10204 відвідувача онлайн
6 401 61

Рада призначила Шмигаля віцепрем'єром - міністром розвитку громад і територій. ВIДЕО

Верховна Рада призначила Дениса Шмигаля віцепрем'єр-міністром, міністром розвитку громад і територій.

Верховна Рада призначила Дениса Шмигаля на посаду віцепрем'єр-міністра України - міністра розвитку громад і територій України. За це рішення проголосували 278 парламентаріїв, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

До цього призначення із серпня 2019 року Шмигаль очолював Івано-Франківську обласну державну адміністрацію. Раніше він очолював Бурштинську ТЕС (входить у холдинг ДТЕК Ріната Ахметова). До цього обіймав посаду голови департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації, був заступником начальника головного управління Міндоходів у Львівській області.

Раніше парламентарії звільнили з посади міністра розвитку громад і територій Альону Бабак, яка написала заяву на звільнення за власним бажанням.

Топ коментарі
+9
Рада призначила Шмигаля віцепрем'єром - міністром розвитку громад і територій - Цензор.НЕТ 6442
показати весь коментар
04.02.2020 11:46 Відповісти
+9
Рада призначила Шмигаля віцепрем'єром - міністром розвитку громад і територій - Цензор.НЕТ 7928
показати весь коментар
04.02.2020 11:48 Відповісти
+6
Позывной Шмыга?
показати весь коментар
04.02.2020 11:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Позывной Шмыга?
показати весь коментар
04.02.2020 11:29 Відповісти
Подозрительная фамилия... И сам типок - подозрительный!
показати весь коментар
04.02.2020 11:30 Відповісти
Кагальный.
показати весь коментар
04.02.2020 13:02 Відповісти
https://vesti.ua/politika/elita-natsii-vremen-yanukovicha-kto-takoj-novyj-ministr-denis-shmygal
рыгоанал............
показати весь коментар
04.02.2020 14:30 Відповісти
Это человек ахметова, "слуга".
показати весь коментар
04.02.2020 17:40 Відповісти
Ща кааака шмыргальом в светлое будущее!
показати весь коментар
04.02.2020 11:33 Відповісти
Бабак заповів, що весною всі будуть шмигати носом і не тільки носом!
показати весь коментар
04.02.2020 11:34 Відповісти
какие загадочные лица...и фамилии у них очень интересные .
все жду,когда же наконец назначат какого нить шмаркаля...
показати весь коментар
04.02.2020 11:34 Відповісти
Рада призначила Шмигаля віцепрем'єром - міністром розвитку громад і територій - Цензор.НЕТ 6430
показати весь коментар
04.02.2020 11:41 Відповісти
Бывший работник ДТЭК.
показати весь коментар
04.02.2020 11:41 Відповісти
Бывших не бывает Вот теперь в министрах пригодится
показати весь коментар
04.02.2020 12:02 Відповісти
Это же уже борьба с олигархами началась?)))
показати весь коментар
04.02.2020 11:44 Відповісти
Рада призначила Шмигаля віцепрем'єром - міністром розвитку громад і територій - Цензор.НЕТ 9769
показати весь коментар
04.02.2020 11:45 Відповісти
А та падла, що мідяки рахує чому не висвітлена в твоєму опусі? Вона , до речі, найпадліша падла.
показати весь коментар
04.02.2020 20:37 Відповісти
Но они же не сами "пришли", верно?
Ведь их же выбрали?
Значит, лохторат устраивает.
Ну и ладушки/
показати весь коментар
05.02.2020 02:59 Відповісти
Рада призначила Шмигаля віцепрем'єром - міністром розвитку громад і територій - Цензор.НЕТ 6442
показати весь коментар
04.02.2020 11:46 Відповісти
Рада призначила Шмигаля віцепрем'єром - міністром розвитку громад і територій - Цензор.НЕТ 7928
показати весь коментар
04.02.2020 11:48 Відповісти
Теперь Бабак будет везде интервью давать, как у нас "все пропало".
показати весь коментар
04.02.2020 11:50 Відповісти
Що пропало? Хотіла завалити будівництво, яке при попередній владі розквітло в країні, як і євроремонти? Звісно, "ламать не строить".
показати весь коментар
05.02.2020 05:41 Відповісти
ЗЕ не може на відміну від Ердогана сказати - Слава Україні.
Президент Турції не був клоуном який паплюжив свою країну з естради...
показати весь коментар
04.02.2020 11:50 Відповісти
З біографії Шмигаль Д.А.:

