10264 відвідувача онлайн
32 377 339

Зеленський виконує зобов'язання стосовно Донбасу, "незважаючи на істерику неонацистів", - Лавров

Зеленський виконує зобов'язання стосовно Донбасу,

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров вважає, що президент України Володимир Зеленський "знайшов у собі сили" й узявся до виконання зобов'язань стосовно Донбасу.

Слова глави МЗС РФ цитує російське державне інформагентство ТАСС, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Президент Зеленський, незважаючи на істерику неонацистів, знайшов у собі сили й узявся до виконання зобов'язань, які Україна повинна виконати. Було зроблено перші кроки щодо розведення сил і засобів, була зафіксована на папері "формула Штайнмаєра", що стосується взаємозв'язків між виборами на Донбасі і наданням регіону особливого статусу", - сказав Лавров.

За його словами, на саміті "нормандської четвірки" в Парижі Росія і Німеччина були готові підтримати розведення сил і засобів не на трьох ділянках, а вздовж усієї лінії розмежування.

"На подив, президент Зеленський і його делегація виявилися не в змозі підписатися під цим кроком, який повною мірою вписується у вимоги мінських домовленостей", - заявив Лавров.

При цьому менше 3 тижнів тому, 17 січня Лавров заявляв, що нове керівництво України "поки не поспішає з реалізацією обіцянок щодо припинення конфлікту на Донбасі".

Топ коментарі
+109
Зеленский выполняет обязательства по Донбассу, "несмотря на истерику неонацистов", - Лавров - Цензор.НЕТ 6351
показати весь коментар
04.02.2020 21:53 Відповісти
+102
лошадь похвалила шавку.
показати весь коментар
04.02.2020 21:52 Відповісти
+70
А кто бы сомневался? Вова Янелох Оманский сливает интересы Украины! А Порошенко, как кость в горле был у *****!
показати весь коментар
04.02.2020 22:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
ЗЕро загнав сам себе у кут мінських домовленностей, треба було їх не виконувати бо підписані вони були під тиском 2015 (дебальцево оточення).
показати весь коментар
05.02.2020 10:03 Відповісти
Гут, Вольдемар!
показати весь коментар
05.02.2020 10:08 Відповісти
Ворог просто так не похвалить.
показати весь коментар
05.02.2020 10:18 Відповісти
"Зеленский выполняет обязательства по Донбассу, "несмотря на истерику неонацистов", - Лавров"
Да уж присвойте же , наконец, "бубочке" новое звание (капитана ?), раз человек так на старается.
показати весь коментар
05.02.2020 10:21 Відповісти
Зеленський виконує зобов'язання стосовно Донбасу, "незважаючи на істерику неонацистів", - Лавров - Цензор.НЕТ 7669
показати весь коментар
05.02.2020 10:32 Відповісти
вся украина его выбрала. но некоторые организмы хотят это оспорить.
каждый организм должен понимать, если он не признаёт выбор всей украины то он не признаёт целостность украины. укр Неандертальцы должны быть политически грамотными или просто заткнутся!
показати весь коментар
05.02.2020 21:39 Відповісти
В чём цель Расии? Впихнуть ОРДЛО в Украину с правом вето ЕС-НАТО.
И всё, что ПРИБЛИЖАЕТ эту ситуацию - они одобряют.
показати весь коментар
05.02.2020 10:36 Відповісти
А хто сказал, что мы в НАТО и ЕС кому-нибудь нужны?
показати весь коментар
05.02.2020 13:19 Відповісти
Понял, принимаем ОРДЛО на условиях Расии. Ура, Ваня!
показати весь коментар
05.02.2020 15:14 Відповісти
На условиях Минских соглашений. Или отказываемся от соглашений. Чем дольше тянем резину, тем труднее будет вернуть территории, а тем более людей. Или я не прав?
показати весь коментар
05.02.2020 17:46 Відповісти
"Стучите и вам откроют. Просите и вам дадут" ( Біблія)
показати весь коментар
05.02.2020 21:12 Відповісти
Великодержавний шовініст розказує нам,що якщо твоя країна Україна,то ти нацик або бандерівець,...а слава кпсс-то чий був лозунг-бандитів-убивць,причому найбільше винищивших своїх громодян(найбільше винищення своїх громадян в історії людства) цей нациський виродок...буде відкривати своє паршиве "хлебало"..?Нема слів...виродок і відщепениць.Як тільки таких земля носить...
показати весь коментар
05.02.2020 10:38 Відповісти
Какой молодец.Этот мальчик спасет россию.
показати весь коментар
05.02.2020 10:43 Відповісти
А где побрякушка гєрррой росцыии ?
показати весь коментар
05.02.2020 10:57 Відповісти
лаВрун.
показати весь коментар
05.02.2020 11:09 Відповісти
Вперше скажу, що лавров не бреше. На жаль, виконує тільки наш Гарант. (((
показати весь коментар
05.02.2020 11:11 Відповісти
Лавров неонацист.
показати весь коментар
05.02.2020 11:11 Відповісти
кобилі подобається "наш" клоун..
показати весь коментар
05.02.2020 11:19 Відповісти
Народ оказывается у нас неонацисты, а шмаркля, подарок для Путлера.
показати весь коментар
05.02.2020 11:25 Відповісти
З цієї заяви можна зробити такі висновки:
1. Відведення віськ вигідне РФ (очевидно, вони мають стратегію, як потім упхати ОРДЛО в Україну на своїх умовах).
2. Загострення обстановки на фронті (майже кожен день убиті і поранені наші військові)
якраз і є тим засобом, яким РФ намагається досягнути того відведення.
3. За "миролюбиву" політику нашого Зе платять життями і здоров'ям наші бійці.
4. РФ лишається лютим і невблаганним ворогом України з якисм не потрібно гратись
у "мирні плани".
показати весь коментар
05.02.2020 11:56 Відповісти
Зеленський виконує зобов'язання стосовно Донбасу, "незважаючи на істерику неонацистів", - Лавров - Цензор.НЕТ 9024
показати весь коментар
05.02.2020 12:01 Відповісти
Почему бы МИД Украины не дать ответ Лаврову: в Украине нет неонацистов, а есть патриоты, а в России есть неофашисты, которые свободно проводят свои съезды. Почему так Россия переживает за особый статус Донбасса? Для кого? Для тех бандитов, которые с оружием в руках борются против Украины?! При чём вооружает, поставляет и кормит их Россия! Раньше они "боролись" с "хунтой" Порошенко, а теперь с кем? Пусть Россия забирает себе всех "борцов", хоть местных, хоть тех, кого она туда присылает, вместе с оружием и даст покой Украине! И пусть даст свободу Чечне, а потом лезет со своими советами!!!!
показати весь коментар
05.02.2020 12:06 Відповісти
Зеленський виконує зобов'язання стосовно Донбасу, "незважаючи на істерику неонацистів", - Лавров - Цензор.НЕТ 8114

