12598 відвідувачів онлайн
5 220 184

Зеленський запросив Папу Римського до Києва і на Донбас

Зеленський запросив Папу Римського до Києва і на Донбас

Зустріч з Папою Римським Франциском у Ватикані - наче перевірка на справжність.

Про це президент України Володимир Зеленський написав у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Зустріч з Папою Римським Франциском у Ватикані – це момент істини. Наче перевірка на справжність. Ми говорили про найважливіше для України – припинення війни на Донбасі", - підкреслив Зеленський.

На його думку, "буде знаково, якщо Його Святість прийме моє запрошення і відвідає Україну. Впевнений, що він має побувати не лише у столиці. Щоб до кінця зрозуміти, що у нас відбувається на Донбасі, треба їхати на Донбас".

"Аби стати "Президентом миру", як назвав мене Папа, я маю зробити все, щоб, їдучи Донбасом, бачити усміхнені обличчя, кольорові дитсадки та школи, сучасні лікарні й добрі дороги, чути дитячий сміх і знати, що війна в Україні – страшний спогад, якого світу не забути", - підкреслив глава держави.

Зеленський запросив Папу Римського до Києва і на Донбас 01

Нагадаємо, 8 лютого у Ватикані відбулася аудієнція Президента України Володимира Зеленського та першої леді Олени Зеленської з Його Святістю Папою Франциском.

Президент також провів зустріч з державним секретарем, кардиналом П'єтро Пароліном.

Топ коментарі
+33
Психіатри, кажіть щось уже ви.
Що воно ще повинне зробити, щоб його нарешті примусово госпіталізували ?
показати весь коментар
08.02.2020 23:55 Відповісти
+28
пока этот дебил развлекается, у нас бойцы на фрогте гибнут..
показати весь коментар
08.02.2020 23:58 Відповісти
+20
Воно думає, що цим переб*є віслюка, моніку, нелоха, блазня, уклоніста і решту з дуже чисельного списку прізвиськ, якими його нагородили.

Марно. Ослом і лишиться.
показати весь коментар
09.02.2020 00:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Даремно Папа пустив нєлоха до себе в гості, мабуть не знає що після його візитів найвеличнішого стається якісь катастрофи в країні.
показати весь коментар
09.02.2020 00:31 Відповісти
Якби не пустив, може ще гірше було б .Десь через кілька днів після від,їзду Янелоха треба чекати якоїсь халепи в Італії ( якщо Папа навздогін не здогадається здійснити обряд екзерциссу )
показати весь коментар
09.02.2020 01:44 Відповісти
тексти для цензора в кремлі перекладають? В оригіналі - на Донбасі, а в перекладі на йєзик - в Донбассе
показати весь коментар
09.02.2020 00:37 Відповісти
Все простіше - це звичайні борошна гугл перекладу
показати весь коментар
09.02.2020 01:18 Відповісти
У меня есть любимое кольцо Иоанна Павла Второго -- последнего нормального Римского Папы. ...да я ещё и очень дальний его родственник...

Ватикан на аукционе продавал после Его смерти. Я выкупил. Копия, скорей всего -- в виде креста, с такими христианскими символами, шо любые попы в попе -- кому не покажи ...*) ...

...но я ношу -- там изнутри надпись есть -- мне внушаеть -- я верю!
показати весь коментар
09.02.2020 00:41 Відповісти
А він був лемка.
показати весь коментар
09.02.2020 00:47 Відповісти
-- та наш Хлопець! ...я в курсе...*)
показати весь коментар
09.02.2020 01:00 Відповісти
як Андрій Варгола? (Енді Уоргол)
показати весь коментар
09.02.2020 01:05 Відповісти
не пиши дурниці... "родствіннік"...
показати весь коментар
09.02.2020 01:01 Відповісти
всє люді братья
показати весь коментар
09.02.2020 01:03 Відповісти
покажи
показати весь коментар
09.02.2020 01:03 Відповісти
Могу сказать,что последние 5 лет его тянули,сам он по состоянию здоровья уже был не готов к своему папству из-за болезни Паркинсона. У вас конечно же копия. Попы может быть и в шоке, а вот католические священники максимум с эмитируют шок, дабы не обидеть.Никакие "любимые кольца Иоанна2" Ватикан не мог выставлять по определению. А дальний родственник К.Войтыла?? Ну если только по принципу- все мы от Адама и Евы...
показати весь коментар
09.02.2020 01:16 Відповісти
-- шо б я спорил, так не буду... ...могу фотку выставить.

