9934 відвідувача онлайн

Анкара надасть Києву $36 млн військової допомоги

Анкара надасть Києву $36 млн військової допомоги

Туреччина надасть Україні $36 млн допомоги. На цю суму наша країна зможе купити у Туреччині товари військового та подвійного призначення.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресслужбу глави держави.

Виділення допомоги обумовлено в спільній заяві за результатами восьмого засідання Стратегічної ради високого рівня, яке підписали Зеленський і Ердоган.

"Документами передбачається виділення турецькою стороною для потреб Збройних сил України 200 млн турецьких лір (близько $36 млн) для придбання турецьких товарів військового та подвійного призначення", - сказано в повідомленні.

Також, як повідомив Володимир Зеленський, за результатами сьомого засідання комісії з питань оборонно-промислового співробітництва було визначено пріоритетні напрямки в цій перспективній сфері.

"Сьогодні прийнято важливу угоду про військово-фінансове співробітництво, за яким українське військо отримає фінансову допомогу від турецьких партнерів. Ми щиро вдячні за це", - сказав Зеленський.

Топ коментарі
+10
Дуже добре.
Хоч щось.
показати весь коментар
03.02.2020 21:09 Відповісти
+5
Не густо, але побільше ніж Євросовок.
показати весь коментар
03.02.2020 21:10 Відповісти
+4
Дякуємо турецькому народу за підтримку України у важкий для нас час!
показати весь коментар
03.02.2020 21:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дуже добре.
Хоч щось.
показати весь коментар
03.02.2020 21:09 Відповісти
Интересно, чего Эрдоган хочет в замен. Не думаю что турки просто так деньги будут раздавать.
показати весь коментар
03.02.2020 21:16 Відповісти
хотя могу предположить, что турки чуют скорый дерибан под патронатом слуг (приватизации, продажи земли, тендеры...). Так сказать, занимают первые ряды
показати весь коментар
03.02.2020 21:24 Відповісти
СПАСИБО!!
показати весь коментар
03.02.2020 21:38 Відповісти
Ну так четко ж написано: На эту сумму наша страна сможет купить у Турции товары военного и двойного назначения Источник: https://censor.net/n3173538
показати весь коментар
04.02.2020 07:55 Відповісти
https://censor.net/user/442192 У вас и у Турции общий враг .
показати весь коментар
04.02.2020 08:29 Відповісти
Не густо, але побільше ніж Євросовок.
показати весь коментар
03.02.2020 21:10 Відповісти
Эта помощь тоже норм
Анкара предоставит Киеву $36 млн военной помощи - Цензор.НЕТ 7699
показати весь коментар
03.02.2020 22:14 Відповісти
это финансовая помощь за то, что бы религиозные школы Гюлена в Украине прикрыть..
в принципе, это нормальная сделка..
показати весь коментар
03.02.2020 21:11 Відповісти
турки помогают отбиваться от "братов" по вере

ктоб мог подумать 7 лет назад
... мерзкая росия
показати весь коментар
03.02.2020 21:12 Відповісти
Отделаюсь "Слава Украине" и будя с них! Справедливо подумал Эрдоган. Футболисты дороже стоят. Радует,что нужно на эти деньги приобрести турецкие товары военного и двойного назначения- хоть не съедят эту "заморскую-баклажанную".
показати весь коментар
03.02.2020 21:16 Відповісти
Скоро помідори хтось буде топтати, та чавити.
показати весь коментар
03.02.2020 21:21 Відповісти
ЗЕленому министру обороны на зарплату хватит.

А ВСУ деньги больше не нужны. Отступать можно и без денег. В крайнем случае собак продадут.
показати весь коментар
03.02.2020 21:22 Відповісти
Можно просто продать всех порохоботов Эрдогану в гарем . И дёшево и на Востоке такие жесты ценят . Отполируют Эрдогану все до блеска так что зад у него будет сиять как полумесяц над Стамбулом
показати весь коментар
03.02.2020 21:32 Відповісти
Продавалка не поломается, нищеброд дырявый?

