11206 відвідувачів онлайн

Після прослуховування Гончарука охорона Разумкова відбирає телефони у його відвідувачів

Після прослуховування Гончарука охорона Разумкова відбирає телефони у його відвідувачів

Після публікації записів із прослуховування прем'єр-міністра Олексія Гончарука охорона спікера парламенту Дмитра Разумкова змінила правила відвідування його кабінету.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Разумков повідомив у коментарі "Радіо Свобода".

"Охорона трохи змінила правила. Просять все ж здавати телефони при вході (в кабінет спікера - ред.). Раніше всі охочі заходили з телефонами", - сказав він.

Водночас глава парламенту зазначив, що прослуховування він не боїться і намагається довіряти охороні.

Нагадаємо, 5 лютого працівники СБУ прийшли з обшуком в один з офісів телеканалу "1+1" у справі про прослуховування прем'єра Олексія Гончарука.

Президент Володимир Зеленський заявив, що записи наради Гончарука заливали в інтернет технікою "1+1".

Увечері 15 січня в мережі опублікували нібито аудіозапис наради у прем'єр-міністра Олексія Гончарука. У нараді, окрім Гончарука, нібито брали участь люди з голосами, схожими на заступника глави Нацбанку Катерини Рожкової і міністра фінансів Оксани Маркарової.

Топ коментарі
+15
расскажите кто нибудь этой тупой охране, что камеры и микрофоны научились прятать в пуговицы и заколки еще в прошлом веке...
показати весь коментар
06.02.2020 22:51 Відповісти
+13
А уявіть якщо після сюжету про вбивство брата Порошенка до г+г прийшло би з перевіркою СБУ...
Вій зебнів було би чутно на Марсі. І навіть порожнеча в космосі би цьому не перешкодила.
показати весь коментар
06.02.2020 22:55 Відповісти
+12
Там сам кабмін - "посторонние лица".
показати весь коментар
06.02.2020 22:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да все норм, нечего скрывать
показати весь коментар
06.02.2020 22:49 Відповісти
Меры конечно правильные, но довольно убогие.
Неужели на заседании Кабинета министров, присутствовали посторонние лица?
показати весь коментар
06.02.2020 22:50 Відповісти
И грош цена тому "управлінню держохорони".
показати весь коментар
06.02.2020 22:51 Відповісти
Тільки зебіли можуть бути такими телепнями! До чого тут телефон? крім телефонів є ще цифрові диктофони ,смарт-годинники,радіомікрофони .Потрібно мати засоби захисту інформації-акустичні генератори шуму,глушилки мобільних,та радіосигналів і т.п. ,а не забирати мобілки! Повні телепні!
показати весь коментар
06.02.2020 23:05 Відповісти
А может охрана Разумкова во время заседания в его кабинете включает концерт Олега Винника, откуда вы знаете?
показати весь коментар
06.02.2020 23:38 Відповісти
Там сам кабмін - "посторонние лица".
показати весь коментар
06.02.2020 22:52 Відповісти
Просто так с улицы туда конечно не попадёшь, нужен пропуск в здание и на 6-й этаж, но в принципе реально и то и другое. Через метало детектор пройти надо и там и там, с компьютером пускали только сотрудников, если вы посетитель, то нет - надо было кого-то просить пронести, но все решабельно было
показати весь коментар
06.02.2020 23:13 Відповісти
расскажите кто нибудь этой тупой охране, что камеры и микрофоны научились прятать в пуговицы и заколки еще в прошлом веке...
показати весь коментар
06.02.2020 22:51 Відповісти
охрана то знает, как раз-не тупая. Чего не скажешь о депутатах...
показати весь коментар
06.02.2020 23:05 Відповісти
Записали либо на обычный телефон, либо на диктофон.