Шо копия -- так я и сам Ватикану не верю -- "хотя вы все там жулики и нет на вас креста..." *)

Взял с ихнего аукциона -- хош верь, хош не верь ... ...у меня Брат в Киеве, давно с ними сотрудничает, по поводу документаци и прочего -- ему предложили, в пакете к документам а денех у него небыло на колечко -- . Вот и вся история...*)
показати весь коментар
09.02.2020 01:26 Відповісти
Адам? Єва? Ні, не чув.
А́ск і Е́мбла (Ясень та Вільха) - перші люди в скандинавській міфології, прабатьки усього людського роду.
показати весь коментар
09.02.2020 01:30 Відповісти
Ну так это в скандинавской. А мы вроде как христиане? Да и этот спор не имеет конца и края уже на протяжении тысяч лет т.к. нету реального фактажа, который можно увидеть и пощупать. Поэтому лучше и не начинать.
показати весь коментар
09.02.2020 01:36 Відповісти
Я не християнин (і до конкретних релігій не належу. в мене зі світоглядом "своя атмосфера"), але щодо фактів...
В скандинавській міфології є цікавий епізод про створення власне людей (Аск та Ембла були скоріше першими антропоїдами) - займався цим бог Хеймдалль, і в текстах "Едди" є моменти, що можна перекласти ******** мовою як "генна інженерія" або "ДНК-апґрейд". Тобто він знаходив антропоїдів (що вже могли еволюціонувати дарвінівським шляхом) - і вносив корективи в код ДНК.
(якщо згадати, що боги в цій міфології скоріше не містичні істоти, а дуже продвинута цивілізація, що живе в одному з вимірів 9-шарового Всесвіту...)
показати весь коментар
09.02.2020 02:10 Відповісти
Это тоже не факты, но блаженны невидевшие и уверовавшие.
показати весь коментар
09.02.2020 02:16 Відповісти
"Не видеть и уверовать" - не для мене. Аналіз, синтез та гіпотези - інша справа... а в архаїчних знаннях матеріалу багато...
показати весь коментар
09.02.2020 02:18 Відповісти
А если Вы такой умный -- и я Вам колечко сфотаю со всех сторон... -- Вас не смутит всё расшифровать?
показати весь коментар
09.02.2020 01:34 Відповісти
Я был активный прихожанин римско-католической церкви в своё время. Иоанна Павла2 видел лично во время встрече в Астане в 2001году(целовал ему руку-так принято). Имею знакомство со многими священниками Римско-Католической церкви. И точно знаю, что Ватикан не выставляла оригинальных "любимых колец" Иоанна Павла 2.
показати весь коментар
09.02.2020 01:42 Відповісти
...я был батальонный разведчик, а он писаришка простой...
Шо мне Ваши истории... -- колечко смотреть будем? *)
показати весь коментар
09.02.2020 01:47 Відповісти
да нет проблем- у вас "розарий" скорей всего, которой вы приобрели в Ватикане
показати весь коментар
09.02.2020 01:50 Відповісти
Хорошо... -- я Вам даю все виды с фасами и анфасами, взад и в профиль...

-- а Вы мне говорите: Это туфта, такого не может быть!
Согласны? *)
показати весь коментар
09.02.2020 01:55 Відповісти
То что такого не может быть я вам и сейчас могу сказать(оригинал кольца И.П2). А вот,выпускала ли "ваше любимое кольцо" Римско-Католическая Церковь в массовую продажу для какой-нибудь благой цели возможно,что скажу. Нет, тогда поинтересуюсь у более осведомленных.
показати весь коментар
09.02.2020 02:02 Відповісти
-- я ж не против Вашего интересу... -- каждый должен знать своё место и никому его не уступать! -- ройтесь и копайтесь с удовольствием, для Вашей личной и нашей общественной жизни...*)
показати весь коментар
09.02.2020 02:11 Відповісти
show me
показати весь коментар
09.02.2020 02:12 Відповісти
-- kein Problem...*)

Зеленський запросив Папу Римського до Києва і на Донбас - Цензор.НЕТ 6379
показати весь коментар
09.02.2020 02:29 Відповісти
Pescatorium(Кольцо рыбака)- в действительности которое носил Папа выглядит иначе... Папское кольцо призвано напоминать о том, что папа является наследником апостола Петра, который по роду занятий был рыбаком. На кольце Пётр изображён забрасывающим рыбацкую сеть с лодки. Символика перекликается со словами Христа о том, что его ученики станут ловцами человеческих душ.