Собаку сначала найди, чтобы коммуналку оплатить.
показати весь коментар
03.02.2020 23:12 Відповісти
Негусто. Можно закупить на эти деньги средства связи допустим или тепловизоры
показати весь коментар
03.02.2020 21:23 Відповісти
а куплять турецькі безпілотники, в кращому випадку.
показати весь коментар
03.02.2020 21:24 Відповісти
Их уже закупили .За наши притом деньги .Петя и сэлфи с ними делал даже и по каналам своим крутил ролики. Осталось спросить Петю , Петя а где они сейчас ? Почему мы их не видим ни в бою , ни на учениях ?
показати весь коментар
03.02.2020 21:36 Відповісти
дурак, чи як?
Ти що, воюєш на передовій?
показати весь коментар
03.02.2020 22:14 Відповісти
нє.. на передовій один ти сидиш і родіну спасаєш
показати весь коментар
03.02.2020 22:32 Відповісти
Не.
Вы, уставшие от войны перед телеками, в перерывах от уклонения от гражданских обязанностей Родину защищали.
показати весь коментар
03.02.2020 23:13 Відповісти
Пресслужба Зеленського (Мендель) "підірвалась" з написанням імені президента Туреччини. Як свідчать історики, за товариша Сталіна за такі ляпи в центральних газетах можна запросто було отримати "п'ятірку" таборів.
https://patrioty.org.ua/zhaby/mendel-znov-rulyt-pressluzhba-zelenskoho-pidirvalas-z-napysanniam-imeni-prezydenta-turechchyny-314117.html
показати весь коментар
03.02.2020 21:26 Відповісти
Голосування: зроблено ботами для ботів) Ні, дякую
показати весь коментар
03.02.2020 21:33 Відповісти
а хто такі боти???
показати весь коментар
03.02.2020 22:51 Відповісти
спасибо Турция
показати весь коментар
03.02.2020 21:27 Відповісти
А взамен чего? Землицы украинской прикупить да побольше, да подешевле?
показати весь коментар
03.02.2020 21:28 Відповісти
Что-то методичка у вас одна, одну и ту же хрень постите
показати весь коментар
03.02.2020 21:40 Відповісти
ага на 36млн как раз купишь пару га где нибудь под одессой, если повезет.
показати весь коментар
03.02.2020 23:18 Відповісти
Спасибо таркам за реальную помощь. Лишь бы Аваков на всю сумму не закупил рюкзавоф и мерседесов для полицаев
показати весь коментар
03.02.2020 21:30 Відповісти
Вы все задрали, Украина в состоянии производить ВСЕ, главное чтобы на это ВОЛЯ президента, ВР и Кабинета Министров. А воли НЕТ!!!
Маємо те,що маємо.
Бюджет розкрадають і ніхто за це не відповідає. АУТ, ФСЕ, ПІСЕЦЬ, ДНО.
показати весь коментар
03.02.2020 21:47 Відповісти
Анкара предоставит Киеву $36 млн военной помощи - Цензор.НЕТ 3280
показати весь коментар
03.02.2020 21:47 Відповісти
Дякуємо турецькому народу за підтримку України у важкий для нас час!
показати весь коментар
03.02.2020 21:54 Відповісти
При Порошенко спонсировали зятя Эрдогана покупая ненужные беспилотники по баснословной цене. Может все-таки не зря.
показати весь коментар
03.02.2020 23:03 Відповісти
схоже що пан Ердоган-то є розумна людина...щира подяка!!!
показати весь коментар
04.02.2020 00:03 Відповісти
Анкара надасть Києву $36 млн військової допомоги - Цензор.НЕТ 6215
показати весь коментар
04.02.2020 05:38 Відповісти
Я ни на что не намекаю. Но население Турции 85 миллионов.
показати весь коментар
04.02.2020 07:13 Відповісти
Круто. Как по поводу того, чтобы вернуть храм Мудрости в Константинополе ?
показати весь коментар
04.02.2020 10:19 Відповісти