Без всяких наворотов или понтов, вроде камер в пуговице.
показати весь коментар
06.02.2020 23:06 Відповісти
ну в этом есть свои плюсы...После прослушивания Гончарука охрана Разумкова отбирает телефоны у его посетителей - Цензор.НЕТ 6136
показати весь коментар
06.02.2020 22:53 Відповісти
Ох и разумный этот Разумков аж страшно ...но только не факт ,что ни у кого не будет диктофона или ещё одного телефона а может Разумков не такой уж и разумный ...
показати весь коментар
06.02.2020 22:53 Відповісти
разумкова все життя вчили як в держави непомітно гроші красти, а не про технічні засоби отримання інформації.
показати весь коментар
06.02.2020 23:08 Відповісти
Сдать тлф... а у меня есть отменные часики, купленные в "Люфтганзе"...пишут- будь здоров, два ГАИшника- охренели! Так это- срань-бытовуха, за 110 евро. А если мне реально надо?! У меня будет такая(!) техника, что никакой обыск- ни хрена не даст.
показати весь коментар
06.02.2020 22:55 Відповісти
показати весь коментар
06.02.2020 23:59 Відповісти
Який наівний, охоронці його і здадуть при першій же можливості заробити.
показати весь коментар
06.02.2020 22:55 Відповісти
А уявіть якщо після сюжету про вбивство брата Порошенка до г+г прийшло би з перевіркою СБУ...
Вій зебнів було би чутно на Марсі. І навіть порожнеча в космосі би цьому не перешкодила.
показати весь коментар
06.02.2020 22:55 Відповісти
"Вій зебнів було би чутно на Марсі. І навіть порожнеча в космосі би цьому не перешкодила."- в міністерстві освіти працюєш?
показати весь коментар
07.02.2020 07:55 Відповісти
опять зежыты какой-то Иловайск мутят
показати весь коментар
06.02.2020 22:58 Відповісти
Тобто захистом від прослуховування Гончарука займається охорона замість професійної служби? Де ви знайшли таких, зебіли?
показати весь коментар
06.02.2020 22:59 Відповісти
Если бы сразу отобрали у порохоботки из минфина никто бы ничего не знал.
показати весь коментар
06.02.2020 23:00 Відповісти
Интересно, а что криминального в записи разговора премьера и других министерских? Это было секретное заседание? Оглашены военные тайны? Ну, да конечно, но про уровень развития писсюаниста и так можно было давно догадаться.. Но сам факт записи разговора не криминал и в итоге столько движения вооруженных тел, все возбудились, ах ах )
показати весь коментар
06.02.2020 23:01 Відповісти
кримінального -нічого нема. Зебілів зьісив сам факт того що вони виявилися повними зебілами і кожен сантехнік чи прибиральниця може записати спілкування "нових діц" в різних зачинених кабінетах. Бо українцям вони трусять одне ,а самі зовсім інше обговорюють.
показати весь коментар
06.02.2020 23:12 Відповісти
Говорите Про Процветание Украины , о ЕЕ Защите , то пускай и Пишут. А Вы говорите о Подлости по Отношению Украины , - вот и Боитесь разоблачения. Но рано или пожже все всплывает как дерьмо в ополонке.
показати весь коментар
06.02.2020 23:02 Відповісти
Це означає що там стряпають тьомниє дєлішкі.
показати весь коментар
06.02.2020 23:02 Відповісти
грязные купюры, тёмные делишки,
как по кузьминским улочкам бредут злые мальчишки…
показати весь коментар
06.02.2020 23:06 Відповісти
сегодня во Львове
После прослушивания Гончарука охрана Разумкова отбирает телефоны у его посетителей - Цензор.НЕТ 9634
показати весь коментар
06.02.2020 23:06 Відповісти
- Вофка! Не колупайся у носі, бо дітей не буде.
- Та я неглибоко.
показати весь коментар
06.02.2020 23:14 Відповісти
чмо
показати весь коментар
06.02.2020 23:42 Відповісти
Страну оккупировали дебилы.
Пост члена наблюдательного совета Укрзализныци с зарплатой в сотни тыс.грн.

