9361 відвідувач онлайн
3 347 22

Мінінфраструктури та "Укрзалізниця" ведуть переговори про закупівлю партії американських локомотивів, - Зеленський

Україна зацікавлена ​​в посиленні розвитку залізничної галузі країни спільно з Америкою.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з держсекретарем США Майком Помпео.

"Упевнений, що 2020 стане роком, в якому ми збільшимо інвестиційне співробітництво між Україною та США. Ми зацікавлені разом з американською стороною посилити розвиток залізничної галузі в Україні", - зазначив Зеленський.

За його словами, Міністерство інфраструктури України та "Укрзалізниця" вже ведуть переговори про закупівлю нової партії локомотивів американського виробництва.

"Також розраховуємо, що США зможуть усунути торговельні обмеження, а саме: захисні мита на імпорт сталі в розмірі 25%", - додав глава держави.

Топ коментарі
+4
В переводе означает: американцы наладят сбыт локомотивов, а мы останемся должны...
показати весь коментар
31.01.2020 12:30 Відповісти
+2
Та ти шо! Невже з самим General Motors домовляються? Оце так прорив діджіталізації, оуе так ЗЄперемога. А два роки тому ніхто про це й не знав.
показати весь коментар
31.01.2020 12:29 Відповісти
+2
Было путешествие из Днепра в Одессу на второй полке в купе . Иногда , на "прямой" думал , что меня выкинет центробежная сила из окна .
показати весь коментар
31.01.2020 12:30 Відповісти

Завантаження...