7527 відвідувачів онлайн
1 012 38

За минулий рік Україна отримала $2,5 мільярда прямих іноземних інвестицій, - НБУ

За минулий рік Україна отримала $2,5 мільярда прямих іноземних інвестицій, - НБУ

В Україні спостерігається позитивна тенденція до зростання інвестицій і скорочення відтоку дивідендів.

Про це під час брифінгу сказав заступник голови Національного банку Дмитро Сологуб, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Що стосується темпів зростання прямих іноземних інвестицій за підсумками року, вони становили 2,5 млрд дол.", - сказав Сологуб.

Він зазначив, що зараз в Україні спостерігається позитивна тенденція до інвестицій, яка простежується як у прирості прямих іноземних інвестицій, так і в скороченні відтоку дивідендів.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, 29 січня міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов повідомив, що для зменшення розриву з найближчими країнами-сусідами України необхідно в найближчі 5 років отримати 50 млрд доларів прямих іноземних інвестицій.

Топ коментарі
+4
https://images.cnscdn.com/images/b/4/c/7/b4c73733cc49033c2ee8111f230ca762/original.jpgДля успеха Украине необходимо $50 млрд прямых иностранных инвестиций в течение ближайших 5 лет. Источник: https://censor.net/n3172584
показати весь коментар
30.01.2020 15:51 Відповісти
+4
Забудь о Мальдивах. Не актуально. Человек один раз поехал за свой счет в отпуск, абсолютно прозрачно, какие у тебя претензии?? Ты что ли в отпуске не был за пять лет ни разу? Давай лучше поговорим про Оманского осла который уже сколько за 8месяцев отдыхал? А конкретно за Оман где он толи встречался с Сурьковым толи с офшорами для Бени мутил толи за свой счет толи не за свой... вот где простор для вспоминаний и обсуждений))
показати весь коментар
30.01.2020 15:58 Відповісти
+3
2,5 млрд доларів це для України майже ніщо. Мілованов говорить, що треба 50 млрд доларів, але йому такі гроші не дають.
показати весь коментар
30.01.2020 15:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
2,5 млрд доларів це для України майже ніщо. Мілованов говорить, що треба 50 млрд доларів, але йому такі гроші не дають.
показати весь коментар
30.01.2020 15:50 Відповісти
https://images.cnscdn.com/images/b/4/c/7/b4c73733cc49033c2ee8111f230ca762/original.jpgДля успеха Украине необходимо $50 млрд прямых иностранных инвестиций в течение ближайших 5 лет. Источник: https://censor.net/n3172584
показати весь коментар
30.01.2020 15:51 Відповісти
Разгоняешь инфу дебила? В Польше до вступления в ЕС до 2004 года ежегодные инвестиции не превышали 1,5-4 млрд евро. После вступления 10-17. ПИИ это не бумаги, это долгосрочные в активы предприятий.
показати весь коментар
30.01.2020 15:56 Відповісти
Нужно самим зарабатывать.
показати весь коментар
30.01.2020 15:54 Відповісти
Эти .5 млрд инвестицый это те деньги что коболев отсудил у газ прома
показати весь коментар
30.01.2020 15:55 Відповісти
2,5
показати весь коментар
30.01.2020 15:56 Відповісти
кстати да, больше ничего такого не попадалось. какой идиот вставит в ЗЕленое болото, откуда бородатая стырит в любой момент, а суд похвалит, скажет МаладЭц !
показати весь коментар
30.01.2020 15:58 Відповісти
тоже сразу про них подумал)))
а то саткудава б еще? ))))
показати весь коментар
30.01.2020 16:11 Відповісти
Звучит еще смешнее, если учесть что за 2019 заробитчане перевели в Украину 5,5 млрд. дол.
Эти 2.5 ярда "инвестиций", скорее всего спекулятивный капитал который завели для покупки ОВГЗ на внутреннем рынке. Естественно эти деньги зачли как "инвестиции", а займ как "внутренний". Фикция на фикции
показати весь коментар
30.01.2020 16:08 Відповісти
Майже всі ці "інвестиції" вкладені в так звану "зелену енергетику", і за ці "інвестиції", за рахунок втричі завищених тарифів, з українців поздирають три шкіри!
В сраку такі "інвестиції"!!
показати весь коментар
30.01.2020 16:12 Відповісти
"Что касается темпов роста прямых иностранных инвестиций по итогам года, они составили 2,5 млрд долл", - сказал Сологуб