Після прослуховування Гончарука охорона Разумкова відбирає телефони у його відвідувачів - Цензор.НЕТ 7714
показати весь коментар
06.02.2020 23:11 Відповісти
надо у них мандаты забрать и дубасить каждый день как слуг, предавших хозяина
показати весь коментар
06.02.2020 23:12 Відповісти
эпоха открытости беспрецедентная
показати весь коментар
06.02.2020 23:17 Відповісти
До трусів всіх роздягайте, нехай увесь світ паржет.

Лупоока жаба така ж сциклива, як і її перзедент, а сьогодні у сесійній залі був охоронець з кобурою під піджаком. Тикався у президії, з навушником в усі, такий діловий.
показати весь коментар
06.02.2020 23:22 Відповісти
Після прослуховування Гончарука охорона Разумкова відбирає телефони у його відвідувачів - Цензор.НЕТ 7399
показати весь коментар
06.02.2020 23:32 Відповісти
ПС ...Смарт з *паролем - свій *!
показати весь коментар
06.02.2020 23:33 Відповісти
А навіщо телефони відбирати якщо записи прослушки то фейки, постановка і «склейки»?
показати весь коментар
06.02.2020 23:33 Відповісти
Отжимают у лохов мобилы...Такие вот они. Зебилы
показати весь коментар
06.02.2020 23:36 Відповісти
Навіщо відбирати телефони,коли інформація правдива?Краще гнати тупе бидло з влади.
показати весь коментар
07.02.2020 00:28 Відповісти
и ніхто вже не звертае уваги, що гончар нуль, буба там десь під ним в економіці - всі шукають праслушку в секрьетном абьекте, де на самокатах вперед-взад... - красавулі
показати весь коментар
07.02.2020 04:23 Відповісти
В Белом Доме сидит офицер ЦРУ и следит за тем, чтобы писались 100 процентов разговоров на официальной половине(там есть и жилая - у англосаксов премьер или президент там и живет). Поводом для импичмента Никсону (Уотергейт) было ОТСУТСТВИЕ 1.5 часов записи.И когда надо,конгресс может затребовать эти разговоры. В любом случае,все хранится.Трудно это сравнивать с нашей возней.
показати весь коментар
07.02.2020 05:06 Відповісти
Тяжелая это работа Служить маланскому народу Тяжолая но неопасная если усердно молишся маланским богам и просишь их чтобы сделали так чтоб доимые тобой лохи догадались что ты их доишь Как можно позже
показати весь коментар
07.02.2020 07:33 Відповісти
скоро зегниды обзаведутся заборами и мусорами с собаками ....
никто не должен знать, что в голове Зе и его команды пустота ...
показати весь коментар
07.02.2020 07:56 Відповісти
быдлота должна прилежно карлить, пока хозява со шлюхами развлекаются ...
ждем, когда журналистов пнут из зала ВР ....
показати весь коментар
07.02.2020 07:58 Відповісти
Есть много способов не отбирать телефоны! Первый, это не болтать лишнего! Второй, это ввести сталинские тройки с показательными порками, повешеньем прямо на месте, расстрелом без суда и следствия! Третье, начать стимулировать деятельность сексотов и анонимные послания в службу охраны. Четвертое, вербовка СБУ агентов среди депутатов. Пятое, простая прослушка телефонов... Назавтра, правду о Зеленском услышат только после развинчивании культа личности последнего. А за плохие слова в адрес Гаранта со стороны Гончарука (возможно, это он сам себя записал!), ну, даже не знаю, статья должна быть не меньше, чем за угрозы в адрес Президента! Поставить рядом на скамье подсудимых Гончарука и Зверобой и решить, чья вина больше и кого Зеленский боится больше?
показати весь коментар
07.02.2020 08:34 Відповісти
А раніше такого не було. Краще не відбирати телефони, а заставляти роздіватися наголо, а то ще може бути "жучок". Спікери не вміють розмовляти, крім *пятірки людей у фракції і будуть ляпи-ляпи і проколи.
показати весь коментар
07.02.2020 10:16 Відповісти