8381 відвідувач онлайн
7 681 89

Президент Молдови Додон заявив про готовність дати Придністров'ю широку автономію

Президент Молдови Додон заявив про готовність дати Придністров'ю широку автономію

Президент Молдови Ігор Додон закликав представників окупованого росією Придністров'я до переговорів і пообіцяв надати регіону широку автономію.

Про це він сказав у відеозверненні, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми всі - громадяни республіки Молдова. Так, у нас є конфлікт, який ще не вирішено... Але якщо ми тільки про це будемо говорити і про ненависть, ми нікуди не прийдемо. Ми маємо якнайшвидше знайти вихід із цієї ситуації і об'єднати країну", - сказав Додон.

Він нагадав, що за останні роки Кишинів визнав дипломи придністровських ВНЗ, вирішив проблему видачі автомобільних номерів і веде роботу щодо скасування роумінгу телефонного зв'язку.

Політичне врегулювання, на думку Додона, може статися тільки в результаті переговорів.

"Як будемо політично це інтегрувати, як цю проблему вирішити? Потрібно сідати і розмовляти. Ми готові вийти з цієї ситуації, готові дати гарантії, готові дати досить велику автономію", - сказав Додон.

Він додав, що на переговорах сторони мають визнати спільне майбутнє.

"Бо не буде незалежності цього регіону, ви це всі розумієте. Єдиний вихід - потрібно бути разом, сісти поруч і це вирішити", - підсумував Додон.

