3740 відвідувачів онлайн
1 118 44

"Етичний кодекс депутата" Рада ухвалить у 2021 році, - Разумков

"Етичний кодекс депутата" Рада ухвалить у 2021 році, - Разумков

Верховна Рада планує розробити "Кодекс етики і честі народного депутата України" та включити його одним із законопроєктів у план законодавчої діяльності на 2021.

Про це сказав голова Верховної Ради Дмитро Разумков 4 лютого під час ток-шоу "Пульс" в ефірі телеканалу "112 Україна", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Верховна Рада починає працювати за планом законодавчої діяльності, тобто він зараз доформується і найближчим часом ми побачимо той план або деякі його складові, за якими працюватиме ВР дев'ятого скликання наступного року. Одним із законопроєктів, які будуть внесені в цей план, і є так званий "Кодекс етики і честі народного депутата України", - зазначив Разумков.

Раніше, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія інформував про те, що фракція "Слуга народу" вирішила розробити етичний кодекс члена фракції.

Топ коментарі
+15
Цей етичний!!! Кодекс буде писати Яременко, Брагар і вочевидь Ківа?
показати весь коментар
04.02.2020 23:43 Відповісти
+11
Верховная Рада планирует разработать "Кодекс этики и чести народного депутата Украины"

Харакири там предусмотрено? Самураи вы наши обрезанные.
показати весь коментар
04.02.2020 23:44 Відповісти
+11
Етику та честь будуть шукати у СН? У мавп більше етики та честі, ніж у кнопкодавів із СН.
показати весь коментар
04.02.2020 23:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Цей етичний!!! Кодекс буде писати Яременко, Брагар і вочевидь Ківа?
показати весь коментар
04.02.2020 23:43 Відповісти
Верховная Рада планирует разработать "Кодекс этики и чести народного депутата Украины"

Харакири там предусмотрено? Самураи вы наши обрезанные.
показати весь коментар
04.02.2020 23:44 Відповісти
А поки зедепутати готують законопроект...
"Этический кодекс депутата" Рада примет в 2021 году, - Разумков - Цензор.НЕТ 5393
показати весь коментар
04.02.2020 23:46 Відповісти
А шо такое, турборежим весь в передеж ушел?
показати весь коментар
04.02.2020 23:46 Відповісти
Турбо режим попал в турбулентность
показати весь коментар
04.02.2020 23:48 Відповісти
Вам пообіцяють багато чого🙄
показати весь коментар
04.02.2020 23:50 Відповісти
А когда ЭРОТИЧЕСКИЙ ? Мы с Кивой нервничаем !
"Этический кодекс депутата" Рада примет в 2021 году, - Разумков - Цензор.НЕТ 5554


показати весь коментар
04.02.2020 23:48 Відповісти
Етику та честь будуть шукати у СН? У мавп більше етики та честі, ніж у кнопкодавів із СН.
показати весь коментар
04.02.2020 23:49 Відповісти
Прям кодекс строителей коммунизма
хотя есть там один пункт для наших депутатов...Кто не работает, тот не ест
У нас на законы ложили, все кому не лень у власти, а кодексы эти....
показати весь коментар
04.02.2020 23:49 Відповісти
вначале был декалог.
на его основе был создан его аналог - моральный кодекс строителя каммунизма.
на обломках этого морального кодекса - этический кодекс депутата.
))
показати весь коментар
04.02.2020 23:50 Відповісти
Так, це є саме та "відрижка свокового рабства" про яку нещодавено казав воїн Зігфрід. Це вироджене плем'я перевези хоч на Марс, та вони і там намагатимуться свій комунізм будувати, бо "разруха нє в туалєтах, а в головах", і це гоніво в них відбувається на повному серйорзі.
показати весь коментар
05.02.2020 00:42 Відповісти
Та до 21 года Они , то есть депутаты уморят всех своими Выступлениями , у их все это выходит экспромтом , что ни День , то новая глава в Кодекс.
показати весь коментар
04.02.2020 23:51 Відповісти
"Етичний кодекс депутата" Рада ухвалить в 2021 році, - Разумков - Цензор.НЕТ 703
показати весь коментар
04.02.2020 23:55 Відповісти
Багдан учілса харяшьо.Багдан відмінником біл в шьколє..
показати весь коментар
05.02.2020 02:19 Відповісти
эпический! ))))...ну просто сказочный......
показати весь коментар
04.02.2020 23:58 Відповісти
Бугагував вголос, прочитавши заголовок новини. Бо одразу уявив, ЯКІ пункти мають бути у цьому "кодексе строителя хрен-пойми-чего" "Етичний кодекс депутата" Рада ухвалить у 2021 році, - Разумков - Цензор.НЕТ 3396
"Не дрочити", "анал - табу" (чи навпаки не табу?), "собаки не валюта"...
Трясця. От ми жартуємо, а вони ж можуть взяти і на серйозних борщах таке напейсати!
І регіт, і встид (особливо якщо у світі дізнаються...)
показати весь коментар
05.02.2020 00:34 Відповісти
Набрали московітського бидла невихованого ні в родині ні в школі, тепер їм закони не допоможуть, бо бидло і здохне бидлом.
показати весь коментар
05.02.2020 00:01 Відповісти
а обичнимі етічєскімі нормамі дєпутати нє хотят пользовацца???
показати весь коментар
05.02.2020 00:05 Відповісти
не, им как больным на голову, послабления нужны
показати весь коментар
05.02.2020 00:14 Відповісти
Сподіваюся, що цей кодекс буде приймати вже новий склад Верховної Ради
показати весь коментар
05.02.2020 00:29 Відповісти
Ойц! Не смішить наші капці!

