5477 відвідувачів онлайн
9 000 99

Мікроавтобус із громадянами України потрапив у ДТП у Росії, троє загиблих

Мікроавтобус із громадянами України потрапив у ДТП у Росії, троє загиблих

У Воронезькій області РФ у ДТП загинули троє громадян України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на місцеву прокуратуру.

Аварія сталася вночі 8 лютого на трасі М-4.

"Мікроавтобус Mercedes-Benz Vito з українськими номерами виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з вантажівкою МАN", - йдеться в повідомленні.

Як наслідок, загинули 37-річний водій мікроавтобуса і двоє пасажирів (жінка віком 31 рік і 37-річний чоловік). Ще п'ятьох пасажирів - чоловіків  віком 27, 32, 33 роки - і двох 39-річних із різними травмами доставлено в місцеву районну лікарню.

Водій мікроавтобуса і п'ятеро пасажирів мали із собою паспорти громадян України.

"За попередніми даними, люди, які перебували в мікроавтобусі, прямували в Москву для здійснення трудової діяльності", - зазначили в прокуратурі.

Топ коментарі
+78
Украинцы по россии не разъезжают.
показати весь коментар
09.02.2020 14:37 Відповісти
+55
Нехер шастать -- Украинцы не ездят к врагам Украинского Народа
показати весь коментар
09.02.2020 14:42 Відповісти
+42
трудовые деятели...не читали билборд на обочине "нехай щастить"
показати весь коментар
09.02.2020 14:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Украинцы по россии не разъезжают.
показати весь коментар
09.02.2020 14:37 Відповісти
Дійсно.
показати весь коментар
09.02.2020 14:38 Відповісти
Нехер шастать -- Украинцы не ездят к врагам Украинского Народа
показати весь коментар
09.02.2020 14:42 Відповісти
тут на этот раз правильно написали - с "гражданами"..
показати весь коментар
09.02.2020 14:47 Відповісти
пристосуванці.
показати весь коментар
09.02.2020 15:27 Відповісти
в сепарів з лугандону теж украінські паспорти... еслі шо
показати весь коментар
09.02.2020 16:00 Відповісти
Если шо - в расход.
показати весь коментар
09.02.2020 16:03 Відповісти
Автобус с предателями.
Мікроавтобус із громадянами України потрапив у ДТП у Росії, троє загиблих - Цензор.НЕТ 8317
показати весь коментар
09.02.2020 19:34 Відповісти
трудовые деятели...не читали билборд на обочине "нехай щастить"
показати весь коментар
09.02.2020 14:38 Відповісти
Росія вбиває))) А тупа вата продовжує їздити в мордер...як божу потвору жалко а так ...бог дав бог взяв.
показати весь коментар
09.02.2020 14:39 Відповісти
их убил тот кто решил запретить авиасообщение. кстати при чьем президентстве это произошло?
показати весь коментар
09.02.2020 15:28 Відповісти
На три весёлых шагом марш!!! Я бы ещё и кислород ******** перекрыл!
показати весь коментар
09.02.2020 19:00 Відповісти
Ну вот , цензор.да правильно научился писать "граждани Украины" а не украинцы
показати весь коментар
09.02.2020 14:40 Відповісти
Эти были - малороссы
показати весь коментар
09.02.2020 14:47 Відповісти
- Ось ці, також заробітчани, мля.