-А кому отвечать? Капитулянтам , слугам кремля . продажным ЗЕбилам Иудам?
показати весь коментар
05.02.2020 15:55 Відповісти
Никак овес оказался с добавками, кацапский внешний мерин ржет не в ту степь
показати весь коментар
05.02.2020 12:09 Відповісти
Если МИД империи зла говорит , что сделано правильно,- однозначно это не на пользу Украине!
показати весь коментар
05.02.2020 13:14 Відповісти
а от якщо взяти до уваги лабуду від соловьова-кісільова-скабєєвої про зе, то лавров в цій темі дуже сильно бреше..."вот и верь опосля єнтого людям"
показати весь коментар
05.02.2020 13:24 Відповісти
Який "особливиий стасус" лугандона????!!! За які заслуги?! Я за осбливий статус, що включає в себе на 5 років обмеження для них права приймати участь у виборах, поки не стануть українськими і на цей же період фільтрація і виявлення всіх ворогів України серед них, а все інше справжня ЗРАДА!
показати весь коментар
05.02.2020 13:25 Відповісти
Якутський шаман Олександр Габишев, який організував похід на Москву, щоб «вигнати Путіна», подав скаргу в Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ).
показати весь коментар
05.02.2020 15:06 Відповісти
...а ржет то Лошадь, оттого что по воде днепровской договорняк случился с Ермаком то нашим и подготовка идет во всю уже русла и дамбы!!!....зеленоносые, после приема закона о продаже земли сессию в Херсоне проводить собрались выезную и воду у в Крым запускать....
показати весь коментар
05.02.2020 15:25 Відповісти
-Зеленський виконує зобов'язання стосовно Донбасу, "незважаючи на істерику неонацистів", - Лавров - Цензор.НЕТ 4550
показати весь коментар
05.02.2020 15:46 Відповісти
Зрадили?1 Хто кого зрадив? Зрадити можна своїх. А він чужий. Сказано чітко і ясно "Я никому ничего не должен"
показати весь коментар
05.02.2020 21:19 Відповісти
Зеленський виконує зобов'язання стосовно Донбасу, "незважаючи на істерику неонацистів", - Лавров - Цензор.НЕТ 376
показати весь коментар
05.02.2020 19:02 Відповісти
Ай, молдодец наш Киндерсюрприз ! Ай да умница... Не всякого президента Украины лавров хвалил, а этот заслужил у орков самых высоких похвал... мы и не мечтали о таком президенте.... Вот - честно скажу: не мечтали и в страшном сне.
показати весь коментар
05.02.2020 19:04 Відповісти
Єто означает только то что Пороха нужно выбирать .... ну а с маскалями на даумбасе - разберуться ковровые бомбардировки сил НАТО.
показати весь коментар
05.02.2020 19:36 Відповісти
я знову ж, в 3358-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і його адепти бувші ригіАнали і 95 кагал!
показати весь коментар
05.02.2020 19:37 Відповісти
Вже скоро! Зе в турборежимі спішить до 9 травня...
Зеленський виконує зобов'язання стосовно Донбасу, "незважаючи на істерику неонацистів", - Лавров - Цензор.НЕТ 913