Ексвіцегубернатора Іркутської області РФ Пашкова призначили главою окупаційного "уряду ДНР"

Як передає Цензор.НЕТ, про це у фейсбуці написав журналіст Денис Казанський.
Він зазначив: "Ще трохи про "громадянську війну".
Був у ДНР "прем'єр-міністр" Ананченко. А тепер тихо зник. Просто, без будь-яких пояснень пишуть, що в.о. прем'єра вже Володимир Пашков. Аха-ха, ну, правильно, навіщо холопам у "Народній Республіці" щось пояснювати. Все одно всі розуміють, що немає насправді ніякого "прем'єр-міністра", а є тільки смоляне чучелко. Сьогодні одне, завтра інше. І не важливо, як його звуть.
Утім, одна деталь все-таки важлива. Володимир Пашков - громадянин Росії. Уродженець міста Братська. До 2015 року він працював віцегубернатором Іркутської області.
Тож тепер у Донецьку вже відкрито працює справжній окупаційний уряд".
Топ коментарі
+40 Филипп Филиппович Преображенск
показати весь коментар
06.02.2020 01:08 Відповісти Посилання +36 NonCFist
показати весь коментар
06.02.2020 01:06 Відповісти Посилання +32 ALEX SUROVV
показати весь коментар
06.02.2020 01:10 Відповісти Посилання 