11990 відвідувачів онлайн
7 293 59

Кудерчук стверджує, що не забороняла покази фільмів "Червоний" і "Петлюра"

Кудерчук стверджує, що не забороняла покази фільмів "Червоний" і "Петлюра"

Нова очільниця Держкіно Марина Кудерчук спростовує звинувачення в причетності до скасування показів фільмів "Червоний" і "Петлюра" в Запоріжжі.

Про це вона заявила в коментарі "Радіо Свобода", інформує Цензор.НЕТ.

"Стрічку "Червоний" ми двічі пускали в прокат. А в перший день виходу "Петлюри" фасад кінотеатру облили червоною фарбою. Ми звернулись до Держкіно, поліції та СБУ. Фільму не було тільки того дня, в день показу, але потім був. Були дні, коли у залі сиділа якась бабуся і чотири правоохоронці, які слідкували, щоб не було провокацій. А пізніше ми окремо домовлялися з режисером, щоб показати "Таємний щоденник Симона Петлюри" на одне з державних свят", – пояснила Кудерчук.

За словами нової очільниці Держкіно, на посаді директора кіноконцертного залу імені О.Довженка вона приділяла велику увагу показу українських стрічок.

"У кінотеатрі ми організовували покази навіть тих українських фільмів, які не були в широкому прокаті. Наприклад, про жінок АТО. До нас часто зверталися і просили показати авторські українські фільми. Крім того, допрем’єрні покази українських фільмів ми могли проводити безкоштовно. Стільки українських фільмів у Запоріжжі, як за останні роки, ніколи не було. Мені за свою роботу не соромно", - сказала Кудерчук.

Фото з майбутнім президентом Володимиром Зеленським, що викликали резонанс у соцмережах, за словами чиновниці, було зроблено в 2018 році під час офіційної презентації кінофільму "Я, ти, він, вона" в Запоріжжі.

"Ми організовували презентацію і, так, сфотографувалися. На заходах кіно ми спілкуємося з різними людьми, можливо, фотографуємося. Це нормально", - сказала Кудерчук.

Кудерчук стверджує, що не забороняла покази фільмів Червоний і Петлюра 01
Кудерчук стверджує, що не забороняла покази фільмів Червоний і Петлюра 02