Личные кольцо и печать Папы Иоанна Павла II были уничтожены в субботу на символической церемонии, ознаменовавшей конец его правления в католической церкви. Как передает ВВС, ритуал провел кардинал-camerlengo, Эдуардо Мартинес Сомало, выполняющий обязанности главы церкви до тех пор, пока не выберут нового Папу.
Кардинал Сомало разломил так называемое Кольцо рыбака (Pescatorium) и свинцовую печать, которой скреплялись папские письма, "как и предусмотрено Апостольской конституцией", сообщил представитель Ватикана Хоакин Наварро-Вальс.
На церемонии присутствовали 143 самых высокопоставленных кардинала католической церкви.
В Ватикане строго соблюдаются все традиции, касающиеся облачения каждого нового понтифика. Как только папа восходит на престол, он получает «индивидуальный» перстень с выгравированным на нем собственным именем. Такая «печатка» с именем владельца до 1842 года использовалась для удостоверения важных документов и личных писем. Папа буквально применял ее в качестве печати.
Именно по этой причине каждый новый понтифик получает свое кольцо во время официальной церемонии коронации. Этот атрибут облачения отливают из чистого золота, а вручает его папе декан Коллегии кардиналов. Вновь возведенный на трон Глава церкви обязан припасть к перстню губами в знак своего смирения и принятия высочайшей миссии продолжения дела апостола Петра.Почему Кольцо рыбака уничтожалось после смерти папы
Срок службы перстня никогда не длился дольше времени пребывания папы на троне.
показати весь коментар
09.02.2020 02:58 Відповісти
...я уже, почти спать лёг... -- спасибо, шо разбудили...

Это Любимое кольцо, а не Папский Перстень!

-- я ж сразу сказал, шо Вы будете недовольны... -- но я ж и не Вам его показывал, согласитесь... -- шёне грюс и зюссе кус, Геноссе... *)
показати весь коментар
09.02.2020 03:05 Відповісти
ну это же смешно просто, согласитесь?...какое ещё любимое кольцо Папы Римского на аукционе...брат...Киев...? Есть ли хоть одно фото где Папа носил ваше кольцо- он же публичная личность? Мог ли он вообще носить другое кольцо, кроме как "Кольцо Рыбака"? Ладно эти все вопросы настолько очевидны для ответа, что можно считать их риторическими)
показати весь коментар
09.02.2020 03:19 Відповісти
Коллега! -- я не понял. Кольцо у меня, а смешно Вам... -- давайте вместе посмеёмся...*)
показати весь коментар
09.02.2020 03:20 Відповісти
Зроби хімічний, хроматографію, радіоуглеродний аналіз матеріалу з якого виготовлений перстень. Так можна визначити походження золота і місце та час його виготовлення.
показати весь коментар
09.02.2020 03:27 Відповісти
-- вже все зробив! -- Папа Римський від аналізу сечі відмовляється -- працюємо! *)
показати весь коментар
09.02.2020 03:39 Відповісти
Кстати -- фотка с этой гайкой на Папе, есть! ...токо -- убогого лечить, шо мёртвого лечить...
Шо Вам ещё надо, шо б Вы не спали и мне не давали?

