6574 відвідувача онлайн
14 564 309

Влада готова до критики, якщо це не образи, - Єрмак

Влада визнає, що припускається помилок, бо без них не можна провести глобальні зміни в країні. Вона готова прислухатися до критики, якщо та звучить у цивілізованій формі.

Про це помічник президента України Володимира Зеленського Андрій Єрмак сказав в інтерв'ю ютуб-каналу "KRYM - критичне мислення", інформує Цензор.НЕТ.

"Ми вирішили змінювати все і відразу, це дуже складно. Безумовно, це не може відбуватися без помилок, їх багато, але є щире бажання змінювати, рухатися вперед, робити ці реформи", - сказав він.

Єрмак зазначив, що якісь процеси і зміни відбуваються з помилками, але ці помилки виправляються.

"Не все можна сьогодні взяти з чистого аркуша і одночасно виправити. Так, ухвалювалися рішення (у Верховній Раді. - Ред.), які не відповідають тому, що було записано в програмі партії ("Слуга народу". - Ред.). Є помилки, і ми не приховуємо цього", - зазначив він.

Помічник Зеленського підкреслив, що якщо сьогодні лунає критика, саме критика, а не образи, які не можуть існувати в цивілізованому суспільстві, то "ми бачимо, прислухаємося, і ми готові сьогодні виправляти це".

Топ коментарі
+95
Х...ня какая-то, т.е. Педро поносить последними словами было можно, а Зебила нет? Не, зебилы, так оно не работает, тут не Раисса, идите ...
показати весь коментар
01.02.2020 23:05 Відповісти
+73
Власть готова к критике, если это не оскорбления, - Ермак - Цензор.НЕТ 5261
показати весь коментар
01.02.2020 23:04 Відповісти
+65
Власть готова к критике, если это не оскорбления, - Ермак - Цензор.НЕТ 1666
показати весь коментар
01.02.2020 23:03 Відповісти

Завантаження...