Топ коментарі
+27
Кудерчук утверждает, что не запрещала показы фильмов "Червоний" и "Петлюра" - Цензор.НЕТ 5717
показати весь коментар
01.02.2020 19:42 Відповісти
+24
Как запахло жаренным - Я не я и хата не моя.
показати весь коментар
01.02.2020 19:34 Відповісти
+20
Зеленые каждый день десять раз на дню брешут. Ну и что теперь? Опровержения за ним не успевают. Когда появляется опровержение - народ уже очередной брехней занят. А ведь было время, когда целый месяц обсуждали вранье Лещенко о квартире.
показати весь коментар
01.02.2020 19:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Как запахло жаренным - Я не я и хата не моя.
показати весь коментар
01.02.2020 19:34 Відповісти
будемо очікувати документальних спростувань її брехні. Якщо вона бреше - то документи знайдуться.
показати весь коментар
01.02.2020 19:49 Відповісти
Зеленые каждый день десять раз на дню брешут. Ну и что теперь? Опровержения за ним не успевают. Когда появляется опровержение - народ уже очередной брехней занят. А ведь было время, когда целый месяц обсуждали вранье Лещенко о квартире.
показати весь коментар
01.02.2020 19:53 Відповісти
Все-одно: кожну брехню зебільного чиновника, брехливого змі чи нардепа потрібно спростовувати.
Хоча, ти правий в іншому: вірять цій брехні, суки... І навіть тут - серуть чухню про "вбивства брата Михайла", про "панамські офшори" про "збагатився у 83 рази"..., тощо.
показати весь коментар
01.02.2020 19:59 Відповісти
У рядовых зебилов память короткая. Эти фейки пишут тут служивые, ольгинские или федоровские. А им все-равно чихать на правду, Они на службе. Но вы правы в том, что все-равно находить документы их вранья нужно.
показати весь коментар
01.02.2020 20:05 Відповісти
Та шо там, с таким ником, ясен пень, что ты из лагеря в Мордве.
показати весь коментар
01.02.2020 21:06 Відповісти
"я тебе, конечно, верю
я и сам всё это видел" (с)
показати весь коментар
01.02.2020 19:35 Відповісти
Шо это за шмара? Шо она делала Ослу Оманскому шо оно так пристроило эту типилку?
показати весь коментар
01.02.2020 19:37 Відповісти
новиє ліца виглядають ще гірше, ніж старі дупи з дупоблоку
показати весь коментар
01.02.2020 19:40 Відповісти
Бува дівчина Гончарука.
показати весь коментар
01.02.2020 19:49 Відповісти
гнойчарук по мальчикам ...
показати весь коментар
01.02.2020 19:54 Відповісти
Він "бі"
показати весь коментар
01.02.2020 20:03 Відповісти
його "бі"
показати весь коментар
01.02.2020 20:33 Відповісти
бреше пика зєлєпупська.
показати весь коментар
01.02.2020 19:40 Відповісти
Я не я и зеленая корова тоже не моя У зебилов сегодня день откровений, кто на дурку канает, кто в отказ идет.
показати весь коментар
01.02.2020 19:40 Відповісти
Вони там, що дійсно вважають, що: «Врут всє-всє !»?
показати весь коментар
01.02.2020 19:40 Відповісти
По себе родимых людей меряют.
показати весь коментар
01.02.2020 20:01 Відповісти
В какой еще стране кроме Украины и параши есть такая структура "Госкино"? Если такая контора есть в США - Голливуде пойду в церковь каяться в своих заблуждениях
Кудерчук утверждает, что не запрещала показы фильмов "Червоний" и "Петлюра" - Цензор.НЕТ 2528
показати весь коментар
01.02.2020 19:41 Відповісти
хтось дасть посилання на фільм "Донбас"..? дяки..а то "Червоний" довелось з кацапського торренту качати..як не дивно, але там легше знайти наші фільми..а ще мільйон кацапських..не дивно, що інформаційну війну програваймо..давно казав, що знакові українські фільми повинні бути у вільному доступі..ще й у перекладі англійською та кацапською..невже важко та дорого це організувати..?
показати весь коментар
01.02.2020 19:42 Відповісти
Торентом з Толоки скачайте,та й дивіться (поки не прикрили).
показати весь коментар
01.02.2020 20:10 Відповісти
ще існує..? там навигадували 10000 якихось незрозумілих правил..я про вільний доступ..
показати весь коментар
01.02.2020 20:14 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=Ps4upLeyTaU "Донбас" Сергія Лозниці
показати весь коментар
01.02.2020 20:38 Відповісти
нарешті..дяки..
показати весь коментар
01.02.2020 20:40 Відповісти
там іще "Атлантида" М. Васяновича на підході - про те, що буде опісля
показати весь коментар
01.02.2020 23:04 Відповісти
Донбасс в Ютубе есть
