10008 відвідувачів онлайн
2 106 10

Від грипу з початку епідеміологічного сезону померло 15 осіб, - МОЗ

Про це гендиректор директорату громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я Андрій Скіпальський повідомив на пресконференції, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"У багатьох областях України перевищено епідемпоріг захворюваності на грип та ГРВІ, у багатьох установах освіти вводяться карантинні заходи. За тиждень зареєстровано два летальні випадки внаслідок грипу, від початку епідсезону - 15. Жоден із померлих від грипу не був вакцинований", - сказав він.

Згідно з повідомленням Центру громадського здоров'я, всього з 1 жовтня 2019 року госпіталізовано 84 846 хворих на грип та ГРВІ, з них 77,6% - діти, вакциновано 235 404 особи.

За період з 29 січня по 4 лютого 2020 року на грип та ГРВІ захворіли 260 871 особа, з них 68% - діти.

Топ коментарі
+1
и это от простого от местного. а если китайский привезут. вымрем.
показати весь коментар
05.02.2020 16:43 Відповісти
+1
Якого грипу? Який штам грипу призвів до цього. Чи як завжди ОРЗ - ГРВІ. Хтось коли небудь у наших лікарнях отримував діагноз на основі лабораторних досліджень збудника хвороби? Чи як завжди на глаз - бальной, ви бальной.
показати весь коментар
05.02.2020 16:47 Відповісти

Завантаження...