Просте питання: а там є зростання? А скільки було позаминулого року? А скільки інвесторів залишили Україну???
показати весь коментар
30.01.2020 15:50 Відповісти
https://twitter.com/tZEinform/status/1222534741049692160 tZE inform Для успеха Украине необходимо $50 млрд прямых иностранных инвестиций..." Падение ПИИ (прямых иностранных инвевестиций) за 2019 - 27,%
показати весь коментар
30.01.2020 16:27 Відповісти
Фигня. Смех да и только. С такими деньгами , человеку даже руки не подадут на Мальдивах ))
показати весь коментар
30.01.2020 15:53 Відповісти
А на Омане?
показати весь коментар
30.01.2020 15:54 Відповісти
Тоже ))
показати весь коментар
30.01.2020 15:58 Відповісти
Забудь о Мальдивах. Не актуально. Человек один раз поехал за свой счет в отпуск, абсолютно прозрачно, какие у тебя претензии?? Ты что ли в отпуске не был за пять лет ни разу? Давай лучше поговорим про Оманского осла который уже сколько за 8месяцев отдыхал? А конкретно за Оман где он толи встречался с Сурьковым толи с офшорами для Бени мутил толи за свой счет толи не за свой... вот где простор для вспоминаний и обсуждений))
показати весь коментар
30.01.2020 15:58 Відповісти
прямых иностранных инвестиций ? ))))))) Интересно куда? Не попадалось, что бы какие нибудь иностранные компании вложили в 2019 деньги в украинские фирмы в сумме 80 млрд грн.
показати весь коментар
30.01.2020 15:54 Відповісти
На самом деле,инвестиций легко получить. - Поляки сами предлагали строить трассу- Балтика- Черноморск. Это и есть крупный инвестиционный ход. Ведь вдоль этой трассы можно построить сотни супермаркетов,гостиниц и стоянок. И все сдать в аренду или на откуп.
показати весь коментар
30.01.2020 15:58 Відповісти
Та понял, ты тот эксперт, который за 15 минут объяснит как из Украины за год сделать Швейцарию, но сам занят, у таксистов много работы.
показати весь коментар
30.01.2020 16:12 Відповісти
Ли Кван Ю тоже ничего не усложнял. Просто спросил,на чем можно заработать в маленькой стране и без промышленности.
показати весь коментар
30.01.2020 16:15 Відповісти
Почему тогда доллар растет?
показати весь коментар
30.01.2020 15:55 Відповісти
Цікаво розглянути було б структуру цих прямих інвестицій, а не гамузом. Якщо це гроші від поширення облігацій, то в сраку такі "інвестиції". Це інвестиції лише для таких шахраїв-банкірів, як сумнозвісний Фурса, який постійно ошивається на Цензорі.
показати весь коментар
30.01.2020 15:56 Відповісти
ПИИ априори это не облигации, а контроль над предприятиями, оборудование или технологии.
показати весь коментар
30.01.2020 15:59 Відповісти
Эти "инвестиции" деньги украинских предприятий которые сбежали в оффшоры от налогов.

За минулий рік Україна отримала $2,5 мільярда прямих іноземних інвестицій, - НБУ - Цензор.НЕТ 4166
показати весь коментар
30.01.2020 16:00 Відповісти
И это при том, что не было инвестиционной няни!
Щас Зеля и Мылофанов наберут Фрёкен Боков и понеслась....
показати весь коментар
30.01.2020 15:59 Відповісти
Не надо никого набирать. Няня уже готова, зовут Беня, вот только лохов с сотнями миллионов бегущих сюда не видно почему то....
показати весь коментар
30.01.2020 16:06 Відповісти
Свежо питанийо, да с трудом..
показати весь коментар
30.01.2020 16:05 Відповісти
а чего ж тогда вцепились в МВФ...
показати весь коментар
30.01.2020 16:13 Відповісти
Як заявив в ефірі телеканалу "Прямий" політичний експерт Андрій Смолій, "досі наша країна, що стосується реформ та інвестицій, працює за рахунок того запасу міцності, який був накопичений під час президентства Порошенка. Те, що ми бачимо зараз, на жаль, більше профанація реформ, ніж якісь реформи". - https://prm.ua/nasha-*******-dosi-pratsyuye-na-zapasi-mitsnosti-nakopichenomu-za-chasiv-poroshena-smoliy/
показати весь коментар
30.01.2020 16:17 Відповісти
Какие нах 2,5 млд инвестиций? Мы все Бене 2 млд дол. должны за нациоанлизированный Приватбанк. И поверьте, шмаркля их Бене вернет с нашего кармана
показати весь коментар
30.01.2020 16:19 Відповісти
Где они? На что пошли?
показати весь коментар
30.01.2020 16:20 Відповісти
П'ятий президент України, лідер "Європейської Солідарності" Петро Порошенко у Брюсселі зустрівся з директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою. Про це Порошенко повідомив у https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/vb.474409562693441/519982051976851/?type=2&theater Facebook .
"Ще одна важлива зустріч у Брюсселі - коротке, але дуже змістовне обговорення з директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою позицій щодо програми МВФ. Ми говорили про те, які реформи треба зберегти і продовжити. Про те, що не можна допустити згортання демократичних процесів та реформування економіки, які були започатковані протягом останніх п'яти років", - написав Порошенко.
показати весь коментар
30.01.2020 16:21 Відповісти
че он туда ездит,
он что гос чиновник?
кто его посылает?

катается за свой счет-надувает щеки.

крал у солдат *****

ахахаха
показати весь коментар
30.01.2020 17:44 Відповісти
а що, ти можеш заборонити? Ну, спробуй!
показати весь коментар
30.01.2020 18:48 Відповісти
А маленькая Беларусь получила только за январь - сентябрь 2019 г. в реальный сектор экономики (кроме банков) 7,1 млрд. долларов США инвестиций. Причем поступление прямых иностранных инвестиций составило 5,2 млрд. долларов США, или 73,6 процента от всех поступивших иностранных инвестиций.
показати весь коментар
30.01.2020 16:22 Відповісти
ОГВЗ это инвестиции уже?
показати весь коментар
30.01.2020 16:28 Відповісти
За прошлый год Украина получила $2,5 миллиарда прямых иностранных инвестиций, - НБУ



так куды пошли инвестицыи енти??

пошли на покупку овгз под 18% годовых+20% за счет падения курса
итого бизнисмены ынвесторы заработали за год 3,2 $ млрд -
получили обратно чистую прибыль.

какой толк от ентаго украине?

никакого.
да и понятно откудава инвестицыи - укр чиновники взяли укрбабки , загнали на кипр типа за лекарства, и прочую муть, потом пригнали обратно в виде инвестиций, лекарствов нету год, сидят ждут проценты.
получили вывели обратно и нету инвестиций.
и в ентом году по новой то же самое

ахаха
показати весь коментар
30.01.2020 17:42 Відповісти