11052 відвідувача онлайн

53 громадянина України хочуть, щоб їх евакуювали з Китаю, - МЗС

Про це 5 лютого виданню "ГОРДОН" розповіли в Міністерстві закордонних справ України, передає Цензор.НЕТ.

"53 наші співвітчизники виявили бажання бути евакуйованими з провінції Хубей на батьківщину. У посольстві в цілодобовому режимі працює оперативна група з надання допомоги громадянам України, яка в режимі реального часу обробляє звернення наших співвітчизників. Також працює "гаряча лінія" департаменту консульської служби МЗС України по телефону: +38 044 238 16 57", - додали в пресслужбі.

У відомстві додали, що представники української влади працюють над тим, щоб евакуювати українців з місцевостей, які найбільш уражені коронавірусом 2019-nCoV.

"Міністерством закордонних справ у межах своїх повноважень проводиться робота з нашими співвітчизниками в КНР. Зокрема, опрацьована логістична складова та інші практичні заходи, безпосередньо пов'язані з організацією процесу вивезення українських громадян", - розповіли в МЗС.

Топ коментарі
+10
Если их будет встречать и обниать зеленский ,то я согласен
показати весь коментар
05.02.2020 14:17 Відповісти
+6
Одна вчера по телеку: а я все равно поеду, мне не страшно. Да млять, отсидит там свой 10-дневный тур, а потом "эвакуируйте меня, срочно!"
показати весь коментар
05.02.2020 14:19 Відповісти
+6
Он проник весной 2019 и поразизил 73 % населения Украины,,,
показати весь коментар
05.02.2020 14:33 Відповісти

Завантаження...