7301 відвідувач онлайн

Термін розслідування у справі про вбивство Шеремета продовжено до квітня, - прокурор Зузак

Термін розслідування у справі про вбивство Шеремета продовжено до квітня, - прокурор Зузак

Термін досудового слідства у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета продовжено до квітня 2020 року.

Про це hromadske повідомив прокурор у справі Сергій Зузак, інформує Цензор.НЕТ.

Прокурор пояснив, що приймати рішення про направлення обвинувального акта до суду або припинення провадження поки рано. За його словами, потрібно провести додаткові слідчі дії, експертні дослідження, зокрема експерименти і допити.

Цензор.НЕТ про це також заявив адвокат підозрюваного у справі Андрія Антоненка Леонід Маслов.

Нагадаємо, 12 грудня поліція затримала трьох підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Це військова медсестра Яна Дугарь, волонтерка Юлія Кузьменко, ветеран АТО Андрій Антоненко. Крім них, за версією слідства, до вбивства причетне подружжя ветеранів - Владислав та Інна Грищенки. Мотивом підозрюваних слідчі вважають спробу дестабілізувати соціально-політичну ситуацію в Україні.

13 грудня суд відправив під цілодобовий домашній арешт Дугарь, волонтерку Кузьменко взято під варту до 8 лютого 2020 року, так само, як і сержанта ССО Андрія Антоненка. Пізніше Печерський суд переглянув запобіжний захід Яні Дугар і змінив її з цілодобового домашнього арешту на нічний.

3 лютого 2020 року було несподівано призначено розгляд клопотань про продовження запобіжних заходів для обвинувачених. Через те, що адвокатів пізно повідомили, розгляд щодо Юлії Кузьменко перенесли на 10 ранку 4 лютого, щодо Андрія Антоненка - на 11 ранку того ж дня, щодо Яни Дугарь - на 14:00.

Павло Шеремет загинув вранці 20 липня 2016 року внаслідок вибуху машини.