-- ...завтра на велике поеду -- сезон открою -- погодка шепчет! ... -- подтягивайтесь... ...или отжимайтесь... ...или просто поприседайте, раз с 300... -- филь шпасс дабай! *)
показати весь коментар
09.02.2020 03:26 Відповісти
У нас завтра теж починається потепління.
показати весь коментар
09.02.2020 03:28 Відповісти
-- хоть шо-то хорошее в Мире присходит...
показати весь коментар
09.02.2020 03:42 Відповісти
да я его и не закрывал- с такой погодой то)
показати весь коментар
09.02.2020 03:29 Відповісти
Ромалы знатные кольца-зубы делают.
показати весь коментар
09.02.2020 09:38 Відповісти
Простите, а.. любимые серёжки Папы, Вы, часом, не прикупили на аукционе..!? . В Одессе, на 7-м км., можно и оригинал папской тиары купить.., по дешёвке. Спасибо, повеселили народ.
показати весь коментар
09.02.2020 11:49 Відповісти
Було цікаво і повальної, хоча слова про "чисте золото" були брехнею. У все золото додається лігатура.
показати весь коментар
09.02.2020 03:22 Відповісти
*повчально...
показати весь коментар
09.02.2020 03:24 Відповісти
Ну, по-перше, ніколи не вір тому, що чуєш. Скоріше Папа назвав Зеленського ішаком, а Зеленський поплутав з президентом миру. Він ще й не таке плутав.
показати весь коментар
09.02.2020 01:03 Відповісти
Є файна італійська лайка cazzo di asino (зуй віслюка).
І так, asino (віслюк) також вживається, як і в багатьох інших мовах, в значенні "довбойоп".
показати весь коментар
09.02.2020 01:23 Відповісти
Зе сказал: "президентом мира", назвал меня Папа."
Марк Твен сказал: "Человеку никогда не достичь столь головокружительных вершин мудрости, чтобы его нельзя было провести за нос"
показати весь коментар
09.02.2020 01:09 Відповісти
Думаю, Папа б сам про це повідомив, а не передав через Зеленського. Не схотів чи це секрет?
показати весь коментар
09.02.2020 01:12 Відповісти
На встречах и именинах говорят разные разности. Разве что с богом не сравнивают. И вполне естественно для умного человека, а не шута, эту ересь в массы не нести.
показати весь коментар
09.02.2020 01:13 Відповісти
Із нездоровою криворотою посмішкою уявив візит Тата Римського на Бамбас Зеленський запросив Папу Римського до Києва і на Донбас - Цензор.НЕТ 9358
показати весь коментар
09.02.2020 01:25 Відповісти
Для чого Мені їхати на Донбас, якщо там нема католиків?
показати весь коментар
09.02.2020 01:37 Відповісти
Папі...
показати весь коментар
09.02.2020 01:49 Відповісти
Подивитися в приціл снайперської гвинтівки на живих антіхрестов.
показати весь коментар
09.02.2020 05:32 Відповісти
Так Папа заздалегідь прощає ворогів.
показати весь коментар
09.02.2020 07:17 Відповісти
Три мільйона українців,які є греко-католиками,які десятиліттями добиваються Патріархату для своєї церки,які компактно живуть тільки на Західній Україні,навіть,не згадалися!Для чого везти Папу на Донбас?Пробувати зіграти на жалість з надією,що він виковиряє рубіна з тіари?Ага,зараз!Ватікан такий багатий не тому,що він роздає,а того,що він збирає з цілого світу по копієчці.Ну і запрошення в Київ,все-таки виглядає,як дуля Православному Варфоломію.Щось ця дипломатія,якась перекособочена.
показати весь коментар
09.02.2020 01:36 Відповісти
У Києві є греко-католики та їхні храми. Я знаю три таких храми.
показати весь коментар
09.02.2020 01:40 Відповісти
Ali,і в Римі є греко-католицька церква.Але,99% греко-католиків живе на Західній Україні,це однозначно.
показати весь коментар
09.02.2020 02:02 Відповісти
Мені відомо, що в ЗУ багато греко-католиків, але я би не говорив про 99 відсотків. У ЗУ також багато інших різних течій християнства.та інших вірувань.
показати весь коментар
09.02.2020 02:40 Відповісти
Шановний Ali,не робіть «з тата-вар'ята».Я,там у першому коментарі написала ,все-таки,«три міліони греко-католиків».А Західна Україна-це сім областей,які аж ніяк не можуть мати таку низьку кількість населення.А чому «три міліони греко-католиків»,так тому що «за опитуванням,90% українців назвали себе християнами,з яких 10%-є греко-католиками».Інформація із сайту Київського Патріархату.Чому греко-католики в основній своїй кількості живуть на заході країни?Довга історія...
