8613 відвідувачів онлайн
1 470 36

Збільшення чисельності працівників Апарату РНБО дозволить посилити можливості Національного координаційного центру кібербезпеки, - Данілов про указ Зеленського

Збільшення чисельності працівників Апарату РНБО дозволить посилити можливості Національного координаційного центру кібербезпеки, - Данілов про указ Зеленського

Президентський указ №27 / 2020 року, що передбачає збільшення чисельності співробітників РНБО, дозволить суттєво посилити можливості Національного координаційного центру кібербезпеки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу РНБО.

"Враховуючи стратегічне значення, якого набувають питання кібербезпеки в системі національної безпеки України і в світі, діяльність Національного координаційного центру кібербезпеки стає одним з ключових у роботі РНБО України, і його завдання значно розширені відповідно до вимог часу", - прокоментував підписання указу президента України Секретар РНБО України Олексій Данілов.

Національний координаційний центр кібербезпеки, очолюваний Секретарем РНБО України Олексієм Даніловим, є робочим органом Ради.

Відтепер Національний координаційний центр кібербезпеки наділений правом використовувати можливості Головного ситуаційного центру РНБО України, а також за згодою Голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України - Державного центру кіберзахисту Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, за згодою керівників державних органів - центрів забезпечення кібербезпеки державних органів, за згодою керівників підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, які віднесені до критично важливих об'єктів інфраструктури, - центрів забезпечення кібербезпеки таких об'єктів.

Заступником керівника Центру є за посадою заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, до відання якого згідно з розподілом обов'язків віднесені питання кібербезпеки.

Нагадаємо, указом президента України від 28 січня 2020 року №27/2020 "Про внесення змін до Указів президента України від 27 січня 2015 № 37 і від 7 червня 2016 № 242" гранична чисельність працівників Апарату Ради національної безпеки та оборони України збільшена на 30 осіб. Згідно з документом, працівники Апарату РНБО здійснюватимуть інформаційно-аналітичне, експертне, організаційне, матеріально-технічне та інше забезпечення діяльності Національного координаційного центру кібербезпеки.

Топ коментарі
+14
Ще не весь квартал пристроєний до корита?
показати весь коментар
28.01.2020 23:09 Відповісти
+12
" Увеличение численности работников Аппарата СНБО позволит "

====
....пристроїти на роботу більше родичів друзів кумів з сватами і Сивухіних собутильників.
показати весь коментар
28.01.2020 23:09 Відповісти
+9
Увеличение численности работников Аппарата СНБО позволит усилить возможности Национального координационного центра кибербезопасности, - Данилов об указе Зеленского - Цензор.НЕТ 7232
показати весь коментар
28.01.2020 23:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ЙПВШМТЬ!!! А коли сокращать будемо той непомірний держапарат???
показати весь коментар
28.01.2020 23:09 Відповісти
Увеличение численности работников Аппарата СНБО позволит усилить возможности Национального координационного центра кибербезопасности, - Данилов об указе Зеленского - Цензор.НЕТ 7232
показати весь коментар
28.01.2020 23:10 Відповісти
доведеця гільйотіною сокращать *)
показати весь коментар
28.01.2020 23:11 Відповісти
Ще не весь квартал пристроєний до корита?
показати весь коментар
28.01.2020 23:09 Відповісти
" Увеличение численности работников Аппарата СНБО позволит "