Топ коментарі
+32
россию з малої літери написали
нарешті, це відповідає правилам українського правопису !
показати весь коментар
07.02.2020 16:46 Відповісти
+21
операция лугандон почалась !
показати весь коментар
07.02.2020 16:46 Відповісти
+20
Але долдоша замовчує участь росії в конфлікті, називає його внутрішнім.
Хіба він не зрадник ? Тепер Придністров'я поглине всю Молдовію.
показати весь коментар
07.02.2020 16:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
россию з малої літери написали
нарешті, це відповідає правилам українського правопису !
показати весь коментар
07.02.2020 16:46 Відповісти
Гарна новина! Перша за весь день.
показати весь коментар
07.02.2020 16:48 Відповісти
Хай лишень спробують виправити !
показати весь коментар
07.02.2020 16:48 Відповісти
Молдова превращается в молдавию😬
показати весь коментар
07.02.2020 16:49 Відповісти
В Молдавскую АССР
показати весь коментар
07.02.2020 16:59 Відповісти
Молдавскую АССР Румынии
показати весь коментар
07.02.2020 17:02 Відповісти
так може і Буковину їм хочете повернути ?
показати весь коментар
07.02.2020 17:07 Відповісти
в Україні
показати весь коментар
07.02.2020 18:27 Відповісти
не совсем. правильно писать на роисю-вперде.
показати весь коментар
07.02.2020 17:11 Відповісти
операция лугандон почалась !
показати весь коментар
07.02.2020 16:46 Відповісти
при таких делах не будет ни Молдовы,ни одесской области,бессарабская н.р.(
показати весь коментар
07.02.2020 18:07 Відповісти
Але долдоша замовчує участь росії в конфлікті, називає його внутрішнім.
Хіба він не зрадник ? Тепер Придністров'я поглине всю Молдовію.
показати весь коментар
07.02.2020 16:47 Відповісти
Саме про це я і подумав... Якщо Росія на це піде, ми побачимо,що чекає нас після повернення ОРДЛО Правда, в цьому я сумніваюсь, пам"ятаючи про склади 40-ї армії, в Придністров"ї - нічого собі, віддать озброєння для цілої армії, якщо у молдован всього народу набереться на три-чотири дивізії. Вивозить же, Україна не дасть, бо воно відразу ж, поїде на Донбас... Я впевнений, що конфлікт там, буде продовжуваться, через деякий час, після "замирення"... Та й підірвать пару-трійку ешелонів, десь на вузлових станціях України - з них станеться... Своїх не жаліли, як Путін до влади прийшов і "посилював вертикаль влади - що їм якісь "хахли"?...
показати весь коментар
07.02.2020 17:10 Відповісти
Напевно буде так, як Ви розмірковуєте.
Сподіваюсь ми не будемо приймати автономію синхронно з ними.
показати весь коментар
07.02.2020 17:13 Відповісти
Всегда с удовольствием читаю Ваши комментарии ( обожаю фантастику и конспирологию изложенную увлекательно),правда , написанные на украинском , звучат немного комично- сельски... Вот , когда Вы пишите по русски , в Вас проглядывает незаурядный беллетрист. 🙂
показати весь коментар
07.02.2020 19:46 Відповісти
Къет, бала! Съын каранар кутак !
показати весь коментар
07.02.2020 21:06 Відповісти
Наш малорос тоже заявлял что готов предоставить "лднр" широкую автономию
показати весь коментар
07.02.2020 16:47 Відповісти
він так і зробить. дивіться на Молдову - це саме чекає й нас руками зеленського.
показати весь коментар
07.02.2020 16:49 Відповісти
більше сидіть на форумах - тоді вже точно за вас і без вас зроблять все що захочуть !
показати весь коментар
07.02.2020 16:52 Відповісти
Кто сдесь?
показати весь коментар
07.02.2020 17:00 Відповісти
Свои. Здравия желаю.
показати весь коментар
07.02.2020 20:21 Відповісти
Це приклад для Зеленського роблять.
показати весь коментар
07.02.2020 16:48 Відповісти
у каждого свои тараканы в голове
У Додона МАДАГАСКАРСКИЙ ШИПЯЩИЙ ТАРАКАН для тараканьих бегов
Украина так не опускается
показати весь коментар
07.02.2020 16:51 Відповісти
чем то он ленту колорадскую напоминает
Президент Молдовы Додон заявил о готовности дать Приднестровью широкую автономию - Цензор.НЕТ 467
показати весь коментар
07.02.2020 16:53 Відповісти
Прцесс пошёл....
показати весь коментар
07.02.2020 16:52 Відповісти
Дай-то Бог изгнать им кацапов из Приднестровья!
показати весь коментар
07.02.2020 16:57 Відповісти
Ты прикалываешься? Додон предложил дать полную автономию приднестровью, тоесть полную легализацию окупированной Рашкой территории. Где ты увидел слова о выводе росийских войск из приднестровья?
показати весь коментар
07.02.2020 17:43 Відповісти
А где ты видел хоть слово о усыновлении кацапских войск?
показати весь коментар
07.02.2020 17:59 Відповісти
Ты слово АВТОНОМИЯ читал? Может тебе напомнить как в автономном Севастополе стоял росийский гарнизон, росийская власть и росийские законы, а из украинского были только вода, продукты и деньги. И к чему ето все привело
показати весь коментар
07.02.2020 18:31 Відповісти
От общения с фонарным столбом больше смысла чем от общения с тобой, гуляй лесом.
показати весь коментар
07.02.2020 18:38 Відповісти
Ніхто не обламав ху#лу роги, от воно і крутить всіма нами, як циган сонцем.
показати весь коментар
07.02.2020 16:52 Відповісти
если Га...ой.ДОдону хочется впустить кремлёвского троянского коня" для внешнего регулирования Молдовы Кремлём,то это дело должны решать сами молдаване.Тем более,что там присутствует часть российской регулярной армии,которую РФ не хочет вообще выводить...Украине вариант 2троянского коня" Кремля не подходит,тем более тем,что в отличие от Приднестровья в руководстве ОРДЛО назодятся люди,вплотную виновные в гибели воинов Украины и гражданских лиц.В Приднестровье таких в руководстве давно нет.
показати весь коментар
07.02.2020 16:52 Відповісти
Президент Молдови Додон заявив про готовність дати Придністров'ю широку автономію - Цензор.НЕТ 1116
опять уши ***** вылезли
не к добру
показати весь коментар
07.02.2020 16:55 Відповісти
Т.з. ПМР свого часу була штучно зліплена сталінським режимом зі споконвічних Українських земель лівого берега Дністра.Переважна кількість населення там - Українці. Т.з. "русскіє" - то переписані українці по т.з. "перепису" промосковського керівництва Тирасполя.Процес надання "широкої автономії" - то логічна лінія на повернення Придністрянщини до матірної України. Це вирішувати не Молдові і, тим більше, не такому ... як Додон - він грає наруку москалям, не розуміючи, що з початком розпаду Росії кордон стане по Дністру.
показати весь коментар
07.02.2020 16:57 Відповісти
Бендери - то Молдова, тут питань нема. Тираспіль та навколо - питань багато. А споконвічні там тільки північ до Дубосар - українське Поділля.
показати весь коментар
07.02.2020 17:09 Відповісти
Як лише московська рать здрисьне з Придністрянщини кордон повернеться по Дністру.
показати весь коментар
07.02.2020 17:27 Відповісти
Границы решили перекроить ? А Измаил , Рени, Белгород-Днестровский чьи? Молдове отдадите , так как и было с 14 века? я думаю они с радостью поменяются
показати весь коментар
07.02.2020 17:48 Відповісти
Може "вони"(молдавани) і з радістю би помінялися... Але ти приїдь до Ізмаїла і брякни те, що тут видав (бажано поближче до центру міста - там поблизу травматологія...), заскочи до Болграда і теж спробуй... Може спробуєш у Татарбунарах чи Аккермані - дафай-дафай... У Рені, кажеш 90% молдаванів? То неправда - у самому місті із 23 тис. населення їх близько 50%(решту слов"яни), а район має всього 6 (!) сіл: з них Новосільське, Орлівка і Долинське та Лиманське - в - основному молдавське населення, Котловина - гагаузьке, Нагорне - болгарське населення. Так, що, як ти не рахуй - а 90% ніяк не вийде.
Південь Одещини по жодному референдуму до Молдавії не набере і 10%. А Референдум у Придністрянщині (я вже казав - після виведення російської раті) зразу же перемістить кордон до Дністра, бо то споконвічна українська земля і українське населення. Таке рішення уже раніше назрівало, але деякі наші (українські) дебіли-президенти (у нас теж трапляються дебіли-президенти, такі, як у молдаванів Додон) до того не прислухались...
PS Надобраніч! І нехай тобі присниться Штєфан Чєл Марє на бойовому коні і в обладунках!. Файний був Володар - гордість Молдови. (Це я сер"йозно.)
,
показати весь коментар
07.02.2020 22:26 Відповісти
Тебе "милее" такая Украина , с приднестрофиками. возможно ты само с тирасполя ))) и граница по Днестру , как тебе нравиться ))) и Львов -польский , а Черновцы -румынские))