Микроавтобус с гражданами Украины попал в ДТП в России, трое погибших - Цензор.НЕТ 5274
https://www.youtube.com/watch?v=A0FWN8TCbVM Мишибратья, какаяразніца...що далі? Ломаченко, Усик, Портнов знають відповідь
показати весь коментар
09.02.2020 14:42 Відповісти
ну боксеры то понятно,всю жизнь по голове долбить,какие мозги останутся??? правильно,никакие..
показати весь коментар
09.02.2020 15:20 Відповісти
Да не совсем понятно. Почему то перекос пошел в сторону любви к мышебратьям и аиннароту.. почему не в сторону увеличения патриотизма и агрессии к врагу?
показати весь коментар
09.02.2020 17:26 Відповісти
Иначе возникнут вопросы почему они не в ВСУ, т.к. возраст и здоровье позволяет призвать.
Кстати, а почему и Усика и Ломаченко действительно не призвали в ВСУ?
Почему здоровые типа украинцы занимаются самообогащением?
показати весь коментар
09.02.2020 19:14 Відповісти
а ты небось из окопа строчишь?
показати весь коментар
09.02.2020 21:19 Відповісти
Оце так з'їздили на чЛєніна в мавзолєє подивитися...
показати весь коментар
09.02.2020 14:42 Відповісти
Разведчики с диверсантами на задание ехали...
показати весь коментар
09.02.2020 14:43 Відповісти
Микроавтобус с гражданами Украины попал в ДТП в России, трое погибших - Цензор.НЕТ 9981
показати весь коментар
09.02.2020 14:57 Відповісти
Один мій знайомий втік до роїсі і там влаштувався якимся управлінцем по ай-ті технології в будівельну компанію, то розказував, що стільки чистої української мови ніде так не чув, як в москві.
показати весь коментар
09.02.2020 14:45 Відповісти
Сумніви у мене є з цього приводу.
показати весь коментар
09.02.2020 14:49 Відповісти
приізджають на свята і після півроку там вже Гекають та Акають Фу..гидотошна бидлота
показати весь коментар
09.02.2020 16:02 Відповісти
Та вони вже по дорозі туди починають акать і чьокать.
показати весь коментар
09.02.2020 19:42 Відповісти
Московити виправляють кожне не правильно вимовлене слово, а українців завжди за селюків мали за недосконалу російську. Літера ґ вимовлена глухо на український манер визивала що найменше бридку міміку. Тому не вірю
показати весь коментар
09.02.2020 14:57 Відповісти
Меня бесит, что как только сепары на Рашке попадут в какую то беду так сразу достают украинские паспорта. Мол давай Украина выручай нас. Только почему то молчат что кроме украинских они еще имеют и росийское гражданство и паспорта *днр*.
показати весь коментар
09.02.2020 14:45 Відповісти
Там у дтп могли потрапити тільки хохли або зрадники.
показати весь коментар
09.02.2020 14:46 Відповісти
Бедные люди. Вынужденны батрачить на чужбине.
показати весь коментар
09.02.2020 15:30 Відповісти
Ти не плутай своїх прихвостнів з нашими зрадниками. Зараз до ********* з України їдуть тільки покидьки,яких не треба приймати назад ні в якому разі.Бо зрадник і прихвостень такий як ти гірше ворога.
показати весь коментар
09.02.2020 15:37 Відповісти
Бєдний литвин,ти просто ідіот.І це саме найцензурніше слово...
показати весь коментар
09.02.2020 15:37 Відповісти
Иванов Ваня, зря вы так ругаетесь. Судьба жестоко обошлась с людьми.
показати весь коментар
09.02.2020 15:48 Відповісти
Зараз в Україні більша зарплатня ніж в ********* і бульбашії. Куди і чого вони їхали якщо в Україні роботи не початий край та ще й війна? Їхали покидьки.
показати весь коментар
09.02.2020 16:00 Відповісти
Це китайський бренд,виконую умови договору співпраці.
показати весь коментар
09.02.2020 16:25 Відповісти
Хорошие специалисты веде нужны. У нас украинским бригадам всегда почет и уважение.
показати весь коментар
09.02.2020 16:22 Відповісти
А у нас до ********** прихвостнів і зрадників зневага і ненависть.
показати весь коментар
09.02.2020 16:28 Відповісти
Ви подивіться на вік цих "заробітчан",- 30-40 років. Їм би Батьківщину захищати, а вони до агресора в гості мандрують. Нема там про кого жалкувати. Запроданці, та й годі.
показати весь коментар
10.02.2020 07:56 Відповісти
Вони отримали те,що заслужили. І це,власне,не вашого,литвин,собачого ума справа.Хочу вам нагадати,що в моїй країні з 2014 року йду війна з кацапією,і практично кожен день на фронті гунуть наші воїни.Сходіть краще поцілуйте в сраку свого бацьку. Ну і #уйла заодно,щоб двічі не ходити.
показати весь коментар
09.02.2020 16:34 Відповісти
Не жестоко. Вы все ищите виноватых в ком то. То в Майдане, то в судьбе, только не в самих себе. А ведь именно они орали Расея введи войска, именно они звали войну, смерть и разрушения в Украину! Их настоящее покарание еще впереди и нет к ним никакой жалости!
показати весь коментар
09.02.2020 19:18 Відповісти
Ті люди думають тільки про власну шкіру. На "страну" їм начхати. Це -- продажне бидло.
показати весь коментар
09.02.2020 19:48 Відповісти
Манкруты
показати весь коментар
09.02.2020 14:46 Відповісти
https://twitter.com/Aleks_Kovalyuk