показати весь коментар
09.02.2020 04:46 Відповісти
ЗУ це чотири області - Галичина і Закарпаття. На Закарпатті греко-католики є меншістю.
показати весь коментар
09.02.2020 07:19 Відповісти
Греко-католицькі церкви - це від Балтики до Чорного моря.
показати весь коментар
09.02.2020 09:56 Відповісти
Не було жодного дня у січні, коли б не було ворожих обстрілів наших військ.
11 загиблих, 30 поранених, 230 ворожих обстрілів. Ворог зайняв наші позиції, з яких ти відвів наші війська.
Шмаркля, ти не миротворець, ти капітулянт і зрадник.
показати весь коментар
09.02.2020 01:44 Відповісти
Зеленський запросив Папу Римського до Києва і на Донбас - Цензор.НЕТ 7744
https://www.youtube.com/watch?v=A0FWN8TCbVM Мишибратья, какаяразніца...що далі? Ломаченко, Усик, Портнов знають відповідь
показати весь коментар
09.02.2020 01:48 Відповісти
пороходовбні,ви уже забули як ви бились в істериці)))))
Президент запросив Понтифіка до України, і той - прийняв запрошення. Папа Франциск запевнив Порошенка, що молиться за мир у нашій державі. Говорили багато, протокол зустрічі був перевищений вдвічі....(аж на 10 хв)
показати весь коментар
09.02.2020 02:00 Відповісти
Ой, дурак! (с). А чому не на виставу "95-го підворіття"?!
показати весь коментар
09.02.2020 03:06 Відповісти
Вся влада на землі від сатани.Євангелія від Луки це показує 4:6 "
диявол сказав Йому: Я дам Тобі всю оцю владу та їхню славу, бо мені це передане, і я даю, кому хочу, її ". А тепер задумайтесь,хто дав владу на землі папі римському,зеленському,путлеру,трампу і іншім? Вам це лайно треба? Люди,це лайно в світі робить війни,голод,наркоманію,знищення населення.Погляньте у кожному місці скільки дітей в інтернатах живуть,скільки старих людей без лік та без нормального медичного обслуговування живуть.А в цей час витрачаються гроші на поїздку до Риму чи в Оман та на іншу погань.Плюньте на це лайно.По можливості допомогайте друг другу чим можете.Залишайтеся людьми до кінця.Тільки це зробе Україну єдиною.
показати весь коментар
09.02.2020 04:13 Відповісти
а вот и зеля нашелся... пока придурок гончарук мочит отсебятину, зеля шастает по заграницам... и пофиг ему вся Украина... зеле нравится то няньку кому-то приставить (ВДУМАЙТЕСЬ - НЕ ЗАКОН ПРИНЯТЬ, а с носовым платком ходить слюни вытирать), то пообещать учителям зарплату в 4 тысячи евро (Я думаю, что если бы Трамп пообещал, то уже выполнил бы) и ничего не сделать, то сдуру виски жрать в Новый год податься в Оман вместе с ермаком... притом подался на сепаратные переговоры с кацапами, а стране внушал, что поехал на частный отдых... БРЕХУН... недалекий, безответственный брехун... ПОЗОР УКРАИНЫ...
показати весь коментар
09.02.2020 06:35 Відповісти
Наверное на банковской гуляет неопознанный вирус тупости и попадая туда человек глупеет на глазах и начинает нести такую околесицу, что хоть святых выноси - это как у Высоцкого: "Я б засосал стакан и в Ватикан" - видимо дух мнимого всемогущества охватил не только Петю, но и его последователя Монику "президента мира".
показати весь коментар
09.02.2020 06:43 Відповісти
Зеленский шоумен, который играет политика. Какой папа римский? Путин православный сатанист.для не римский папа это враг и он его сам убить готов во имя идеалов своей веры человеконенавистнической. Он маньяк. А теперь он и дальше будет творить злодеяния, потому что ему все с рук сходит.
показати весь коментар
09.02.2020 06:47 Відповісти
Папа Римский нам ничего не должен. Хотя бы Маркива помог освободить, что ему на Донбассе делать. Краматорск посетить и под "грады" попасть?
показати весь коментар
09.02.2020 06:49 Відповісти
ну блазень залишається блазнем навіть у ватікані. на донбасі тільки папи римського не вистачає . яке ж воно дурне чи то може його сценаристи ? що за довбойоб?
показати весь коментар
09.02.2020 07:01 Відповісти
Этот пустоголовый хочет мира любой ценой,даже путем сдачи Украины. А может он хочет именно сдать Украину и только прикрыватся всем этим. Какого предателя олигархи поставили, а народ выбрал.
показати весь коментар
09.02.2020 07:44 Відповісти
Зеленський запросив Папу Римського до Києва і на Донбас - Цензор.НЕТ 2527