Президент Молдови Додон заявив про готовність дати Придністров'ю широку автономію - Цензор.НЕТ 7968
показати весь коментар
08.02.2020 09:16 Відповісти
дурачек это ты начал рассматривать чужую общепринятую територию как свою. почитай свои высеры . я сказал , что или уважай границы или годовся к разделу. ..референдум штука интересная))) на Донбассе проведи . Или в Крыму ))))

в приднестрвье всем похеру та Украина. они еще хуже Донбасса или Крыма. предадут Украину за пол кило картошки.

в Черновицкой обл. каждый второй делает румынский паспорт. потому что патриоты . или просто выгодно )))
и вообще : иди отбивай хотя бы свое ( Донбасс) для начала, а потом смотри на чужое.
показати весь коментар
08.02.2020 10:01 Відповісти
"по Дністру" -это надо отдать Молдове територию в 4 раза больше чем пмр . все от дуная до днестровского залива. офигенный с тебя собиратель украинских земель. . поменять все придунавье , которое в принципе сотни лет входило в Молдавское княжество. на приднистрофскую республику.
показати весь коментар
07.02.2020 17:52 Відповісти
Не входило воно в молдавське князівство, окрім частини земель коло ********* Болграда.Це були землі Ногайської орди, а потім РІ. З Молдовою мирним шляхом ми ніколи не приєднаємо Придністров'я, а воювати з мирною країною ми не будемо. Обмін на Новоселицю та Герцу нерівноцінний для Молдови, а в Кельменцях та Сокирянах національний склад змінився і там понад 90% населення - українці.
показати весь коментар
07.02.2020 18:26 Відповісти
В том же Ренийском районе-90 % молдаван до сих пор. так что не надо ляля. я не говорю что надо менять границы. это чел выше все собирает земли аля кацапсина. есть общепринятые границы и точка. просто некторые уроды все никак не успокоятся . все земли собирают как феодалы. в Европе границ нет и всем побоку у кого что когда было.
А ногайская орда - с вашей стороны это вообще шедевр ))) после этого я чуть не упал. мало того что она распалась где то 400 лет назад . так еще и расположена была где то на пару тыс км восточнее )))))
Президент Молдови Додон заявив про готовність дати Придністров'ю широку автономію - Цензор.НЕТ 609
показати весь коментар
07.02.2020 18:55 Відповісти
Раз:
Президент Молдови Додон заявив про готовність дати Придністров'ю широку автономію - Цензор.НЕТ 790

