9846 відвідувачів онлайн
2 385 17

До кінця травня триватиме атестація прокурорів обласних прокуратур, - Чумак

До кінця травня триватиме атестація прокурорів обласних прокуратур, - Чумак

Принаймні дворічний період спеціального режиму діяльності органів прокуратури в процесі їхнього реформування передбачено законом.

Як сказав заступник генерального прокурора Віктор Чумак в інтерв'ю Радіо Свобода, "нам фактично дали карт-бланш на два роки, але ми впораємося раніше", інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, принаймні дворічний період спеціального режиму діяльності органів прокуратури в процесі їхнього реформування передбачено законом.

Зокрема, Чумак розповів, що після атестації прокурорів колишньої Генеральної прокуратури, наразі реформованої в Офіс генпрокурора, нині триває заповнення вакансій. А з 1 березня і, ймовірно, до кінця травня відбудеться атестація прокурорів обласних прокуратур.

"Відбуватиметься атестація обласних прокуратур. Ми розподілили цих людей, які проходять службу в обласних прокуратурах, а там трохи більше трьох тисяч. І вони упродовж трьох днів приїдуть до Києва і здадуть відповідні тести, тести комп'ютерні, а потім по черзі приїжджатимуть відповідними групами для того, щоб не оголяти там прокуратури, і проходитимуть співбесіди", - розповів Чумак.

Після цього, сказав він, ще треба також провести атестацію і місцевих прокурорів, яких найбільше - близько п'яти тисяч.

Нагадаємо, 19 вересня 2019 року український парламент ухвалив закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно  першочергових заходів щодо реформи органів прокуратури". Закон, зокрема, передбачає зменшення максимальної кількості працівників органів прокуратури з 15 тис. до 10 тис. осіб. 23 вересня закон підписав президент Зеленський.

У серпні генеральним прокурором призначено Руслана Рябошапку. З 2 січня 2020 року розпочав роботу Офіс генпрокурора.

Топ коментарі
+5
без матюков не получится.
показати весь коментар
09.02.2020 02:09 Відповісти
+2
Це результат вибору 73 відсотків.
показати весь коментар
09.02.2020 02:08 Відповісти
+2
яка атестація кого там всіх в тюрьму і без застави
показати весь коментар
09.02.2020 02:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Офис Офиса спросил -- где ты Офиса ростил...
То капэць... -- и я валяюсь...*)
показати весь коментар
09.02.2020 02:04 Відповісти
гнід пропукінських-тупорилих та крімінальних ВИГАНЯЮТЬ з прокуратур а лахтинські ґебельси сумують... Це ж знищують їхніх прихильників та корисних ідійотів в прокуратурах
показати весь коментар
09.02.2020 13:26 Відповісти
это реформа или иное мыролюбство?
показати весь коментар
09.02.2020 02:05 Відповісти
Це результат вибору 73 відсотків.
показати весь коментар
09.02.2020 02:08 Відповісти
от общего числа или от пришедших?
показати весь коментар
09.02.2020 02:10 Відповісти
А как щас Генеральный Прокурор Украины называется?
-- предлагайте варианты -- токо без матюков!
показати весь коментар
09.02.2020 02:06 Відповісти
без матюков не получится.
показати весь коментар
09.02.2020 02:09 Відповісти
Так а смысл? Одно дело повышение квалификации, другое дело прокуроров гонять по самодурству.
показати весь коментар
09.02.2020 02:25 Відповісти
яка атестація кого там всіх в тюрьму і без застави
показати весь коментар
09.02.2020 02:33 Відповісти
У Чумака лицо будто его раскулачивать пришли.
показати весь коментар
09.02.2020 02:53 Відповісти
Атестацию пройдут только те кто ненавидит АТО-шников, волонтеров и евромайдановцев
показати весь коментар
09.02.2020 05:26 Відповісти
Какие прокуроры у рябой ****** в ГП видно всем. А теперь они хотят таким-же ЗЕленым говном накачать всю прокуратуру Украины.
показати весь коментар
09.02.2020 08:26 Відповісти
Пусть покажут статистику желающих работать в прокуратуре , и тех новичков кто пройдёт аттестацию .
показати весь коментар
09.02.2020 10:07 Відповісти
Аттестацию начните со сбора информации - ГДЕ РЕАЛЬНО живут чины областных прокуратур (а не где "прописаны"); на каких РЕАЛЬНО машинах ездят (а не какие на них или членов семьи "зарегистрированы"); что такого "офигенного" производят "БИЗНЕСЫ" (тут бы надо десять кавычек) их жен/мужей/детей/родственников?!?!?!? ДаЮ и откройте прямую анонимную линию для звонков жителей областей, для предварительной информации "о логовах" "хазах да малинах" "прокуроров" (тут тоже - надо бы десять кавычек)!
показати весь коментар
09.02.2020 10:32 Відповісти
А потом - положите на стол ведомость с зарплатой "прокурора" и экспертную оценку (хотя бы "по минимуму") недвижимости, машин, часов, средств связи и т.д., которыми РЕАЛЬНО ПОЛЬЗУЕТСЯ "прокурор"... И - ВСЕ, картина маслом...!!!!
показати весь коментар
09.02.2020 10:35 Відповісти
тю... та цим вже 3роки займаються спеціально НАВЧАНІ люди
показати весь коментар
09.02.2020 13:29 Відповісти
А хто вас корупціонерів і пристосуванців буде атестувати? Я думаю .що це зробить весь народ України.
показати весь коментар
09.02.2020 10:48 Відповісти