Верной дорогой идете дорогие товарищи подельники !!!

Жду не дождусь, скоро свидимся !
Кремлёвский холуй, кровавый ЗЭК бегах легитимный кацапский резидент Иуда,янук!
показати весь коментар
09.02.2020 08:01 Відповісти
Пригласил в Донецк?
показати весь коментар
09.02.2020 09:12 Відповісти
В Золотое пригласи-пусть подтвердит,что ты,нелох.
показати весь коментар
09.02.2020 09:17 Відповісти
Этот случай был в городе Риме,
Там с визитом был наш президент
Утром в храмах он щёлкал е*алом,
По ночам на рояле играл.
В Ватикане прошел мелкий дождик,
Президент собрался во дворец,
Вот подходит он к римскому папе:
- Папа, папа, ты мне помоги.
Папа быстро с лежанки свалился,
Он узорный надел свой спинжак,
Он чугунною мантией покрылся
И поскорее спустился в бельведер.
И сказал президенту тот папа:
- Не ходи ты с х*йлом говорить,
Потому что ты клоун зелёный,
На*бёт он тебя тыщу раз... (с)
показати весь коментар
09.02.2020 10:09 Відповісти
Це ж треба ! А можна дізнатися скільки коштують ці туристичні поїздки нелохамоніки і хто за це платить ? Їздити ганьбити країну - зупиніть це безглуздя !
показати весь коментар
09.02.2020 10:38 Відповісти
Молодец, всё правильно.
показати весь коментар
09.02.2020 10:39 Відповісти
Для дебила Зеленского: " В Украине", " на Донбассе".
показати весь коментар
09.02.2020 11:10 Відповісти
Не обижайте БУБОЧКУ
ЭТО ЕМУ ЕРМАК СЕЙЧАС ТЕКСТЫ ПИШЕТ
Как написали. Так он и прочёл 😀
показати весь коментар
09.02.2020 11:21 Відповісти
Ещё в ОПе есть один спец- дебил по лугандону - Сивоха
показати весь коментар
09.02.2020 11:22 Відповісти
Ты про собак прочитала?
показати весь коментар
09.02.2020 12:03 Відповісти
" проезжая по Донбассу, видеть улыбающиеся лица, цветные детсады и школы, современные больницы и хорошие дороги, слышать детский смех....."
Всё время колеблюсь, всё время сомневаюсь - он всё таки всё понимает и ведёт правильную игру или он полный идиот?
Нет! Не может полный идиот стать президентом, не-мо-жет!
показати весь коментар
09.02.2020 12:02 Відповісти
Пф-ф-ф, "пригласил" он.

А сам в бронике в Ватикан приперся.
Зеленський запросив Папу Римського до Києва і на Донбас - Цензор.НЕТ 5831
показати весь коментар
09.02.2020 12:11 Відповісти
вдумайтеся , співвітчизники
в текст та зміст написаного

" Аби стати «Президентом миру» як назвав мене Папа,
я маю ... їдучи Донбасом, бачити усміхнені обличчя,
кольорові дитсадки та школи, ******* лікарні й добрі дороги, чути дитячий сміх ... "

співвітчизники ,

в тексті та змісті написаного
ви бачите якись слова або чуєте якусь думку про Україну ?
про українців , які мешкають
у Херсонщині, Черніговщині, Волинщині, Львівщині або інших куточках України ?

іншими словами
воно хоче ВІДНОВЛЕННЯ лугандоніі за рахунок бюджету України, тобто
З НАШИХ КИШЕНЬ, з кишень платників податків
ЗА РАХУНОК ПЕНСІЙ, ЗА РАХУНОК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, ЗА РАХУНОК ОСВІТИ
та ЗА РАХУНОК ПРОДАНОЇ ВОРОГУ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ !!!

.
показати весь коментар
09.02.2020 15:30 Відповісти
Зеленський запросив Папу Римського до Києва і на Донбас - Цензор.НЕТ 3092