Два:
Президент Молдови Додон заявив про готовність дати Придністров'ю широку автономію - Цензор.НЕТ 2952

А це пояснення до два:
"
Бі́лгородська орда́ (Орда малих ногаїв, або Буджацька та Добруджська орда)- https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8 татарська https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%80%D0%B4%D0%B0 орда (https://uk.wikipedia.org/wiki/15_%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%82%D1%82%D1%8F 15 -https://uk.wikipedia.org/wiki/18_%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%82%D1%82%D1%8F 18 століття ), що перебувала у васальній залежності від https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D0%B8%D0%BC%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5_%D1%85%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE Кримського ханства і https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%81%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%96%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%96%D1%8F Османської імперії . На чолі орди стояв https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%83%D1%80%D0%B7%D0%B0 мурза .
Назву дістала від міста Білгорода (тепер - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%96%D0%BB%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4-%D0%94%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9 Білгород-Дністровський ). Кочувала в південноукраїнських степах між гирлами https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80 Дністра і https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%83%D0%BD%D0%B0%D0%B9 Дунаю . Заснована тюркськими кочовиками - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D1%97 ногайськими татарами (20 000-30 000 чоловік)."

Ще є питання?
показати весь коментар
08.02.2020 16:00 Відповісти
ну тогда извините )))))) я просто не в курсе что украинцы наследники ногайских татар )))) я думал это предки кацапов

в Молдове я знаю есть гагаузкая автономия,возможно это они и есть . причем тут Украина опять же ?

