11225 відвідувачів онлайн
22 755 244

У Раді зареєстрували законопроєкт про заборону мобільних телефонів у школах

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Ради.

"Законопроєкт розроблений з метою допомогти дітям зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним і скоротити використання соціальних мереж. Також заборона на використання гаджетів з доступом до мережі "Інтернет" дозволить скоротити випадки інтернет-буллінгу, а також остаточно вирішить питання з крадіжками дорогих апаратів", - йдеться в тексті пояснювальної записки.

Зазначається, що все це робиться для того, щоб навчити дітей самостійно обмежувати час, який вони витрачають на соціальні мережі та онлайн-ігри.

Однак остаточне рішення ухвалюватимуть директори шкіл.

Топ коментарі
+35
Пусть Рада начнет с себя.
показати весь коментар
27.01.2020 12:25 Відповісти
+18
Начните с парламента, табушные извращенцы!
показати весь коментар
27.01.2020 12:25 Відповісти
+16
Дебилы, мля.
показати весь коментар
27.01.2020 12:25 Відповісти

Завантаження...