9488 відвідувачів онлайн
8 860 11

Потяг насмерть збив підлітка в Івано-Франківську

Потяг насмерть збив підлітка в Івано-Франківську

В Івано-Франківську ввечері 3 лютого швидкий поїзд №15 сполученням "Рахів - Харків" смертельно травмував підлітка.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє LB.ua,

Надзвичайна подія сталася о 19:36. Особа загиблого та обставини трагедії з'ясовуються.

На місці події працює поліція.

Поїзд досі стоїть на станції Івано-Франківськ.

Як повідомляє місцеве видання Галка, під поїздом "Харків-Рахів" увечері 3 лютого на станції "Угринів", що на околиці Івано-Франківська, загинув 14-річний хлопчик.

За інформацією видання, того ж вечора до патрульної поліції надійшло повідомлення від батьків про зникнення 14-річного сина. Згодом стало відомо, що загиблим є саме цей підліток. Правоохоронці з'ясовують обставини події.

Топ коментарі
+5
Але часто не чують. Була у мене хохма років три тому. Їхали з сусідою камазом.По дрова. Він уже чекушечку всмоктав, аж куняє. І дівчина наша ж, з нашої вулиці- навушники, і шурує посеред траси. Ну, я поближче під'їхав, і буквально впритул гудок увімкнув. Підстрибнула вона мінімум на метр, як перелякана кицька. Після чого пухнула з дороги зі швидкістю світла.
Я її тепер задовбую, приколююсь, питаю ;Катя, мулу хоч не пустила?;
показати весь коментар
04.02.2020 06:55 Відповісти
+4
Суїцид чи реп в навушниках?
показати весь коментар
04.02.2020 06:19 Відповісти
+3
_Та ***! Ну как, ну вот как так?! Поезд за ним по степи гонялся? Ну отказываюсь я понять как можно попасть под поезд, не считая Каренину.
показати весь коментар
04.02.2020 02:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
_Та ***! Ну как, ну вот как так?! Поезд за ним по степи гонялся? Ну отказываюсь я понять как можно попасть под поезд, не считая Каренину.
показати весь коментар
04.02.2020 02:29 Відповісти
Поезд насмерть сбил подростка в Ивано-Франковске - Цензор.НЕТ 1916
показати весь коментар
04.02.2020 03:05 Відповісти
Вот про это я и говорю: не понимаю! Как такое может быть??
показати весь коментар
04.02.2020 03:40 Відповісти
Суїцид чи реп в навушниках?
показати весь коментар
04.02.2020 06:19 Відповісти
так земля ж вібрує
показати весь коментар
04.02.2020 06:34 Відповісти
Але часто не чують. Була у мене хохма років три тому. Їхали з сусідою камазом.По дрова. Він уже чекушечку всмоктав, аж куняє. І дівчина наша ж, з нашої вулиці- навушники, і шурує посеред траси. Ну, я поближче під'їхав, і буквально впритул гудок увімкнув. Підстрибнула вона мінімум на метр, як перелякана кицька. Після чого пухнула з дороги зі швидкістю світла.
Я її тепер задовбую, приколююсь, питаю ;Катя, мулу хоч не пустила?;
показати весь коментар
04.02.2020 06:55 Відповісти
Поезд насмерть сбил подростка в Ивано-Франковске - Цензор.НЕТ 3637
показати весь коментар
04.02.2020 07:35 Відповісти
Там не тількі мулу напрудила, але й пару кілограмів глини витрушувала на обочині, бо якщо підстрибнула на метр то від несподіванки і жаха всі мишці сечополової системи вмить розслабились та к що правду вона вам не скаже хоч як не питайте.
показати весь коментар
04.02.2020 09:53 Відповісти
сумно(( співчуття рідним(((
показати весь коментар
04.02.2020 07:39 Відповісти
кто такие названия придумывает?
дело в отношении поезда возбудили, арестовали?
показати весь коментар
04.02.2020 08:16 Відповісти