8840 відвідувачів онлайн
3 422 29

Київрада декомунізувала назви чотирьох столичних бібліотек

Київрада декомунізувала назви чотирьох столичних бібліотек

У Києві перейменували низку бібліотек, позбувшись комуністичного минулого.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Київради.

Перейменовано три бібліотеки для дітей Централізованої бібліотечної системи Солом'янського району:

  • бібліотеку імені О.Пироговського - на бібліотеку "Преображенська";
  • бібліотеці імені П.Вершигори присвоєно ім’я Євгена Гуцала (на честь видатного українського письменника, журналіста, поета і кіносценариста);
  • бібліотека імені В.Кудряшова отримала ім’я Всеволода Нестайка (на честь письменника, класика сучасної української дитячої літератури).

Крім того, перейменовано бібліотеку імені О.Матросова для дітей Централізованої бібліотечної системи Шевченківського району на бібліотеку імені А.Костецького  (на честь видатного українського дитячого письменника, викладача і літературознавця).

Також Київрада присвоїла бібліотеці №156 у Дарницькому районі столиці ім'я Миколи Руденка - українського письменника, громадського діяча, Героя України.

Топ коментарі
+11
Мабуть так само думали совєти, коли називали дитячу бібліотеку на честь зека Матросова... Чи вулицю на Печерську в честь чорного расиста Патріса Лумумби, чи вулицю на честь Кудрі, який половину Хрещатика в 1941 взірвав і Успенський собор...
показати весь коментар
09.02.2020 13:09 Відповісти
+10
...зачистить всю вонь кацапскую с территории Украины.. процесс идет и его уже не остановить...Гепа, придурок харьковский,попробовал с Жуковым - палачом, обломилось... ..
показати весь коментар
09.02.2020 12:52 Відповісти
+10
А ще в Києві совєти назвали вулицю в честь Маяковського, який таке написав у 1922:
Товарищи фашисты, милости просим
Вместе власть буржуев сбросим
Фашисты и большевики - пролетарии-братья
Крепите над миром красные объятья
Пролетарии, стройтесь в единую линию
Сегодня командуют Троцкий и Муссолини
Красное знамя борьбы пролетариев
Сегодня развернуто от России до Италии.
показати весь коментар
09.02.2020 13:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
лаша тумбай!
показати весь коментар
09.02.2020 12:36 Відповісти
https://twitter.com/History_Ukraine

Треба пам'ятати...


https://twitter.com/History_Ukraine History Ukraine

https://twitter.com/History_Ukraine @History_Ukraine

·

https://twitter.com/hashtag/%D0%A6%D0%B5%D0%B9%D0%94%D0%B5%D0%BD%D1%8C?src=hashtag_click #ЦейДень 9.2.2015 - у Логвиново російські військові розстріляли полонених з 30 бригади О. Бердес, В. Демчук, П. Плацинський.

Киевсовет декоммунизировал названия четырех столичных библиотек - Цензор.НЕТ 6186
показати весь коментар
09.02.2020 12:38 Відповісти
Последнюю фразу Матросова никак не назовешь литературной!
показати весь коментар
09.02.2020 12:39 Відповісти
Ничего не имею против новых имен...
Но, придут какие-то другие контролирующие и что, снова переименовывать?
показати весь коментар
09.02.2020 12:46 Відповісти
Бо треба давати нейтралтні назви або ті, що мають відношення до закладу чи міста, що той Матросов має до бібліотеки, він книжку хоч бачив, крім самокруток.
показати весь коментар
09.02.2020 14:08 Відповісти
...придет время и расстрельщиков на гилляку поднимут кверху ногами.... ..
показати весь коментар
09.02.2020 12:48 Відповісти
...зачистить всю вонь кацапскую с территории Украины.. процесс идет и его уже не остановить...Гепа, придурок харьковский,попробовал с Жуковым - палачом, обломилось... ..
показати весь коментар
09.02.2020 12:52 Відповісти
Еду в киевском метро - повсюду рекламная надпись кировоградщина. Зта декомунизация выходит за пределы верховной рады или нет?
показати весь коментар
09.02.2020 12:52 Відповісти
Область взагалі-то не перейменвали)
показати весь коментар
09.02.2020 12:57 Відповісти
В принципі логічний крок, ібо яке відношення Матросов, Кудряшов і Вершигора мають до літератури???

І так, Нестайка набагато більше киян знає, ніж Кудряшова! Бо книги Нестайка в дитинстві більшість читала!
показати весь коментар
09.02.2020 12:59 Відповісти
Житель Киева.- Киянин, а жительница, как?
показати весь коментар
09.02.2020 14:45 Відповісти
Мабуть так само думали совєти, коли називали дитячу бібліотеку на честь зека Матросова... Чи вулицю на Печерську в честь чорного расиста Патріса Лумумби, чи вулицю на честь Кудрі, який половину Хрещатика в 1941 взірвав і Успенський собор...
показати весь коментар
09.02.2020 13:09 Відповісти
Патріс Лумумба - чим не фашист? Ціленаправлено вбивав саме білих жителів, за що йотримав прізвисько конголезький різник...
показати весь коментар
09.02.2020 13:20 Відповісти
А ще в Києві совєти назвали вулицю в честь Маяковського, який таке написав у 1922:
Товарищи фашисты, милости просим
Вместе власть буржуев сбросим
Фашисты и большевики - пролетарии-братья
Крепите над миром красные объятья
Пролетарии, стройтесь в единую линию
Сегодня командуют Троцкий и Муссолини
Красное знамя борьбы пролетариев
Сегодня развернуто от России до Италии.
показати весь коментар
09.02.2020 13:25 Відповісти
Звідки йому знати що фашист Мусоліні сидів у в'язниці за комуністичну діяльність, всі кацапські посіпаки мають по три класи освіти.
показати весь коментар
09.02.2020 14:05 Відповісти
Дело ведь не том что Матросов был зэком-а в том что он был по национальности калмык...и логичнее было назвать его именем.библиотеку в Калмыкии или детский дом в котором он воспитывался и где дали ему прозвище "матрос"!!!!
показати весь коментар
09.02.2020 15:55 Відповісти
Библиотекам нужно присвоить имена великих украинских учёных- АРАХАМИИ, БРАГАРА и КИВЫ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
09.02.2020 13:11 Відповісти
Бесы живут эмоциями и памятью о них.
показати весь коментар
09.02.2020 13:12 Відповісти
а коли вже перейменують ОБЛАСТЬ яка і досі "пєрдовська"?
показати весь коментар
09.02.2020 13:21 Відповісти
Слово ДЕРУСИФІКАЦІЯ влада ще не спромоглася вивчити?
показати весь коментар
09.02.2020 13:42 Відповісти
Матросов хоч читати то вмів?
показати весь коментар
09.02.2020 14:06 Відповісти
Было надо именами сказочных персонажей называть. "Буратино", "Теремок" "Попилюшка"
показати весь коментар
09.02.2020 14:50 Відповісти
приятная новость , ласкающая слух!
показати весь коментар
09.02.2020 14:55 Відповісти
А бібліотеку імені Івана Курви на вул. Задніпровського (Печерськ)? У кварталі де живе відставна совкова номенклатура і відставні генерали? СлабО?
показати весь коментар
09.02.2020 15:07 Відповісти
Давно пора!