9499 відвідувачів онлайн
3 276 22

Мінінфраструктури та "Укрзалізниця" ведуть переговори про закупівлю партії американських локомотивів, - Зеленський

Мінінфраструктури та "Укрзалізниця" ведуть переговори про закупівлю партії американських локомотивів, - Зеленський

Україна зацікавлена ​​в посиленні розвитку залізничної галузі країни спільно з Америкою.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з держсекретарем США Майком Помпео.

"Упевнений, що 2020 стане роком, в якому ми збільшимо інвестиційне співробітництво між Україною та США. Ми зацікавлені разом з американською стороною посилити розвиток залізничної галузі в Україні", - зазначив Зеленський.

За його словами, Міністерство інфраструктури України та "Укрзалізниця" вже ведуть переговори про закупівлю нової партії локомотивів американського виробництва.

"Також розраховуємо, що США зможуть усунути торговельні обмеження, а саме: захисні мита на імпорт сталі в розмірі 25%", - додав глава держави.

Топ коментарі
+4
В переводе означает: американцы наладят сбыт локомотивов, а мы останемся должны...
показати весь коментар
31.01.2020 12:30 Відповісти
+2
Та ти шо! Невже з самим General Motors домовляються? Оце так прорив діджіталізації, оуе так ЗЄперемога. А два роки тому ніхто про це й не знав.
показати весь коментар
31.01.2020 12:29 Відповісти
+2
Было путешествие из Днепра в Одессу на второй полке в купе . Иногда , на "прямой" думал , что меня выкинет центробежная сила из окна .
показати весь коментар
31.01.2020 12:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та ти шо! Невже з самим General Motors домовляються? Оце так прорив діджіталізації, оуе так ЗЄперемога. А два роки тому ніхто про це й не знав.
показати весь коментар
31.01.2020 12:29 Відповісти
Локомотивы можно и американские, а вагоны у нас прекрасные строят. Дайте своим людям заказы и работу.
показати весь коментар
31.01.2020 12:39 Відповісти
Было путешествие из Днепра в Одессу на второй полке в купе . Иногда , на "прямой" думал , что меня выкинет центробежная сила из окна .
показати весь коментар
31.01.2020 12:30 Відповісти
Ничего, новые локомотивы по старым рельсам будут ездить намного быстрее и центробежная сила тогда уж наверняка возьмёт верх.
показати весь коментар
31.01.2020 12:42 Відповісти
показати весь коментар
31.01.2020 12:43 Відповісти
В переводе означает: американцы наладят сбыт локомотивов, а мы останемся должны...
показати весь коментар
31.01.2020 12:30 Відповісти
Им б/у машин и военных катеров мало
показати весь коментар
31.01.2020 12:50 Відповісти
Да, военных катеров мало. И вообще любое импортное военное вооружение не помашет воюющей стране.
показати весь коментар
31.01.2020 12:55 Відповісти
Там изначально было оговорено не просто покупать, а разбить на несколько партий, и в каждой следующей увеличивать долю их сборки в Украине, доведя ее в итоге до 40% (по-моему так)
показати весь коментар
31.01.2020 16:46 Відповісти
А як щодо інфраструктури електрозабезпечення? Внаслідок негоди по Сумській області пошкоджено 95 ЛЕП високої напруги (10-110 кВ). Якось воно дивно. Щоб така масовість... А коли подивишся на гілля, якими позаростали ці ЛЕП, всі питання відпадають. Про розподільчі ЛЕП 380 В, годі говорити. Чи не хоче Мінінфраструктури зобов'язати власників земельних ділянок видалити дерева з охоронних зон комунікацій інфраструктури?
показати весь коментар
31.01.2020 12:31 Відповісти
А чем занимается Ахметов? Или он только бабло считает и замки скупает за бугром? Ни новых проводов ни обслуживания старых компания Ахметова не занимается. Только когда уже оборвется от даже не большого ветра то приезжают и скручивают старые куски, до следующего не большого ветра.
показати весь коментар
31.01.2020 12:53 Відповісти
Власник, особливо ефективний, на експлуатацію забив. Вони, як і всі лібертаріанці, бізнесом вважають мухлювання з грошима. Все решта для них - баласт, якого слід позбавлятися.
показати весь коментар
31.01.2020 13:51 Відповісти
А робити свої локомотиви у Оманського не вистачає розуму? Нахвалявся ж створювати робочі місця щоб заробітчани повертались до України. Тріпло зелене.
показати весь коментар
31.01.2020 12:37 Відповісти
А много до Оманського сделали локомотивов? Или может напомнишь кто ето все начал? А во вторых я уже убедился что наши криворукие *специалисты* них*я не смогут сделать, только деньги разворуют и не будет ни того ни другого. Пускай в Польше клубнику собирают и на ********* цемент месят
показати весь коментар
31.01.2020 12:49 Відповісти
И на чем убедился? Страна только и выживает на эксплуатации того, что создали ранее наши "криворукие" специалисты.
показати весь коментар
31.01.2020 13:56 Відповісти
Я вот одного не понимаю. Укрзализныцю готовятся продать в частные руки или уже продали. Так зачем же за государственный счет локомотивы для нее закупать? Или ето делается чтобы Ахметов или другая тварь которая за бесценок купит укрзализныцю, чтобы не тратились и дальше покупали королевские замки за бугром.
показати весь коментар
31.01.2020 12:47 Відповісти
Чиновники хотят сегодня и много, пока при власти. На любой покупке за бугром быстрее и легче получать откаты и спрятать их. А налаживать свое производство долго и нужно вкладывать деньги.
показати весь коментар
31.01.2020 14:09 Відповісти
Вот так (https://www.youtube.com/watch?v=lxXW_-bErq0 ссылка )
показати весь коментар
31.01.2020 12:56 Відповісти
******-чух-чух, ******-чух-чух, ******-чух-чух, ******-чух-чух!
показати весь коментар
31.01.2020 13:20 Відповісти
А что нельзя развивать на Украине собственное производство локомотивов,поддерживая собственного производителя,закупая его продукцию? Зеленский продолжает линию Порошенко по покупке локомотивов Дженерал Электрик-комрадорский капитализм!
показати весь коментар
31.01.2020 13:41 Відповісти
Ты уже готов предложить образец для сертификации?
показати весь коментар
31.01.2020 13:54 Відповісти
А почему казахи сертифицировались, а не везли из штатов готовое?
показати весь коментар
31.01.2020 14:11 Відповісти