====
....пристроїти на роботу більше родичів друзів кумів з сватами і Сивухіних собутильників.
показати весь коментар
28.01.2020 23:09 Відповісти
Сократят Слуг Урода в той Раде, пристроят со временем в эту Раду. Круговорот клоунов в природе.
показати весь коментар
29.01.2020 00:07 Відповісти
Такое впечатление ,что для нашей власти сценарий пишут в Московии
показати весь коментар
28.01.2020 23:12 Відповісти
А где же еще? Судя по заявлениям. И действиям.
показати весь коментар
29.01.2020 09:58 Відповісти
😂😂😂😂😂😂😂ну а шо страна большая с сильной экономикой а вот слуг у неё на пальцах одной руки можно сосчитать . Давайте не скромничайте так набирай как можно больше сброда и зарплаты им по триста тыщ в месяц а ещё обязательно оздоровительные . Блин хочется на этот дурдом скинуть атомную бомбу
показати весь коментар
28.01.2020 23:13 Відповісти
Радника Сивухи виявилось замало, треба більше сепаратюг в РНБО.
показати весь коментар
28.01.2020 23:15 Відповісти
Інтернет-цензура ? Логічний крок для режиму,який в усьому наслідує східних вурдалаків.
показати весь коментар
28.01.2020 23:15 Відповісти
Народу все подобається. Того чого не показали по Г+Г для бидла не існує.
показати весь коментар
28.01.2020 23:16 Відповісти
С**а-Б***ь! А Порох, цей "проклятущий барига", як справлявся?
показати весь коментар
28.01.2020 23:18 Відповісти
Скоро всё зажмут,а потом будет революция но у же с погромами
показати весь коментар
28.01.2020 23:19 Відповісти
Ты выйдешь?
показати весь коментар
29.01.2020 00:07 Відповісти
,только надо определиться на погром или на революцию
показати весь коментар
29.01.2020 09:14 Відповісти
Могу. Даже с инструментом.
показати весь коментар
29.01.2020 10:00 Відповісти
Старый сепар и "кибербезопасность", как это совмещается?
показати весь коментар
28.01.2020 23:19 Відповісти
В голове вислюка и не такое соседствует. "Сказать правду - всеравно что плюнуть".
Потому и брешет.
показати весь коментар
29.01.2020 10:03 Відповісти
взломать можно всьо
самойє слабойє звєно кібєрбєзопасності - чєдавєк
больше людєй - уязвімєй кібєрбєзопасность
показати весь коментар
28.01.2020 23:24 Відповісти
...свєжо пітаніе...А в туалєт с трудом...
показати весь коментар
28.01.2020 23:30 Відповісти
- папа, а із чєго состоят облака?
- із сєрвєров. В основном, под линуксом
показати весь коментар
28.01.2020 23:30 Відповісти
Папа,что такое "аборт"?
Следует пространное обьяснение. Понял?
Нет. Тут написано "бьют аборт корабля".
показати весь коментар
29.01.2020 10:08 Відповісти
вже всі штатні місця заповнені кварталівцями, то шо ж, доводиться створювати нові. ))
показати весь коментар
28.01.2020 23:32 Відповісти
Чтобы отступать со своей же территории и не стрелять во врага надо увеличить штат СНБО?
показати весь коментар
28.01.2020 23:45 Відповісти
не весь квартал ещё и родственники пристроены на получение нахаляву от 200 до 500 тыщ гривен...
показати весь коментар
29.01.2020 00:55 Відповісти
А кибербезопасность по ЗЕ это глушить блогеров-патриотов и всех неудобных?
показати весь коментар
29.01.2020 01:11 Відповісти
На болшее соображалки не хватает.
показати весь коментар
29.01.2020 10:09 Відповісти
а может лучше их уменьшить раз в, эдак, 20, а оставшихся наделить умом?
показати весь коментар
29.01.2020 06:09 Відповісти
Может "а оставшихся заменить"?
показати весь коментар
29.01.2020 10:10 Відповісти
зелена шмаркля здійснює працевлаштування своого близького бидла на теплі місця
показати весь коментар
29.01.2020 08:33 Відповісти
Клован опять устраивает "своих". Алкаша Сивохи мало???
показати весь коментар
29.01.2020 08:51 Відповісти
Единственное,что они знают по кибербезопасности - надо выключить комп,чтоб током не убило,и взять на 1/2 ставки электика,щоб заизолировал.
показати весь коментар
29.01.2020 10:14 Відповісти
Кибербезопасность КВАРТАЛ 95