показати весь коментар
08.02.2020 16:16 Відповісти
Гагаузів зараз розглядають, як тюркомовних християн, які появились у Буджаку в 19 сторіччі, як переселенці з Балкан.
Українці масово заселили чорноморські степи з кінця 18 століття, до того там в основному кочували ногайці, які входили у Кримське ханство, або, як Буджак, до Порти.
Ті ногайці, які не були знищені військами РІ, або втекли у Порту, або буди переселені в межах РІ на схід - на Кубань та далі.
Ногайці не були предками ні українців, ні каців.
показати весь коментар
08.02.2020 17:37 Відповісти
карты взято тупо с бодуна . непонятно каким образом нарисованы ) в той же Херсонской обл. то же синим (укр язык ) нарисовано большая часть. а по факту укаринским языком не владеет никто. говорят в лучшем случае на суржику (по селам ) и чисто по русски ( в городах)
показати весь коментар
08.02.2020 16:19 Відповісти
Ти напервно дуже сильно здивуєшся, але на літературному українському в селах не розмовляють ні де. Навіть на станіславщині у мові багато польських та своїх (гуцульських) слів. Навіть в моїй області, на 95% украіномовній, відсотків 70-80 називає крамницю магазином, наприклад.
показати весь коментар
08.02.2020 17:42 Відповісти
о чем тогда разговор ? и к чему эти таблицы ?по вашей логике не хотите отдать Молдове -отдайте ногайской орде , или их потомкам. ну чтоб быть последовательным и получить споконвични украински земли до Дубоссар ( входившие не столько в усср с 1918 по 1940 год а в ссср-там все общее было ). как вы хотите , в нарушение признаных границ. До 1918 г. они входили в Херсонскую губернию РИ, а буджак в бессарабскую губернию. Но почему то вы считаете земли пмр входившие в хер губернию -споконвично украинские , а буджак входивший после 1918 года сначала в МДР , а после в Румынию уже нет. какая-то двойная мораль . ну чистый совковокацапский взгляд типа жириновского
показати весь коментар
08.02.2020 18:25 Відповісти
По-перше. Я ніде не закликав силою відбирати в Молдови будь-які землі, тільки розглядав можливість обміну споконвічних українських земель на північ від Дубосар на населені румунами та молдаванами 2 райони.
По-друге. Ці споконвічні землі ніколи не входили ні в Херсонську, ні в Бесарабську губерніі, а були частиною Подільскої губернії (раніше Речі Посполитої, раніше ВКЛ, раніше ГВК, раніше Київської Русі) і, якби не придур йосі так би і залишились в Україні.
показати весь коментар
08.02.2020 23:27 Відповісти
вот сценарий который будет реализовываться у нас. с нашим додоном-гон-ом
показати весь коментар
07.02.2020 16:57 Відповісти
широкую автономию в составе Украины...
Давай Додон....- там по речке проходит естественная граница....
Раньше это и была Украина...
показати весь коментар
07.02.2020 16:59 Відповісти
такой "додон" нам не нужен (с)Президент Молдови Додон заявив про готовність дати Придністров'ю широку автономію - Цензор.НЕТ 6158
показати весь коментар
07.02.2020 16:59 Відповісти
Вот и нас с Лугандоном это ждёт. Лет через 20.
показати весь коментар
07.02.2020 17:01 Відповісти
гораздо раньше. Я думаю процесс начнётся уже в этом году.
показати весь коментар
07.02.2020 19:33 Відповісти
У нас такой же Додон.
показати весь коментар
07.02.2020 17:03 Відповісти
у нас все хуже. у нас клоун полномочия на это имеет.
показати весь коментар
07.02.2020 17:04 Відповісти
Так это такой же ставленник кремля.
показати весь коментар
07.02.2020 17:05 Відповісти
это ган.... дадон ничего не решает. слава богу Молодова парламентская республика. а будет много трындеть - опять отстранят от президентства.

эти лозунги чисто для внутриприднестровского охлоса и для кремля (чтоб он сгорел синим пламенем)
показати весь коментар
07.02.2020 17:03 Відповісти

Президент Молдови Додон заявив про готовність дати Придністров'ю широку автономію - Цензор.НЕТ 9634
показати весь коментар
07.02.2020 17:04 Відповісти
Вилізло нещастя. Перший батальон УНА-УНСО прийшов з України та захищав українців від Кам'янки до Рибниці. Другий батальон був сформований із самих придністровців в Бендерах. Командиром був місцевий майор Майстренко.
До речі Смірнов, якого так хають зараз, дуже довго добивався зустрічі з Кравчуком і просив Придністров'я забрати назад в Україну. Кравчук його так і не прийняв.
показати весь коментар
07.02.2020 17:59 Відповісти
А они разве сейчас не автономны. Пускай наслаждаются ублюдки линехромосомные.
показати весь коментар
07.02.2020 17:13 Відповісти
вчіться в кремля чужими руками прибирати своїх ворогів https://censor.net/news/3169672/ssha_nalojili_sanktsii_na_moldavskogo_oligarha_plahotnyuka_pompeo
показати весь коментар
07.02.2020 17:13 Відповісти
Петя в шоке. Ето же его лучший друг. Сейчас порохоботы методички усиленно листают ища выход из тупика
показати весь коментар
07.02.2020 17:17 Відповісти
справа не в Хряку - справа в тому , що Плахотнюк був реально прозахідною фігурою , а тепер Дондон спокійно виконає всі "хатєлкі" кремля ...
показати весь коментар
07.02.2020 17:18 Відповісти
Да х*** там он был прозападным. Я тебе скажу что ниодин олигофрен не хочет чтобы Украина или другая страна стала жить по европейским правилам, где минимальная коррупция и работающие законы более менее равные для всех. А так же где олигофрены платят сумасшедшие налоги а не так как в Украине налоги платят только нищие а олигофренам наоборот дотации и доступ к бюджетной кормушке. А на словах наши олигофрены могут говорить все что угодно, что они типо в Европу ведут Украину и тд. как Януковищ. А если посмотреть по их реальным делам и поступкам то все делается для того чтобы Украина погрязла в диктатуре и анархии и вернулась под Рашку и ее законы.
показати весь коментар
07.02.2020 17:28 Відповісти
Формула Штанмаера и до молдован добралась. ***** уже не хочет платить за приднестровский газ да и поставки туда стали проблематисными. Молдову вынуждают взять на свой баланс росийский гарнизон в приднестровье. Теперь в словаре росийскую окупацию просто перепишут как автономию.
показати весь коментар
07.02.2020 17:15 Відповісти
Президент Молдови Додон заявив про готовність дати Придністров'ю широку автономію - Цензор.НЕТ 5642
показати весь коментар
07.02.2020 17:17 Відповісти
Треба допомогти молдованам скинути Додона
показати весь коментар
07.02.2020 17:18 Відповісти
на фіга,він там нічого не вирішує,а язиком нехай чеше
показати весь коментар
07.02.2020 17:24 Відповісти
https://twitter.com/natohawks
https://twitter.com/natohawks