Топ коментарі
+27
Просто удивительно.
Судя по всему, "неопровержимые доказательства", столь неопровержимы, что решили найти доказательства попроще?
показати весь коментар
03.02.2020 23:53 Відповісти
+26
Тянут, скоты ЗЕблевотные. Знают что дело развалится, но нужно больше клоунады для ЗЕватного быдла
показати весь коментар
03.02.2020 23:53 Відповісти
+16
Та НИКТО и НИЧЕГО не расследует ,повозятся и ВСЕХ выпустят а Аваков поймает убийц президента Кенеди ..
показати весь коментар
03.02.2020 23:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Как неожиданно ...
показати весь коментар
03.02.2020 23:51 Відповісти
Та НИКТО и НИЧЕГО не расследует ,повозятся и ВСЕХ выпустят а Аваков поймает убийц президента Кенеди ..
показати весь коментар
03.02.2020 23:53 Відповісти
Просто удивительно.
Судя по всему, "неопровержимые доказательства", столь неопровержимы, что решили найти доказательства попроще?
показати весь коментар
03.02.2020 23:53 Відповісти
тут следствию нада "машину времени"...не иначе...
показати весь коментар
03.02.2020 23:55 Відповісти
Тянут, скоты ЗЕблевотные. Знают что дело развалится, но нужно больше клоунады для ЗЕватного быдла
показати весь коментар
03.02.2020 23:53 Відповісти
цікаво...то може вже до кінця каденції Президента...?! тоді хоч рейтинг нижче "плінтуса" не впаде...
показати весь коментар
03.02.2020 23:54 Відповісти
Ушастый коронавирус победил. Суд и подсудимых отвезли в госпиталь.
показати весь коментар
03.02.2020 23:54 Відповісти
Прокуроры, - прокрастинаторы хреновы. Откладывают неизбежное, как-будто что-то может измениться. Знают ведь что ничего не будет, но откладывают, на какой-то авось надеются... А тем временем сумма, которую государство заплатит трем невиновным людям по иску ЕСПЧ, растет с каждым днем.. И платить ее будут не прокурор, а налогоплательщики, т.е. все граждане Украины.
показати весь коментар
03.02.2020 23:55 Відповісти
народ имеет право на нормальное умное правительство. Но правительство активно сопротивляется, и побеждает. Мерзко все это.
показати весь коментар
03.02.2020 23:57 Відповісти
Прокуроры с судьями не хотят лишаться премиальных и бонусов.
показати весь коментар
03.02.2020 23:55 Відповісти
і роботи...
показати весь коментар
03.02.2020 23:58 Відповісти
це твердження ще раз доводить-що це слідство просто комедія...але сумна..."уже практично розкрито"-і ось таке...ганьба...!!!
показати весь коментар
03.02.2020 23:58 Відповісти
з сайту СБУ "непомітно" зняла Козака-Переможця Який спис вібіває двоголову імперську сволота. файл лежав тут, https://ssu.gov.ua/img/kozak22.PNG зараз "404" і порожній <div class = "head_kozak"> - "шапіто-95" трансформує войну з РФ в "храшданскій канфлікт", а воїні "гинут внаслідок травм".https://twitter.com/C0D3TALK3R/status/1224298358476615682/photo/3
показати весь коментар
04.02.2020 00:06 Відповісти
Сепарня яку петя не вигнав з сбу підчищає
показати весь коментар
04.02.2020 06:41 Відповісти
А как же неопровержимые железные доказательства? И главное люди должны все это время сидеть? А если опять не будет достаточно доказательств сядут прокуроры? Чи не?
показати весь коментар
04.02.2020 00:10 Відповісти
http://texty.org.ua/pg/article/editorial/read/99611/Dovichne_z_konfiskacijeju_za_zlochynnyj_vplyv_Slugy Друзі, ознайомтеся, дуже цікаво! «Слуги» завтра ухвалюють закон, за яким зможуть садити будь-кого | Тексти для думаючих людей http://texty.org.ua/pg/article/editorial/read/99611/Dovichne_z_konfiskacijeju_za_zlochynnyj_vplyv_Slugy
показати весь коментар
04.02.2020 00:13 Відповісти
Дідько... Вони скоро не лише Моржовію та КНДР, а й ІГІЛ переплюнуть
показати весь коментар
04.02.2020 00:18 Відповісти
Гірше, що до квітня Антоненка та Кузьменко можуть просто фізично знищити, якщо не виб'ють зізнання.
показати весь коментар
04.02.2020 00:14 Відповісти
Не пиши дурниць
показати весь коментар
04.02.2020 06:43 Відповісти
По его словам, нужно провести дополнительные следственные действия... в частности эксперименты и допросы.
...
Давай, ****, до кінця про допити. Зуби напильником спилювати, вутюг на живіт чи паяльник в пряму кишку? Чи, може, дітей підслідних привезете та катуватимете в них на очах? "Чай, сердчишко-то радетельское не камень - расколются, как с дитёв начнём шкуру до костей спускать"?

Тварюки портновські, стирчатимете на палях, мразота.
показати весь коментар
04.02.2020 00:23 Відповісти
Самому не смішно?
показати весь коментар
04.02.2020 06:42 Відповісти
Якби вибори відбувались зараз, кого б ви обрали (опитування) https://ukrmir.info/yakbi-vibori-vidbuvalis-zaraz-kogo-b-vi-obrali-opituvannya/
показати весь коментар
04.02.2020 00:24 Відповісти
От вам і новий суд, зебіли!
показати весь коментар
04.02.2020 00:26 Відповісти
Сова на глобус никак у бесталанных но исполнительных не натягивается.
показати весь коментар
04.02.2020 04:47 Відповісти
Очень надеюсь, что теперешняя клоунада с псевдопрезидентством закончится уже этим летом. Дальше страна просто не выдержит.
показати весь коментар
04.02.2020 06:22 Відповісти
Дело и так уже сильно завонялось, дополнительные следственные "экскременты" не изменят ничего, только вонь будет сильнее и дольше.
показати весь коментар
04.02.2020 07:09 Відповісти
Сегодня вышло интервью главного редактора "Украинской правды",непосредственно связанное с убийством Павла Шеремета.И что самое интересное,в нем вырисовывается главная версия следствия- участие СБУ в организации этого преступления.Так что не удивительно,что следствие затянулось и двигается вперед с большим трудом.Надо набраться терпения,и без лишнего психоза посмотреть,что будет дальше.В этом плане мне больше импонирует позиция журналистов "Украинской правды" и "Слидство инфо".В отличие от Цензора,они занимают нейтральную позицию,основанную на объективных фактах,и ждут,чем закончится это запутанное и темное дело.Кому интересно,читайте оригинал интервью https://www.currenttime.tv/a/sheremet-murder-sbu/30415323.html
"Такая версия является ключевой". Главред "Украинской правды" - о возможной причастности СБУ к убийству Павла Шеремета