показати весь коментар
01.02.2020 20:27 Відповісти
шукав..тільки ролики..спробую ще..
показати весь коментар
01.02.2020 20:29 Відповісти
Я его там смотрел - только звук слабоват
показати весь коментар
02.02.2020 00:06 Відповісти
Кудерчук утверждает, что не запрещала показы фильмов "Червоний" и "Петлюра" - Цензор.НЕТ 5717
показати весь коментар
01.02.2020 19:42 Відповісти
гратись з бидлом в демократію не можна; але впроваджувати її - потрібно, і нагально необхідно.
показати весь коментар
01.02.2020 20:25 Відповісти
так порох - демократ..!?
показати весь коментар
01.02.2020 20:25 Відповісти
я розумію ваше здивування.
показати весь коментар
01.02.2020 20:32 Відповісти
А я от теж розумію тих хто голосував за Зеленського.
Але не розумію тих, хто голосував проти Порошенка.
показати весь коментар
01.02.2020 21:04 Відповісти
Шо ж лысый до сих пор не при должности..!? Никак Зеля его в премьеры готовит..!?
показати весь коментар
01.02.2020 19:43 Відповісти
презираю всё, связанное с зеленой помойкой... предвкушаю ваш вопрос, мол, а Украина? А шо Украина... криворожская труппа к Украине - как ослиное говно на побережье Омана...
показати весь коментар
01.02.2020 19:46 Відповісти
брешет
как все Слуги народа
показати весь коментар
01.02.2020 19:54 Відповісти
Кадровик Украины гражданин Израиля Коломойский укомплектовал ближний круг своего кодлана -Зеленский, Аваков, Богдан,Баканов, Гончарук, Хомчак, Ткаченко, Рябошапка. Комплектует круг следующий: Марина Кудерчук имеет отношение к бизнес орбите Игоря Коломойского.
показати весь коментар
01.02.2020 19:56 Відповісти
Не виновата я, воскликнула Марина Кудерчук.
показати весь коментар
01.02.2020 19:57 Відповісти
Какая разница. Все равно эту хрень никто не смотрит, смотрят только мстителей, людей икс, ужастики-мужастики.
показати весь коментар
01.02.2020 19:58 Відповісти
я знову ж, в 3348-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і його адепти бувші ригіАнали і 95 кагал!
показати весь коментар
01.02.2020 20:17 Відповісти
"Кагал" это антисемитское слово.
показати весь коментар
01.02.2020 22:40 Відповісти
Бреше, ако собака, для неї Україна, це таке зелене корито з ковбасою.
показати весь коментар
01.02.2020 20:20 Відповісти
Насправді ж річ не в обмеженій дамочці,зв'язок якої з українською культурою й кінематографом-лише в керуванні деякий час кінотеатром .А в тому ХТО, і з якою метою поставив її керувати розподілом державних коштів на фільми.
показати весь коментар
01.02.2020 20:22 Відповісти
11.80
показати весь коментар
01.02.2020 20:26 Відповісти
чего енто, время на твоих часах?
показати весь коментар
01.02.2020 20:38 Відповісти
О, тут еще одна кремлевско-зеленодрочерная подстилка пишет, что эта шмара молодец- утерла нос порохоботом. Ну про **... комментатора даже писать не буду, это полное отсутствие мозгов, а вот хочу спросить- чем же она утерла? Своим мощным интеллектом?)))))) про неземну красоту даже не говорю, или очередным зашкваром зеленожопых, которые хабалку из кЫно театра поставили рулить всем кинематографом страны?)))))) Скоро упоротые и сильно ущербные зеленогнойные будут радоваться уборщице бабе клаве во главе правительства. Ну а че, кухарки тоже могут управлять государством. Так что- собачку на продажу и вперед спонсироват полный сюр урордливых слуг и бабломойского.
показати весь коментар
01.02.2020 20:57 Відповісти
Сьогодні дивилися "наші котики". Дуже рекомендую подивитись - нереально смішне і кацапофобське кіно. боюсь, що слуги кремля швидко приберуть з прокату картину аби не дратувати своїх кремлівських карманичів.
показати весь коментар
01.02.2020 21:17 Відповісти
https://twitter.com/Siania_

https://twitter.com/Siania_ Краля https://twitter.com/Siania_ @Siania_ https://twitter.com/Siania_/status/1223703446748090375 56 мин

Сходила на котиків і вам раджу!
Я сміялася!
показати весь коментар
01.02.2020 23:20 Відповісти
Єдине, що Вазеліну та "слугам" вдається, це тримати курс "Ні дня без скандалу". От це дійсно стабільність. Стабільно, швидко і невпинно на дно...
показати весь коментар
01.02.2020 21:47 Відповісти
Ну слово зебилов и крартала - кремень!
Ни разу себя не скомпрометировали!
показати весь коментар
01.02.2020 22:25 Відповісти