9794 відвідувача онлайн
10 743 26

Власник хостелу в Ужгороді виявив у кімнаті тіло квартирантки-іноземки, - поліція

Власник хостелу в Ужгороді виявив у кімнаті тіло квартирантки-іноземки, - поліція

Тіло жінки виявили в кімнаті ужгородського хостелу, де вона проживала. Слідів насильницької смерті не знайшли, призначено судово-медичну експертизу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Відділ комунікації поліції Закарпатській області, 8 лютого, о 17:35 год до чергової частини Ужгородського відділу поліції надійшло повідомлення від власника хостелу на вул. Швабській, про те, що у кімнаті він виявив без ознак життя квартирантку.

На місці події працювала слідчо-оперативна група відділу поліції. Поліцейські встановили особу жінки. Нею виявилася іноземка, 1988 року народження, студентка місцевого вузу. Зі слів її знайомих, жінка два дні не виходила на зв‘язок.

При огляді трупа слідів насильницької смерті не виявлено. Тіло жінки направлено в морг для встановлення причин смерті.

Поліція з’ясовує обставини події. Вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України з приміткою - "природня смерть".

Топ коментарі
+7
У вас в Китае, очень мрачная погода.
У нас Ростове, на заводе перекур.
Мы пишем вам -- с ростовского завода --
Любителям опасных авантюр!
показати весь коментар
09.02.2020 21:46 Відповісти
+6
Она случайно не из Китая?
показати весь коментар
09.02.2020 21:43 Відповісти
+5
Для чого публікувати статтю, якщо не встановлена причина смерті? В Києві так вмирають багато людей, але ж про це не пишуть.
показати весь коментар
09.02.2020 21:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Короновирус ? Китайцы тоже падают и умирают внезапно. Ау, карантинная служба, просыавйся.
показати весь коментар
09.02.2020 21:42 Відповісти
Она случайно не из Китая?
показати весь коментар
09.02.2020 21:43 Відповісти
У вас в Китае, очень мрачная погода.
У нас Ростове, на заводе перекур.
Мы пишем вам -- с ростовского завода --
Любителям опасных авантюр!
показати весь коментар
09.02.2020 21:46 Відповісти
как правіло в хостелах економят на всьом і уж точно на вєнтіляції
показати весь коментар
09.02.2020 21:46 Відповісти
по прінціпу брітви окама - йєйо убілі інопланєтянє. Вєдь она іностранка
показати весь коментар
09.02.2020 21:48 Відповісти
Для чого публікувати статтю, якщо не встановлена причина смерті? В Києві так вмирають багато людей, але ж про це не пишуть.
показати весь коментар
09.02.2020 21:49 Відповісти
Новость о том, что хозяин постучался в комнату квартирантки, но никто не ответил, ещё не напечатали...
показати весь коментар
09.02.2020 21:55 Відповісти
Ось вам теж подія:
В Харькове женщина "отправила в нокаут" мужчину. Инцидент произошел на станции метро «Индустриальная». К продавщице, которая торгует цветами, подошел пьяный покупатель. Однако за товар мужчина не рассчитался, а схватил букет и побежал по переходу, рассказали очевидцы в соцсетях.

Продавщица не растерялась, бросилась вдогонку за вором и сильно его толкнула. Мужчина упал, ударившись об пол, и потерял сознание. Затем, утверждают очевидцы, у злоумышленника случился приступ, похожий на эпилептический. Видео происходящего выложили в харьковском паблике. Источник: gx.net.ua
https://svidok.online/v-har-kove-muzhchy-na-pot7eryal-soznany-e-pry-vstreche-s-zhenshhy-noj-vy-deo/
показати весь коментар
09.02.2020 21:52 Відповісти
Бойова тітка.
показати весь коментар
09.02.2020 21:54 Відповісти
Оце таке нещастя йшло додому ... Ще й квіти вирішило купити, щоб од жінки не влетіло.
Бо там би теж був нокаут. І так горе, й так біда.
показати весь коментар
09.02.2020 22:22 Відповісти
показати весь коментар
09.02.2020 22:38 Відповісти
Китаянка?
показати весь коментар
09.02.2020 21:55 Відповісти
На ужгородських сайтах вже напевно вся інфа є з повним досьє-хто,куди,коли,звідки
показати весь коментар
09.02.2020 22:09 Відповісти
Нічого ще нема. І китайців а Ужгороді давно не бачив (востаннє в 94-95рр)
показати весь коментар
09.02.2020 22:45 Відповісти
не до цього їм зараз, там вся мусарня зайнята перестрілкою в Мукачеві.
показати весь коментар
09.02.2020 22:50 Відповісти
Веселі брате часи настали, і померти без підозри на коронавірус вже не можна.
показати весь коментар
09.02.2020 22:01 Відповісти
Короновірус навколо нас, він ховається під ковдрою, у темних місцях..., але найбільше короновірус проліз у слабенький мозок зебілів😨
показати весь коментар
09.02.2020 22:06 Відповісти
Та це як сказати, Алі. Побачивши твій комент, який не має жодного стосунку до новини, а є намаганням сіяти ворожнечу між українцями, напрошується висновок, що саме ти попав під його дію.
показати весь коментар
09.02.2020 22:13 Відповісти
Побачив твій комент і одразу в спам.
показати весь коментар
09.02.2020 22:14 Відповісти
Ну й молодець. Чим би дитя не тішилось, лиш би не вішалось. Педролюби, як діти, чесне слово. Якщо вчителька поставила двійку в щоденнику, значить треба цю сторінку видерти...
показати весь коментар
09.02.2020 22:18 Відповісти
Китаечки -- хорошие девочки... ...хотя, всех не знаю, но за одну, точно отвечаю!
-- но это было так давно, шо уже почти неправда...
Всё, шо в России за Уралом, аж до Магадана с Владиком -- щас от Китая кормится. Во всех смыслах...
Я б Китаем горшки не бил бы... -- если взгянуть на всё с этой точки зрения...
показати весь коментар
09.02.2020 22:02 Відповісти
Заголовок прелесть
показати весь коментар
09.02.2020 22:59 Відповісти
О МЕДВЕДЧУКОВСКИЕ АКТИВИЗИРОВАЛИСЬ !!!
показати весь коментар
10.02.2020 01:24 Відповісти