Львовский метрополитен

@natohawks

·https://twitter.com/natohawks/status/1225540777075494912 17 ч

Махровая русофобия 80-го уровня. Генерал-майор сухопутных сил Японии Джиро Хироэ посетил боевые позиции 28-й отдельной механизированной бригады ВСУ с целью перенять бесценный опыт распятия российских мальчиков в трусиках

Президент Молдови Додон заявив про готовність дати Придністров'ю широку автономію - Цензор.НЕТ 5272
показати весь коментар
07.02.2020 17:31 Відповісти
Интересно, а почему депутаты пеценего кореша не хотят создать большенство с Сандру против депутатов додона? Соя обтясни, без тебя никак?
показати весь коментар
07.02.2020 17:32 Відповісти
рашистский Козак ,ответственный за промацковский курс Молдавии постаралси произнести языком Дадона то,что нужно рашистам,для привязки подобного (ордло)к Украине, в ближайшее времья....
показати весь коментар
07.02.2020 17:34 Відповісти
...И рулил там царь Гвидон Додон
еще тот он был го..дон...
показати весь коментар
07.02.2020 17:43 Відповісти
Новая методичка из кремля?
показати весь коментар
07.02.2020 18:25 Відповісти
Ну ЗЕленые обещают то же самое сделать осенью 2020 для Донбабве.
показати весь коментар
07.02.2020 18:44 Відповісти
А куда им деваться ? Европе уже надоел этот гнойник вблизи границ ЕС. Поэтому они явно дали понять - "минск" придётся выполнять.
показати весь коментар
07.02.2020 19:37 Відповісти
Додон мог начать войну против кацапских оккупантов??? Да ты прямо шутник в стиле шапито-95,
показати весь коментар
07.02.2020 20:54 Відповісти
Я понимаю, что ты ватное быдло, но зачем же так откровенно обращать на эо внимание окружающих? В том то и прикол что додон как раз рассказывает про победу над кацапами и восстановлении территориальной целостности Молдовы при этом даже и не думая ничего делать ради фактической деоккупации, как раз то, что пытается протянуть пуйло и у нас.
показати весь коментар
07.02.2020 21:24 Відповісти
его нужно звать долдон конченный
показати весь коментар
07.02.2020 19:58 Відповісти
А наш додоноленський в ростов петлятиме якщо таку херню навіть спробує уткнути..зебілоіди ви кончені дегенерати!
показати весь коментар
07.02.2020 20:11 Відповісти
Кацапская шестерка просто устраивает показательное выступление для наших западных "друзей" и зебилов на тему - как нужно мириться с оккупантами и впихивать де-юре фактически оккупированные территории.
показати весь коментар
07.02.2020 20:52 Відповісти
Парламентська республіка, президент не перша посада, в 2020 році перевибори, московська гнида може заявляти що завгодно( як і "рускій" жириновський)
показати весь коментар
07.02.2020 22:26 Відповісти