотю Оксану, буде набагато краще.
показати весь коментар
24.01.2020 22:53 Відповісти
Расскажите кто нибудь этому дятлу что новеньким предпринимателям нацбанк запретил давать кредиты, только через год, и посмотрят на оборот. Так что я не знаю кто сможет получить кредит на открытие бизнеса.
показати весь коментар
25.01.2020 10:06 Відповісти