Давайте ще моралфагів починайте з себе корчити. Зебільна біомаса дармоїдів, яка навіть не розуміє, що вона робить у цій сесійні залі або комітеті.
показати весь коментар
05.02.2020 00:33 Відповісти
какие же п...болы))) эпические этические...
показати весь коментар
05.02.2020 00:34 Відповісти
"Кодекс этики и чести народного депутата Украины", - отметил Разумков.

...
Кодекс, пробачте, ЧОГО?! Що там у "слуг народа"? "Етичний кодекс депутата" Рада ухвалить у 2021 році, - Разумков - Цензор.НЕТ 6253
показати весь коментар
05.02.2020 00:36 Відповісти
Набрал Разумков сексуальных маньяков и хронических лгунов и давай из них лепить депутатов.
показати весь коментар
05.02.2020 00:38 Відповісти
Єтай лупаглазьєнькєй русккєй імєїть рацаю.
показати весь коментар
05.02.2020 02:21 Відповісти
Знайшов віршик у мережі, трохи переробив - і вуаля:

за что зебилы ни возьмутся
всё превращается в говно
а если за говно берутся
то просто тратят меньше сил
показати весь коментар
05.02.2020 00:40 Відповісти
А ДО 2021 можно позорить ВЕРХОВНУ РАДУ ?
показати весь коментар
05.02.2020 01:01 Відповісти
Та не треба нічого вигадувать! У 1961 році прийняли програму КПРС,де містився моральний кодекс будівника комунізму. Казали тоді,що його передрали з Біблії - 10 заповідей Христових.Ще в школі примушували заучувати напам`ять як вірші.Так шо вперед до Біблії! А іудеям.мусульманам та іншим віруюиім прийдеться з цим змиритися.
показати весь коментар
05.02.2020 01:07 Відповісти
Не треба про юдеїв.Керують собі нами на своє благо--ну й нехай.Бо ж обрані 73%-ми.
показати весь коментар
05.02.2020 02:23 Відповісти
Ну нарешті! А то я все думаю ну чого ж Слугам народу не вистачає для повного ототожнення ї совком." Морального кодекса строитєля комуризма". Хух, тепер все...
показати весь коментар
05.02.2020 01:28 Відповісти
Эти из "ПродамСвоюСтрануПродамСвоюЖенуПродамСвоюСобаку" так и не поняли , что дай Бог ещё год протянуть Украине как государству ... Не понимают даже элементарного - что с такими судьями , такими олигархами , такими чинушами-крахоборами , таким пузатым генералитетом в армии , с таким президентом-подростком орока лет от роду и с юниор-кабмином стране осталось максиму год другой .
Дальше ? Мадагаскар покажется раем на земле , бо на том острове пиратов 17 века последние 70 лет никакой войны не было и соседа типа "братского" шовиниста-имперца ... Но и ту съели мировые акулы капитала без закуски и на брекфаст ...
показати весь коментар
05.02.2020 01:32 Відповісти
Про що це він?
показати весь коментар
05.02.2020 01:32 Відповісти
2021 году? а они оптимисты
показати весь коментар
05.02.2020 01:42 Відповісти
Моральный кодекс строителя Коммунизма! А в вашей реальности" Моральный кодекс строителя Зебелизма".
показати весь коментар
05.02.2020 05:32 Відповісти
опередили однако ))
показати весь коментар
05.02.2020 08:26 Відповісти
Зачем принимать документ того, чего вообще не существует, и не может быть в природе.
показати весь коментар
05.02.2020 05:47 Відповісти
ті свині не розуміються на етиці.
показати весь коментар
05.02.2020 06:42 Відповісти
значит в этом году еще можно дрочить продавать собак разводить шлюх матерится дратся и т.д. буратины вперёд!!!
показати весь коментар
05.02.2020 06:42 Відповісти
неудачное название. им бы подошло -
моральный кодекс строителя ЗЕленизма
показати весь коментар
05.02.2020 08:24 Відповісти
нечем больше заняться
а не просто выучить этику поведения
хоть немножко привить интелигентности
и держать себя в рамках приличия
ведете себя как будто мы ваши вассалы
показати весь коментар
05.02.2020 10:23 Відповісти
Ну да, НУ да !! Когда наворуетесь в доволь и наврёте с три короба народу украины!!
показати весь коментар
05.02.2020 13:11 Відповісти