"2017-2018 - заместитель генерального директора по социальным вопросам ПАО «ДТЭК Западэнерго».
2018-2019 - директор ДТЭК Бурштынская ТЭС, и.о. заместителя генерального директора по социальным вопросам ПАО «ДТЭК Западэнерго»
Дві останніх позиції в біографії говорять багато про що. Він пройшов школу топ-менеджменту Ахметова, а значить його моральні якості відповідають стандартам тих, хто просував у владу януковоща.
показати весь коментар
04.02.2020 11:52 Відповісти
Якщо його "моральні якості" такі, як у Ахметова, то шкоди не буде.
показати весь коментар
05.02.2020 05:45 Відповісти
Погано ви якості його менеджерів знаєте.
показати весь коментар
05.02.2020 13:43 Відповісти
Рада призначила Шмигаля віцепрем'єром - міністром розвитку громад і територій - Цензор.НЕТ 9574
показати весь коментар
04.02.2020 11:53 Відповісти
Во удивили Да уже все знают давно что ахметка с зелей договорился и о том , что шмыглю слугу ахметки поставят об этом только ленивый не писал ещё месяц назад
показати весь коментар
04.02.2020 12:00 Відповісти
каким-каким министром?
развития тех территорий,которые в количестве 3-х областей и немного 4-ой(часть Херсонской,в районе Арабатки) были захвачены росийской федерацией?
развития тех громад,которые с воплем про мифическую страну новоросию,добивали наших солдат в засадах и после артобстрелов????!

ПС еще я не пойму минветеранов....ветеранов кто-нибудь спросил?!

зеленую гнусь нельзя дать досидеть до конца.зеленая гнусь должна быть уничтожена.
показати весь коментар
04.02.2020 12:04 Відповісти
Ахметовский кадр.

Перед назначением в Минрегион Денис Шмыгаль возглавлял Ивано-Франковскую область. Главой ОГА он стал в августе 2019 года после рабочего визита президента Владимира Зеленского в регион.

С января 2018 Шмыгаль был директором Бурштынской ТЭС, которая принадлежит группе ДТЭК олигарха Рината Ахметова.
Перед этим он год работал заместитель генерального директора по социальным вопросам «ДТЭК Западэнерго».
показати весь коментар
04.02.2020 12:15 Відповісти
прогіб Зеленського перед ахметкою..

ахметка на радостях прикупив собі віллу за 200млн

сенсу в існуванні Зеленського і його невдалої команди немає,
мають піти в тому самому напрямку, що петя з кумами
показати весь коментар
04.02.2020 12:27 Відповісти
Ахметов, один з ключових бізнесменів, на яких тримається економіка України. А що там він собі купив, нехай радіє.
показати весь коментар
05.02.2020 05:53 Відповісти
Це один з тих ключових, хто довів донбас до нинішнього стану.
показати весь коментар
05.02.2020 13:47 Відповісти
а бабочка крылышками -бяк, бяк,бяк,бяк,
а заней воробушек - прыг, прыг,прыг, прыг,
он, ее голубушку - шмяк, шмяк, шмяк, шмяк,
амнямнямням, да и шмыг, шмыг, шмыг, шмыг
показати весь коментар
04.02.2020 12:50 Відповісти
бубочка крилишкамі бяк-бяк-бяк...
показати весь коментар
04.02.2020 15:24 Відповісти
https://twitter.com/tZEinform

tZE inform
@tZEinform Денис Шмыгаль, креатура Рината Ахметова, стал вице-премьером, министром развития громад и территорий.
ахметовский "Роттердам +", ахметовский вице-премьер ... тенденция однако
показати весь коментар
04.02.2020 12:58 Відповісти
Очередной укгаинец во власти...
показати весь коментар
04.02.2020 13:03 Відповісти
шмигаль, розаляєва.. Де вони ці прізвища беруть?))
показати весь коментар
04.02.2020 15:23 Відповісти
"Наслєдствєнную принял"... Шмігаль є шмігаль...Тьфу!
показати весь коментар
05.02.2020 08:10 Відповісти
Труба громадам
показати весь коментар
04.02.2020 15:42 Відповісти
Шмыгаль, это венгерская фамилия?
показати весь коментар
04.02.2020 16:24 Відповісти