https://twitter.com/Aleks_Kovalyuk Житомирянин

Наріт, це не твоє?

Микроавтобус с гражданами Украины попал в ДТП в России, трое погибших - Цензор.НЕТ 8974
показати весь коментар
09.02.2020 14:48 Відповісти
Ні, не його. В нього цього з роду не було.
показати весь коментар
09.02.2020 18:14 Відповісти
Не иначе рашысты на пункте пропуска повредили управление.
показати весь коментар
09.02.2020 14:50 Відповісти
"В нашем паспорте не указано "патриот", "малоросс", "ватник" или "бандеровец"."(с) а напрасно - ответили ему. таки край нужен вменяемый закон о гражданстве.
показати весь коментар
09.02.2020 14:52 Відповісти
Тих ,хто там потрапив у дтп ,якось не жалко.Вони приїхали туди куди хотіли.
показати весь коментар
09.02.2020 14:52 Відповісти
Микроавтобус с гражданами Украины попал в ДТП в России, трое погибших - Цензор.НЕТ 804
показати весь коментар
09.02.2020 14:53 Відповісти
Вообще то это не "граждане Украины, а гордые домбаситы гастерить в Москву ехали.
показати весь коментар
09.02.2020 14:56 Відповісти
подозрительно много таких ДТП, надо задуматся любителям заработка в московии
показати весь коментар
09.02.2020 14:59 Відповісти
Польша намного меньше териториально и дороги лучше,да и организация дорожного движения совсем иначе чем на росии. так что меньше и на много!!!!!!!!!
показати весь коментар
09.02.2020 15:26 Відповісти
И хер с ними если сровнить цены и зарплаты то выйдет то на то что и у нас а если по минималке судить то Украина вообще рай а если хочешь заработать не плохо то в Германию надо или учиться чтоб тут зарабатывать
показати весь коментар
09.02.2020 15:06 Відповісти
Альо, редактори.
Мікроавтобус із громадянами України потрапив у ДТП у Росії, троє загиблих - Цензор.НЕТ 3207
показати весь коментар
09.02.2020 15:09 Відповісти
И хер с ними если сровнить цены и зарплаты то выйдет то на то что и у нас а если по минималке судить то Украина вообще рай а если хочешь заработать не плохо то в Германию надо или учиться чтоб тут зарабатывать
показати весь коментар
09.02.2020 15:11 Відповісти
Так к чему я это ? Продать совесть за то что можно и у нас получать
показати весь коментар
09.02.2020 15:13 Відповісти
З огляду на ввказане нижче, хтось можепояснити, я кого гаспида ці ідіоти пруться у раху?
Нє, з цими лугандонами все ясно, а інші?

