4767 відвідувачів онлайн
4 359 21

Чоловік у Тернополі підпалив торговий кіоск із продавцем всередині, - поліція

Чоловік у Тернополі підпалив торговий кіоск із продавцем всередині, - поліція

У Тернополі 41-річний чоловік підпалив торговий кіоск із продавцем всередині.

Як інформує Цензор.НЕТ, про те повідомляє відділ комунікації поліції в Тернопільській області.

"30 січня близько дев’ятої години до чергової частини Тернопільського відділу поліції надійшло повідомлення від рятувальників, про те, що на вулиці Симона Петлюри в обласному центрі горить кіоск.

Виїхавши на місце події, поліцейські встановили, підпал вчинив чоловік, котрий напередодні мав конфлікт із власницею торгової ятки. За словами жінки, зловмисник погрожував, але всерйоз його слів ніхто не сприйняв", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на момент підпалу в кіоску перебувала продавчиня. Вона помітила чоловіка з пляшкою, але не думала, що в ємності бензин. Зловмисник же, обливши ятку, підпалив її. На щастя, ніхто не постраждав. 

41-річний палій у скоєному зізнався. У минулому він уже мав проблеми із законом.

Відомості за цим фактом внесено до ЄРДР і кваліфіковано за частиною 2 статті 194 ККУ. За умисне пошкодження майна шляхом підпалу зловмисникові загрожує позбавлення волі на строк від трьох до п'ятнадцяти років.

Топ коментарі
+8
ему 42-й год и он не лох
показати весь коментар
31.01.2020 14:42 Відповісти
+7
а улицы должны быть заасфальтированы и хорошо освещены !
показати весь коментар
31.01.2020 14:51 Відповісти
+3
Молодчина!
Эта срань торгует хз чем и крышуется ментами и местными властями.
Киосков вообще не должно быть на улицах городов.
показати весь коментар
31.01.2020 14:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ему 42-й год и он не лох
показати весь коментар
31.01.2020 14:42 Відповісти
Кому?Продавцу или покупателю?Или то так, лишь бы сказать?
показати весь коментар
31.01.2020 14:43 Відповісти
В статье два раза написано, что поджигателю 41 год.
показати весь коментар
31.01.2020 14:47 Відповісти
В оригинале было "Мне 42, и я не лох", а тут только 41 как бы.
показати весь коментар
31.01.2020 15:30 Відповісти
Есть куда расти, значит.
показати весь коментар
01.02.2020 16:45 Відповісти
Гы-гы-гы.
показати весь коментар
31.01.2020 14:43 Відповісти
Молодчина!
Эта срань торгует хз чем и крышуется ментами и местными властями.
Киосков вообще не должно быть на улицах городов.
показати весь коментар
31.01.2020 14:48 Відповісти
а улицы должны быть заасфальтированы и хорошо освещены !
показати весь коментар
31.01.2020 14:51 Відповісти
Правильно. А че она не продала водку и сиги под запись
показати весь коментар
31.01.2020 14:50 Відповісти
патамуша эпоха бедности закончилась
показати весь коментар
31.01.2020 14:51 Відповісти
Нельзя ссорится с клиентами.
показати весь коментар
31.01.2020 14:52 Відповісти
а в питере сёдня сварщик скк https://www.youtube.com/watch?v=v_i-xtrE-uY обрушил )) красиво пошёл!
показати весь коментар
31.01.2020 14:55 Відповісти
турчинов...
показати весь коментар
31.01.2020 15:01 Відповісти
яценюк.....
показати весь коментар
31.01.2020 15:02 Відповісти
Удвох.
показати весь коментар
31.01.2020 19:10 Відповісти
Ну ладно, раз такое дело - зорян и шкиряк.
показати весь коментар
01.02.2020 17:49 Відповісти
подогрел....
показати весь коментар
31.01.2020 15:00 Відповісти
поджог совершил мужчина, у которого накануне был конфликт с владелицей торговый ларек. как вас зовут, очень приятно торговый ларек.
показати весь коментар
31.01.2020 15:04 Відповісти
одно из 2, или белка, или подумал что в ларьке эпицентр вируса.
показати весь коментар
31.01.2020 15:05 Відповісти
Только один ларек? А остальные? А машины на газоне?
показати весь коментар
31.01.2020 15:14 Відповісти
такое на росии ЗАВСЕГДА было еще в 1992 году !!! я от таких СВОДОК ахреневал !!! тут без жертв , а там ЖЕРТВЫ были ВСЕГДА !!! накрутит проволоки где вешают замок , 3х литровую банку пинает в ОКОШКО и зажигалкой !!!
показати весь коментар
31.01.2020 15:35 Відповісти