У Раді зареєстрували законопроєкт про заборону мобільних телефонів у школах

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Ради.
"Законопроєкт розроблений з метою допомогти дітям зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним і скоротити використання соціальних мереж. Також заборона на використання гаджетів з доступом до мережі "Інтернет" дозволить скоротити випадки інтернет-буллінгу, а також остаточно вирішить питання з крадіжками дорогих апаратів", - йдеться в тексті пояснювальної записки.
Зазначається, що все це робиться для того, щоб навчити дітей самостійно обмежувати час, який вони витрачають на соціальні мережі та онлайн-ігри.
Однак остаточне рішення ухвалюватимуть директори шкіл.
Топ коментарі
+35 Ласкавий звір
показати весь коментар
27.01.2020 12:25 Відповісти Посилання +18 AbOriginal_UA
показати весь коментар
27.01.2020 12:25 Відповісти Посилання +16 Юрій Ан
показати весь коментар
27.01.2020 12:25 Відповісти Посилання