Рейтинг купівельної спроможності середньої зарплати (за даними Нумбео).
Нью-Йорк - 100
Салоніки - 40,6
Київ - 40,38
Мінськ - 37,89.
Бєлград (Сербія) - 36,3
Кишенів - 28,4
Тбілісі - 26,9 (прикиньте, як підняв Грузію великий рохформатор Сракашвіль)
Ереван - 28,08
Баку - 29.8
Стамбул - 38,5
Алмати - 37,7
Всі крупні російські мста , за виключенням москви розташувалися між 29 та 42. Отже реально життя в рахє від України матеріально уже не відрізняється, хоча 5 років тому різниця була у 1,5 рази. Але вата за звичкою онанує на кацляндію.
Ось такі пироги. Ось як розікрав Україну "гнусний шикаладний барига"!
показати весь коментар
09.02.2020 17:38 Відповісти
Скільки вже було подібних аварій..
Якого ви на росію пхаєтесь ????
показати весь коментар
09.02.2020 15:12 Відповісти
Говорили же, нельзя ездить в РФ-это очень ОПАСНО для жизни, в лучшем случае потеряете свободу лет на 20.
показати весь коментар
09.02.2020 15:17 Відповісти
что бы прокормить семью приходится ехать...
показати весь коментар
09.02.2020 15:22 Відповісти
ехай на ) ( у й!!!!
показати весь коментар
09.02.2020 15:28 Відповісти
За парєбрік- це туди "Ехай,ехай на##уй" (с)
показати весь коментар
09.02.2020 15:33 Відповісти
ну не всем же спекулянтами работать или папки мамки карманы чистить...
показати весь коментар
09.02.2020 16:29 Відповісти
Де вас,таких ідіотів,розводять? Інкубатор який новий відкрили,чи що?
показати весь коментар
09.02.2020 16:40 Відповісти
??? неужели в точку попал? шпекулянт... хотя не верю, быстрей всего живёшь за мамкины деньги
показати весь коментар
09.02.2020 20:26 Відповісти
"Если человек идиот,то это надолго"...(с) Це я тобі,дебілу,мовою оригіналу цитую.Ну щоб зрозумів,ущербнае рускагаварящее меньшиньство...
показати весь коментар
09.02.2020 20:38 Відповісти
ущербные подписываются погремухами (кличками), потому как стесняются имени своего... иди спать дрочун. пока пока
показати весь коментар
09.02.2020 20:59 Відповісти
Не цікаво з вами,дебілами полемізувати.Бо ви дебіли. І цим все сказано. Goodbye!
показати весь коментар
09.02.2020 22:23 Відповісти
Якщо судити по віку то поїхали зрадники і дезертири,яких не жалко. Можливо було б пробачити якби поїхали в любу країну, а не до окупанта.А так бог шельму мітить..Могли б загинути як герої,захисники, а загинули як покидьки.
показати весь коментар
09.02.2020 15:44 Відповісти
Якщо по людські,то треба було б,звісно, поспівчувати. Але я, #лять,не буду! Ну от не буду,і все.
показати весь коментар
09.02.2020 15:30 Відповісти
Вторая, авария за три дня. Первая- под Новоазовском, там два трупа. Из ДыРы. А этот из ЛыРы.
показати весь коментар
09.02.2020 15:38 Відповісти
Чудненько!!!
показати весь коментар
09.02.2020 20:59 Відповісти
Это не граждане Украины. Это, как их называют кацапы-ВАНЮЧИЕ ХАХЛЫ. Никакого чувства жалости и сожаления!!!
показати весь коментар
09.02.2020 15:43 Відповісти
каци все шифрують, МАN виїхав на зустрічну смугу
показати весь коментар
09.02.2020 15:48 Відповісти
А лечить их будут по месту работы, или за мои да Ваши кровные?
показати весь коментар
09.02.2020 15:48 Відповісти
типа анекдота..... звонит один в полицию говорит "я тут барана задавил" а полицаи ну кидай его в багажник и езжай, а он..." а с велосипедом, что делать?"))
показати весь коментар
09.02.2020 16:05 Відповісти
Нехай щастить!
показати весь коментар
09.02.2020 16:07 Відповісти
вижу у основной массы писателей не то что чуства сострадания нету а и мозгов тоже. вам никто не говорил что эти бедные рабы приносят ежегодно 12 ярдов баксов в нашу экономику? без них будет, жопа. понимаете?????????????? или вы все янелохи оманские и вам пох.... наша *экономика*
показати весь коментар
09.02.2020 16:12 Відповісти
Нам пох на кацапів.
показати весь коментар
09.02.2020 16:26 Відповісти
ПТН -ПНХ і ти козел смердючий разом з ним. За порєбрик падло.
показати весь коментар
09.02.2020 16:30 Відповісти
я не могу спорить с человеком который асоциирует себя с ВЕЛИКИМ БРЮСОМ ЛИ. я не достоин такой почести.
показати весь коментар
09.02.2020 16:51 Відповісти
А я з ************ не спілкуюсь принципово з 2014р. Мова окупанта не повинна існувати на теренах України.
показати весь коментар
09.02.2020 17:02 Відповісти
ти *****. у мене з 5 дорослих моєї родині 3 УБД а до 16 го, волонтери. а такі чмирі як ти, **** ні допомогти ні боронити, тільки гавкати зі своєї а вірніше з маминої кімнати можете. а так як я виріс і жив при ссср, мені важко писати Українською, бо все що раніше писав, то було на рашній мові
показати весь коментар
09.02.2020 17:13 Відповісти
***** ти сам бо я пізнав окупацію ще з травня 2014 року в лугандоніїі, до 14 року спілкувався виключно собачою ,котру зараз на дух не переношу,і прокляв той день що вивчив мову окупанта.
показати весь коментар
09.02.2020 17:22 Відповісти
то я бачу, ми з тобою порозумілися. тому, гарного вечора
показати весь коментар
09.02.2020 17:35 Відповісти
Слава Україні ,Героям Слава!
показати весь коментар
09.02.2020 17:58 Відповісти
"Впечатался" в грузовик: под Воронежем автобус с жителями Луганска попал в ДТП, много погибших Главная / Украина 8 февраля 2020, 14:26 Под российским городом Воронежем попал в смертельное ДТП автобус, в котором находились жители оккупированного Донбасса. Известно о как минимум троих погибших. В России попал в ДТП автобус, на котором ехали жители непризнанной "ЛНР". Информацию подтвердил главарь "республики", ставленник Кремля Леонид Пасечник в Twitter. Инцидент случился на 64-м километре трассы М-4 "Дон" совсем рядом с российским городом Воронежем. По данным местного отделения МВД РФ, микроавтобус "Мерседес" с украинцами вылетел на встречную полосу, так как водитель не справился с управлением. Произошло столкновение с большегрузным автомобилем MAN.

читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://www.dialog.ua/ukraine/200832_1581163898
показати весь коментар
09.02.2020 19:33 Відповісти
Когда они успевают,что, где не случится...
показати весь коментар
09.02.2020 16:23 Відповісти
Та то були не українці,а гівноросси шастаючі на россії. Розходимось.
показати весь коментар
09.02.2020 16:25 Відповісти
А это всё не досыпалово вперёд и вперёд по коробке...
показати весь коментар
09.02.2020 18:15 Відповісти
Как-то пихуй.
показати весь коментар
09.02.2020 18:15 Відповісти
А ось і розгадка!!! "Впечатался" в грузовик: под Воронежем автобус с жителями Луганска попал в ДТП, много погибших Главная / Украина 8 февраля 2020, 14:26 Под российским городом Воронежем попал в смертельное ДТП автобус, в котором находились жители оккупированного Донбасса. Известно о как минимум троих погибших. В России попал в ДТП автобус, на котором ехали жители непризнанной "ЛНР". Информацию подтвердил главарь "республики", ставленник Кремля Леонид Пасечник в Twitter. Инцидент случился на 64-м километре трассы М-4 "Дон" совсем рядом с российским городом Воронежем. По данным местного отделения МВД РФ, микроавтобус "Мерседес" с украинцами вылетел на встречную полосу, так как водитель не справился с управлением. Произошло столкновение с большегрузным автомобилем MAN.

читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://www.dialog.ua/ukraine/200832_1581163898
показати весь коментар
09.02.2020 19:32 Відповісти
Куда ехали, то и нашли.
Едьте еще!!!
показати весь коментар
09.02.2020 20:56 Відповісти